AK Parti İl Eski Başkanı Ömer Ayar Adaylığı müracaatını yaptı

  • Haberin Tarihi: 12 Kasım 2018
  • Bu haber 264 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Parti İl Eski Başkanı Ömer Ayar Adaylığı müracaatını yaptı

AK Parti’de 7 yıl Karabük İl Başkanlığı görevinde bulunan Ömer Ayar, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde AK Partiden Karabük Belediye Başkanlığı aday adaylığı için müracaat yaptı.

Aday adayı olan Ömer Ayar resmi belgelerini AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz’e teslim etti. Ömer Ayar’ı müracaatında 7 Yıl İl Başkanlığı döneminde birlikte görev yaptığı arkadaşları ve dostları yalnız bırakmadı.

Ömer Ayar müracaatında önce yaptığı konuşmada; AK Parti’nin kuruluşundan buyana partinin her kademesinde görev yaptığını belirterek, “14 Yıllık aktif siyasi hayatımda hamdolsun toplum önüne çıkıp hala başımız dik, alnımız ak bir şekilde gezebilmenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Tabi arzumuz şudur. Eğer Türkiye’de bir AK Parti, iktidarı var ise, o AK Parti iktidarının hem genel, hem yerel anlamda bütün nimetlerinden Karabük’ümüzde faydalanabilsin. Bu dilek ve temenni ile yerel anlamda da AK Parti’nin bütün güzel hizmetlerinden faydalanmak, faydalanması noktasında vesile olmak, bu noktada öne düşüp koşan insan olmak yani yine bir meşgaleli sürece girmek, Karabük’ümüze hizmet getirebilmek, Karabük insanımızın daha yaşanabilir bir kentte olması adına Karabük’te Belediye Başkan aday adaylığı niyetine soyunduk. Allah güzel hizmetler, hakkınca yapabilmeyi nasip etsin. Burada asıl olan hep söylediğimiz gibi koltuklardan güç alan değil, koltuklara bir şey verebilen bir insan olmaktır ana tema, ana amaç, ana hedef işte bu niyetle, bu samimiyetle Karabük’te yerel yönetim anlamında disiplinli, sistemli bir çalışmayla Karabük’ü daha yukarılara tırmandırma, tırmandırabilmek adına bu yarışın içersinde biz de varız dedik. Tabi ki tek başına hiçbir şey olmaz. Bizler gücümüze sizler gibi dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan aldık onun için Karabük’ün çok daha güzel şeylere, hizmetlere layık olduğu bilinciyle İnşallah bu dönemde öncelikli hedef Karabük’te yerel yönetimi AK Parti İktidarıyla birleştirmek, bununla da birleştirirken en iyi hizmeti yapacak arkadaşı görmektir niyetimiz. Bize bu anlamda yılların vermiş olduğu tecrübeyi, yılların vermiş olduğu siyasi tabanda oluşmuş olan ilişkilerimizi Karabük adına kullanmak için huzurunuza geldik. Sizlerin desteği ile İnşallah genel Merkezimizin teveccüh göstermesi ile aday olmaktır niyetimiz. Karabük’te artık Belediyeyi AK Parti ile birleştirip hem genel, hem yerel anlamda koşar anlamda Karabük’ümüzü bir kent haline dönüştürmek ve kalıcı,i kökü olan sağlam icraatlar gerçekleştirerek İnşallah Karabük’ümüzü daha yukarılara tırmandırmaktır amacımız” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın