AÖF’ten E-Sertifika Programı

  • Haberin Tarihi: 13 Mart 2019
  • Bu haber 150 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AÖF’ten E-Sertifika Programı

Anadolu Üniversitesi, “Hayatınızda Yeni Bir Kapı Açın” sloganıyla bir program başlattı.

Konu ile ilgili Açık Öğretim Fakültesi Karabük bürosu yetkilileri e- sertifika programları başlattıklarını bildirdi.

Program kapsamında yoğun bir çalışma içerisine girdiklerini bildiren Karabük Açık Öğretim Fakültesi yetkilileri “Anadolu Üniversitesinin başlatmış olduğu, “Hayatınızda Yeni Bir Kapı Açın” sloganı kapsamında Karabük’te e-sertifika programı mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler için Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi bünyesinde hazırlanan sertifika programlarını içerir. Bu kapsamda güncel bilimsel gelişmeler ve sektörel gereksinimler gözetilerek tasarlanan 107 farklı e-sertifika programı katılımcılara sunulur.

Her programda, sayısı 1 ile 3 arasında değişen dersleri uzaktan öğretim yöntemiyle takip etmeniz gerekir. Dersler uzaktan öğretim yöntemiyle gerçekleştirilir.

E-Sertifika Programlarının sınavları Türkiye’de 81 ilde bulunan sınav merkezlerinde, bilgisayar ortamında gerçekleştirilir. Bir programda sorumlu olduğunuz derslerin tümünden başarılı olduğunuz takdirde programa ait Sertifikayı almaya hak kazanırsınız. Sertifika belgesi basılı olarak adresinize gönderilir.

Anadolu Üniversitesi e-Sertifika programları herkes için, her zaman ve her ortamda öğrenme fırsatı sunar. Siz de e-Sertifika programlarından birine katılın, hayatınızda yeni bir kapı açın!

E-sertifika programları; esertifika.anadolu.edu.tr adresinde belirtilmiş olup, detaylı bilgi için Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Karabük büromuza bekliyoruz”

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın