Her Telden (13.Temmuz.2013)

13 Tem 2013 Cts 8:53
Bu haber 949 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ SAYIN OSMAN KAHVECİ,CHP ANKARA MİLLETVEKİLİNCE DE DOĞRULANDI
AK Parti Karabük Milletvekili Sayın OSMAN KAHVECİ geçtiğimiz günlerde,bizi telefonla arayarak,MARZİNC konusunda bilgiler vermiş ve ÇEVRE BAKANLIĞI elemanlarının gelişi ile bir ilgisinin olmadığını anlatmıştı.
“KAPATILMA KARARI İLE İLGİM YOK..” şeklinde konuşmuştu ve kendisini bu nokta da hayli tedirgin görmüştük,yalnızca Hastane de yatan işçileri ziyaret ettiğini,CED İzin ve Değerlendirme Genel Müdürlüğü elemanlarının gelişi ile ilgisi olmadığını vurgulamıştı.
Daha sonra CHP Ankara Milletvekili Sayın İZZETTİN ÇETİN,Karabük’e geldi,BASIN MENSUPLARI ile birlikte MARZİNC Tesislerinin önüne gitti,orada basın toplantısı yaptı.
Bu Basın Toplantısında CHP Milletvekili Sayın İZZETTİN ÇETİN,AK Parti Karabük Milletvekili Sayın OSMAN KAHVECİ’Yİ doğruladı ve “İLGİLİ BAKANLA BEN GÖRÜŞTÜM.Sayın OSMAN KAHVECİ ROL KAPIYOR..” falan dedi.
Demek ki MARZİNC Tesisinin KAPATILMASI kararını çıkartan CHP ANKARA Milletvekili Sayın İZZETTİN ÇETİN olmuş ve Karabük bu nokta da yanlış bir algıya kapılmış.
Sayın OSMAN KAHVECİ,yalnızca Hastane de yatan işçileri ziyaret etmiş,Çevre Bakanlığı ÇED Genel Müdürlüğü elemanlarını Karabük’e YOLLAYAN/YOLLATTIRAN CHP Milletvekili Sayın İZZETTİN ÇETİN olmuş.
Karabük yanlış bir algıya girmişti..
MARZİNC Tesisini kapattıran CHP Milletvekilleri olmuş.

MARZİNC,YALNIZCA KENDİ İŞÇİSİNİ Mİ HEDEF ALARAK KİRLETMİŞ,SAĞLIĞA ZARAR VERMİŞ,ETRAFINDA Kİ TESİSLER
MARZİNC Tesisi kirletici olduğu gerekçesi ile İŞÇİ SAĞLIĞINA zarar verdiği gerekçesi ile ÇED İzin ve Değerlendirme Genel Müdürlüğü tarafından SÜRE KAYDI OLMAKSIZIN kapatıldı.
BURADA BİR NOKTA ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ.
MARZİNC Yalnızca KENDİ İŞÇİLERİNİ HEDEF ALARAK onların sağlığına zarar vermiş olabilir mi,öyle bir saçmalık olur mu,MARZİNC eğer kirlettiyse,ÇEVRESİNDE Kİ TESİSLERDE BUNDAN ZARAR GÖRMÜŞ OLMALI..!!
Kaldı ki MARZİNC Tesisinin çevresinde GIDA ÜRETİMİ YAPAN Tesis/Tesisler var,çevresinde diğer tesisler var ve oralarda çalışan işçiler var,onların etkilenmemiş olması elbet ki düşünülemez.
BU İŞ ÇOK SU KALDIRACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR.
MARZİNC TESİSİ KAPATILDI,insanların sağlığına zararlı ağır metaller çıkartıyormuş Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ÇED İzin ve Değerlendirme Genel Müdürlüğü o nedenle tesisi kapattı.
PEKİ ÇEVRESİNDEKİLER ZARAR GÖRMEMİŞ MİDİR..?
MARZİNC Tesisi KENDİ İŞÇİLERİNİ HEDEF GÖZETEREK Mİ insan sağlığına zararlı materyaller üretmiş,ağır metaller üretmiş,bunu birisi izah etmeli değil mi.
Sayın OSMAN KAHVECİ kendisinin ilgisi olmadığını söylüyor..
O zaman CHP MİLLETVEKİLLERİ bu konu ile ilgilensinler bari..
Eğer MARZİNC kirlettiyse ETRAFINA DA yazık olmuştur..!!

TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN SEDAT NAMAL “KENT SANAYİCİLERİNE SAHİP ÇIKTI.”
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın SEDAT NAMAL önce ki gün bir basın açıklaması yaparak KENTTE Kİ TÜM SANAYİCİLERE sahip çıkacakları mesajını verdi.
BU MESAJ YERİNDE OLDU.
Zira ; MARZİNC için alınan SÜRE KAYDI OLMAKSIZIN KAPATMA kararı,yaygınlaşabilirdi,hatta “BİRÇOK ÇEVRE DE,ŞİMDİ SIRA KİME GELDİ..” gibi değerlendirmeler yapılıyordu.
TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın SEDAT NAMAL basın toplantısında ki mesajı ile “BU KENT SANAYİCİSİ SAHİPSİZ DEĞİLDİR VE SANAYİCİLERİMİZİ HER ZAMAN SAHİPLENİR YALNIZ BIRAKMAYIZ..” algısını verdi.
Olayın özü MARZİNC elbet ki.
MARZİNC noktasında da,AK Parti Karabük Milletvekili Sayın OSMAN KAHVECİ adı çok sık geçiyor/geçiyordu,kendisi bize bir açıklama yaparak “YALNIZCA HASTANE DE İŞÇİLERİ ZİYARET ETTİM.ALINAN KAPATMA KARARI İLE EN KÜÇÜK BİR İLGİM YOK..” dedi.
O YÖNLÜ MESAJLAR VERDİ.
Zaten Sayın OSMAN KAHVECİ,Karabük ölçeğinden BÖYLESİ ÖNEM TAŞIYACAK bir işe girse,herhalde Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN ve AK Parti Karabük İL TEŞKİLATI ile birlikte hareket ederdi.
Her ne hal ise artık.
Sayın SEDAT NAMAL “SANAYİCİMİZ SAHİPSİZ DEĞİLDİR..” dedi

CHP MARZİNC KONUSUNDA CİDDİ ÇIKIŞLAR YAPARKEN,AK PARTİ MİLLETVEKİLİ SAYIN OSMAN KAHVECİ İLE MHP..
Bu MARZİNC olayı gerçekten ilginç bir aşamada,MARZİNC SÜRE KAYDI OLMAKSIZIN KAPATILDI,iyi/güzel,Karabük şimdiye kadar yaşamadığı bir SANAYİ TESİSİ KAPATILMASI olayını yaşadı değil mi..?
CHP BU OLAYIN TAM GÖBEĞİNDE YER ALIYOR.
CHP Milletvekili Sayın İZZETTİN ÇETİN Karabük’e geldi “BURASI İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLI OLDUĞU İÇİN GEREKLİ GİRİŞİMLERİ YAPARAK,BEN/BİZ KAPATTIRDIK..” yolunda açıklamalar yaptı.
Hatta “BURAYA NASIL İZİN VERDİLER..?” diyerek VALİ ve BELEDİYE BAŞKANI’NI suçladı,bilmiyoruz VALİ ve BELEDİYE BAŞKANI’NIN açılış için İZİN NOKTASINDA Kİ yetkilerini bilerek mi/bilmeyerek mi suçladı,ama,sonuçta suçladı.
AK PARTİ İL MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI OLAYIN DIŞINDA.
Onların en küçük bir sesi çıkmıyor.
AK Parti Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’DE olayın dışında.
Ama AK Parti Karabük Milletvekili Sayın OSMAN KAHVECİ,bu gelişmelerde rol almadığını,yalnızca hastane de işçileri ziyaret ettiğini söylese de,BUNUN AKSİNİ SÖYLEYEN geniş bir çevre de var.
MHP Teşkilatları da sessiz ve suskunlar..
MARZİNC Karabük için önemli bir gelişme aslında,öyle değil mi..?

PEKİ ; YİNE SORUYORUZ “MARZİNC TESİSİ KISA BİR SÜRE SONRA SÜRESİZ OLMAK KAYDI İLE AÇILIRSA NE OLACAK..?”
ÇED İzin ve Değerlendirme Genel Müdürlüğü elemanları tarafından SÜRE KAYDI OLMAKSIZIN KAPATILAN..” MARZİNC Tesisi,kısa bir süre sonra YENİDEN AÇILIRSA NE OLACAK..?
DİYELİM Kİ ; KAPATANLAR AÇILMA İZİNİ VERDİLER.
O zaman ne olacak..?
“HER TÜRLÜ ÖNLEM ALINDI,NE ÇEVREDE Kİ TESİSLERDE ÇALIŞANLAR,NE MARZİNC İŞYERİNDE ÇALIŞANLAR ARTIK SAĞLIKLI BİR ORTAMDA ÇALIŞACAKLAR..” diye mi düşüneceğiz..?
YOKSA BİR BAŞKA ŞEKİLDE Mİ DÜŞÜNECEĞİZ..?
Burada,zaten bunların kirletici bir vasfı yokmuş,BİRİLER İŞE ÇOMAK SOKMUŞ diyerek ve “SEN ERKEKLİĞİMİ BİLE KAYBETTİM GİBİ BİR RAPOR ALABİLİRSEN,ÇOK BÜYÜK MİKTARDA TAZMİNATLAR ALIRIZ..” şeklinde kandırılmış insanlar vardı gibi mi düşüneceğiz..?
MARZİNC YENİDEN AÇILIRSA NE DÜŞÜNECEĞİZ..
Lütfen BU İHTİMALİ DE bir düşünün..

MARZİNC TESİSİNİN AÇILIŞINA VALİ VE BELEDİYE İZİN VERİR Mİ,BÖYLE BİR YETKİLERİ VAR MI,CHP MİLLETVEKİLİ..
CHP Ankara Milletvekili Sayın İZZETTİN ÇETİN MARZİNC Tesisinin kapatılmasında kendi çabalarının etkin olduğunu söylüyor,insana ve çevreye duydukları saygı nedeni ile,bu yönlü bir çaba içinde olduklarını vurguluyor.
MARZİNC TESİSİ KAPATILDI.
KISA SÜRE İÇİNDE AÇILIR/AÇILMAZ O AYRI KONU.
Veya Tesis Yetkilileri bize söyledikleri gibi “YALAN/YANLIŞ BİLGİLERLE KAMUOYU’NUN KAFASI KARIŞTIRILIYOR.ARTIK BIKTIK TEMELLİ KAPATIRIZ..” görüşlerinde ısrar ederler mi..?
BUNLAR AYRI KONULAR.
CHP Milletvekili Sayın İZZETTİN ÇETİN,bu konu ile ilgili “BU TESİSİN AÇILMASINA İZİN VEREN VALİ VE BELEDİYE BAŞKANI DA SUÇLU/HATALI..” gibi değerlendirmeler yapmış.
Doğrusu BU TÜR TESİSLERİN AÇILMASINDA veya KAPATILMASINDA,Valilerin,O Yöre Belediye Başkanları’nın yetkisi var mı/yok mu bilmiyoruz,yetki alanları içinde mi/değil mi bilmiyoruz.
HERHALDE KAMUOYU’NA BİR BİLGİ VERİRLER..
MARZİNC Tesisi işçilerinin sağlıkları bozulmuş,işçiler hastanelik olmuşlar ve böyle bir tesisin kapatılması elbet ki çok normal,ancak,açılma noktasında Vali ve Belediye Başkanı yetkili mi/değil mi gerçekten merak ettik.
Sizce bir yetkileri var mı acaba..?

CHP MİLLETVEKİLİ SAYIN İZZETTİN KÜÇÜK VEYA AK PARTİ MİLLETVEKİLİ SAYIN OSMAN KAHVECİ,ASİT KÖYÜ İŞİ..
CHP Ankara Milletvekili Sayın İZZETTİN KÜÇÜK MARZİNC Tesisi orada çalışan işçilerin sağlığını bozuyordu,ilgili Bakan ile konuştum denetim elemanları geldi ve Tesisi kapattılar gibi bilgiler veriyor.
GAYET GÜZEL.
Öte yandan Karabük Kamuoyu’nda MARZİNC Tesisinin kapatılması konusu için,AK Parti Karabük Milletvekili Sayın OSMAN KAHVECİ etkili oldu gibi bir algı var,hem de güçlü bir algı var.
Sayın OSMAN KAHVECİ bunu kabullenmese de,bu yönlü bir girişiminin olmadığını söylese de KARABÜK’TE BU YÖNDE ÇOK GÜÇLÜ BİR ALGI olduğu kesin.
Şimdi olayın bu tarafını geçiyoruz.
Yıllardır KARABÜK’TE SORUN OLAN ASİT KÖYÜ noktasına gelmek istiyoruz,ASİT KÖYÜ’NÜN üzerinde ki ÇÖPLÜK o Köy sakinleri BU NEDENLE SAĞLIK SORUNLARI yaşıyorlar mı..?
ASİT KÖYÜ’NDE SAĞLIK SORUNLARI YAŞANIYOR MU..?
ASİT KÖYÜ noktasında,CHP Milletvekili Sayın İZZETTİN KÜÇÜK,AK Parti Milletvekili Sayın OSMAN KAHVECİ herhangi bir girişim yaparlar mı,herhangi bir gayret sarf ederler mi..?
Sosyal/Siyasal sorumlulukları bunu gerektirmiyor mu..?
Sanıyoruz ,BU YÖNLÜ BİR GİRİŞİMLERİ DE olacaktır..

MART 2014 YEREL SEÇİMLERİ VE SİYASİ PARTİLERİN HAZIRLIKLARI, YAPTIKLARI SİYASİ ÇALIŞMALAR, ADAYLIKLAR..
MART 2014 YEREL SEÇİMLERİ yaklaştıkça,Siyasi Partilerin çalışmaları da hızlanacaktır elbet ki,örneğin CHP ÇEVRE OLAYLARINA iyiden iyiye abanıyor.
AK Parti İl Başkanı Sayın ÖMER AYAR ise yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verirken,örneğin KARABÜK’ÜN 27 Mahallesine 15 kişilik Yönetim Kurulları kurduklarını söylüyor.
HER SANDIK İÇİN 9 KİŞİLİK YÖNETİM KURULU oluşturmuşlar ve düşünün ki Karabük’te 300 civarında sandık var,Karabük’te 300 civarında sandık var.
MHP Özellikle Karabük’te Sayın RAFET VERGİLİ’NİN ciddi oy desteğine güveniyor,bu anlamda Sayın RAFET VERGİLİ’NİN hiç kimse tarafından göz ardı edilemeyecek ölçü de ciddi seçmen desteği var.
Bu net görülüyor.
Bizim üzerinde en fazla durduğumuz SAADET PARTİSİ olacak,SAADET Partisi bu seçimlere YÜZDE 10 BARAJININ indirilmesi ihtimalini düşünerek asılacaktır.
Bunu düşünmelerine de gerek yok SP geleneksel olarak çok müthiş Siyasi çalışma yapan kadrolara sahiptir,bakalım MART 2014 YEREL SEÇİMLERİ sırasında ne kadar oy alacaklar..
SİYASİ ÇALIŞMALAR GİTTİKÇE HIZ KAZANIYOR..
Ya BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI kimler olur ki..?

EFLANİ HAYVANSAL ÜRETİM VE YÖNETİM MESLEK YÜKSEKOKULU İLÇENİN SOSYAL VE EKONOMİK KADERİ, DEĞİŞİM
Geçtiğimiz günlerde yapılan EFLANİ DOĞA ŞENLİKLERİ sırasında AÇILIŞI KESİNLEŞİN ve tabelası asılan KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NE bağlı MESLEK YÜKSEKOKULU İlçenin kaderini değiştirecektir.
EFLANİ GİTTİKÇE KÜÇÜLÜYOR.
Bu nedenle Eflani HAYVANSAL ÜRETİM ve YÖNETİM MESLEK YÜKSEKOKULU İlçe için büyük velinimet olmuştur,gerçekten çok ama çok büyük velinimet olmuştur.
Şenlikler için EFLANİ’YE gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN olayın bu noktasını vurgulamıştır,Eflani’nin geleceği hakkında umutlu sözler etmiştir.
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL ise konuşmasında “BU OKUL EFLANİ İNSANINA EMANETTİR..” derken,Eflanililere önemli bir görev,önemli bir misyon yüklemiştir.
ÖĞRENCİLER İÇİN SÜRATLE ALT YAPILAR YAPILMALIDIR.
2014 YILINA KADAR BUNLAR TAMAMLANMALIDIR..
HAYVANSAL ÜRETİM ve YÖNETİM MESLEK YÜKSEKOKULU Ülke genelinde çok kolay ilgi görecek bir Okuldur ve buradan mezun olanlar,görülecektir ki,ilgili alanlarında çok kolay ve yüksek paralarla iş bulma imkanı yakalayacaklardır.
OKULA İLGİ BÜYÜK OLACAKTIR VE ALT YAPI hazırlanmalıdır.

Benzer Haberler

Çileli Kent Deyince…!

Keyifli kentler günümüzde aranan mekanlardır. Bir yerleşim yerinin yaşayanlara keyif vermesi...

Yorum 
0
Her Telden (29.Ocak.2015)

KAPTAN GRUBUNUN AÇTIĞI DAVAYI YEREL MAHKEME REDDETTİ,YARGITAY 11.HUKUK DAİRESİ BU KARARI BOZDU.....

Yorum 
22
Bugün Kupa Maçı Var

Kardemir Karabükspor bugün Sivas 4 Eylük ile kupa maçı oynayacak. Ne şartlarda oynayacak. Belli....

Yorum 
1

İsim :

*

 1. kardemir işcisi diyor ki:

  sayın sedat namal marzıng olayı ıle ılgılı sanayıcılerı sıyasetcılere yem etmem dıyor ınsan saglıgı onuın ıcın önemlı degıl galıba
  besıkdekı bebegı bıle etkıleyen bu kırlıık kabullenılecek bır olay degıl…
  sendıkalar ne iş yapar………..
  işcı saglıgı ve calısma kosulları onları ılgılendırmıyormu….

 2. NİZAMETTİN CAN diyor ki:

  SAYIN GÖLBEK ÖNCELİKLE SAYGILARIMI SUNUYORUM GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM MARZİNC KONUSUNDA HER ZAMAN MASLUMUN HER DAİM HAKLININ YANINDA OLAN BİR GAZETECİ OLARAK SİZDEN AYNI HASSASİYETİ,AYNI DİK DURUŞU GÖSTERCEĞİNİZDEN ŞÜPHEM YOK SON GÜNLERDE TSO BAŞKANI SAYIN SEDAT NAMAL FERYAT FİKAN EDİYOR NAKLİYE İŞİM BOZULUYOR DİYEMİ EDİYOR BEN SORARIM ŞİMDİ YOĞUN BAKIMDA YATAN İŞCİLER DEGİLDE KAZANACAĞI PARA GİDİYOR DİYEMİ BEN SORARIM ŞİMDİ KARABÜKTE BAŞKA BİR FABRİKANIN AYNI DURUM BAŞINA GELSEYDİ SAYIN NAMAL IN DA O FABRİKADAN RANTI OLMASAYDI AYNI FERYAT FİKAN EDECEKMİYDİ VE NE OLDUM DELİSİ SARHOŞLUĞUYLA HADDİNİ BİLDİRİRİM DİYE COK ABES BİR KELİME KULANACAKMIYDI SAYIN NAMAL A BURADAN SESLENİYORUM ŞİMDİ SENİN 38 TIRIN VARSA KARABÜK ÜN ZEHİR SOLUMAK İSTEMEYEN BABASINI İŞE GÖNDERDİĞİNİ ZANNATİM OLÜME GÖNDERDİĞİNİ BİLMEYEN MASLUM COCUKLARI MASLUM EŞLERİ HALKI VAR

  • Hünkar Aslanoğlu diyor ki:

   Arkadaş Karalü degilim.Yazdıklarına katılırım ancak yanlış birşey yazmışsın yoğun bakımda yatan yok,o işçileri kandıran avukat var onlara size çok büyük tazminatlar alırım diyen insanlar var yoğun bakımda filan yatan yok hepside bir hafta arayla işbaşı yapacak durumdalar.Zehirleme filan yok yani

 3. CHP İŞÇİ DÜŞMANIMI diyor ki:

  CHP ÖMRÜNDE KİMSEYE EMKE VERMİŞMİ GELMİŞ MARZİNCİ KAPATTIRICAM DİYO ORDAN EKMEK YİYEN 200-220 KİYİ NOLACAK ONNARA İŞİ OSMAN KAHVECİMİ BULACAK CHP İL BAŞKANI BAYRAM KARADAĞMU CHP MİLLETVEKİLİMİ KİM BULACAK.FABRİKA KİMSEYİ ZEHİRLEYİP MEHİRLEMİYO BUNNARIN HEPSİ UYDURMA ÇIKAR RAPORLARA BAKSANIZA O GAZTECİ ADAMMI EKMEK VERECEK YOKSA EMLAKÇI BÜNYAMİNMİ KİM EKMEK VERECEK

 4. Kemal diyor ki:

  Sayın Gölbek boşuna AKP Yİ havaya sokucam diye uğraşma onlar artık bitkisel hayata girdi.Yok Mahalle Yönetimi yok sandık görevlisi filan bunların hepsi hikaye.
  Karabük Merkez Safranbolu Eskipazar kesin MHP Yenice belki MHP belki CHP gerisi buyursunlar alsınlar.İL Genel meclisi çoğunluk MHP-CHP olur AKP azınlıkta kalır.
  Boşuna havaya sokucam diye uğraşma

 5. bozkurt diyor ki:

  mrb sayın gölbek yazılarınızı dikkatlice okuyorum ve size teşekkür ediyorum.
  TSO KARBÜK ŞUBESİ NE İŞ YAPAR? YENİ SEÇİLEN BAŞKAN BENCE KOLTUGU DOLDURAMIYOR BİR AN ÖNCE İSTİFA ETMELİ.ZİRA KARABÜKSPORU KARIŞTIRDI ŞİMDİ KENDİ TIRLARI İŞSİZ KALDIGI İÇİN ZEHİR SAÇTIGI SÖYLENEN BİR FABRİKAYI SAVUNUYOR.PARA SEVDALISI BUNLAR ORDA ZEHİRLENEN İŞÇİLERİ DÜŞÜNMÜYORLAR İNSAN SAĞLIGI HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR YAŞADIGIMIZ YÜZYIL İNSANI ÖN PLANDA TUTUYOR.SAYIN MİLLET VEKİLİMİZİ VE CHP MİLLET VEKİLİNİ KUTLUYORUM.HADDİNİ BİLMEDEN MİLLETİN SEÇTİĞİ BİR VEKİLİ SUÇLUYOR SEN KİMSİN Kİ BİR VEKİLE BU ŞEKİLDE YÜKLENİYORSUN.TSO MECLİSİ VE ORGANLARI KİMLERSE BAŞKANI GÖREVDEN ALSINLAR KARABÜK ÇOK ZARAR GÖRECEK YOKSA.

  • bozkurt diyor ki:

   TSO BAŞKANI SAYIN NAMAL HADDİNİ AŞMIŞTIR.MİLLETİN SEÇTİĞİ VEKİL HER ŞEYDEN ÜSTÜNDÜR SAYIN KAHVECİNİN DEDİĞİ GİBİ HADDİNİ BİLMEYENLER HAD BİLDİREMEZ.TSO BAŞAKANI PARADAN ÖNCE İNSAN SAĞLIGINI DÜŞÜNSÜN

 6. ???? diyor ki:

  SN. GÖLBEK MURAT ORHAN’IN İLANIYLA İLGİLİ YORUMUNUZ BEKLENİYOR…

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı

İl İstihdam ve Mesleki Eğiti...

Karabük İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2015 yılı ilk toplantısı Vali Orhan Alimoğlu başkanlığında Valilik toplantı salonunda yapıldı....

Belediyenin Ne Kadar Borcu Var Açıklasın…

Belediyenin Ne Kadar Borcu V...

Saadet Partisi merkez ilçe başkanı Soner Malkoç yaptığı açıklamada, “seçim zamanında da sorduk, şimdi de soruyoruz sayın belediye...

Tuncay Özcan’dan Gazetemize Ziyaret

Tuncay Özcan’dan Gazetemize ...

AK Parti merkez ilçe başkanı Tuncay Özcan gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak, yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. 2015 Haziran...

İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı

İl Koordinasyon Kurulu topla...

İl Koordinasyon Kurulu toplantısının 2015 yılı ilk toplantısı Vali Orhan Alimoğlu Başkanlığında yapıldı. İl Özel İdare Meclis toplantı...

POPÜLER HABERLER

Her Telden (14.Ağustos.2012)

Her Telden (14.Ağustos.2012)

BİR ZAMANLARIN “PRESTİJ ALANI OLAN..” YENİŞEHİR BÖLGESİ BAKIMSIZLIKTAN...

Her Telden (13.Aralık.2012)

Her Telden (13.Aralık.2012)

YARGITAY 22.HUKUK DAİRESİ “BİR RED OYUNA KARŞI,DÖRT KABUL OYU İLE,KARARI...

Her Telden (17.Ekim.2012)

Her Telden (17.Ekim.2012)

CHP “EVET DERSE..” YEREL SEÇİMLER 4 KASIM 2013 TARİHİNDE YAPILACAK MI,SİYASET...

Her Telden (26.Temmuz.2012)

Her Telden (26.Temmuz.2012)

YÜKSEKÖĞRENİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN “ÖĞRENCİ YURDU VE PANSİYON OLARAK...

Her Telden (25.Temmuz.2012)

Her Telden (25.Temmuz.2012)

AK PARTİ SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI İÇİN “İKİ GENÇ İSİM...

Her Telden (22.Mart.2013)

Her Telden (22.Mart.2013)

AK PARTİ MERKEZ İLÇE “BROŞÜRLÜ SİYASETE DEVAM EDİYOR..” VE YENİ DAĞITILAN...