Esnaf Odası Seçimlerinde Kazanan Nurettin Tümen Oldu

  • Haberin Tarihi: 12 Ocak 2018
  • Bu haber 236 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Esnaf Odası Seçimlerinde Kazanan Nurettin Tümen Oldu

Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odasının olağan genel kurulu dün yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Genel kurul sonunda esnafların çoğunluğunun oyunu alan mevcut Başkan Nurettin Tümen yeniden Karabük Esnaf ve Sanatlar Odası Başkanlığına seçildi.

Karabük Esnaf ve Sanatlar Odasının Olağan genel kurulu dün saat 13.30’da Karabük Belediyesi Nikah ve Konferans Salonunda yapıldı. Mevcut başkan Nurettin Tümen ve Volkan Kılınç’ın aday olduğu genel kurulda kullanılan 763 oyun 522’sini alan Nurettin Tümen yeniden Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçildi. Diğer aday Volkan Kılınç ise 238 oy alırken, 3 oy ise geçersiz sayıldı.

Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına yeniden seçilen Başkan Nurettin Tümen’in yönetim kurulu; Niyazi, Ceylan, Burhan Delibasan, Ali Rıza Gökçekli, Yıldıray Yıldırım, Onur Karabacak, Nurettin Akçaalan, Erman Kuloğlu ve Ali Başaran’dan oluştu. Genel kurul sonrası denetim kurulu asil üyeliklerine ise Şahin Yardibi, Ümit Şimşek ve Arif Ersoy seçildiler.

Genel kurul sonrası kısa bir açıklama yapan başkan Nurettin Tümen “ Genel kurulumuz esnaflarımıza hayırlı uğurlu olsun. Güzel bir genel kurul geçirdik, esnaf arkadaşlarımız kendi iradelerini kullanarak tekrar ben ve yönetim kurulu arkadaşlarıma görev verdiler. Bana oy veren vermeyen tüm esnaf arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi yeni dönemde de esnaflarımızın sıkıntıları gerekli mercilere ulaştırıp çözüm yolları bulacağız. Esnaflarımızın sıkıntıları her ortamda dile getirmeye devam edeceğiz. Ben tekrar genel kurulumuzun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Umarım esnafımıza yakışır bir seçim olmuştur” açıklamasına yer verdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın