Başkan Köse’den Hastane Ziyareti

  • Haberin Tarihi: 6 Temmuz 2019
  • Bu haber 326 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan Köse’den Hastane Ziyareti

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Safranbolu Belediyesi sosyal sorumluluk projelerinden birisi olan ve uzun zamandan beri Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli tarafından devam ettirilen Hastane Ziyaretleri devam ediyor.

Her hafta periyodik olarak devam eden ziyaretlere katılan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, hasta ve hasta yakınları ile uzun süre sohbet ederken, her hangi bir istekleri olup olmadığını sordu.

Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Başkan Köse; “Sosyal Belediyecilik anlayışımız ile yalnızca yol, su, çevre temizliği, park bahçe gibi rutin çalışmalarımızın yanı sıra vatandaşlarımız ile de fırsat buldukça bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Bu anlamda ki çalışmalarımızdan birisi olan hasta ziyaretlerimiz de devam ediyor. Bu vesile ile ilçemiz ve ülkemizin dört bir yanında tedavi gören hastalarımıza acil şifalar, hasta yakınlarına kolaylıklar diliyorum” dedi.

Ziyaretler esnasında hastalara çeşitli hediyeler verildi.

Ziyaretin özellikle hastanede yatmakta olan hastalara moral verdiğini ifade eden hasta yakınları; “Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Güzel bir uygulama bizlere de moral oluyor” şeklinde konuştular.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın