CHP PM Üyesi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Karabük’e Geldi

  • Haberin Tarihi: 29 Mart 2021
  • Bu haber 270 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi (PM) Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Karabük’te basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Kardemir, kentsel dönüşüm, orman, sağlık, turizm ve üniversite alanlarında Karabük’ün içinde bulunduğu olumsuzlukları değerlendiren Erol, “Karabük’te karma bir ekonomi var. Karabük’ün modern bir kent kimliğine kavuşması, şehrin sorunlarının çözümü için CHP 135 milletvekili ile hazırdır” dedi.

CHP Milletvekili Erol bir soru üzerine Karabük’ün sürekli CHP gündeminde yer alacağına söyleyerek, “Karabük’te bir milletvekilimiz gitti. Ama Cumhuriyet Halk Partisi’nin Karabük’te 135 milletvekili var, bunu herkes böyle bilsin. Bizler gelip geçiciyiz. Havadan milletvekili olarak inmedik. Bizleri Karabük halkı, Elazığ halkı seçti. Eğer istifa gibi bir irademiz olacaksa önce onlara sormalıyız. Halk bizi kapının önüne koymadıkça kendi irademizle istifa edemeyiz. Bunu doğru da bulmuyorum, etik de bulmuyorum Bizim birbirimizle sorunumuz yok. Bizim sorunumuz tek adamla, Sarayla, adaletsizlikle, haksızlıkla, yolsuzlukla ve yapılan hukuksuzlukladır. Biz çok güçlü ve onurlu bir aileyiz. Bizim milletvekillerimiz, genel başkanlarımız değişebilir. Bizim değişmeyen tek bir liderimiz var. O da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’tür” ifadelerini kullandı.

CHP 7-8 NİSAN’DA KARABÜK’E ÇIKARMA YAPACAK

CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır da Erol’un Karabük ve Safranbolu ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP’nin 7-8 Nisan tarihlerinde Karabük il ve ilçelerinde kapsamlı bir çalışma yapacağı bilgisini paylaştı. Başkan Çakır, “7-8 Nisan tarihlerinde bir Genel Başkan Yardımcımızın Başkanlığında 15 milletvekilimiz Karabük’e  gelecekler ve ilçelerimizde 2 gün boyunca hazırlanan çalışma programına göre faaliyet gösterecekler” dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın