eTwinning Projeleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  • Haberin Tarihi: 21 Ocak 2021
  • Bu haber 224 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Safranbolu’daki okullarda yürütülmekte olan projelerle ilgili çevrimiçi toplantılar devam ediyor.

Son olarak Safranbolu’daki tüm okulların eTwinning projelerinden sorumlu öğretmenler ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ ve şube Müdürü Özkan İNCE de katıldı.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ toplantıda yaptığı konuşmada “Okullarımızda birçok alanda farklı projeler yürütülmekte. Bunlardan birisi de eTwinning projeleri. eTwinning, Avrupa ülkelerinde bulunan okullar ile iletişim kurmak, işbirliği yapmak, ortak projeler geliştirmek, paylaşmak için oluşturulmuş bir topluluktur. Safranbolu’daki okullarımızın farklı ülkelerdeki okullarla ve öğretmenlerle iletişim kurarak karşılıklı proje ve etkinlikler yapmalarını önemsiyoruz. Şuan itibari ile okullarımızda yürütülmekte olan 50’ye yakın eTwinning projesi bulunmakta. Bu etkinlikleri bütün okullarımıza yaymayı hedefliyoruz. Eğitim öğretimin yanı sıra yürütülmekte olan ve planlama aşamasında bulunan projelerde görev alan ve özverili bir şekilde çalışan bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Yürütülmekte olan projelerin değerlendirildiği ve yeni yapılabilecek projelerin görüşüldüğü program ilçemiz eTwinning projeleri sorumlusu Fazlı YILDIZ tarafından sunum ile sona erdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın