Her Telden (11.Ocak.2018)

 • Yazının Tarihi: 10 Ocak 2018
 • Yazar: Ahmet Gölbek
 • Bu yazı 715 defa okundu.
 • Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

KARABÜK’TE “SESSİZ VE DERİNDEN ÇALIŞARAK..” ÇOK GÜZEL İŞLERE İMZA ATAN AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ VE PERSONELİ..
Karabük’te,Kamuoyu karşısına fazla çıkmayan,ancak,sessiz ve derinden çalışan AİLE ve SOSYAL HİZMETLER İL Müdürü Sayın GALİP SÖKMEN ve mesai arkadaşları öyle güzel işlere imza atıyorlar ki.takdir etmemek mümkün değil.
Görev alanları 0 YAŞ GRUBUNDAN BAŞLIYOR..
ÖMRÜNÜN SONUNA GELMİŞLERE KADAR UZANIYOR..
Konu insan olunca,yakınma da bol olur,dikkat ederseniz AİLE ve SOSYAL HİZMETLER İL Müdürlüğünden hiçbir yakınma gelmez,zira işlerini tıkır/tıkır yapar bu Müdürlük elemanları ve Müdür Sayın GALİP SÖKMEN..
Hizmete muhtaç çocuklar,bunların Yurtları,yaşlılar Yurtları,evde bakım olayı,ihtiyaç sahiplerinin tespiti bunlarla ilgilenme,ihtiyaçlarının giderilmesi gibi çok geniş bir alanda hizmet veriyor anılan Müdürlük.
Bu hizmetlerin aksadığından,bu hizmetler esnasında hak etmeyenin hizmet aldığından veya buna/bunlara benzeyen hiçbir yakınma duyulmaz ,zira,Sayın GALİP SÖKMEN ve mesai arkadaşları tertemiz bir çalışma şekli koymuşlar önlerine,işlerini mükemmel yürütüyorlar..
ÇOK GENİŞ bir yaş grubuna hizmet veriyorlar,ihtiyaç sahibini tatmin etmek hayli zordur ve yakınmalar bol olur,ancak,Sayın GALİP SÖKMEN ve mesai arkadaşları işlerini hak,hukuk,adalet çerçevesi içinde yapıyorlar ki hiç yakınma duyulmuyor..
Dileriz bu başarılı çalışma düzenleri sürer gider..

“GECİKEN ADALET/ADALET DEĞİLDİR..” SÖZÜ VE KARDEMİR İŞÇİLERİ TARAFINDAN AÇILAN 350 LİRALAR DAVASININ YILLARDIR BİTMEMESİ..
“GECİKEN ADALET/ADALET DEĞİLDİR..” şeklinde bir söz vardır ve bunun içerdiği anlam besbelli değil mi,ADALETİN TECELLİSİ gecikirse,Adalet bekleyenlerin zarar göreceğine dikkat çeker..
BUNA BENZER NİCE AÇIKLAMALAR YAPILABİLİR..
Biliyorsunuz veya HATIRLAYANLAR VARDIR,KARDEMİR işçileri için 350 liralar davası açılmıştı,aradan o kadar yıl geçti ki HATIRLAYANLAR vardır gibi bir ifade kullandık.
YEREL MAHKEME BİR KARAR VERDİ,YARGITAYIN İLGİLİ DAİRESİ bu kararı bozdu,geri gönderdi,daha sonra YEREL MAHKEME kararında direndi ve olay YARGITAY GENEL KURULU’NA kadar gitti..
YILLAR GEÇTİ GENEL KURUL BİR KARAR ÜRETMEDİ..
Neden/niçin bu kadar uzun süre karar verilmedi acaba..?
O süreçte YAŞANAN ÇOK ÖNEMLİ GELİŞMELER OLDU Ülkemizde,HUKUK CAMİASI çok büyük değişimler yaşadı,tutuklananlar,açığa alınanlar oldu ve galiba O NEDENLE bu dava için bir karar üretilemedi.
İŞÇİLER HALEN SABIRLA KARAR BEKLİYORLAR,HERKES BİLSİN..

HAYATI ÜLKÜCÜ HAREKETİN VE MHP’NİN İÇİNDE GEÇMİŞ BİR KARDEŞİM “ NE BAKIYORSUN ABİ BEN AK MHP’LİYİM DEDİ VE SIKINTILIYDI..
Dün karşılaştığı,çok uzun yıllardan bu yana bildiğim,tanıdığım ve sevdiğim bir ÜLKÜCÜ/MHP’Lİ Kardeşimle karşılaştık,kucaklaştık,ayak üzeri sohbet ettik.
Biz daha bir şey söylemeden “ÖYLE HAYRET ETMİŞ GİBİ NE BAKIYORSUN ABİ,BEN ARTIK AK MHP’LİYİM..” dedi,bunu söylerken yüz hatlarına dikkat ettik çok sıkıntılı bir hali vardı.
Yeni bir kavram çıktı ortaya “AK MHP’Lİ ŞEKLİNDE YENİ BİR KAVRAM ÇIKTI..” ortaya ve Sayın DEVLET BAHÇELİ’NİN açıklamaları,diğer Partilerden çok,MHP içinde yankı bulmuş sanıyoruz.
O Kardeşimiz “ABİ AK MHP’LİYİM AMA,BUNUN NASIL BİRŞEY OLDUĞUNU HENÜZ ÇÖZEMEDİM..” gibi bir değerlendirme de yaptı “BUGÜN BİR ÇÖZÜMLEME OLABİLİR DİYE BEKLİYORUM..” diyerek,dün yapılan Sayın ERDOĞAN,Sayın BAHÇELİ görüşmesine gönderme yaptı.
Bu Kardeşimizi,çok/çok yakından tanırım ve net tavırlı bir ÜLKÜCÜ,net tavırlı bir MHP yanlısıdır,hiç zikzak yapmamış bir Kardeşimizdir,MHP Yönetim Kademelerinde bulunmuş,çevresinde çok sevilen bir Kardeşimizdir..
“AK MHP’LİLİĞİMİ,BIRAK CADDE DE SOKAKTA İNSANLARA ANLATMAYI,EVDE EŞİME NASIL ANLATACAĞIM BİLMİYORUM..” gibi bir yaklaşım gösterdi,kucaklaştık,ayrıldık.
MHP İÇİNDE CİDDİ BİR SIKINTI YAŞANIYOR GALİBA..

CHP İÇİNDEN “SAFRANBOLU VE YENİCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NI ALACAĞIZ..” DENİLDİ VE YENİCE İLÇESİNDE CHP’DEN ADAYLIK DÜŞÜNENLER
CHP Karabük Örgütlerinden “SAFRANBOLU ve YENİCE BELEDİYE BAŞKANLIKLARINI BANKO ALIRIZ..” şeklinde açıklamalar,temenniler dile getirilince,özellikle,YENİCE İlçesinden Belediye Başkan Adaylığı için,sürekli yeni isimlerden söz ediliyor.
Daha önce,resmi bir açıklama yapmamakla birlikte Emekli Öğretmen ve İlçe Başkanlığında da bulunmuş Sayın MEHMET AYDINLI ismi üzerinde bir yoğunluk vardı.
Şimdi yeni isimler çıkıyor ve örneğin CHP Milletvekili Adaylığında bulunmuş Sayın SABRİ CEBECİK bize telefon ederek “ADAYLIĞIMI AÇIKLADIM BİLGİSİ..” verdi..
Bu arada YENİCELİ bir Kardeşimiz telefonla “Sayın İBRAHİM ÇAYLI ,CHP YENİCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI.GENÇ BİR İNSAN VE KAZANIRSA YENİCE’YE ÇOK YARARLI HİZMETLER VEREBİLİR..” gibi yaklaşımlar getirdi..
CHP YENİCE İLÇESİNDE HAYLİ HAREKETLİ VE ADAYLAR ÇIKIYOR..
Ne diyelim Allah gönüllerine göre versin.

KARABÜK,YOĞUN BİÇİMDE YAŞADIĞI HAVA/SU/ÇEVRE KİRLİLİĞİ NEDENİ İLE BAŞTA KANSER OLMAK ÜZERE SAĞLIK SORUNLARI YAŞIYOR..!!
KBÜ ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA Hastanesi’ne,bir yıl içinde 1 MİLYON 500 BİN Hasta başvuru yapıyorsa,KARABÜK’TE BİR SAĞLIK SORUNU var demektir..
Dün yine yazdık,Karabük’ün önde gelen Cemiyetçilerinden çok sevdiğimiz bir Kardeşimiz,eşinin sağlık sorunları için Ankara’da bir ÖZEL HASTANE DE koştururken,ne yazık ki,KANSER HASTALIĞINA çare arayan çeşitli meslek gruplarından 7 KARABÜKLÜ ile karşılaşmış..
Bu sağlık sorunlarının temelinde ne yatıyor acaba..?
KARABÜK’TE HAVA/SU/ ÇEVRE KİRLİLİĞİ VAR,İNSANLAR YAKINIYORLAR..
Acaba,BÖYLE YOĞUN HASTALIKLAR bu kirlilikten mi kaynaklanıyor ve kirlilik noktasında Belediye Başkanı Sayın VERGİLİ KARDEMİR’İ-MARZİNÇ’İ göstermişti,şimdi MARZİNÇ Tesisi iki ayı aşkın süredir kapalı,ancak KİRLİLİK PİK NOKTASINDA..!!
KARABÜK CİDDİ BİR SAĞLIK SORUNUNUN PENÇESİNDE GÖRÜNÜYOR,YA ÇÖZÜMÜ..?

KARABÜK’ÜN ÖNDE GELEN CEMİYET ADAMLARINDAN BİR KARDEŞİMİZ “ ÖZELLİKLE BAYANLARIN RAHİM AĞZI KANSERİ DİKKATİMİ ÇEKTİ..”
Geçtiğimiz günlerde,eşinin sağlık sorunları ile ilgili olarak Ankara’da ÖZEL BİR HASTANE DE çözüm arayan,Karabük’ün önde gelen bir Cemiyet Adamı kardeşimiz çok önemli görüşler dile getirdi..
“BİZİM GİTTİĞİMİZ HASTANE DE,ÇEŞİTLİ MESLEK GRUPLARINDAN TAM 7 KARABÜKLÜ KANSER HASTALIKLARINA ÇÖZÜM ARIYORLARDI.ÇOK DİKKATİMİ ÇEKEN BİR KONU,BU 7 İNSANIN BAYAN OLANLARININ TAMAMI RAHİM AĞZI VEYA RAHİM KANSERİ HASTASIYDI..” bilgilerini verdi.
O Kardeşimizin anlattığı hastaların içinde hemşire,öğretmen,emekli memur,ev hanımı gibi çeşitli meslek gruplarından insanlar varmış ve “BU DURUM EMİN OL İÇİMİ PARÇALADI..” dedi.
“PEKİ NEDİR BU KADAR HASTANIN,YALNIZCA SENİN GİTTİĞİN HASTANE DE BULUNMASI,MUTLAKA DİĞER HASTANELERDE DE KARABÜKLÜ HASTALAR VARMIŞTIR.KALDI Kİ SENİN GİTTİĞİN BİR ÖZEL HASTANE,ÖZEL OLMAYAN HASTANELERDE ACABA KİMLER VARDI..?” diye sorduk..
O Kardeşimiz,”HAVA/SU/ÇEVRE KİRLİLİĞİ TEMEL ETKEN..” dedi.
“KİRLİLİK KARABÜK HAYATINI ÇOK OLUMSUZ ETKİLİYOR..” dedi.
Verdiği bilgilerden,özellikle BAYAN HASTALARIN tamamının rahim ağzı veya rahim kanseri olması dikkatimizi çekti,zaten kendisi de “BENİMDE EN ÇOK O HUSUS DİKKATİMİ ÇEKMİŞTİ..” ifadelerini kullandı.
ŞİRİNEVLER HASTANESİ’NE yıllık 1 milyon 500 bin hasta giderse..
Ankara Hastanelerinde KARABÜKLÜ HASTALAR doluysa..
KARABÜK’ÜN SAĞLIĞINDA BİR ARIZA VAR DEMEKTİR..!!

KARABÜK’ÜN SEVİLEN İSMİ SAYIN MUSTAFA ÇELENLİ“HAVA KİRLİLİĞİNİN GİDERİLMESİ İÇİN TOPLU ÖLÜMLER Mİ BEKLENİYOR..” DEMİŞTİ..!!
Karabük’ün önde gelen ve sevilen Siyasetçi/Cemiyetçi isimlerinden Sayın MUSTAFA ÇELENLİ,bir sosyal paylaşımında,HAVA KİRLİLİĞİNE dikkat çekerek “TOPLU ÖLÜMLER Mİ BEKLENİYOR..” demişti.
Sayın ÇELENLİ galiba haklı çıkıyor..
Baksanıza “ANKARA’DA ÖZEL BİR HASTANE DE,KARABÜKLÜ 7 KANSER HASTASI,DERTLERİNE ÇARE ARIYORLARMIŞ..” bunlar yalnızca o Özel Hastane de dertlerine çare arayanlar..
PEKİ DİĞER HASTANELERDE KAÇ KARABÜKLÜ VAR ACABA..?
Karabük’te HAVA/SU/ÇEVRE KİRLİLİĞİ varsa en büyük neden KARDEMİR/ŞEHİRİÇİ OTOLARDAN ÇIKAN GAZLAR,COĞRAFİK OLARAK yeterli rüzgar alınamaması falan gösterilebilir.
Daha önce büyük bir kolaycılıkla “MARZİNÇ KARABÜK HAVASINI KİRLETİYOR..” gibi bir yaklaşım vardı,ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK Bakanlığı ANALİZ SONUÇLARINA göre MARZİNÇ’İN KİRLİLİK YAPMADIĞI açıklandı..
KİRLİLİK YAPTIĞI TESPİT EDİLEN KARDEMİR’E DE 2 YIL SÜRE VERİLDİ.
Sayın MUSTAFA ÇELENLİ,ne yazık ki, haklı çıkıyor galiba..

YEREL SEÇİMLERDE “ARAÇ ÇAYI İÇİN HAZIRLANAN GÖRSELLER..” VE ARAÇ ÇAYI’NIN BUGÜN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUM,SOĞANLI ÇAYI..
Son YEREL SEÇİMLERİ ve bu Seçimler öncesinde BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARININ ARAÇ ÇAYI için hazırlattıkları projeleri tanıtan görselleri,tüm seçmenler izlemiştir..
ARAÇ ÇAYI ETRAFI NE KADAR GÜZELLEŞİYORDU YARABBİ.
İzlerken insanın içi açılıyor,izlerken YARABBİ BEN BU GÜZELLİKLERİ GÖRÜR MÜYÜM diye içinizden sıcacık duygular geçiyordu,öyle değil miydi insan kendisini mesut,mutlu hissetmiyor muydu.
ARAÇ ÇAYI İÇİN İNSANLARA İZLETTİRİLEN GÖRSELLER UNUTULDU MU..?
Peki ARAÇ ÇAYI ve etrafı şimdi ne durum da..
İsterseniz gidin bakın..!!
SOĞANLI ÇAYI’NI hiç gündeme bile getirmiyoruz,orasının durumu belli,bakalım İKİ YIL SONRA ne olacak SOĞANLI ÇAYI,malum KARDEMİR’E iki yıl süre verildi.
GERÇİ DAHA ÖNCESİNDE DE SÜRE VERİLMİŞTİ..
ARAÇ ÇAYININ REZİL DURUMU İÇİNİZİ ACITIYOR MU..?

CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE KARABÜK İL BAŞKAN ADAYLARINI BELEDİYE TALİMATI…
Sayın TİMURÇİN SAYLAR’IN,AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiği veya ettirildiği süreçten sonra,AK Parti İL BAŞKANLIĞI uzunca bir süre boş kaldı,bir isim atanması gecikti/geciktirildi.
Daha sonra Sayın İSMAİL ALTINÖZ İL BAŞKANI OLARAK ATANDI..
Bu atama öncesinde,ANKARA Genel Merkeze 4 isim çağırıldı ve bu isimlerle Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN tek/tek görüştü,daha sonra Sayın İSMAİL ALTINÖZ göreve getirildi.
Sayın ERDOĞAN,DAHA SONRA 4 İl Başkan Aday Adayı ile kısa bir görüşme yaparak,kendilerinden KARABÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NI mutlaka almalarını istemiş.
BU TALİMATI VERMİŞ Sayın ERDOĞAN..
AK Parti 2019 YEREL SEÇİMİNDE,KARABÜK MERKEZ ve İLÇELERDE seçmen karşısına hangi isimlerle çıkacak acaba,burada en özellikle yer elbet KARABÜK MERKEZ olacaktır..
KARABÜK MERKEZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLABİLİR..?
Örneğin SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN Adayı,YENİCE BELEDİYE BAŞKAN Adayı,ESKİPAZAR BELEDİYE BAŞKAN Adayı kim olabilir AK Parti içinde..?
AK PARTİ ADAYLIK NOKTASINDA ÇOK İSİM NEDENİ İLE ZORLANIR..
Çok Aday/Adayı çıkar,ADAY SEÇİMİNDE zorlanır AK Parti

Bu yazıya 16 Yorum Yapıldı.

 • CHP
  10 Ocak 2018 23:16

  CHP’nin köylerde üyesi yok diye haykırıyoruz.
  Birileri Köylerde 20-25 kişi yaşıyor diyor. Kendini savunuyor.
  peki o zaman AKP köylerde bırakın 1 üyeyi köy yönetim kurulu kuruyor.
  onlar üyeyi pazardan mı buluyor.
  işte bunu başaramadıkça CHP İktidar olamaz.
  Haydi Abdullah Çakır
  Haydi İbrahim Aslan
  göreve Safranbolu ve Karabük’ün tüm köylerinde en az 1 üye istiyoruz

 • Yatırım yapacakmış
  11 Ocak 2018 08:38

  Kardemir çevreye verdiyi hasarları gidermek için yatırım yapacakmış çoook öncedende yatırım yapacağını söylemiş yapmamış bu sefer yapacağına garantiyi kim verecek.Belediye Başkanı verdi Marzinç7i daha çok eleştirmek için Kardemir bana garanti verdi çevreye hasar vermicek filan dedi garantisi Rafet beye verilen sözlermi.Birde ALTER var ALTERE niye kimse birşey demiyor allaşkına Rafet bey ortağı olduğu içinmi bişey denilmiyor bu tesise.Kirliliğin yüzde 30-40 ı da ALTERDEN bunu aklınızdan çıkarmayın

 • ALTER NE OLUYOR ALTER
  11 Ocak 2018 09:41

  ALTER DEDİYİNİZ TESİS İZABE TESİSİ DEYİLMİ HURDAYI ERİTİP KÜTÜK DEMİR YAPMIYORMU ORADAN BACA TOZU OLMUYORMU,O BACA TOZLARI NASIL,NEREYE,HANGİ ŞEKLİ İLE DÖKÜLÜYOR YAHUTTA İMHA EDİLİYOR.BACASINDA BİLHASSA GECELERİ ÇIKAN DUMAN ZEHİR SAÇMIYORMU.TAMAM MARZİNÇ KAPALI PEKİ ALTER NOLACAK.
  ALTER İZABE OCAĞI KİRLETİCİLİYİ TESÇİLLİ NEDEN KİMSE DOKUNMUYOR KİMİN HATIRINA DOKUNMUYOR ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ NE YAPIYOR BU KONUDA.

 • Gönderen
  11 Ocak 2018 09:51

  Sayın yazar bu ay içersinde süper teşvik paketi açıklanacakmış. Teşvikler proje bazlı verilecekmiş. 14 projeyi kapsayan paketin büyüklüğü 80 milyar liraymış. Yatırımlar ağırlıklı olarak petrokimya ve metalurji ağırlıklıymış. Tıbbi malzemeler alanında da yatırım varmış…
  Yatrımlar doğu akdeniz ve Batı Kardeniz’de yoğunlaşacakmış.

  Batı Karadeniz denilince akla Filyos Endüstri bölgesi geliyor. İkinci olarak da İsmetpaşa İhtisas Organize Sanayi Bölgesi de tabi…
  Bu 80 milyar liralık teşvik paketindeki 14 proje kapsamında Filyos’a yatırım yapılacak mı? Bir duyumunuz, bilginiz, tahmininz var mı?
  Sizin az çok bir duyumunz vardır diye düşünüyorum. 🙂

  14 proje için 80 milyar lira teşvik çok büyük para. Yapılacak yatırımlar öyle eften püften boyutunda olmayacaktır. Büyük ses getirecektir….
  Filyos veya İsmetpaşa’ya büyük bir yatırım Karabük’e büyük fayda sağlar…

  Konuyla ilgili bugün çıkan haber aşağıdaki bağlantıda:
  https://www.dunya.com/ekonomi/zeybekci-super-tesvik-kapsaminda-14-proje-var-bu-ay-aciklanacak-haberi-398016

 • marzinc
  11 Ocak 2018 12:09

  marzincg yıllarca sağlıksız depolama yapmış ama biz kurallara göre üretim yapıyoruz diye açıklama geldi belediye başkanı olmasa hala devam edeceklerdi. lakin kardemir yöneticileri eksiklerimiz var biliyoruz kapatacagız dedi inkar etmedi. marzing yönetimi ise kanıtlanan kadar inkar etti… marzincg kapatılmalı

 • Kanyon
  11 Ocak 2018 12:38

  Belediyenin iki mega projesi olan slaytlarda showa dönüşen ARAÇ ÇAYI VE KANYON PARK malesef balon oldu patladı

 • HELAL SANA MARZİNÇ
  11 Ocak 2018 12:46

  MARZİNÇ İÇİN YAZAN ARKADAŞ ŞU ALTER İŞİNEDE YAZSAN AYDINLANSAK BE.ALTER NE YAPIYOR,BİLİRSİN MARZİNÇ İZABE OCAKLARININ BACA TOZUNU İŞLEYİP BİŞEYLER ELDE EDİYOR.ALTERDE İZABE OCAĞI ONUN BACA TOZLARI NOLUYOR O BACA TOZLARI ZEHİRLİ DEYİLMİ O BACA TOZLARI NOLUYOR.VARMI BİLGİ VEREN KİMSE.

 • kelebek
  11 Ocak 2018 13:44

  KARABÜK, AH KARABÜK. KÜTÜPHANE YAPTIK, TEŞEKKÜRLER, ALTINDA ÇİĞ KÖFTECİ. TREN GEÇİDİNİN KARŞISI; KAHVEHANELER AÇILMIŞ, SANDALYELER KALDIRIMI İŞGAL ETMİŞ. AYIPTIR BURADAN KADIN, KIZ, KIZAN GEÇİP PTT YE ÇIKIYOR, YOĞUN KULLANIMI VAR. AYIPTIR, GİDİN BAKIN YAKIŞIYOR MU. ESKİ HADDEHANE MEYDANI; YOLBULAN HADDESİNİ TAŞIMIŞ, YIKINTILAR UCUBE GİBİ. KÜÇÜK ELEŞTİRİLER.

 • Yiğit
  11 Ocak 2018 14:15

  350 davaları karabük te ileri gelenlerin desteğiyle çözüme Kavuşacağını umut ediyorum inşallah sesimize ses verip el uzatanlara Allah razı olsun diyorum ayrıca Ahmet abi sizede sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım

 • Berk
  11 Ocak 2018 14:21

  350 davalarına büyüklerin ileri gelenlerin ilgili yerlere gitmeli durumu anlatmalı zira bu davaya ümit besleyen is akti fesih kardeşlerimize bir anlamda is as olur çünkü çoook çile çektiler hala mağdur durumda olanlarda var saygilar

 • Ögrenci
  11 Ocak 2018 14:26

  İnşallah 350 davaları olumlu biter biz iş aktif fesihlerin yüzü güler çilemiz son bulur bu dava bize iş aş olacak inşallah gereği biran önce yapılır teşekkürler

 • Can
  11 Ocak 2018 14:34

  350 davalari is akti fesh abilerimin dört gözle beklediği dava inşallah onlar adına sevindirici haber biran evvel çıkar

 • Gariban
  11 Ocak 2018 16:29

  350 davaları inşallah iş aktif fesihlere nasip olur bence haklılar Allah yar ve yardımcıları olsun

 • hastane
  11 Ocak 2018 17:02

  Ahmet bey hastanede çıkan yemekleri yiyemiyoruz,Lavoboları kullanamıyoruz. Derdimizi kimseye anlatamıyoruz

 • temizlik personeli
  11 Ocak 2018 18:19

  Hastanede bayan temizlik personeli olarak çalışıyorum. Biz bayan olarak gece vardiyasında çalışıyoruz. Erkek personeller ise gece nöbete girmiyor. Lütfen bu konuda bizim sesimiz olun

 • HASTA
  11 Ocak 2018 18:28

  Hastanede yatıyorum. Yemeğimden kıl çıktı. Kaş gündür yemek yiyemiyorum. Söylüyoruz kimse ilgilenmiyor

Bir Yorum Yazın