• Haberin Tarihi: 11 Nisan 2019
 • Bu haber 328 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

Kardemir AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret ederek, şirket olarak şehir için üzerlerine düşeni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Kardemir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç, üçüncü dönemine başlayan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Ziyarette başkan Vergili’ye hayırlı olsun dileklerinde bulunan Güleç, “Kardemir olarak şehrimiz için üzerimize düşenleri yapıyoruz, inşallah bundan sonra da şehrimiz yöneticileri ile el ele vererek Karabük’ümüzü çok daha ilerilere taşıyacağız” dedi.

Kardemir’in Karabük için olmazsa olmazı olduğuna dikkat çeken Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise, “ Son derece güzel çalışmalara imza atan yönetiminizi kutluyorum. Kardemir bir taraftan üretim kapasitesini artırıp ülkemize katma değer oluştururken, diğer taraftan da şehrimize karşı sorumluluklarını yerine getiriyor, inşallah çevre yatırımları da kısa bir sürede tamamlanacak ve Karabük daha yaşanılabilir bir kent haline gelecek” dedi.

“Konut Projesi Üzerinde Birlikte Çalışacağız”

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye ikinci bir ziyaret ise Özçelik-İş Sendikasından gerçekleşti. Şube Başkanı Ulvi Üngören, Şube Sekreteri Mustafa Karayel ve Teşkilat Sekreteri Kenan Yılmaz’ın gerçekleştirdiği ziyarette Başkan Vergili’nin seçimler öncesi Kardemir çalışanlarına yönelik açıkladığı konut projesi gündeme geldi. Projenin sendika ile birlikte yürütüleceğini belirten Başkan Vergili, “Arazinin tapularını henüz yeni devraldık. Kısa sürede gerekli çalışmaları yaparak maliyetleri çıkartacak ve en uygun şartlarda işçi arkadaşlarımızı ev sahibi yapmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Avatar
  İlk önce, Karabük,Mah, Fevzi çakmak Mahalleri ele alın yıllarca tozunu kahrını çekmiş araziyi orada oluşturun,
  12 Nisan 2019 11:24

  İlk önce, Karabük,Mah, Fevzi çakmak Mahalleri ele alınmalı, yıllarca Kardemirin tozunu kahrını çekmiş, kiremitleri bile söylüyor… ayrıca şehir görüntüsü ve çevre kirliliği (baca dumanları) azalacaktır. Ada imarı olarak araziyi orada oluşturun bari… Sanırım devlet demir yolu arazilerinden bahsediliyor, arşının ortasın da konut akılıca değil, istişare ile yapılmalı ele alınmalı zaten şehir çarsının da mimari yapısı çok kötü… komple düzenlemeli planlamalı alt yapı, tramvay, otomobil yolu, demir yolu… üniversitelere, uzmanlara, danışın bari…

Bir Yorum Yazın