Her Telden 15.06.2013

15 Haz 2013 Cts 10:56
Bu haber 793 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

3 NİSAN KARABÜK YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ VE “BU ŞİRKETİ BİR SERMAYE GRUBUNA SATIVEREYİM..” GİBİ GÖRÜŞ..

3 NİSAN KARABÜK YATIRIM Anonim Şirketi isminde bir Şirketimiz var ve kuruluşundan bugüne kadar,bu Şirketin üzerine titredik desek yeridir,öylesine hassasiyetle yaklaştık.

BU ŞİRKET BAŞARILI OLMALIYDI.

O zaman Karabük’te KOLLEKTİF iş yapma refleksi gelişebilirdi,o zaman Karabük’te ANONİM iş yapma refleksi gelişebilirdi ve o zaman bu Kent KENDİ ŞİRKETLERİNİ KURARAK YATIRIM/YATIRIMLAR yapabilirdi.

3 NİSAN KARABÜK YATIRIM Anonim Şirketi’ni o yönü ile çok önemsedik,hep önemsedik ve ne yazık ki,galiba beklediğimiz,galiba umduğumuz sonuç çıkmayacak.

Mevcut Yönetim Kurulu sorunlarla boğuşuyor,aldıkları sorumluluğun üstesinden gelmeye çalışıyorlar ve sıkıntılar,Yönetim Kurulu Üyesi insanların,kendi özel sorunlarının bile çok ötesine geçmiş durumda.

Bu arada,sanıyoruz bazı kişi ve Firmalar  “BU ŞİRKETİ BİR SERMAYE GRUBUNA SATIVEREYİM..” gibi öneriler getirmişler ve dileriz böyle bir öneri gerçek olur.

ŞİRKET İŞLER DURUMDA,ÜRETİM YAPIYOR.

Eğer BU İŞLERLE İŞTİGAL EDEN BİR SERMAYE GRUBU,bu Şirketi alırsa,emin olun çok iyi işler yapabilir ve özellikle AB’NİN Ülkemiz SÜT ÜRETİMİNİN önünü açacak bir dizi kararından sonra,önemli işler başarabilir.

Yeter ki,bir sonuç alınabilsin..

3 NİSAN KARABÜK YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ,İNSANLARIN “BİRLİKTE YATIRIM YAPMA REFLEKSİNİ..” TÖRPÜLER Mİ..?

3 NİSAN KARABÜK YATIRIM Anonim Şirketi,SÜT İNEKÇİLİĞİ yapıyordu ve gerekli kredilerini aldıktan sonra,TÖRENLE HİZMETE alındı,töreni Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’İN DE katıldığını iyi hatırlıyoruz.

3 NİSAN KARABÜK YATIRIM ŞİRKETİ sıkıntılı bir sürece girdi,mevcut Yönetim Kurulu,kendisinden önce açılan bu sıkıntılarla boğuşup üstesinden gelmeye çalışıyor.

ANCAK; sıkıntılar çok büyük galiba.

Biz 3 NİSAN KARABÜK YATIRIM Şirketi’nin kuruluşunda yer aldık,ortak durumundayız bunları hiç mi hiç dikkate almıyoruz,bizim esas üzerinde durduğumuz BU ŞİRKET BAŞARISIZ OLURSA,BİRLİKTE YATIRIM YAPMA REFLEKSİNE VERECEĞİ zarar.

Karabük insanı BİR ARAYA GELEREK YATIRIM YAPMAK zorunda ve bunu KAYSERİ’Lİ SANAYİCİLER,Karabüklülerin heyetine açık bir dille söylemediler mi..?

3 NİSAN KARABÜK YATIRIM Şirketi başarısız olursa ki,çok büyük sıkıntıların içinde,Karabük birlikte yatırım yapma refleksini iyiden iyiye kaybedecektir..

BİRLİKTELİKLER,BİRLİKTE ŞİRKET KURMAK,YATIRIM YAPMAK hayal olacaktır,KARMET Şirketi,3 NİSAN Şirketi İYİ ÖRNEK SAYILABİLİR Mİ..?

3 NİSAN Şirketi Birlikte iş yapmayı teşvik edebilirdi..

Ne yazık ki,BU OLMAYACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR..

KAYSERİLİ SANAYİCİ,VALİ İZZETTİN KÜÇÜK BAŞKANLIĞI’NDA Kİ HEYETE “SİZ BİR ŞİRKET KURUN,BİR ARAYA GELİN.”

Dönemin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi tarafından,Vali Sayın İZZETTİN KÜÇÜK Başkanlığı’nda ki bir KARABÜK HEYETİ,tetkik ve temaslarda bulunmak üzere KAYSERİ İLİNE gitmişti.

KAYSERİLİLERİ “KARABÜK’E YATIRIMA DAVET ETMİŞLERDİ..!!”

O ziyaret sırasında KAYSERİLİ SANAYİCİLERDEN birisi KARABÜK HEYETİNE ne demişti hatırlayın,ne önermişti ve BÖYLE YAPIN Kİ BAŞARILI OLASINIZ demişti hatırlayın..

BİZ HATIRLATALIM.

“KARABÜKLÜLER OLARAK BİR ARAYA GELİN BİR ANONİM ŞİRKET KURUN,GEREKİRSE BİZDE ORTAK OLURUZ.BU ŞEKİLDE ŞEHRİNİZE YATIRIM YAPIN.BİZ ÖYLE YAPIYORUZ..” yolunda söz etmemiş miydi..?

Eeee KARABÜK BİR ARAYA GEALEBİLDİ Mİ..?

Bir araya gelen,BÜYÜK BİR CESARETLE ortaya atılan 125-130 küçük esnaf ve çalışanların kurduğu 3 NİSAN ŞİRKETİ ne oldu,Karabük ölçeğinde SERMAYE Sahibi gibi görünenlerin kurduğu KARMET ŞİRKETİ ne oldu..?

BUNLAR BAŞARILI OLDU MU,….?

Bunların başarısızlığı birlikte iş yapma refleksini kırdı mı/kırmadı mı..?

BUYURUN CEVABI SİZ/SİZLER VERİN..!!

SAFRANBOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN,GENÇ/ÜRETKEN VE  BİRLİKTELİK GÖRÜNTÜSÜ VEREN KADROSU..

 Önce ki gün Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sayın AHMET ŞAHİN,Yönetim Kurulu Başkanı Sayın ALİ SAMİ ACAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın ÖZLEM URGANCIOĞLU CİHAN,Sayın KORAY ERİKÇİ,Sayın TUNCAY COYKUN ve Sayın OSMAN İYİGÜNGÖR Gazetemiz Bürosuna bir nezaket ziyaretinde bulundular.

UZUNCA BİR SÜRE SOHBET ETTİK.

VERİMLİ ÇALIŞABİLECEK,ÜRETKEN BİR KADRO GÖRDÜK ve diğer Meclis Üyeleri ile birlikte uyumlu olduklarına işaret ettiler,çok önemli gelişmelere imza atacakları mesajlarını verdiler.

SAFRANBOLU GENÇ BİR KADRO KURMUŞ.

GENÇ ve KENDİ İŞLERİNDE BAŞARILI BİR KADRO.

Öyle sanıyoruz ki Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi,Meclis Başkanı,Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu,İlçenin sosyal ve ekonomik hayatına çok büyük katkılar sunacak.

ÜRETKEN ve VERİMLİ ÇALIŞABİLECEK BİR KADRO.

Eğer kendi içlerinde bir bozulma,bir bölünme olmazsa,Safranbolu bu Ticaret ve Sanayi Odası Yapılanmasından çok ama çok yararlanacaktır Kent bütününde ki koordinasyon noktasında,bu kadro unutulmaz hizmetler vermeye adaydır.

SAFRANBOLU OLUMLU BİR KADRO OLUŞTURMUŞ.

KARABÜK-SAFRANBOLU-BARTIN ARASINDA Kİ KARAYOLU ÜZERİNDE FİKRİ EGZERSİZLER,DÜŞÜNCE JİMNASTİKLERİ

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti ile keyifli,verimli bir sohbetimiz oldu ve özellikle KARABÜK-SAFRANBOLU-BARTIN Karayolu üzerinde fikir alışverişinde bulunduk.

FİKRİ EGZERSİZLER YAPTIK.

EFLANİ SAPAĞI-OVACUMA arasında TÜNEL YAPILARAK,YOL RAMPALARDAN KURTARILABİLİR/KISALTILABİLİR Mİ gibi veya bu yolun STANDARDINI ÇOK YÜKSELTEREK güzergaha fazla dokunmadan TURİZM YOLU gibi kullanılabilir mi..?

FİKRİ EGZERSİZLER,DÜŞÜNCE JİMNASTİKLERİ YAPTIK.

Meclis Başkanı Sayın AHMET ŞAHİN ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın ALİ SAMİ ACAR,Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın ÖZLEM URGANCIOĞLU CİHAN,Sayın KORAY ERİKÇİ,Sayın TUNCAY COŞKUN ve Sayın OSMAN İYİGÜNGÖR düşüncelerini anlattılar.

Bu tür sohbetler müthiş keyifli oluyor,işi bilen,işe heyecan duyan,işin içinde olan insanlarla,konuları konuşmak,müzakere etmek fikir alışverişinde bulunmak müthiş keyifli oluyor.

KARABÜK-SAFRANBOLU-BARTIN Karayolu gündemlerinde.

Her üç Kent içinde o yol müthiş önemli..

KARABÜK-SAFRANBOLU-BARTIN KARAYOLU VE BU KARAYOLUNUN TURİZM/SANAYİ SEKTÖRLERİ AÇISINDA ÖNEMİ

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası KARABÜK-SAFRANBOLU-BARTIN Karayolu noktasında hayli duyarlı ve bu yol üzerinde keyiflir bir sohbetimiz oldu kendileri ile.

Meclis Başkanı Sayın AHMET ŞAHİN

Yönetim Kurulu Başkanı Sayın ALİ SAMİ ACAR.

Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın ÖZLEM URGANCIOĞLU CİHAN,Sayın KORAY ERİKÇİ,Sayın TUNCAY COŞKUN ve Sayın KORAY ERİKÇİ bu yol noktasında hayli duyarlı davranıyorlar.

BU KARAYOLU ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ..

Örneğin BARTIN LİMANI,Karabük Sanayisi tarafından kullanılıyor ve bunun SANAYİİ AÇISINDAN ÖNEMİ besbelli,AMASRA ile SAFRANBOLU’NUN turizm dokusu açısından,bu KARAYOLU çok önemli.

Burada bir İKİLEM çıkıyor ortaya..

TURİZM AÇISINDAN MEVCUT YOL KALMALI,güzergah korunmalı,ama,yolun standardı çok yükseltilmeli,yine TEK ŞERİT kalmalı gibi DÜŞÜNCELER VAR.

SANAYİİ AÇISINDAN,Eflani Sapağından TÜNEL AÇILMALI ve bu TÜNEL/TÜNELLER,OVACUMA girişine kadar gelmeli,rampalar kırılmalı,mesafe böylece kısaltılmalı.

Bakın bilenlerle konuyu konuşunca neler çıkıyor ortaya..

KARABÜK-SAFRANBOLU-BARTIN KARAYOLU VE İKİ GÖRÜŞ ÜZERİNDE YOĞUNLAŞMA İLE ÇEVRE YOLU İHTİYACI..

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası ile KARABÜK-SAFRANBOLU-BARTIN Karayolu üzerinde FİKİR JİMNASTİKLERİ yaptık,heyecanlı ,işe yakın,bilgi birikimi olan, insanlarla konuşmak ne kadar keyifli oluyor.

KONUYA HEYECANLA SARILIYORLAR.

BİLGİLERİNİ ORTAYA KOYUYORLAR.

KATKI SUNMAK İÇİN KONUŞUYORLAR..

KARABÜK-SAFRANBOLU-KARABÜK Karayolu TURİZM ve SANAYİİ açısından çok önemli,yoğun bir trafiğin olacağı/olduğu bir yol burası.

SAFRANBOLU BU YOĞUN TRAFİKTEN olumsuz etkilenmemeli,o zaman GÜNDEME ÇEVRE YOLU geliyor ve Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı,Yönetim Kurulu Başkanı,Yönetim Kurulu Üyeleri ile bunları konuşurken UFKUNUZUN AÇILDIĞINI hissediyorsunuz.

KARABÜK-SAFRANBOLU-BARTIN Karayolu SANAYİİ açısından çok ama çok önemli,Karabük’ün şu an kullandığı bir Liman,öte yandan TURİZM açısından çok önemli AMASRA/SAFRANBOLU eksenine hitap eden bir Karayolu.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri ile bunları konuşurken,ufkunuzun açıldığını,sürekli yeni fikirlerin ortaya çıktığını,ortaya bir değil,birçok vizyonun konulduğunu anlıyorsunuz.

KARABÜK-SAFRANBOLU-BARTIN KARAYOLU ÖNEMLİ.

Her üç yerleşim yeri açısından da çok önemli.

HAYDAAA.! FİLYOS LİMANI NOKTASINDA BİRDE “DOĞAL SİT ALANI,KUŞ CENNETİ ALANI MI ORTAYA ÇIKIYOR..” NE..?

İlk kez SULTAN ABDÜLHAMİD HAN döneminde gündeme getirildiğini,tarihçilerin ileri sürdüğü FİLYOS LİMANI ve FİLYOS VADİSİ PROJESİ’NİN son durumu hakkında doyurucu bir bilgi veren/verebilen kimse yok.

Dün Gazetemiz Bürosuna AJANS PRESS Bölge Temsilcisi Sayın ERHAN ALTIPARMAK uğradı,AJAN PRESS ile ortak bir çalışma düzeni kuracağız,bu konular üzerinde sohbet ettik.

Sayın ERHAN ALTIPARMAK Çaycuma İlçesi kökenli ve Karabük Belediye Eski Başkanlarından Sayın DURSUN ALTIPARMAK’IN DA yeğeni aynı zamanda..

Bir ara söz FİLYOS LİMANI’NDA AÇILDI.

Sayın ERHAN ALTIPARMAK öyle bir bilgi verdi ki,FİLYOS LİMANI bize göre daha çok DİLLERDE KALIR,daha çok KONUŞULUR ve FİİLİYATA GEÇMESİ daha çok sürer.

SULTAN ABDÜLHAMİD HAN döneminden bu yana 100 yılı aşkın bir süre geçmiş,galiba bu gidişle bir o kadar daha sürer veya konuyu AK Parti Genel Başkanı Başbakan sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN bizzat ele alır ÇÖZÜN talimatı verir ÇÖZÜLÜR.

Orada SAZ KÖY isimli bir Köy varmış ve o Köyün hemen yanıbaşında ki 500 dönümlük veya 500 hektarlık bir alan DOĞAL SİT ALANI ilan edilmiş,240-250 ÇEŞİT KFUŞ ORALARDA YAŞARMIŞ.

Fotoğraf sanatçıları,doğa bilimcileri gelirler KUŞ TÜRLERİ ÜZERİNDE çalışmalar yaparlarmış o mıntıka da,şimdi TAKSİM ve GEZİ Parkından yola çıkın FİLYOS LİMANINA BİR GELİN BAKALIM..!!

FİLYOS LİMANI’NIN geleceği noktasında bu SİT ALANINI düşünün..!!

KREDİ YURTLAR KURUMU,BAHATTİN GAZİ ÖĞRENCİ YURDUNU ERKEK,ESENTEPE’Yİ KIZ YURDU MU YAPACAK..?

KREDİ YURTLAR KURUMU’NUN,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NİN hemen karşı tarafında bulunan BAHATTİN GAZE Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu’nu,TAMAMEN ERKEK ÖĞRENCİLERE tahsis edecekmiş sanıyoruz.

ESENTEPE’DE Kİ YURTLARDA KIZLARA tahsis edilecekmiş.

Eğer böyle bir karar varsa,YENİDEN GÖZDEN GEÇİRİLMESİNDE sonsuz yarar olacağını düşünüyoruz,gerçekten sonsuz yarar olacağını düşünüyoruz..

İKİLİ ÖĞRENİMDE OKUYAN KIZ ÖĞRENCİ NE YAPACAK..?

Gecenin bir yarısı ESENTEPE Mahallesi’ne nasıl gelecek bir KIZ ÖĞRENCİ,bunun iyiden iyiye düşünülmesi gerekir,BAHATTİN GAZİ Öğrenci Yurdu,hemen ÜNİVERSİTE’NİN karşısında,oraya yürüyerek gidiliyor.

KIZ ÖĞRENCİLER İÇİN BÜYÜK KOLAYLIK..

PEKİ,BU KIZ ÇOCUKLARI,ESENTEPE Öğrenci Yurdu’na GECENİN BİR YARISI nasıl gidecek söyler misiniz,KIZ ÖĞRENCİLERİN oraya alınması büyük hata.

Bu kararın gözden geçirilmesinde büyük yarar var.

SABAH SAATLERİNDE “ALBAY KARAOĞLANOĞLU CADDESİ’NDE Kİ TRAFİK SIKIŞIKLIĞI..” NASIL GİDERİLEBİLİR..

KARABÜKLÜLER iyi izleyin,iyi takip edin,SABAH SAATLERİNDE ALBAY KARAOĞLANOĞLU Caddesi üzerinde TRAFİK oldukça sıkışıyor,bunun ilerleyen süreçte artması ÇOK KUVVETLİ ihtimal.

SORUN NASIL ÇÖZÜLEBİLİR..?

Sabah 08 itibarı ile sıkışmalar başlıyor,09 saatlerinde iyiden iyiye hissediliyor,bunun temelinde SAFRANBOLU’DA oturup,KARABÜK’TE işyerini açmaya gelenler yatıyor elbet.

ARAÇ SAYISI ARTTIKÇA SIKIŞIKLIK ARTACAKTIR.

Bu kaçınılmaz bir durum elbet ki..

İL TRAFİK KOMİSYONU MU,yoksa bir başka birim mi,her neresi ise,O BİRİMİN BU GELİŞMEYE BİR ÇÖZÜM üretmesi gerek,yoksa İLERLEYEN SÜREÇTE tamamen TRAFİĞİN KİLİTLENDİĞİNİ görmekte mümkün olacaktır.

BU KONU HAYLİ ÖNEMLİ..

Sabah saatlerinde ALBAY KARAOĞLANOĞLU’NA dikkat edin.

 

 

 

Benzer Haberler

İstifa da Doğru, Kabul Edilmeyişi de

Sayın Tolunay Kafkas, mağlubiyetten sonra, istifa ettiğini açıkladı. Bize göre, Doğru. 3 maç...

Yorum 
0
Nasıl Bir Karabük.!

Bazı kentler/şehirler vardır… Tarihin imbiğinden gelen/akan süreç onları inşa etmiştir....

Yorum 
0
Her Telden (27.Ocak.2015)

İŞ-KUR MÜDÜRÜ SAYIN COŞKUN GÜVEN VE MESAİ ARKADAŞLARI YÜKSEK PERFORMANSLARI İLE BİRİNCİ...

Yorum 
8

İsim :

*

 1. FİLYOS LİMANI KUŞ CENNETİ diyor ki:

  FİLYOS LİMANININ YAPILACAĞI ALANDA DOĞAL SİT ALANI VARSA ORDA KUŞ CENNETİ VARSA SEYREDİN SİZ.ZONGULDAK ÇAYCUMA ÇEVRECİLİĞİYLE ÜNLÜDÜR LİMAN FİLAN DİNLEMEZLER O İŞ ÇOK MERHALELERE GİRER,İŞALLAH SİT ALANI FİLAN YOKTUR ORDA

 2. Şimdi yandık diyor ki:

  FİLYAS LİMANININ yapılacağı o havzada doğal sit alanı varsa oraya mümkün deyil çivi çaktırmazlar.Hele Türkiyenin bugün geldiği noktada çivi çaktırmazlar Zonguldak Çaycuma tarafları çevreciliye meraklıdır o zaman iş tamamen çatallaşır bunu herkes iyi bilsin.

 3. FİLYOS LİMANI diyor ki:

  NE FİLYOS LİMANI YAPILIR NE FİLYOS VADİSİ PROJESİ DİYE BİŞEY VAR.SİYASETÇİNİN KANDIRMASI YUTTURMASI BOŞUNA KİMSE ÜMİTLENMESİ

 4. 3 NİSANA YAZIK diyor ki:

  3 NİSAN ŞİRKETİNE YAZIK OLDU NE ÜMİTLERLE GİRMİŞTİK ZARARI SİNEYE ÇEKSEK BİLE DEDİYİNİZ GİBİ KARABÜKE ÇOK ZARAR VERDİ.BUNDAN SONRA KİMSE BİARAYA GELİP ŞİRKET KURMAZ
  YAZIK OLDU İYİNİYETLİLERE ÇOK YAZIK OLDU İŞ BİLMEYENLERİN İŞİN BAŞINDA OLMASI BATIRDI ŞİRKETİ

 5. BÜLENT TÜRKOĞLU diyor ki:

  Merak buyurmayınız.
  Doğal sit alanları yetkisi Çevre ve Şehircilik Bakanındadır. Zaten bizim doğal ve sulak alanlarımız değersiz. Bir proje yapılacağı zaman onu koruma acziyetimiz vardır. Bu pek tabi yapılabilir. Kirletici unsurları barındırmazsınız olur biter. Teknopark, idari alanlar, yolcu alanları vb kullanımlarla bu sit alanı tamponlanabilir. Ancak tutar da siz bu alanları dibine kirletici sanayi alanlarını koyuverirseniz bu da gelişim – çevre duyarlı yapıyı karşı karşıya getiriverirsiniz. Yalış hesaplara gidilmeden projenin selahiyeti için tampon alanlar mutlak koruma alanları belirlenir diğer alanlar amaca dönük olarak koruma anlayışı içinde çözülür. Sit alanlarından bu insanlar neden korkar ki… Amacı belirlensin yeterli. Ama tabiat dengelerini de gözetmek kaydı şartı ile…
  Saygılarımla

 6. BÜLENT TÜRKOĞLU diyor ki:

  Karabük yerleşim alanlarında ulaşım planlaması kavşak sayımları kesişmeler ve kavşak çözümleri maalesef yapılamıyor zira ana yol aynı zamanda TCK Karayolu. Bu bağlamda ulaştırma bakanlığı bu alanı etüt ettirerek bir ulaşım master planı hazırlatır üst geçit konfor ve kullanımı da dahil olmak üzere kavşaklar rehabilite edilir ancak karabük kent meydanı altında 250 araçlık otopark hangi ihtiyacı çözecek bunu hala çok merak ediyorum.
  Saygılarımla

Yeni Alınan Araçlar Törenle Hizmete Alındı

Yeni Alınan Araçlar Törenle ...

İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım Hamzalar Mevkiindeki İl Özel İdare Ek Hizmet Binasının...

Kahveci; Eflani İlçesi’nde İncelemelerde Bulundu

Kahveci; Eflani İlçesi’nde İ...

AK Parti milletvekili Osman Kahveci, Eflani İlçesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulunarak “Eflani’mizin hem sağlık açısından hem de eğitim...

Üstün Yetenekli Bireylerin Velilerine Sertifika

Üstün Yetenekli Bireylerin V...

Karabük Üniversitesi Üstün Yetenekliler Araştırma ve Uygulama Merkezinin düzenlediği, Rehber Öğretmen Abdülkadir Berber öğretmenliğinde,...

Bakan Çelik’ten Coşkun Güven’e Plaket

Bakan Çelik’ten Coşkun...

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürleri Toplantısı’na katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 2014 yılı il müdürlüklerinin...

POPÜLER HABERLER

Her Telden (14.Ağustos.2012)

Her Telden (14.Ağustos.2012)

BİR ZAMANLARIN “PRESTİJ ALANI OLAN..” YENİŞEHİR BÖLGESİ BAKIMSIZLIKTAN...

Her Telden (13.Aralık.2012)

Her Telden (13.Aralık.2012)

YARGITAY 22.HUKUK DAİRESİ “BİR RED OYUNA KARŞI,DÖRT KABUL OYU İLE,KARARI...

Her Telden (17.Ekim.2012)

Her Telden (17.Ekim.2012)

CHP “EVET DERSE..” YEREL SEÇİMLER 4 KASIM 2013 TARİHİNDE YAPILACAK MI,SİYASET...

Her Telden (26.Temmuz.2012)

Her Telden (26.Temmuz.2012)

YÜKSEKÖĞRENİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN “ÖĞRENCİ YURDU VE PANSİYON OLARAK...

Her Telden (25.Temmuz.2012)

Her Telden (25.Temmuz.2012)

AK PARTİ SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI İÇİN “İKİ GENÇ İSİM...

Her Telden (22.Mart.2013)

Her Telden (22.Mart.2013)

AK PARTİ MERKEZ İLÇE “BROŞÜRLÜ SİYASETE DEVAM EDİYOR..” VE YENİ DAĞITILAN...