CHP Merkez ve İlçe Atamalarını Tamamladı

  • Haberin Tarihi: 13 Mart 2015
  • Bu haber 2601 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
CHP Merkez ve İlçe Atamalarını Tamamladı

Cumhuriyet Halk Partisinde Av.Erdoğan Dinçel’in İl başkanlığı görevine atanmasıyla birlikte Merkez, Safranbolu,Eflani ve Eskipazar İlçe atamalarının tamamlandığı haber verildi.

Konu ile ilgili İl başkanı Erdoğan Dinçel tarafından yapılan açıklamada,”Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl teşkilatına atamam yapıldıktan İl yönetiminin oluşturulmasının ardından İlçe teşkilatlarımızı da kurmuş bulunuyoruz.

Buna göre; Karabük merkez İlçe başkanlığına Osman Çelik, Safranbolu İlçe başkanlığına İbrahim Ayhan,Eflani İlçe başkanlığına Mehmet Karadeniz,Eskipazar İlçe başkanlığına Mehmet Uslu’nun ataması yapılırken,Yenice İlçe başkanı Orhan Karakaş ve Ovacık İlçe başkanı Rıza Müezzinoğlu ise görevlerinde kaldılar.

Bu atamalarla birlikte seçim çalışmalarına hız kazandırmak için aday adaylarımızla bir istişare toplantısı gerçekleştirip, yol haritası çizeceğiz. Haziran ayında yapılacak milletvekilliği seçimleri bizim için çok önemli.Çok çalışıp partimizden mutlaka ve mutlaka milletvekili çıkarmak istiyoruz. Bu defa Karabük halkının Karabük’ü kuran partiye tam destek vereceğine inanıyoruz” dedi.

Diğer yandan, 29 Mart tarihinde yapılacak olan Önseçim çalışmaları konusunda da hazırlıkların sürdüğüne dikkat çeken Dinçel, önseçimde yaklaşık ikibin üçyüz üyemiz oy kullanacak. Umarım güzel bir seçim gerçekleştirip adaylarımızı belirlememizle birlikte Haziran ayına odaklanırız” açıklamasına yer verdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın