Cumhuriyetin 97. Yıldönümü Coşku İle Kutlanıyor.

  • Haberin Tarihi: 28 Ekim 2020
  • Bu haber 71 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Dün Saat 13.00 de protokol mensuplarının “ATATÜRK ANATINA ÇELENK koyması ile başlayan..” CUMHURİYET BAYRAMI,bugün düzenlenen törenlerle kutlanmaya devam edilecek. Bugün saat 10.30 da Vali ve diğer protokol mensupları KENT MEYDANI’NDA tebrikleri kabul edecekler.

Dün saat 13.00 de Karabük Protokolünün KENT MEYDENİ’NDA Kİ ATATÜRK ANITI’NA çelenk sunumu ile resmen başlayan CUMHURİYET Bayramı,bugün ki törenlerle kutlanmaya devam edilecek.Covid-19 salgını nedeni ile oldukça sınırlı tutulan kutlama törenlerinde halkın katılımı için “Yine de halk Cumhuriyet Bayramı için çelenk sunumuna hayli ilgi gösterdi..” değerlendirmeleri yapıldı.

Bugün,yine Kent Meydanı ATATÜRK ANITI’NIN bulunduğu alanda Vali Fuat Gürel ve Kent Protokolü Cumhuriyet Bayramı törenleri için kutlamaları kabul edecekler ve Cumhuriyetin 97.Kuruluş Yıldönümü törenlerinin bir bölümü Kent Meydanı’nda sürdürülecek.

Bu akşam saat 18.20 da Beşbinevler Çok amaçlı Spor Salonu önü itibarı ile bir araç konvoyu düzenlenerek “Covid-19 salgını nedeni ile kutlama törenlerine fazla bir katılım sağlanamayan vatandaşların dikkatine sunulacak..” ve Araç Konvoyuna çok sayıda katılım bekleniyor.

Öte yandan yapılan etkinlikler Karabük Valiliği Sosyal Medya TC Karabük Valiliği facebook ve instagram hesapları üzerinde Kent Meydanı’nda Canlı yayın yapılarak vatandaşa ulaşılması temin edilecek.

Bu yılın en içerikli etkinliği olarak gösterilen KARDEMİR İŞÇİ KORUSU,YİNE Karabük Valiliği Sosyal Medya hesabından canlı yayınlar gerçekleştirecek ve Karabük’te ilk kez yapılacak bu etkinliği özellikle İşçi ailelerince çok ciddi bir ilgi göreceği sanılıyor.

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ DE kendi sosyal medyası “kbusk..” instagram hesabından canlı yayınlar yaparak “Kahramanlık Türküleri..” ile kutlamalara katılım sağlayacak.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın