DOLAR 15,8769 0.2%
EURO 16,8435 -0.21%
ALTIN 945,160,54
BITCOIN 4786951,89%
Karabük
19°

AÇIK

20:26

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Her Telden (13.Haziran.2016)

ABONE OL
13 Haziran 2016 08:43
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KARABÜK VALİLİĞİ GÖREVİNE ATANAN SAYIN MEHMET AKTAŞ,BUGÜN SAAT 14.00 DE VALİLİK ÖNÜNDE KARŞILANACAK..
Sayın ORHAN ALİMOĞLU’NUN Merkez Valiliği görevine alınması ile boşalan,Karabük Valiliği görevine atanan,Sayın MEHMET AKTAŞ bugün saat 14.00 de törenle karşılanarak,görevine başlayacak.
İçişleri Bakanlığı İdari/Mali Daire Başkanı olarak görev yaparken,Karabük Valiliği görevine atanan Sayın MEHMET AKTAŞ 1968 ELAZIG Doğumlu.
Bugün görevine başlayacak olan Vali Sayın MEHMET AKTAŞ’IN,çeşitli İlçelerde Kaymakamlık görevinde de bulunduğu belirtiliyor ve ilk Valilik görevi olarak Karabük’e atandığına işaret ediliyor.
KARABÜK VALİSİ Sayın MEHMET AKTAŞ BUGÜN GÖREVİNE BAŞLIYOR ve saat 14.00 de Valilik önünde düzenlenecek olan törenle karşılanarak makamına oturacak Sayın AKTAŞ.
Rahmetli CEMALETTİN SEVİM’İN Mahkeme kararı ile iki kez Karabük Valiliği görevinde bulunduğu dikkate alınırsa,Karabük’ün 10 ncu Valisi olan Sayın MEHMET AKTAŞ evli ve 3 çocuk babası.
BUGÜN GÖREVİNE BAŞLAYACAK olan Vali Sayın MEHMET AKTAŞ’A,tüm Karabük yaşayanları adına,engin başarılar diliyoruz ve çok verimli bir dönem geçirmesini niyaz ediyoruz.
KENDİLERİNE HOŞ GELDİNİZ DİYORUZ.
Yeniden BAŞARI dileklerimizi iletiyoruz..

BİR TÜRKÜ VARDIR “ŞİMDİ RAGBET GÜZEL İLE ZENGİNE..” ŞEKLİNDE,ŞİMDİ RAGBET “O FETO’CU,CEMAATÇİ,PARALELCİ..”SUÇLAMASI
Hani bir türkümüz vardır “ŞİMDİ RAGBET GÜZEL İLE ZENGİNE..” şeklinde,şimdi ÖZELLİKLE BEĞENMEDİKLERİ,İSTEMEDİKLERİ Bürokratı suçlamak için “O ZATEN FETO’CU-CEMAATÇİ-PARALELCİ..” yakıştırmaları yapılıyor.
BU SUÇLAMA/YAKIŞTIRMA SİYASET DÜNYASINDA DA YAPILIYOR..
Bu yakıştırmalar,bu suçlamalar öyle insanlar için yapılıyor ki,insan “İNSAF YAHU,BÖYLE SAÇMA/SAPAN İDDİA OLUR MU..” diye düşünmeden edemiyor..
İçine yuvarlandığı kin,haset,husumet duygularının esire olan birçok insan,RAKİP GÖRDÜĞÜ,İSTEMEDİĞİ,BEĞENMEDİĞİ insanı böyle suçlamaktan kaçınmıyor iyi mi..?
Çok yıllar öncesinde de,bu yönlü suçlamalar “O ZATEN AŞIRI SOLCU,O ZATEN FAŞİST..” falan gibi yapılırdı,insanlar böyle yaftalanır, böyle suçlanmaya çalışılırdı..
DEVİR DÖNÜYOR,KAVRAMLAR DEĞİŞİYOR,ancak TEMELSİZ,AHLAKA UYMAYAN,suçlamalar,iftiralar devam ediyor,değişen kavramlarla yapılıyor,insanlar yeni kavramlarla yıpratılmaya çalışılıyor..
ÖYLE İNSANLARA SUÇLAMA YAPILIYOR Kİ, HAYRET YANİ..!!

KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA “ADRESE TESLİM İHALE DOSYALARI HAZIRLANABİLİR Mİ..?”,BÖYLE BİRŞEY YAPILABİLİR Mİ..?
Kamu Kurum ve Kuruluşlarında “ADRESE TESLİM İHALE DOSYASI HAZIRLANABİLİR Mİ..?” böyle bir şey yapılabilir mi,bu soruya “EVET YAPILABİLİR..” diyenlerde var, “HAYIR YAPILAMAZ..” diyenlerde var.
Aynı soruyu günde taşıyanlar “İHALE YAPILAN İŞİN,GERÇEK DEĞERİNİ,MUHATAPLARDAN BİRİSİNE SÖYLEMEK,FISILDAMAK BİLE ÇOK ÖNEMLİDİR..” gibi görüş veren çevreler var.
BÖYLE YAPANLARI GÖREVDE TUTMAMAK GEREK gibi yaklaşım getiren yetkili isimlerin yanı/sıra “BİR KURUMUN YAPTIĞI İHALELERİN AYNI FİRMAYA GİTMESİ,AYNI ADRESLERE GİTMESİ TESADÜF OLABİLİR Mİ..?” DİYENLERDE VAR.
Bunlar olabilir mi Allahaşkına..?
Bunlar birer varsayım olsa gerektir..
Böyle varsayımları dile getirenlere “İYİ DE,BU CİDDİ GÖRÜŞLERİ KANITLAYACAK BİLGİ/BELGE VAR MI..?” diye sorduğunuzda,olmadığını söylüyorlar,hatta “MİNAREYİ ÇALAN KILIFINI HAZIRLAR..” mantığını ileri sürerek “KANITI OLMAZ Kİ..” diyenler bile var.
Hatırlayanlar vardır,ANAP Döneminde Yargı önüne çıkan bazı girişimciler ile bürokratlar arasında “RÜŞVETİN BELGESİ Mİ OLUR LAN..” gibi konuşmalar geçtiği Basına yansımıştı.
Bütün mesele TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİM HAKKI olarak tanımlanan,vicdan sahibi insanların İŞBAŞINDA OLMASI mutlaka,yoksa PARA veya ÇIKAR, mutlaka insanların büyük bölümünü bozmaya muktedir oluyor..
BÜTÜN MESELE TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİM HAKKINA inanmak..

MÜSİAD KARABÜK ŞUBESİ SAVUNMA SANAYİ MÜSTEŞARLIĞI NOKTASINDA YAPTIĞI ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜYOR VE SONUÇ ALMAK
KARDEMİR Kangal Haddesi,piyasalarda çok aranan/tutulan ürünler yapıyor,geçtiğimiz günlerde KARDEMİR tarafından verilen İFTAR YEMEĞİ öncesinde Genel Müdür Yardımcısı Sayın METİN ALTAN ve bir grup sohbet ediyorduk.
Sayın METİN ALTAN’A Kangal Haddesi hakkında sorular geldi ve Sayın ALTAN “DENEME ÜRETİMLERİMİZ SÜRÜYOR.YENİ BİR TESİSİN DENEME ÜRETİMİ ZAMAN/ZAMAN SORUNLU OLABİLİR.BİZ BU SORUNLARI YAŞAMIYORUZ.DENEMELER ÇOK İYİ GİDİYOR..” anlamında bilgiler verdi.
Bu arada MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Sayın AHMET NUR,Savunma Sanayi Müsteşarlığı ile bu ürünlerin kullanımı noktasında bir dizi görüşme yaptıklarını söylüyor.
Yine MÜSİAD Yönetiminden Sayın SUAT AKSU ile Sayın SEBATİ KESKİN ile bu konu üzerinde zaman/zaman görüşmelerimiz oluyor ve çok yararlı temasların sürdüğüne dikkat çekiyorlar.
MÜSİAD Şube Başkanı Sayın AHMET NUR,Yönetimden Sayın SAUT AKSU ve Sayın SEBATİ KESKİN Savunma Sanayi Müsteşarlığı ile yapılan temaslardan çok olumlu sonuçlar beklediklerine dikkat çekiyorlar.
Dileriz öyle olur ve Karabük kazançlı çıkar..
Karabük’ün EKONOMİK ATILIMA ŞİDDETLE İHTİYACI VAR..

KELTEPE KAYAK MERKEZİ İÇİN “YOL ÇALIŞMALARI YAPILIYOR..” VE GEREKLİ MAKİNELER O BÖLGEYE SEVK EDİLDİ,MALZEME ÇEKİLİYOR
Karabük’ün 20/25 Yıllık hayali,rüyası olan KELTEPE KAYAK MERKEZİ için ihale yapılmıştı ve Yüklenici Firma ŞANTİYE KURMA çalışmaları yapıyordu.
YOL SORUNU ÇIKTI,ULAŞIM SORUNU ÇIKTI..
Bu ihalenin YILLARDIR YAPILMAMIŞ olması,KELTEPE KAYAK MERKEZİ noktasında yaşanan duyarlılık nedeni ile İL ÖZEL İDARESİ Yol sorununu çözmek üzere hemen harekete geçti.
GEREKLİ MAKİNELER,EKİPMANLAR BÖLGEYE SEVK EDİLDİ..
MALZEME TEMİNİ NOKTASINDA GİRİŞİMLER BAŞLADI..
KELTEPE KAYAK MERKEZİ Karabük’ün 20/25 yıllık rüyası/hayali ve yıllardır NE ZAMAN YAPILACAK sorusu vardı ve iş sürdürülüyor..
YOL SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ İÇİN ADIM ATILDI..

“18 HAZİRAN,KARDEMİR’İN İŞ AKİTLERİMİZİ FESİH ETTİĞİ TARİH,SİYAH ÇELENK KOYUP,BİR BASIN BİLDİRİSİ OKUYACAĞIZ..” BİLGİSİ..
Geçtiğimiz cumartesi günü 2010 SENDİKAL MÜCADELESİNDE Türk Metal Sendikası’nın ÖNCÜ KADROLARI arasında yer alan,sevdiğimiz, iyi bir Cemiyetçi Kardeşimiz aradı telefonla.
“ABİ 18 HAZİRAN GÜNÜ SİYAH ÇELENK KOYACAĞIZ..” dedi.
“HAYIRDIR NE SİYAH ÇELENGİ..” diye sorduk “SENDİKAL MÜCADELE NEDENİ İLE İŞ AKİTLERİMİZ 18 HAZİRAN 2010 GÜNÜ FESİH EDİLMİŞTİ.ÇELİK-İŞ BAŞ TEMSİLCİLİĞİ İLE KARDEMİR KAPISINA SİYAH ÇELENK KOYACAĞIZ..” dedi.
Aradan 6 yıl geçti,insanlar demek acıyı unutmamışlar..
Veya “BU SOSYAL YARA KAPANIRKEN,YENİDEN HATIRLAMALARINA YOL AÇAN GELİŞMELER OLMUŞ/YAŞANMIŞ..” o nedenle SİYAH ÇELENK KOYACAKLARINI söyledi/söylediler.
“KARDEMİR KAPISINA ve ÇELİK-İŞ TEMSİLCİLİĞİNE SİYAH ÇELENK KOYUP.BİR BASIN BİLDİRİSİ OKUYACAĞIZ..” yolunda bilgiler verdi O Kardeşimiz ve “ŞU AN KARABÜK DIŞINDAYIM.GELİNCE GENİŞ BİLGİ VERİRİM..” dedi.
2010 Yılında yaşanan “SENDİKAL MÜCADELE..” ve daha sonrasında gelişen olaylar,İŞLERİNDEN OLAN 307 İNSANIN eylemleri,tam kapanacak bir yara olarak görülürken,bakın nerelere savrulduk yine.
KARABÜK NERELERE SAVRULDU..
Biz “BU YARANIN KAPANMASI İÇİN,İSTEYENLERİN GERİ DÖNMESİNE İZİN VERİLSE YARARLI OLUR..” dedik bir bölüm insan kabul etti,bir bölüm insan ise “OLMAZ ÖYLE ŞEY..” diyerek kestirip attı.
KEŞKE BU YARA TAMAMEN KAPANSA,BARIŞ OLSA..
Bozulan SOSYAL DENGELER yeniden tesis edilse..

KARABÜK’TE ŞEHİRİÇİ TRAFİĞİN KÖKLÜ ÇÖZÜMÜ İÇİN “TCDD ARAZİLERİNİN KARABÜK HALKININ KULLANIMINA AÇILMASI..” ŞART..
Karabük ŞEHİRİÇİ TRAFİK tıkanmalarını,hemen hergün daha fazla,hissediyor ve bugün itibarı ile BUNUN KÖKLÜ BİR ÇÖZÜMÜ pek fazla görünmüyor..
NE YAZIK Kİ PEK FAZLA GÖRÜNMÜYOR..
KARDEMİR GİRİŞİNDE Kİ DÖRT YOLA alt geçit yapılması ve ŞEHİRİÇİ TRAFİĞİN bu yolla rahatlatılması yolunda bir düşünce dile getirildi ,şuana kadar bu düşüncenin hayata geçirilmesi için herhangi bir çalışma yapılmadı.
AK Parti Karabük Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN böyle bir konu hakkında Karayolları Genel Müdürü ile bir ön görüşme yaptıklarını söylemişti..
ŞUANA KADAR SOMUT BİR BİLGİ ALAMADIK BU KONUDA..
KARABÜK ŞEHİRİÇİ TRAFİĞİN KÖKLÜ ÇÖZÜMÜ için TCDD ARAZİLERİNİN Karabük halkının kullanımına açılması gerek.o araziler bir biçimde değerlendirilerek ŞEHİRİÇİ TRAFİK köklü biçimde çözülebilir..
ŞEHİRİÇİ TRAFİK SAFRANBOLU’DA DA TIKANMALAR YAŞIYOR.
Özellikle ÇARŞI Kesiminden,KIRANKÖY’E çıkışlarda TIKANMALAR oluyor veya KARABÜK GELİŞİNDEN,yine,KIRANKÖY girişinde tıkanmalar oluyor..
SIKINTI GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜYOR ANLAYACAĞINIZ..
Çözüm için ciddi projelerin gerektiği gün gibi orta da..

GEÇTİĞİMİZ HAFTA İÇİNDE VERİLEN KARDEMİR İFTAR YEMEĞİ VE KARDEMİR KARABÜKSPOR ÜZERİNDE SOHBETLER,MUHABBETLER
Geçtiğimiz hafta çarşamba günü verilen KARDEMİR İFTAR YEMEĞİ öncesinde ve sonrasında KARDEMİR KARABÜKSPOR konusu çokça konuşuldu,yakalanan başarı üzerinde duruldu.
Özellikle Sayın GÖKALP BÜYÜKBEKTAŞ yakalanan başarıdan söz etti ve “ARTIK SÜPER LİG DE KALICI OLMAK GEREK.ÖYLE BİR YAPILANMAYA GİTMEK GEREK..” şeklinde görüşler dile getirdi.
Daha önce KARDEMİR KARABÜKSPOR Yönetimlerinde görev almış olması nedeni ile KULÜBÜ YAKINDAN tanıyor Sayın BÜYÜKBEKTAŞ ve o nedenle KALICI BİR YAPILANMA önerisinde bulunuyor.
Ankara’dan İFTAR YEMEĞİNE birlikte geldiği arkadaşları “O ZAMAN KULÜBÜN BAŞINA GEÇ KALICI OLMAYI SAĞLA..” gibi öneriler getirdiler,bizde kendilerine “ŞU AN ÖYLE BİR İHTİMAL YOK.ZİRA GÜNDEMDE KONGRE YOK..” gibi cevap verdik.
KARDEMİR KARABÜKSPOR konusu İFTAR YEMEĞİNİN baş gündem maddelerinden birisi halindeydi ve hemen herkes kalıcı bir yapının kurulmasından söz etti..
Sayın MUSTAFA YOLBULAN ile bir süre sohbet ettik.
“BAŞKANLIĞA DÖNÜŞ NOKTASINA HİÇ SICAK BAKMADIĞI GİBİ BİR İZLENİM ALDIĞIMIZI..” söyleyebiliriz,Sayın MUSTAFA YOLBULAN KARDEMİR KARABÜKSPOR noktasında,yalnızca “BEN ELİMDEN GELEN DESTEĞİ VERDİM,ÇORBADA TUZUMUZ OLDU,BU KADARI YETER..” gibi görüş ve görüşler dile getirdi.
KARDEMİR KARABÜKSPOR üzerine çok sohbet oldu doğrusu.
Sayın GÖKALP BÜYÜK BEKTAŞ Sayın BURAK YOLBULAN’A “KARDEŞİM BU İŞ EN FAZLA DA SANA YAKIŞIR..” şeklinde takıldı,o sözler üzerine BURAK YOLBULAN’IN tepkisi çok enteresandı ve “AMAN/AMAN BEN ALMAYAYIM KALSIN..” cevabını verdi.
KARDEMİR KARABÜKSPOR,KARABÜK’ÜN ORTAK SEVDASI.
Hem de “BEDELİ OLMAYAN-BEDAVA BİR SEVDASI..”
Sevince O YETER SANILAN SEVDASI..

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (16)
 • ANTİ PARALEL

  Daha düne kadar Pensilvanya’ya Fetö nün elini öpmek için gidip sıraya geçenleri çok iyi biliyorsunuz. Onlarıda neden yazmıyorsunuz Ahmet abi. Bugün Ak Parti siyasetinin içinde onlardan hala bolca mevcut. Ya Safranbolu Belediye Başkanı?

 • TÜRK METALİN ÖNÜNE ÇELENK KOYSUNLAR

  ÇELEN Kİ TÜRK METAL SENDİKASININ ÖÜNE KOYSUNLAR ANKARA YA DİYECEĞİM AMA CESARET GEREK..
  İNŞALLAH DÜN TÜRK METALİN OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE BAŞKALARININ MAŞASI OLMAZ ARKADAŞLARIMIZ. PİSKOKULAR GELİYOR O YÖNDE BEKLEYİP GÖRECEĞİZ….

 • söyleyici

  Dinleyici rümüzüyla yazan arkadaş, senin dediklerin yanlış AKP bu insanların alınmasını istemişmi istememişmi sen esas onu sor.AKP istemese o adamlar yerlerinden olurmu hiç düşünsene.Bunlar Ahmet Sözeni ilk ziyaret edenler deyilmi Ahmet Sözen şindi AKP limi sonra bu adamların AKP Yönetiminde kimlerle samimi ilişkisi var.İhale mihale işleri varmı onnara bakmak lazım.Yeni Valiye sordular Devlette devamlılık esastır manasına gelecek gibi konuştu ve Orhan Valimiz yanlış yapmaz ginede bakarız filan dedi.Boşuna debelenmeyin giden gitti gelmiş olanlara sahip çıkın.Genel Sekreter emekli olunca Mahkemesiz üstünde şaibe olmayan bi genel sekreter getirmeyi deneyin tamammı

 • dinleyici

  sayın Ahmet Bey;bir haftadır karabük basınında,sokaklada,kişisel sohbetlerde,iftar sofralarında hep aynı şey konuşulur oldu?giden valinin özel idare yaptığı birim müdürleri değişikliği!!!Karabük insanında çok büyük bir tepki var.görevden alınan birim müdürlerinin hepsi karabük halkı tarafından yakınan tanınan ve çok sevilen insanlar olması,göreve getirilen birim müdürleri ise karabükte tanınmayan karabüklü olmayan ve getirildikleri yerleri haketmeyen insanlar oldukları söyleniyor.bu değişikliklerin özel idare genel sekreteri tarafından giden vali beye aşırı ısrar ederek imzalattığı hatta imzalaması içim giden vali beyin kendi adamına bile birim müdürlüğüne getirdiği söyleniyor.
  birde özel idarede çalışan personeller giden birim amirlerini çok sevdiği,beraber güzel çalıştıkları ve gelenlerden memnun olmadıkları ve işlerin aksayacağını söylüyorlarmış.
  SONUÇ OLARAK;AHMET BEY KARABÜKTE BÜYÜK BİR TEPKİ VAR.İNŞALLAH YENİ GELEN VALİ BEY BU DURUMLARI DÜZELTİR.

 • Adrese teslim

  Adrese teslim ihaleler düzelümü be dömür çelikte belim gibü dömürle düzelü adrese teslim ihaleler nasıl düzelü

 • Anonim

  🙂

 • katılımcı

  VALİ BEY GÖREVE BAŞLAMIŞ.İNŞALLAH ACİL BİÇİMDE ADALETLİ OLARAK ÖZEL İDAREYİ DÜZELTİR.VERİLEN YANLIŞ KARARLARI DÜZELTİR.HİZMETİ HIZLANDIRIR.

 • 307 78

  Bir çelenk’te Türk Metal sendikasının önüne bırakmalı, hatta Çelikişin önünden önce…

 • 307

  Çelnk efendi, O olaylar olmadan evel başında bu işçiye %10 bile vermem diyen Tankt vardı, o olaylar olduda %60 dan fazla zam aldın, tankt olsaydı o zamları rüyandada göremezdin, sen yatkalk dua et.

 • valla

  ben kendi adıma başkanında ergünününde yanındayım haa ahmet abiye burdan teşekkürler demekki karabükte düşünenler varrr

 • DEVRAN

  Recai Başkan ve Ergün Başkaya’ nın her daim her zaman yanında büyük bir kitle var bunu böyle bilin sahip çıkanlarada lafınız olmasın onlar hep Karabük’ün birliğinden beraberliğinden yanalar

 • Üste bedel ödenen

  Ahmet abi Karabükspor hakkaten ortak sevdamız.Yazdığın gibi bedava ortak sevdamız amma hiç değilse Karabükspordan altımıza araba evimize kira evin giderlerini almıyoz deyilmi.Hakkaten gündemde kongre filan yok adaylık düşünenler varsa beklesinler tıranseferler bitsin ALINAN ALINSIN ondan sonra zatten bi amaç kalmaz o zaman kongre filan olur belki

 • vaaay

  Ahmet abi ferudun başkanımız görev süresi doldumu acaba başkanımız çok büyük iş başardı teşekkür ederiz kendisine koltuğu birilerinemi pazarlıyorsunuz

 • fevzi

  Ey Arkadaş Adam gibi konuşsan olmazmı, sana yazıklar olsun, vicdansız hain

 • çelenk

  Sizi galayana getirenler nerede? Recai Başkan başta, tetikcisi Ergun Başkaya nerede? Recai Başkan’ı bulamazsınız ama Ergun Başkaya burada. O siyah çelengi ona gönderin. Ne ilginçtir ki, o zaman yapmayın diyen Gölbek, sizi gündemde tutuyor ve bir şekilde de sahip çıkıyor. Size gaz veren Gazeteci Başkaya ise Danışmanlık hizmetinin de vermiş olduğu tuzu kurulukla umurunda değil. Hükümetin icraratlarını süsleyip, bizlere sunmakla meşgul.
  Unutmayın sizlere ve bizlere 350 TL extra verilerek onun üzerinden gelecek zamlara engel oldunuz. Bugün TEFE -TÜFE hesaplamalarıyla bile bugünki maaşların üzerinden siz de dahil ücret alınacaktı. Dönün diye yalvarıldı. Ama niyet Çelik-iş’i bitirmekti.
  Şimdi gelmiş hak arama peşindesiniz. Sizi senaryolarına alet edip, figuran olarak oynatanlara gidin ve o siyah çelengi koyun….

 • kaçınız orda olacak

  18 haziranda siyah çelenk koyıcakmışsınız bakalım kaçınız orda olacak.malüm sizler klavye delikanlılığını iyi bilirsiniz.Bu yıl recai abiniz size kumanya filan alıvermedi dimi.zatten o kumanyayı ergünmü aldı recayimi aldı belli olmadı.Birde 250 bin lafa var ama o lafın aslı varsa parayı üç kaatçılar lüpletti heralde.


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Trabzonspor

  38 +33 81
 2. Fenerbahçe

  38 +35 73
 3. Konyaspor

  38 +21 68
 4. Başakşehir

  38 +20 65
 5. Alanyaspor

  38 +9 64
 6. Genişlet
 7. Beşiktaş

  38 +8 59
 8. Antalyaspor

  38 +7 59
 9. Karagümrük

  38 -5 57
 10. Sivasspor

  38 +2 54
 11. Kasımpaşa

  38 +10 53
 12. Adana Demir

  37 +6 52
 13. Galatasaray

  38 -2 52
 14. Hatayspor

  37 -7 50
 15. Kayserispor

  38 -7 47
 16. Gaziantep FK

  38 -8 46
 17. Giresunspor

  37 -3 45
 18. Ç. Rizespor

  38 -27 36
 19. Altay

  38 -18 34
 20. Göztepe

  37 -30 28
 21. Yeni Malatya

  38 -44 20
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.