Başkan Köse Yaz Kurslarını Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

  • Haberin Tarihi: 22 Temmuz 2019
  • Bu haber 242 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan Köse Yaz Kurslarını Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

Safranbolu Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ) yaz kursları devam ediyor.

Yabancı dilden, müziğe, popüler mutfaktan çini işlemeciliğine kadar pek çok alanda her yaş gurubuna hitap eden kurslar bir yandan devam ederken diğer yandan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse kursiyerleri sık sık ziyaret ederek hem kolaylıklar diliyor hem de kurlar ile ilgili bilgiler alıyor.

Aşağı Tokatlı SAKEM Şubesinde ki kursları ziyaret eden ve burada verilen popüler mutfak, tı ve şiş örücülüğü kurslarında incelemelerde bulunan Başkan Köse; “yetişkininden çocuklarımıza kadar tüm kursiyerlerin burada mutlu olduğunu görmek bizleri de mutlu ediyor” dedi

Vatandaşları SAKEM’de hayatın her alanında bir şeyler bulabileceklerini ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; “ Daha öncede söylediğim bir çocuklarımızın boş vakitlerini daha faydalı bir şekilde değerlendirmeleri adına yaz kurslarını seçmeleri bizim için önemliydi. Kursların ilerleyen günlerinde bunu kendileri de gördü. Keza büyükler içinde aynı. Hem yeni bir şeyler öğreniyorlar hem de bu kurslardan elde ettikleri bilgi ve becerileri aile bütçesine katkı sağlayacak işlere çevirebiliyorlar. Ben bir kez daha tüm kursiyerlerimize başarılar diliyor, kursların ara vermeden devam edeceğini belirtmek istiyorum” diye konuştu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın