CHP Safranbolu İlçe Başkanı ACAR’dan Teşekkür Mesajı

  • Haberin Tarihi: 24 Aralık 2019
  • Bu haber 461 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi  Safranbolu ilçe Başkanlı Bahtiyar Acar Teşekkür Mesajı Yayınladı.

Acar; ”CHP Safranbolu ilçe başkanlığı olarak 37.olağan kongremizi  15.12.2019 Pazar günü büyük bir katılımla yaptık. Kongremiz tam bir uyum içinde, demokrasi şöleni şeklinde gerçekleşti.  Türkiye ‘nin birleştirici gücü Cumhuriyet  Halk  Partimizde  Emekten, kardeşlikten, sevgiden yana olan ve Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı sosyal demokrasinin evrensel ilkelerini özümsemiş yol arkadaşlarımla daha  başarılı olacağımıza inanıyorum.

Kongremize   katılan başta Kastamonu Milletvekilimiz Sayın Hasan Baltacı’ya Karabük milletvekilimiz Dr. Hüseyin Avni Aksoy’a, Belediye başkanımız Sayın Mimar Elif Köse’ye, Araç Belediye başkanı Satılmış Sarıkaya’ya , Kastamonu il Başkanımıza , önceki dönem İl ve ilçe başkanlarımıza, mevcut İl ve İlçe başkanlarımıza ,Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerine, Siyasi parti temsilcilerine, partimizin üyelerine ve delegelerimize çok teşekkür ederim.

Ayrıca beni ve  ekibime güvenerek tekrar bu onurlu göreve layık gören CHP ‘nin değerli delegelerine ayrıca teşekkür ederim. Kongremizin Safranbolu’ya , ülkemize ve partimize  hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca 2020 yılının tüm insanlığa güzellikler getirmesini diliyorum.” Dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın