• Haberin Tarihi: 7 Nisan 2020
  • Bu haber 419 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

KARDEMİR A.Ş. çalışanları işveren tarafından yıllardır her ramazan ayında verilen gıda kumanyasını Karabük Valiliği, Sosyal Yardımlaşma Vakfına bağışlama kararı aldı.

KARDEMİR işçisi yıllardır her Ramazan ayı öncesinde , KARDEMİR A.Ş. Yönetimi tarafından verilen ve çok zengin içerikli gıda kumanyasını Koronavirüs ile mücadele kapsamında işini kaybeden, iş yerini kapatan ve yardıma ihtiyacı olan kişilere verilmesi için Karabük Valiliği, Sosyal Yardımlaşma Vakfına bağışlamak için imza toplamaya başladı.

Öz Çelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören “KARDEMİR’deki İşçi arkadaşlarımız, tüm insanlığın içinden geçtiği bu zor günlerde, işini kaybeden, iş yerini kapatan ve bunun gibi mağduriyet yaşayan hemşehrilerimize bir nebzede olsa yardım edebilmek için her Ramazan ayında KARDEMİR A.Ş. tarafından dağıtılan gıda kumanyalarını Karabük Valiliği, Sosyal Yardımlaşma Vakfına vermek istediklerini belirttiler.

Bu fikir arkadaşlarımız tarafından çok olumlu karşılandı ve şimdi iş yeri temsilcilerimiz kumanyalarını bağışlamak isteyen arkadaşlarımızın imzasını alarak liste yapıyorlar. Bu imzalı listeleri önümüzdeki günlerde Genel Müdürlüğe takdim edeceğiz. Daha şimdiden kumanyasını bağışlamak isteyen bin kişiyi geçti” Şeklinde ifade içeren bir açıklamada bulundu.

Çelik İşçisinin bu onurlu hareketinin takdirle karşılandığını ifade eden Üngören “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanında olduğunu gösteren KARDEMİR işçisi arkadaşlarımıza, Genel Başkanımız adına, Öz Çelik İş Sendikası olarak teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın