CHP’den Eğitim Semineri Verildi

  • Haberin Tarihi: 2 Mart 2020
  • Bu haber 725 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi  (CHP) Parti Okulu eğitmenleri tarafından  İl yöneticileri ile İlçe başkanlarına yönetici eğitimi semineri verildi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük İl Başkanlığı’nda geçtiğimiz pazar günü yapılan yönetici eğitim seminerine CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Safranbolu, Yenice, Karabük, Ovacık, Eskipazar ve Eflani İlçe Başkanları katıldı.

CHP Parti Okulu Eğitimenleri  Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Miraç Gül ve Aydın Yaşar tarafından verilen ve 6 saat süren eğitimde, yönetim kurullarının çalışma yönetme ve esasları, örgütlenme stratejisi ve sokak örgütlenmesi, etkili iletişim ve toplantı yönetimi ile lider yönetici-etkin ekip ve proje yönetimi konuları ele alındı.

CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, parti içi eğitim programı ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, artık CHP’nin iktidar olması gerektiğini tüm kamuoyuna açıklamış oldu. Bizlerde parti yöneticileri olarak buna hazır olmak zorundayız. Yerelden genele, iktidar olacak olan CHP’nin kadroları da buna hazırdır. Parti Okulumuz bu çalışmaları yoğun bir şekilde sürmektedir. Yararlı bir eğitim çalışması olduğunu düşünüyorum. Katılan arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi iktidar  kadrolarını hazırlamaktadır. Halkımızın da bunu gördüğüne inayoruz.  Emeğin başkenti Karabük’ten tüm halkımıza saygı ve sevgilerimizi sunuyorum. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında emek,  hak ettiği değeri bulacak, Karabük’ün ve halkımızın sorunları tek tek çözüme kavuşturulacaktır.“

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın