• Haberin Tarihi: 4 Temmuz 2020
 • Bu haber 271 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

C.H.P. Eflani İlçe Başkanı Ahmet Aytaç 11 Farklı Bankanın ilçemize ATM Koyması için, Eflani Karaevli kara yolunun Sıcak Asfalt ile kaplanması için, İlçemize Orman İşletme Müdürlüğü Açılması için, Enerji-SA Şirketinin mobil aracının yeniden Eflani’ye Gönderilmesi için GSM Şirketlerinin vericilerini güçlendirmesi ve Eflani’ye dökme (depolamalı) doğalgaz getirilmesi için imza kampanyası başlattı.

300 civarında imza toplandığını belirten Aytaç imzaları gerekli yerlere APS ile gönderdiğini, Kargaz ve Enerjisa gibi şirketlere de topladıkları imzaları elden verdiklerini söyledi.

İlçemizde emekli maaş günlerinde tek banka ve tek ATM olduğu için büyük bir izdiham olduğunu bu yüzden 11 farklı bankaya ATM koymaları için imza topladıklarını belirten Aytaç ayrıca Eflani Karaevli kara yolunun ağır tonajlı tırlar nedeniyle sürekli bozulduğunu, yolun sıcak asfaltla kaplanması için topladıkları imzaları Kara Yolları Genel Müdürlüğüne posta yoluyla gönderdiklerini söyledi.

Önceden her pazartesi Eflani’ye gelen Enerji-sa Mobil Aracının yeniden pazartesi günleri Eflani’ye gelmesi için imza topladıklarını belirten Aytaç:

“Elektrik Aboneliği için bazı vatandaşlarımız İnternet yolunu kullanmasını bilmiyorlar, bu vatandaşlarımız abonelik için Karabük’e gitmek zorunda kalıyorlar. Bizler vatandaşlarımızın eskiden olduğu gibi Eflani’de bu hizmetten yararlanabilmesi için imza kampanyası başlattık. Topladığımız imzaları Karabük Enerji-sa Müdürlüğüne elden verdik” dedi.

GSM Firmalarının Vericilerini güçlendirmeleri için imza kampanyası başlattıklarını belirten Aytaç: “Merkezde, mahallelerimizde ve birçok köyümüzde GSM Firmalarının Hatları zaman zaman çok az çekiyor. İnternet çok zayıf vericilerin güçlendirilmesi için topladığımız imzaları posta yoluyla GSM Firmalarının tamamına gönderdik” dedi.

Ayrıca Taşköprü ve Eskipazar ilçelerinde olduğu gibi taşımalı(dökme)doğalgaz içinde imza kampanyası düzenlediklerini belirten Aytaç topladıkları imzaları Karabük Kargaz Müdürlüğüne elden verdiklerini söyledi.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • Avatar
  Yorumsever
  4 Temmuz 2020 10:59

  Söylenene göre Eflani ilçemiz bir çok kamu hizmetinden mahrum bırakılmış. Burada sorumluluk Belediye Başkanındadır.Halkın önce oyunu alıp,sonra bir mühendisten bir doktordan daha fazla maaşa, ve her türlü giderini Oy verenlerin karşıladığı arabaya kavuşup halkın hizmetlerini karşılamaması kabul edilmemeli.Her türlü internet hizmeti verecek bir birimi kurup, internet ve akıllı telefon kullanmayı bilmeyen vatandaşlara

 • Avatar
  CHP Eflani Örgütü müthiş
  4 Temmuz 2020 11:13

  Eyer CHP İlçe Örgütleri Eflani gibi çalışsa CHP iKTİDARIN EN BÜYÜK NAMZEDİ OLUR Ahmet Aytaç Eflaniyi ayağa kaldırdı vallahi.Meyer yıllarca Eflaninin hiçbi sorununa el atılmamış.Zaten AKP Teşkilatı varmı yokmu belli deyil İlçe Başkanının adını bilen var mı.İl Genel Meclis Üyeleri çalışıyolar.Baksanıza ilçenin içme suyu bile sağlıklı deyilmiş.CHP Eflanide hakkaten ilçe sakinlerinin meselelerine sahip çıkıyor ve ilçe sakinleri de meselelerine imza atarak sahip çıkıyor.Helal olsun CHP İlçe Başkanına Yönetimine

Bir Yorum Yazın