Her Telden (10.Ocak.2017)

 • Yazının Tarihi: 9 Ocak 2018
 • Yazar: Ahmet Gölbek
 • Bu yazı 713 defa okundu.
 • Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

“ABİ DEVLET DESTEKLİ KOBİ KREDİLERİ OLAYINI TÜRKİYE BASININDA İLK SEN DİLE GETİRDİN,BİZ SEÇİMİ KAZANIRSAK ÜSTÜNE GİDERİZ..”
Dün ESNAF ODASI Seçimlerine Sayın VOLKAN KILINÇ ile birlikte girecek olan bir Kardeşimiz çok/çok önemli bir konuyu anlattı bize ve “DEVLET DESTEKLİ SIFIR FAİZLİ KREDİLER VERİLMİŞTİ..” dedi.
“BU KREDİLERİN MART AYI İTİBARI İLE GERİ ÖDEMELERİ BAŞLAYOR..” dedi.
“PİYASALAR ANORMAL BİR DURGUNLUK YAŞIYOR.EĞER SEÇİMİ BİZ KAZANIRSAK,ESNAF ODALARI BİRLİĞİNE BAŞVURU YAPARAK,BU KREDİLER BİR YIL DAHA ERTELENSİN İSTEĞİNDE BULUNACAĞIZ..” dedi.
BÖLGENİN SESİ Gazetesi’nin HER TELDEN Köşesinde isim vermeden bu konuyu yazdık,O KARDEŞİMİZ aradı dün ve “ABİ TÜRK BASININDA BU OLAY İLK DEFA SENİN KÖŞENDE YER ALIYOR.GÖRÜRSÜN BU ÜLKEMİZDE GÜNDEM OLUR..” falan dedi.
Bilindiği gibi ANAYASA REFERANDUMU öncesinde Hükümet esnaflara KOBİLER aracılığı ile DEVLET DESTEKLİ ve SIFIR FAİZLİ KREDİLER vermişti ve 50 bin liraya kadar olan bu kredilerden YÜZBİNLERCE ESNAF yararlanmıştı..
MART AYI İÇİNDE BU KREDİLERİN GERİ DÖNÜŞÜ BAŞLAYACAK..
İşte o kredilerin BİR YIL DAHA ERTELENMESİ için Sayın VOLKAN KILINÇ ile birlikte çalışan BİR KARDEŞİMİZ,seçimi kazanırlarsa girişim yaparak “KREDİLERİN BİR YIL DAHA ERTENLEMESİNİ İSTEYECEKLERİNİ..” söylemiş,bizde bunu yazmıştık.
KONU,BİRDEN GÜNDEME GİRDİ ve BİRÇOK YORUM GELİYOR..

KOSGEB KARABÜK İL MÜDÜRÜ Sayın SERHAT SAYGIN “KURUMUMUZ KÜÇÜK ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELERE HER ALANDA DESTEK VERİYOR..”
Karabük ESNAF ODASI Seçimleri için yapılan kulislerde,Adaylardan birisi ile birlikte çalışan bir Kardeşimiz “ESNAFLARA 2016 YILI İÇİNDE FAİZSİZ KREDİLERİN GERİ DÖNÜŞÜ MART AYI İÇİNDE BAŞLIYOR,SEÇİMİ KAZANIRSAK,BUNUN ERTELENMESİ İÇİN ÇABA HARCAYACAĞIZ..” dedi.
Konu bizimde dikkatimizi çekti doğrusu.
KOSGEB Karabük İl Müdürü Sayın SERHAT SAYGIN ile görüştük bu konuyu,KOSGEB İl Müdürü Sayın SAYGIN Kamuoyu önüne fazla çıkmayan ,ancak,mesai arkadaşları ile birlikte KÜÇÜK/ ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER İÇİN..” çok verimli çalışmalar üreten bir Yönetici..
BİNİ AŞKIN FAİZSİZ DESTEK ALAN İŞYERİ/ESNAF OLMUŞ KARABÜK’TE..
BAŞVURU 1650-1700 CİVARINDA OLMUŞ GERÇİ..
Bu başvuranlardan binin üzerinde esnaf/işyeri FAİZSİZ KREDİLERDEN yararlanma imkanı bulmuş ve bu KREDİLERİN GERİ DÖNÜŞÜNÜN ertelenmesi hayli zordur,görüşünde İl Müdürü Sayın SERHAT SAYGIN..
Hükümet,BU KREDİLER İÇİN bankalarla protokol yapmış..
Bu nedenle GERİ DÖNÜŞ ERTELEMESİ hayli zordur görüşünde..
Sayın SERHAT SAYGIN “İŞLETMELERİMİZE HER ALANDA DESTEĞİZ..” diyor..

KARABÜK’TE HAVA KİRLİLİĞİ,SU KİRLİLİĞİ,ÇEVRE KİRLİLİĞİ VE BUNLARIN ÖNLENMESİ,ANKARA HASTANELERİNDE KARABÜKLÜLERİN DURUMU
Karabük’te yoğun biçimde HAVA/SU/ÇEVRE KİRLİLİĞİ olduğu biliniyor,bu konu Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ tarafından da geçtiğimiz süreçte dile getirildi.
Sayın RAFET VERGİLİ,bu can alıcı konuyu gündem yaptı..
Şimdi insanların HAVA/SU/ÇEVRE KİRLİLİĞİNE olan duyarlılıkları çok ama çok arttı,Sayın VERGİLİ kirlilik noktasında KARDEMİR ve MARZİNÇ Tesislerini öne çıkartan görüşler açıklamıştı.
MARZİNÇ UZUNCA BİR SÜREDİR KAPALI..
Ancak Karabük’te hava anormal biçimde kirli..
Çok sevdiğimiz bir Kardeşimiz,eşinin hastalığı nedeni ile ANKARA’DA ÖZEL BİR HASTANE DE sağlık sorunlarını çözmeye gayret ederken,ne yazık KANSER TEŞHİSİ KONULAN birkaç KARABÜKLÜ ile KARŞILAŞTIĞINI anlattı.
AYNI ÖZEL HASTANEYE TEDAVİ İÇİN GELİYORLARMIŞ..
Bu korkunç bir olay değil mi Allahaşkına..
Geçtiğimiz süreçte Sayın MUSTAFA ÇELENLİ’NİN sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ne kadar ciddi bir etki yaratmıştı hatırlarsınız ve bu anlamda KARABÜK ÇOK CİDDİ BİR KİRLİLİK TEHLİKESİ ALTINDA yaşıyor..
ANKARA HASTANELERİ KARABÜKLÜ HASTALARLA DOLUYMUŞ ADETA..!!

KARABÜK İL SAĞLIK MÜDÜRÜ D.R SAYIN AHMET SARI “ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA DÖNER SERMAYE DAĞITIMINI YAPIYOR,SORUN YOK.”
Dün ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA HASTANESİ DÖNER SERMAYE Dağıtımı noktasında,bir Okurumuzdan gelen yorumu kaynak göstererek bir yazımız çıkmıştı.
İL SAĞLIK Müdürü DR.Sayın AHMET SARI duyarlılık gösterdi olaya ve Şirinevler Hastanesi Yetkilileri ile yaptığı görüşmeden “DÖNER SERMAYE PARALARININ MAKSİMUM SEVİYEDE DAĞITILDIĞI BİLGİSİNİ ALDIĞI..” yolunda bilgiler verdi bize.
Sayın AHMET SARI,bu nokta da aldığı bilgiyi bize aktardı ve demek Gazetemiz İNTERNET Sayfasına YORUM GÖNDEREN, O Okurumuz anlatımı ile bizi ve diğer okurlarımızı yanıltmaya gayret etmiş.
ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA HASTANESİ’NİN Döner Sermaye dağıtmamak gibi bir sorun yaşamadığı,en yetkili ağızlar tarafından açıklanmış oldu..
İL SAĞLIK Müdürü Sayın AHMET SARI’YA duyarlılığı için teşekkürler..

ŞİRİNEVLER HASTANESİ’NE GELEN YILLIK 1 MİLYON 500 BİN İNSAN VE KARABÜK’TE BİR DEVLET HASTANESİ YAPIMININ ŞART OLDUĞU…!!
ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA Hastanesi’ne yılda 1 Milyon 500 bin kişi başvuru yapıyor ve SAĞLIK SORUNLARINA çözüm arıyor,bunu her gelen hastanın yanında da BİR KİŞİ GELDİĞİ şeklinde düşünün..!!
O HASTANE,O KADAR HASTAYI NASIL TAŞIYACAK..?
O CİVAR,O YOĞUNLUKTA İNSANI/TRAFİĞİ NASIL TAŞIYACAK..?
Diyoruz ki ; KARABÜK’E BİR DEVLET HASTANESİ ŞARTTIR,ŞART..
Kaldı ki,HÜKÜMET SAĞLIKTA sık/sık değişiklikler yapıyor ve AFİLİASYON SİSTEME SON VERİLMİŞTİR gibi bir karar verilse,ŞİRİNEVLER Hastanesi ne olacak,DEVLET HASTANESİ Mİ,ÜNİVERSİTE HASTANESİ Mİ..?
KARABÜK’E BİR DEVLET HASTANESİ ŞARTTIR,ŞART..
Bunu daha fazla görmezden gelmek BU KENTE YAPILACAK EN BÜYÜK HATADIR..

14 AY SONRA YAPILACAK “YEREL SEÇİMLERDE..” KARABÜK İL GENEL MECLİSİ’NİN 17 ÜYESİ NASIL DAĞILIR VE BAŞKAN SAYIN AHMET SÖZEN..
Karabük İL GENEL MECLİS Başkanı Sayın AHMET SÖZEN,Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Basın Mensuplarına bir kahvaltı ikramında bulundu.
Sayın AHMET SÖZEN’İN,Karabük İL Genel Meclis Başkanlığı AK Parti içinde hayli dalgalanmalara yol açtı ve sonuçta Sayın AHMET SÖZEN’İN AK Parti ile ilişkileri de tartışmalı bir hale geldi.
Ancak,Sayın SÖZEN Basın ile ilişkilerini hep düzeyli tuttu.
Şimdi, bu kahvaltı aklımıza ne getirdi biliyor musunuz,14 AY SONRA YAPILACAK YEREL SEÇİMLERDE,Karabük’ün 17 İL GENEL MECLİS ÜYESİ nasıl dağılır acaba..?
PARTİLER ARASINDA NASIL DAĞILIR ACABA..?
Şu an itibarı ile Karabük İl Genel Meclisi’nde AK Parti’nin büyük bir sayısal üstünlüğü var,gelecek YEREL SEÇİMLERDE bu sayısal üstünlük aynen devam eder mi,yoksa dağılım çok parçalı bir hale mi gelir..
Örneğin İL GENEL MECLİS Başkanı Sayın AHMET SÖZEN,yine/yeniden AK Parti Listesinden Aday gösterilir mi,gösterilmezse bir başka Partiden bu şansını dener mi..?
Karabük İL GENEL MECLİSİ başarılı çalışmalar yapıyor..
Sayın MEHMET UZUN gibi üretken bir GENEL SEKRETER olunca,başarı genellikle İL GENEL MECLİSİ Üyelerinin hanesine yazılıyor elbet,Sayın UZUN BU YÖRELERİ ÖYLE İYİ BİLİYOR Kİ,Meclis Üyelerinin de önünü açıyor adeta.
Her neyse,14 AY SONRA İL GENEL MECLİSİ nasıl dağılır acaba..?

ESNAF ODASI’NIN CUMA GÜNÜ YAPILACAK OLAN KONGRESİ İÇİN ÇIKAN BİR HABER MUHATAPLARINI DAHA KESKİN,DAHA ÇALIŞKAN YAPTI…
ESNAF ODASI için yapılan çalışmalar çok daha kızıştı ve bu anlamda Sayın VOLKAN KILINÇ için çıkan bir haber,O KESİMİ DAHA DA BİLEDİ sanki ,bunun için çok daha sıkı çalışmaya başladılar.
HABER SONUCU Sayın VOLKAN KILINÇ için ADAYLIKTAN ÇEKİLEBİLİR falan gibi beklenti yaratmaya gayret edilirken,Sayın KILINÇ cephesinden NE ÇEKİLMESİ BİZ BU SEÇİMİ ALMAK İÇİN VİTES BÜYÜTTÜK gibi mesajlar verilmeye başlandı.
ÇIKAN HABER Sayın VOLKAN KILINÇ’I MAĞDUR duruma düşürdü..
Anlatılan Sayın VOLKAN KILINÇ işyeri için,Karabük dışından bazı mallar almış,o mallar için kesilen faturalar sahte çıkmış,bundan dolayı Sayın VOLKAN KILINÇ’TA ceza almış,aldığı ceza şu an itibarı ile TEMYİZDE henüz kesinleşmemiş.
KULİSLER BU HABERLERDEN SONRA DAHA BİR HIZLANDI..
Sayın NURETTİN TÜMEN Çalışmalarını sürdürüyor,esnaf kapı/kapı geziyor,yanında başka ODAB BAŞKANLARI DA bulunuyor ve yoğun bir tempo içinde geziyorlar..
Sayın VOLKAN KILINÇ EKİBİ DE VİTES BÜYÜTMÜŞ ÇALIŞIYOR..
KULİSLER BU HABERLE DAHA DA HIZLANDI..

KARDEMİR İŞÇİLERİNDEN GELEN YORUMLAR VE BİR SIKINTILI DURUM OLDUĞUNA İLİŞKİN İPUÇLARI İLE GENEL MÜDÜRE ÇAĞRILAR..
Son birkaç gündür KARDEMİR İŞÇİLERİNDEN yoğun biçimde YORUMLAR geliyor ve belirli sıkıntılardan söz ediyorlar,sözü edilen sıkıntıların en başında ise GÖREV YERİNDE bulunmayan insanlar.
BU İNSANLARA “MESAİ SAATİ İÇİNDE ÇARŞIYA ÇIKIYORLAR..” SUÇLAMASI..
Yani,bizim işimizi yapmıyorlar,sorunlarımıza çözüm bulmuyorlar noktasından çok,KENDİ İŞLERİNİ YETERİNCE YAPMIYORLAR yolunda yakınmalar.
Ve ; en dikkatimizi çeken durum “BU DURUMUN ÇÖZÜMÜ NOKTASINDA..” adres olarak Genel Müdür Sayın ERCÜMENT ÜNAL’IN adres gösterilmesi.
Demek,daha alt kadrolardan umudu kesmiş bu Kardeşler..
Olayı çözerse,Genel Müdür Sayın ERCÜMENT ÜNAL çözer anlayışına girmişler,daha alt kadroların olayı çözme imkanından Sıtkıları sıyrılmış ve umutlarına kesmişler demek ki.
BİR SIKINTI OLMASA BU KADAR YOĞUN YORUM YOLLANMAZ HERHALDE..

KAPANAN SOSYAL DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANLARINDAN RAHMETLİ ERDAL İNÖNÜ VE “ASLAN SOSYAL DEMOKRATLAR..” SÖZLERİ..
12 Eylül 1980 darbesinden sonra kurulan SOSYAL DEMOKRAT ( SODEP..) Kurucu Genel Başkanı Rahmetli ERDAL İNÖNÜ müthiş bir Siyasi figür olarak tarihe geçmiştir.
BÖYLESİNE MÜTEVAZİ BİR SİYASETÇİ,BİR DAHA ZOR GELİR..
Kendisini omuzlara almak isteyenlere karşı,yüzü koyun yere yatması,hala anlatılır ve gösterişi sevmeyen,gösterişten abartılı hareketlerden hoşlanmayan bir siyaset figürü olarak geldi/geçti Rahmetli Erdal İnönü.
Kendisinin “ASLAN SOSYAL DEMOKRATLAR..” şeklinde ki sözleri çok ünlenmişti.
Şimdi ASLAN SOSYAL DEMOKRATLARI televizyonlardan izliyoruz ve BİR/BİRLERİ İLE KAVGA EDERKEN,ASLANLARA BİLE RAHMET OKUTACAK KADAR hırslı,parçalayıcı hareket ediyorlar.
CHP İL KONGRELERİ,NEDENSE KAVGASIZ/GÜRÜLTÜSÜZ GEÇMİYOR..
Ulusal genişlikte yayın yapan Televizyon kanallarının da arayıp bulamadığı görüntüler CHP İL KONGRELERİNDEN geliyor ve kavgalar/gürültüler çıkıyor.
“KAVGALI EVE KIZ VERMEZLER..” şeklinde bir söz vardır..
Allah ömrünü uzun etsin Sayın DENİZ BAYKAL çok kullanırdı..
Seçmen bu kavgaları görüyor ve o nedenle oy vermiyor galiba..!

Bu yazıya 16 Yorum Yapıldı.

 • AK PARTİ 17-0 KAZANIR
  10 Ocak 2018 08:08

  SAYIN GÖLBEK 2019 MAHALLİ SEÇİMLERİNDE AK PARTİ İL GENEL MECLİS ÜYELİKLERİNİN TAMAMINI ALIR 17-0 YAPAR ONUN İÇİN MERAK ETME,KİMSEDE MERAK ETMESİN.2019 MAHALLİ SEÇİMİNDE İL GENEL MECLİS SEÇİM SONUÇLARI AK PARTİ 17 DİĞER PARTİLER 0 OLUR.
  AYRICA BELEDİYE BAŞKANLIKLARININ DA TAMAMINI AK PARTİ ALIR
  CHP FALAN HİÇ BOŞUNA HEVESLENMESİ.SELAMLAR

 • radar
  10 Ocak 2018 08:25

  DÜN DE YAZDIM BU GÜN DE YAZIYORUM DEVLET İYİ NİYETLİ OLARAK ÇİFTÇİMİZE, ESNAFIMIZA BÜYÜK DESTEK VERMEKTEDİR. NE YAZIK Kİ BAZI UYANIKLAR BU KREDİLERİ BAŞKA AMAÇLI OLARAK KULLANMAKTADIRLAR. BAKTIĞIMIZDA ÇEVREMİZDEKİ ÖRNEKLERİ GÖREBİLİRSİNİZ. DÜN Kİ YAZIM DA ARKADAŞIMIN BİRİ ALINMIŞ NİYE ALINIYORSUN Kİ BUNLAR GERÇEK BEN O YAZIYI YAZARKEN BAŞLIĞINDA BELİRTTİM İYİ NİYETLİ KULLANANLAR HARİÇ DİYE KİMSE KUSURA BAKMASIN TÜRKİYE GERÇEKLERİ MAALESEF BU
  BEN BURADAN YETKİLİLERİ UYARIYORUM LÜTFEN BU KREDİLERİ VERİRKEN O PARALARIN GERÇEK AMACI DOĞRULTUSUNDA KULLANILMASINI SAĞLAMAK VE DENETLEMESİDİR .AKSİ TAKTİRDE CAN SUYU OLMAYACAKTIR.

 • Yiğit
  10 Ocak 2018 08:40

  Ahmet abi nasılsın inşallah iyisindir biz iş aktif gesihlerin 350 davası ne durumdadır saygılar

 • O Krediler ertelenmeli
  10 Ocak 2018 08:50

  FAİZSİZ DEVLET DESTEKLİ KREDİLERİN BİR YIL DAHA ERTELENMESİ GEREKİR.ESNAFI İŞLERİ DİBE VURMUŞ DURUMDA.MESELA BEN 20 BİN LİRA KREDİ ALDIM.GERİ ÖDEMESİNİ ÖDERİM AMMA HAKKATEN ÇOK ZORLUK ÇEKERİM.İŞİME BÜYÜK DARBE VURUR.BİR YIL DAHA SABIR DEVLETİ YORURMI YANİ.NURETTİN TÜMEN BUNU GÜNDEME BİLE GETİREMEZ AMMA VOLKAN KILINÇ BUNUN MÜCADELESİNİ VERİR ONUN İÇİN OYUMU VOLKAN KILINÇA VERİCEM

 • İnsan utanır be utanır
  10 Ocak 2018 08:57

  Esnaf Odası kongresi cuma günü saat 13.30 da yapılacak şu tarihe bakın allaşkına.Niye böyle bir tarihe güne saate koymuşlar kongreyi kimse gelmesin sen ben bizim oğlanla kongre yapalım diye.Korku dağları sarmış,sırf bunları korkuttuğu için Volkan Kılınça oy vericek.Ayıptır be ayıptır.İnsan kongre tarihini saatini açıklarken utanır.Millet cuma namazında bunlar kongre salonunda.Açtıracaklar ağzımı söyletecekler kötüyü

 • 307
  10 Ocak 2018 09:22

  Gerçekten bu 307 mağdur insanın lehine sonuçlanıp Y.Ü.Kuruluna giden bu dava 2010 dan bu tarafa neden sonuçlanmaz, 7 senedir niye bitmez bilen varmı?

 • sakinc78
  10 Ocak 2018 10:02

  Sayın İl Sağlık Müdürümüz çalışanların Döner sermaye aldığını sıkıntı olmadığını söylüyor. Müdürümüz daha yeni yeni hastanelerin başındaki kişi . telefon açıp Başhekime Döner ödeniyor mu diye sorarsa Başhekim tabi ödeniyor der. Araştırın müdürüm Döner sermaye alan hemşireyi sağlık memurunu hatta memuru araştırın. her ay minimum düzeyden çerez parası bile değil alınan. Emeğin karşılığı yok.bunun yanında fazla çalışmak ve stres var. Hastanenin kaç trilyon lüzumsuz borcu var araştırın. SELAMLAR

 • Kanyon
  10 Ocak 2018 10:50

  KANYON PARK PROJESİNE noldu AHMET bey odamı balon çıktı

 • Proje
  10 Ocak 2018 10:52

  Eğer devlet hastane yapma kararı açıklarsa bu kesinlikle 27 bin seçmeni 40 bin nüfüslu karabükün en büyük köyü olan 5000 evlere yapması lazım sizce

 • CHP İKTİDAR FALAN BEKLEMESİN
  10 Ocak 2018 11:20

  İL KONGRELERİNDE PARTİLİLERİN KAFALARINI KIRDIKLARI CHP İKTİDAR FİLAN BEKLEMESİN.ONLAR KENDİLERİYLE KAVGA ETSİN KAFA GÖZ YARSIN.BÖYLE BİR ANLAYIŞLAR İKTİDARA GELİNİRMİ YA BUNLARA OY VERENLERE YAZIK OY VERENLER DELEGE OLUP İL KONGRESİNDE OY VERSİN BAK BİR ARABA DAYAK YİYORMU YEMİYOR MU.
  CHP BELEDİYE SEÇİMİ KAZANACAKMIŞ.CHP MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAKMIŞ GEÇİN EFENDİLER GEÇİN.YAZIDA GEÇEN DENİZ BAYKALIN SÖZLERİ DOGRG KAVGALI EVE KIZ,KAVGALI PARTİYE TÜRKİYE VERİLMEZ

 • MARZİNÇ KAPALI ALTER AÇIK
  10 Ocak 2018 11:52

  AHMET BEY TAMAM MARZİNÇ KAPALI HAVAYI SUYU KİRLETMİYOR AMMA ALTER AÇIK.ALTER GECELERİ ÇEVREYİ KİRLETMİYOR NORMALDE ÇEVREYİ KATLEDİYOR.PEKİ ALTER BACA TOZU ÇIKARTMIYORMU ALTERİN ÇIKARTTIĞI BACA TOZLARI NOLUYOR.NASIL TAŞINIYOR,TAŞIMA STANDARDINA UYULUYORMU.ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ BUNU YETERİNCE DENETLİYORMU.MARZİNÇ KAPANDI GİTTİ ŞİMDE YENİDEN AÇILMAZ DİYENLER VAR AÇILIR DİYENLERVAR AMMA GERÇEK OLAN ŞİMDİ KAPALI OLUŞU.PEKİ ALTER NOLACAK ALTER BİR CEVAP VARMI

 • Berk
  10 Ocak 2018 12:48

  Gercekten 350 davalari bir an evvel karabükte önde gelenler el atıp yardimci olmaları lazım bu insanların kıymetini bilmek lazım karabük olarak her bireyin elinden gelen yardımı esirgememesi gerekir ALLAH yar ve Yardımcılar olsun

 • Can
  10 Ocak 2018 12:53

  350 davalari ne durumda ne aşamada ve ne zaman olumlu yada olumsuz bitecek siz ahmet abi bilgilerinizi bekler saygilar sunarız

 • Ögrenci
  10 Ocak 2018 12:57

  Benim babam iş aktif fesih olanlardan inşallah 350 davaları olumlu çıkarsa bizlere iş aş olacak büyüklerimizden bu davayı ilgilenenlerini rica ederim

 • Ahmet Başkaya
  10 Ocak 2018 16:54

  Türkiye genelinde Akp nin belediye başkanları istifa ettirilip belediye meclisinden biri belediye başkanı olarak seçildi Chp ye ait İstanbul da 2 belediye başkanı görevden alınıp yerine belediye meclisinde seçim yapılıp içlerinden birisi belediye başkanı oldu Fakat her nedense Safranbolu Belediye Başkanı görevden alınıp soruşturma geçiriyor Safranbolu KAYYUM tarafından yönetiliyor Akp meclis grubunda Başkana vekalet edecek bir meclis üyesi mi yok yoksa Safranbolu kendi insanıyla yönetilmek mi istemiyor Karabük kamuoyundan da hiçbir tepkinin gelmemesi işin başka bir yönü

 • EK DÖNER SERMAYE
  10 Ocak 2018 19:39

  AHMET BEY HİÇ KİMSEYİ YANILTMA GİBİ BİR DÜŞÜNCEM ASLA OLMAMIŞDIR KONUDA EKSİK ANLATIM OLABİLİR KUSURA BAKMAYIN ASLINDA KONU ŞU ŞEKİLDE YARDIMCI SAGLIK PERSONELİ NİN MAAŞ +SABİT DÖNER SERMAYE TUTARI NI KANUNEN ALIYOR BU KONUDA SIKINTI YOK DAHA ÖNCEKİ YAZIMDA DA BELİRTTİGİM GİBİ SIKINTI SABİT DÖNER SERMAYE İLE DÖNER SERMAYE TAVANI ARASINDAKİ FARK BİZLER BU TUTARI 2 AY ÖNCESİNE KADAR MAAŞ+ SABİT DÖNER+ EK DÖNER SERMAYE TUTARI OLARAK ALIYORDUK BU DA DERECE TAHSİLE GÖRE 400 500 600 TL GİBİ BİR ÜCRETE GELİYORDU 2 AYDAN BU TARAFA ARALIK AYI İLE 3 AY OLACAK EK DÖNER SERMAYE TUTARLARI İZİNE ÇIKMIŞSAN HİÇ ALAMIYORSUN ÇALIŞMIŞSAN 60 TL 70TL GİBİ KOMİK BİR RAKAMLAR ÖDENİYOR MÜDÜR BEY SABİT DÖNER ÖDEMESİNİ SÖYLEMİŞ SİZE AMA GERÇEKDE KONUNUN NE OLDUGUNU GAYET İYİ BİLİR. HASTANENİN BORCU ÇOK GİBİ GARİP GARİP CEVAPLAR ALIYORUZ İDARE TARAFINDAN MÜDÜR BEY SON 3 AYIN YARDIMCI SAGLIK PERSONELİNİN EK DÖNER SERMAYE TUTARLARINI BİR İNCELESİN MİNİMUM MU MAHSİMUM MU

Bir Yorum Yazın