Akbaş Yüz Yüze Eğitim Gören Öğrencilerle Bir Araya Geldi

  • Haberin Tarihi: 23 Eylül 2020
  • Bu haber 157 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ beraberinde Şube Müdürü Ahmet KABADAYI ile birlikte yüz yüze eğitim gerçekleştirilen Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve Kayabaşı İlkokulunu ziyaret etti.

Ziyarette okulların durumu hakkında okul yöneticilerinden bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü daha sonra dersliklere girerek öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diyen İl Millî Eğitim Müdürü yaptığı açıklamada, ” Yüz yüze eğitime başlanması dolayısıyla İlimiz genelinde okullarımızda gerekli tüm dezenfeksiyon çalışmaları tamamlandı. İhtiyaç durumunda kullanılmak üzere tüm okullarımızda ateş ölçer bulundurulması sağlandı. Tüm öğrencilere ücretsiz maske desteği veriliyor. Öğrencilerimizin okullara ulaşımları için servislerle ilgili planlamalar tamamlanarak servis şoförlerine yönelik öğrenci taşımasında uymaları gereken tedbirleri kapsayan eğitimler de verildi. Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda çok şükür okullarımız Covid-19 salgınına karşı “Okulum Temiz” belgesini alarak gerekli tüm tedbirleri titizlikle uyguladı. Okul idarecisi, öğretmen, personel, öğrenci, servis şoförleri, veli olmak üzere hepimizin sorumluluk bilinci ve çocuk sevgisiyle okullarımız şuanda yüz yüze eğitimini sıkıntısız bir şekil süreç geçirmektedir. Karabük Eğitim Ailesi adına hepinize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın