• Haberin Tarihi: 20 Mayıs 2019
 • Bu haber 287 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

Dün BÖLGENİN SESİ Gazetesi Bürosuna bir nezaket ziyareti gerçekleştiren AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, çeşitli konular hakkında görüşlerini açıkladı ve “Karabük ve İlçelerinin 56 köyü Telefon görüşmelerine kapalı vaziyette. Buralarda telefonla görüşmek mümkün olmuyor. Ulaştırma Bakanlığı ile bu konuyu görüşüyoruz ve buralara baz istasyonlarının kurulması için çalışmalar yapıyoruz..” dedi.

AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş “31 Mart Yerel Seçimleri geride kaldı.Eğer Belediye Başkanlarımıza verebileceğimiz bir katkı olursa bu nokta da hiçbir ayırım yapmadan,kendilerine yardımcı oluruz.O bizim Partimize yakın,bu Bizim Partimize uzak gibi bir tavır içinde olmamız mümkün değil ve Ankara’da yapılacak herhangi bir işlerini intikal ettirirlerse,her türlü yardımı yaparız,yapmaya çalışırız..” bilgilerini verdi.

Karabük Milletvekili Niyazi Güneş “Şu an Ülkemizde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı baş gündem maddesi. Öyle görünüyor ki, Sayın Binali Yıldırım bu seçimi alacak. Özellikle bu Seçimlerden sonra ve Ramazan ayının da geçmesi ile birlikte Araç Çayı düzenlemesi başta olmak üzere Karabük’ün birçok konusu için köklü çalışmalarımız olacaktır” Anlamında bilgiler verdi.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Avatar
  Köylere Düzenli Toplu Ulaşım Araçları İmkanı Sağlanmalı, Çoğu Köyde Yok…
  21 Mayıs 2019 08:58

  Köylere Düzenli Toplu Ulaşım İmkanı Sağlanmalı, Çoğu Köye de Yok… Arabası olmayan, geliri düşük olanlar vatandaşlar köylerine gidemiyor. İl özel idare yada köy hizmetleri hiç toplu ulaşımı aracı olmayan köylere bu hizmeti yapabilir.

Bir Yorum Yazın