Her Telden (17.Mayıs.2018)

 • Yazının Tarihi: 16 Mayıs 2018
 • Yazar: Ahmet Gölbek
 • Bu yazı 1087 defa okundu.
 • Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

KARDEMİR KARABÜKSPOR’UN BİR ÖNCE Kİ BAŞKANI SAYIN ZİYA ÜNSAL ; “2017 NİSAN AYINDAN BERİ MAAŞ ALAMAYAN FUTBOLCULAR…”
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü’nün bir önce ki Başkanı Sayın ZİYA ÜNSAL,göreve geldikten sonra,futbolcular ile “KULÜP BİNASINDA..” bir akşam yemeği yemek istediklerini söyledi.
Yemekten önce futbolcularla tanışmak amacı ile kısa bir konuşma yapmış Sayın ZİYA ÜNSAL,konuşmasından sonra,futbolculardan bazıları “BİZ 2017 NİSAN AYINDAN BU YANA HİÇ PARA ALMADIK.SİZ BU ALACAKLARIMIZI NE ZAMAN VERECEKSİNİZ..” diye sormuşlar.
“YAKINDA PARA GELME İHTİMALİ VAR.HEMEN ÖDEME YAPACAĞIZ..” gibi sözler etmiş Sayın ZİYA ÜNSAL,futbolcular kesin tarih istemişler ve bir bölümü YEMEĞİ PROTESTO EDEREK,kalkıp gitmişler..
Bir daha da dönmemişler.
Yeni takımlar bulup oralarda futbol yaşantılarına devam ediyorlar..
KARDEMİR KARABÜKSPOR bu gelişmelerden sonra “SAHAYA TAKIM ÇIKARTAMAYACAK DURUMA GELMİŞ.DAHA SONRA DA KARDEMİR BİR MİKTAR PARA VERMİŞ,GÖZTEPE BİR FUTBOLCUYA TALİP OLMUŞ VE BU PARALARLA TAKIM KURMAYA ÇALIŞMIŞLAR..”
“YOKSA SAHAYA ÇIKARTACAK TAKIM KALMAMIŞTI..” diyor Sayın ÜNSAL,son dakika da yapılan transferlerle “SAHAYA TAKIM ÇIKARTACAK HALE GELDİK..” ifadelerini kullanıyor..
KARABÜKSPOR KONGRESİ’NE gelmeyen/gelemeyen Başkan,öyle bir KARABÜKSPOR bırakmış ki geride “UÇAN KUŞA BORÇ,ÖDENMEYEN FUTBOLCU ALACAKLARI..” falan gibi bir enkaz kalmış.
KARABÜKSPOR’A,Hikmet Feridun Tankut döneminde yazık edilmiş doğrusu..

KARDEMİR,KARABÜKSPOR’DAN ÇEKİLME NİYETİNİ ORTAYA KOYUNCA,KARDEMİR İŞÇİLERİ DE “BİZDEN KESİLEN AİDATLAR KALKSIN..” DEMEYE
KARDEMİR adına,KARABÜKSPOR’DAN çekilme niyeti ortaya konunca,bunun ilk yansıması KARDEMİR İŞÇİLERİNDEN gelmeye başladı ve bazı işçiler “BİZDEN KESİLEN KARABÜKSPOR AİDATLARI DA KALDIRILSIN..” gibi yorumlar göndermeye başladılar.
BU PARALAR,BİR DERNEĞE ÖDENEN AİDATLAR ELBET..
Özellikle ÇELİK-İŞ Sendikası’nın,bu yönde toplu bir hareket yapma ihtimali,bize göre yok.zira,bir DERNEĞE ÜYE OLMAK,ÜYELİK AİDATI ÖDEMEK kişisel bir tutumdur.
KARABÜKSPOR’A AİDAT VEREN KİŞİ,KARABÜKSPOR DERNEĞİ’NE ÜYE olduğu için o aidatı ödüyordur ve “BEN ÜYELİKTEN İSTİFA EDİYOR..” gibi bir irade ortaya konulursa AİDAT ÖDEMESİ DURUR.
Bize göre durumun özeti budur..
Bir KARDEMİR ÇALIŞANI Gazetemiz İnternet Sayfasına yorum yazmış ve” ÇOLUK/ÇOCUĞUMUN EKMEK PARASINI,KIYMA PARASINI VERMEK İSTEMİYORUM..” gibi bir iradem ile ÇELİK-İŞ Sendikası UYUMA falan yazmış.
Orada SENDİKANIN TOPLU BİR HAREKETİ olur mu..?

CHP KARABÜK İL BAŞKANI SAYIN ABDULLAH ÇAKIR “BİZ ÖRGÜTLERİN İRADESİNİ,TALEBİNİ İLETTİK.SIRALAMAYI GENEL MERKEZ YAPAR..”
Önce ki gün Gazetemiz Bürosunu ziyaret eden CHP Karabük İl Başkanı Sayın ABDULLAH ÇAKIR,iki yazımız üzerine “BİZ GENEL MERKEZİMİZE ÖRGÜTLERİN MİLLETVEKİLİ SIRALAMI NOKTASINDA Kİ İSTEĞİNİ,TALEBİNİ İLETTİK..” dedi.
Sayın ABDULLAH ÇAKIR,Milletvekili Aday sıralamasını ,GENEL MERKEZİN ilgili Komisyonlarının ve GENEL BAŞKANIN belirleyeceğine işaret etti ,bunu söylerken de “GENEL MERKEZDEN ÇIKACAK LİSTENİN PEŞİNDE OLACAĞIZ..” ifadelerini kullandı.
Nasıl bir Milletvekili Listesi gelirse/ gelsin,GECE/GÜNDÜZ demeden çalışacaklarına dikkat çekti İl Başkan Sayın ABDULLAH ÇAKIR ve “ŞAHSEN BEN DAHA ÖNCE Kİ SEÇİMLERDE DE AYNISINI YAPTIM,GÖREV VERİLSİN VERİLMESİN PARTİM İÇİN ÇALIŞTIM/ÇABA GÖSTERDİM..” dedi.
CHP’NİN,BU DEFA KARABÜK’TEN MİLLETVEKİLİ ÇIKARTACAĞINI SÖYLEDİ.
Sayın ABDULLAH ÇAKIR,Milletvekili çıkartacaklarından o kadar emin ki,”KARABÜK,KARABÜK KENTİNİ KURAN CHP’YE BU KEZ MİLLETVEKİLİ VEYA MİLLETVEKİLLERİ VERECEKTİR.BÖYLECE KARABÜK HEM VEFASINI GÖSTERECEK,HEM DE GELECEĞE DAHA UMUTLU BAKACAKTIR..” görüşlerini dile getirdi.
“TÜM KURUL VE ÜYELERİMİZLE BİRLİK/BÜTÜNLÜK İÇİNDE..” 24 Haziran Seçimlerine hazırlanıyorlarmış “CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ Sayın MUHARREM İNCE BİRİNCİ TURDA SEÇİLİR..” diyor Sayın ÇAKIR..
“MİLLETVEKİLİ veya MİLLETVEKİLLERİ ÇIKARTACAĞIZ..” iddiasında..

CHP KARABÜK İL BAŞKANI SAYIN ABDULLAH ÇAKIR “KUDÜS KONUSUNDA ÜLKEMİZİN VERECEĞİ HER TEPKİNİN ARKASINDAYIZ..” DİYOR
CHP Karabük İl Başkanı Sayın ABDULLAH ÇAKIR,Kudüs konusu için bir BASIN AÇIKLAMASI yapacaklarını söylemişti,bize ve dün bu açıklamayı yaptılar,tepkilerini ortaya koydular.
Büromuzu önce ki gün ziyaret etmişti Sayın ABDULLAH ÇAKIR.
Sohbet sırasında “KUDÜS KONUSUNDA,AKP KURUCULARINDAN,EKONOMİDEN SORUMLU ESKİ BAKANLARDAN Sayın ABDÜLLATİF ŞENER’E KULAK VERMEK GEREKİR.Sayın ŞENER BUNDAN 6 YIL ÖNCE BUGÜNLERİ BİR TELEVİZYON PROGRAMINDA ANLATMIŞ..” dedi.
Daha Sonra Sayın ABDÜLLATİF ŞENER’İN o açıklaması/o konuşması SANAL MEDYA üzerinden çok geniş bir biçimde Kamuoyu’na servis edildi ve Sayın ABDÜLLATİF ŞENER yıllar önce,bugünleri televizyon programında anlatmış.
NELER OLUYOR YARABBİ,NELER OLUYOR..?
Sayın ŞENER “İSRAİL KUDÜS’Ü BAŞKENT YAPACAK..” diyor..
Sonra da “TÜRKİYENİN BU KONUDA Kİ DURACAĞI ŞEKLİ ANLATIYOR..!!”

TÜM SİYASİ PARTİLER VE KARABÜK YAŞAYANLARI “21 MAYIS GÜNÜ BELLİ OLACAK OLAN,MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTELERİNE KİLİTLENDİ..”
Tüm Siyasi Partiler ve Tüm Karabük yaşayanları 21 Mayıs günü belli olacak olan MİLLETVEKİLİ ADAY Listelerine kilitlendi desek,çok doğru bir tespit yapmış oluruz.
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ’NDE KİMLER OLACAK ACABA..?
CHP-İYİ PARTİ-SAADET PARTİSİ-HDP-VP LİSTELERİ NASIL OLACAK..?
Örneğin HDP’NİN KARABÜK’TE TEŞKİLATI YOK,ancak,mutlaka buradan MİLLETVEKİLİ ADAYLARI olacaktır,geçen seçimlerde öyle olmamış mıydı BAŞKA KENTLERDEN isimler yazılmış Milletvekili Listesi olarak Karabük seçmenine sunulmuştu..
BU ARADA İĞNEDEN/İPLİĞE BİR ZAM SAĞANAĞI VAR ELBET,seçmen bu zam sağanağına SANDIKTA NASIL BİR TEPKİ VERECEK hep birlikte göreceğiz demektir..
HEPİMİZ DE MİLLETVEKİLİ LİSTELERİNE KİLİTLENDİK..

TÜM SİYASİ PARTİLER,MİLLETVEKİLİ ADAY/ADAYLARININ,FETÖ İLE BAĞI VE İLTİSAKI KONUSUNDA TİTİZ ARAŞTIRMA VE ZEKERİYA ÖZ OLAYI..
Başta AK Parti olmak üzere,TÜM SİYASİ Partiler,Milletvekili Aday/Adayı olarak başvuru yapan isimleri,çok titiz bir incelemeden geçiriyorlar ve ardında BAĞAJI OLMAYAN isimlerle seçmen karşısına çıkmayı yeğliyorlar.
Başta AK Parti olmak üzere,TÜM SİYASİ PARTİLER bu işe dikkat ediyorlar.
Karabük/Safranbolu,özellikle FETÖ noktasında özellikli yerler,neden derseniz MÜLKİ İDAREDEN,EMNİYET GÜÇLERİNDEN,MİLLİ EĞİTİMDEN çok üst düzey isimler FETÖ olayından gözaltına alındılar,tutuklandılar,cezaevine girdiler.
FETÖ konusunun sivil ayağından tutuklananlarda oldu.
Örneğin halen Yurtdışında kaçak olan ÜNLÜ SAVCI ZEKERİYA ÖZ bu Yörelere kaç kez geldi,geldiğinde ELLERİNİ CEBİNE SOKUP,tek başına Sokaklarda gezmemiştir herhalde.
Kendisi ile kim/kimler ilgilenmiş olabilir ki..
O süreçte,arkadaşları ile MAÇ SONUÇLARINI DA KONUŞMAMIŞLARDIR herhalde,neyse,o işin bir başka yönü,TÜM SİYASİ Partiler FETÖ ile bağı veya iltisakı olanları titizlikle araştırıyor..
AK Parti başta olmak üzere TÜM SİYASİ PARTİLER,bu konuda çok titiz..
ADAY/ADAYLIĞINDAN,ADAYLIĞA geçişte bu konular çok önem arz ediyor..
Bilinmesinde yarar var.

ÇELİK-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI SAYIN YUNUS DEĞİRMENCİ ; “ÜYE SAYIMIZLA BİRLİKTE, EKONOMİK DURUMUMUZDA YÜKSELİYOR..”
ÇELİK-İŞ Sendikası Genel Başkanı Sayın YUNUS DEĞİRMENCİ ile görüşmüştük,”SENDİKAMIZ ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR..” dedi ve bunu hem ÜYE SAYISINDA Kİ artış ile,hem de buna paralel olarak EKONOMİK DURUMDA Kİ artış ile izah etti.
YENİ BİR HİZMET BİNASI YAPTIRIYORLARMIŞ.
ANKARA/ÇUKURAMBAR mevkii’nde ki HİZMET BİNASI İNŞAATINA başlamışlar ve çok ciddi,çok büyük bir yatırım olarak gösteriliyor bu inşaat ,ayrıca,ŞUBELERE yeni binalar alınmış,henüz bina alınmayan,kiracı durumunda olan BİR/İKİ ŞUBE içinde yakında alıma çıkılacakmış.
Sayın YUNUS DEĞİRMENCİ BUNLARI SÖYLÜYOR.
En önemlisi de İSDEMİR İŞYERİNDE uzun süre devam eden anlaşmazlığı çözmüşler ve hukukta devam eden mücadele ÇELİK-İŞ Sendikası lehine sonuçlanmış,TOPLU İŞ SÖZLEŞME yetkisi ÇELİK-İŞ Sendikası’na verilmiş.
BU GERÇEKTEN ÇOK BÜYÜK BİR KAZANIM..
İŞKOLU noktasında ÜYE SAYISI bağlamında hiçbir sorunlarının kalmadığına da dikkat çekiyor Sayın YUNUS DEĞİRMENCİ,bir ara görülen kabus gibi durumların çok geride kaldığını anlatıyor.
Şimdi ilk hedef TÜRK HAVA YOLLARI Sendikasına bina almak galiba.
Aynı bağlamda SAKARYA ve kirada olan diğer Şubeler var..
ÇELİK-İŞ GENEL MERKEZİ çok iyi bir yola girmiş görünüyor..

KARABÜK ÇEVRE DERNEĞİ YÖNETİMİ,ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’NDE “MARZİNÇ TESİSİNİ ZİYARET ETMİŞ..” VE ÇOK İYİ DURUMDALAR…
Geçmiş aylarda Karabük gündemine bomba gibi düşen MARZİNÇ Tesisi,artık,gündemden usul/usul düşüyor ve ÇEVRE DERNEĞİ Başkanı Sayın BÜNYAMİN COŞKUN ile Yönetimi dün MARZİNÇ Tesisini ziyaret etmişler,bilgi almışlar.
Bilindiği gibi MARZİNÇ Karabük’ü kirleten bir TESİS OLARAK BİLİNİYORDU ve Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ bu tesise karşı çok ciddi bir mücadele başlatmıştı.
Çevre Derneği Başkanı Sayın BÜNYAMİN COŞKUN,Tesisi gezerek bilgi almış ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ATIK SU noktasını incelemişler,bilgi almışlar.
“MARZİNÇ TESİSİ ÇOK İYİ DURUMDA,KİRLETİCİ BİR YÖNÜ KALMAMIŞ..” diyorlar..
Özellikle ATIK SU noktasına,MARZİNÇ Tesisi Yöneticileri çözüm bulmuşlar ve bunun yanı/sıra ATIK SU ARITMA TESİSİ’NİN yapımını da başlatmışlar.
Ayrıca ATIK MADDE CURUF Sahasının da temizlendiğine tanık olmuşlar Çevre Derneği Yöneticileri,bu nokta da Başkan Sayın BÜNYAMİN COŞKUN Tesis bünyesinde kirleticilikten uzak durmak için çok önemli gelişmeler yaşanmış olduğuna dikkat çekiyor..
MARZİNÇ TESİSİ,artık,KARABÜK’Ü KİRLETEN BİR DURUMDAN ÇIKMIŞ.
KARABÜKLÜLERİN GÖNLÜ RAHAT OLABİLİR..

DOLAR ARTIYOR,FİYATLAR ZIPLIYOR VE BİRÇOK ÜRETİCİ “MAL VERMEKTE ZORLANIYOR..” VE PİYASALARDA CİDDİ BİR DALGALANMA VAR…
Dolar fiyatı artıyor,buna paralel olarak da FİYATLAR ZIPLIYOR,bu arada birçok üretici de MAL SATMAMAK için nazlanıyor,zira doların nerede duracağı,fiyatın nerelere geleceği yolunda bir belirsizlik var.
PİYASALAR ANORMAL DALGALI SEYREDİYOR..
Halk arasında İĞNEDEN/İPLİĞE ZAM VAR denilir ya,yaşananlar aynen öyle,tam da MÜBAREK RAMAZAN başlangıcında piyasalar darmaduman olmuş vaziyette.
ALLAH HERKESE KOLAYLIK VERSİN..
En son olarak akaryakıta,birçok gıda maddesine zam geldi..
Hükümet DOLAR FİYATINI tutmak için olağanüstü gayret gösteriyor..
Piyasalarda ki dalgalanma durulsa,herkes rahat nefes alacak.
Olayın özeti bu.

Bu yazıya 26 Yorum Yapıldı.

 • Doğrucu davut
  17 Mayıs 2018 01:20

  Biz kirk kişiyiz kirkimizda birbirimizi biliriz sayın golbek. Sayın çevre derneği başkanı marzinc tesislerinde incelemede bulundu çevreye zararı yok baabinda görüş bildirdi diyorsunuz. Hatırlatırım şahsınız ve Bünyamin bey marzinc kuruluş aşamasında masrafları marzinc tarafından karşılanan İtalya gezisine getirildiniz. Orada tesisi ziyaret edip yine bu her telden köşesinde yazdınız çevre ye zararı yok ayrıca istihdam yaratacak tesisi istemeyenleride kınamış ayiplamistiniz. Bünyamin beyi marzinc lehinde olan mevzularda basinda görüyoruz. İtalya gezisin diyetini beraber mi oduyorsunuz

 • ne engin bilgilerin var Daaavut
  17 Mayıs 2018 08:59

  Yahu Daaaavut ne engin bilgilerin var.Şimdi sence Marzinç halen kirletiyomu öylemi diyosun.yahutta başından beri kirletiyomuydu.İtalya gezisine İspanyayı eklemeyi unutmuşsun sen Daaavut peki Belediye reyisini ne yapıcaz sence.Hadi Ahmet gölbek Bünyamin Coşkun İtalya İspanya gezilerinin diyetini ödüyor Belediye reyisi ne yapıyoro neyi ödedi.Öyle manasız bir yazı yollamışsınki hayret yani.Hem Ahmet Gölbek işin başından beri Marzince destekti,Bünyamin daha sonra desteklemeye başladı.Bamtıki adamlar tedbir alıyolar destek olmaya başladı.İyi sende klavye başında dedikoduyla kendini tatmin ediyon öylemi Daaavut

 • Doğrucu davut
  17 Mayıs 2018 09:55

  Dün gibi hatırlıyorum o dönem karder in esnaf kefalet salonunda şevket turkis in baskan seçildiği genel kurulda misafirler arasında sayın Osman kahveci de vardı. Bünyamin bey söz isteyip kürsüden bütün karabuk lulere seslendi hatta yalvardı çoluk çocuğumuz zehirleneçek marzinc ölümdür diyerekten bir saat konuştu gözlerimiz yasarmisti. Hatta elinde doküman ve belgelerle gelmişti. Marzinc buraya kurulmasın kampanyası başlatmış vekil beyde destek vereceğini kendisinin de uygun görmediğini beyan etmişti bizde çok umutlanmistik. Bünyamin bey oradan sayın golbek günün yorumu adlı tv programindan halka verdi gazı.Daha sonra ballı yurt dışı gezisi ve marzinc kuruldu. Vekil bey ile marzinc lojistik işini alan eski akp vekil adayinin arası açılmıştı. Klavye delikanlılığı değil gerçekler bunlar
  Ben karabuk sevdalisiyim ne sermaye düşmanı nede kişilerin düşmanıyım. Benim derdim daha temiz bir karabuk. Çevre derneği işini yapsın yapamıyorsa bırakıp gençlerin önünü açsın. Sen karabuk içinde altında golgelenebilecegin bir tane ağaç gordunmu. Eski vatan hastanesi fidanlık çamlık kent orman talan ediliyor neden çıkıp iki kelam etmiyor.dedikodu başka hakikat başka. Yanlışın içinde doğru aranmaz doğru tektir senin avukatlığın hakikatleri değiştirmez.

 • karabüklü
  17 Mayıs 2018 11:29

  SAYIN GÖLBEK;
  ”Karabük/Safranbolu,özellikle FETÖ noktasında özellikli yerler,neden derseniz MÜLKİ İDAREDEN,EMNİYET GÜÇLERİNDEN,MİLLİ EĞİTİMDEN çok üst düzey isimler FETÖ olayından gözaltına alındılar,tutuklandılar,cezaevine girdiler.
  FETÖ konusunun sivil ayağından tutuklananlarda oldu.
  Örneğin halen Yurtdışında kaçak olan ÜNLÜ SAVCI ZEKERİYA ÖZ bu Yörelere kaç kez geldi,geldiğinde ELLERİNİ CEBİNE SOKUP,tek başına Sokaklarda gezmemiştir herhalde.
  Kendisi ile kim/kimler ilgilenmiş olabilir ki..” DEMİŞSİNİZ.LÜTFEN ZEKERİYA ÖZ GİBİ BİR VATAN HAİNİNİN SAFRANBOLU DA Kİ BAĞLANTILARINDAN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLAN MI VAR ? NE DEMEK İSTİYORSUNUZ? BİLDİĞİNİZ BİR ŞEY VARSA LÜTFEN GİDİP SAVCILIĞA ANLATINIZ.SİZ ANLATMAZSANIZ SAVCILIK MAKAMI SÜREKLİ HALE GELEN BU AÇIKLAMALARINIZA İSTİNADEN , SAYIN RAFET VERGİLİ DE OLDUĞU GİBİ (SİZ DİREK ZEKERİYA ÖZ İSMİNİ VERDİĞİNİZE GÖRE DAHA ÇOK ŞEY BİLİYORSUNUZ GİBİ) SİZİ İFADE VERMEYE BİLDİKLERİNİZİ ANLATMAYA ÇAĞIRMASI GEREKİR. SAYGILARIMLA………….

 • karabüklü
  17 Mayıs 2018 12:05

  SAYIN GÖLBEK , SİZİN DE İÇİNDE BULUNDUĞUNUZ ZİYA ÜNSAL YÖNETİMİ PANİKLE HAREKET EDİP FUTBOLCULARA YOL VERECEĞİNE; İSYAN EDEN FUTBOLCULARA KARABÜK SPORDA KİMSENİN PARASININ KALMAYACAĞINI ELLERİNDE SÖZLEŞMELERİ OLDUĞUNU, KULÜBÜN ÇEK VE SENETLERİNİN ELLERİNDE OLDUĞUNU SÖYLEYİP GEREKİRSE SONRADAN TAKIMA DOLDURDUKLARI FUTBOLCULARA VERDİKLERİ ÇEK VE SENETLERİ EK ÖDEME OLARAK GİDEN FUTBOLCULARA VERSEYDİ BİR ÇOK FUTBOLCU GİTMEZDİ VE BİZ BELKİ DE LİG DE KALIRDIK YA DA DÜŞSEK BİLE BU KADAR REZİL OLMAZDIK VE ALACAĞIMIZ 3-5 GALİBİYETLE KULÜBÜN KASASINA PARA GİRERDİ. HADİ PANİK YAPTINIZ BUNLAR AKLINIZA GELMEDİ YA DA DENEDİNİZ AMA YİNE DE FUTBOLCULARI İKNA EDEMEDİNİZ , KULÜP KASASI TAMTAKIR O ZAMAN NEDEN FUTBOLCU TRANSFER ETTİNİZ, NASIL OLSA LEVENT HOCAYI TAKIMIN BAŞINA GETİRMİŞTİNİZ, ALT YAPI İLE MAÇLARA ÇIKSAYDINIZ YA ? NE OLURDU CİMBOMDAN , FENERDEN 7 GOL DEĞİL DE 17 GOL MÜ YERDİK.ŞİMDİ 2 GOL ATIP 50 KÜSUR GOL YEMİŞİZ ALT YAPI İLE ÇIKSAYDIK DA GOL ATMAYIP 70 GOL YESEYDİK NE OLURDU Kİ ? HİÇ OLMAZ SA HEM 12 FUTBOLCUYA VERİLEN MİLYONLAR KULÜBE ZARAR YAZMAZDI HEMDE ALT YAPI FUTBOLCULARI TECRÜBE KAZANIRLARDI. BÖYLE OLUCA DA KULÜP OLARAK TÜM ÜLKENİN SEMPATİSİNİN KAZANIRDIK.

 • Yiğit
  17 Mayıs 2018 14:11

  Ahmet abi nasılsın iyimisiniz inşallah iyisindir bizim 350 davası hakkında bir gelişme var mı saygılar teşekkür ediyorum en kısa sürede bir yazınızı bekliyoruz kucak dolusu sevgiler saygılar sunuyorum teşekkür ediyoruz

 • Karabükspor
  17 Mayıs 2018 14:25

  Sayın Gölbek, sizin yaşınızda bir kişinin köşenizden kamuoyuna yanlış, yanlı bilgi vererek manipüle etmeye çalışmasını doğru bulmuyorum. Geçen hafta şu anki yönetim kurulu futbol şube sorumlusu canlı yayında sizin döneminizde yapılan yanlış transferlerin bu neticelerin alınmasında baş sorumlu olduğunu ifade etti. Feridun Tankut yanlış işler yapmış olabilir bununla ilgili zaten gerekli merciler resmi işlemleri yapmakta.
  Siz yanlı bilgiler vererek Ziya Ünsal yönetimini temize çıkarmaya çalışmayın. Torje devre arası Karabükspor’da oynamak istediğini hatta ücretinde indirime gitmek istediğini Zİya Ünsal yönetimine beyan etti mi? İlhan Depe’nin ücretinin iki katına Leandirinho transfer edildi mi? Barış Başdaş’ın iki katı parasına Karavcenko transfer edildi mi? Dany bu takımda kalmak istedi mi? Kastamonuspor’a o yoklukta 180 bin tl bonservis parası ödendi mi?Peki takıma alınan diğer oyuncularla ilgili ayyuka çıkmış illegal menajerle yapılan çalışmalar. Ve bu menajerle kulüp içinde yönetimlerde bağlantılı olan yönetici yada çalışanlar kimler? Lütfen artık milleti kandırmayı bırakın.
  Tekrar ediyorum Feridun Tankut döneminde yanlış harcamalar yanlış hesaplar, kulübü zarara uğratmalar yapıldıysa mutlak surette ortaya çıksın ve ceza neyse sorumlular cezasını alsın lakin futbol takımı üzerinden borç yüzünden kendinizi temize çıkarmaya çalışırsanız o zaman bir dakika denir size. Zİya Ünsal yönetiminde ödenen 15 milyon, eski futbolcuların alacakları için ödenseydi Karabükspor’un durumu şuan ne olurdu bir açıklayın?
  Giden oyuncular: Papp Sivaspor, Dany, Seleznov Akhisarspor, İlhan Depe Kasımpaşa, Barış Başdaş Alanya, Torje Dinamo Bükreş, Poko Göztepe, Ceyhun Osmanlıspor, Gaman, Tanaese Steau Bükreş, Yatabare Konyaspor, Grozav Bursapor. Hiçbiri boşta değil ve anında kendilerine takım buldular.
  Şİmdi soruyorum size bu oyunculardan 5 – 6 tanesinin parasını ödeyip yeni transferler yapsaydınız bu takım adını lig tarihine kara harflerle yazdırmazdı. Kulüp tarihinin en kötü takımı Zİya Ünsal yönetiminde oluşturulmuştur Sayın Gölbek. Siz halen masal anlatmaya devam edin.

 • O Tıranseferler
  17 Mayıs 2018 16:51

  Ziya Ünsal döneminde sıkışan karabüksporda o tıranseferleri Ziya Ünsal,Ahmet Soykök,Bülent Toraman,Hakan Yılmaz,Gökalp Büyükbektaş 5 lisi yaptı tabi Levent hocanın görüşleri dogrultusunda bu tıranseferlerin yapıldığı biliniyodu.Eyer o tıranseferler yapılmasaydı sahaya takım çıkamıyodu öteki topçuların hepside çekip gitmişti.Yanlışa düşmemek lazım

 • Karabük lü
  18 Mayıs 2018 00:59

  Ahmet abi celik işi karabukte bitiriyorlar sendika nın içinde guruplasmalar var sorumluları da şube sekreteri olan şahıs

 • Karabuklu
  18 Mayıs 2018 10:12

  O TRANSFERLER RUMUZLU YORUMCU HALA NEYİ SAVUNUYORSUNUZ.PARA YOK DİYE FUTBOLCU GÖNDER SONRA YENİ ÇEK SENETLER VEREREK 12 FUTBOLCU İLE ANLAŞMA İMZALA HİÇ İNANDIRICI DEĞİL, PARAN YOKSA MACLARA U21 TAKIMINLA ÇIK KİM NE DİYECEKTİ , DAHA MI KÖTÜ OLURDU. LÜTFEN ARTIK KABUL EDİN ZİYA ÜNSAL YÖNETİMİ PANİK HALİNDE HATA YAPMIŞTIR.HATANI KABUL ETMEK ERDEMDİR.

 • ÇALDIMI ÇALDIRDIMI
  18 Mayıs 2018 10:25

  ZİYA ÜNSAL YÖNETİMİ ÇALDIMI ÇALDIRDIMI DEMEK İNSANLAR ÇALANI ÇABUK UNUTUYOLAR ÇALDIRANI ÇABUL UNUTUYOLAR BURDAN O ANLAŞILIYO KARABÜKSPORU 194 MİLYON BORCA SOKANLARA ALKIŞ,ÇALIP ÇALDIRMAYANA YUH.İŞTE KARABÜKSPORUN BU DURUMA NİYE DÜŞTÜNÜN İSBATI.

 • Muharrem İnce GelİNCE Herşey Güzel Olacak
  18 Mayıs 2018 10:30

  CHP’nin kurumsal kimliği arkasında aday gösterilen Muharrem İnce’ye dönük destek,milletin ilgisi, günden güne artarak içimizdeki umudun tercümanı olmaktadır….Muharrem İnce bu milletin bağrından çıkarak 2. bir 19 Mayısın işaret fişeği olmuş ve maddi manevi her türden desteği de hak etmiştir….Partilileri olarak da bizler hertürlü desteği vereceğiz…Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz..

 • İşci
  18 Mayıs 2018 11:33

  Celik iste karayelle emrullahinherkese rahatsizlik verdigi bu durumdan diger subecilerle temsilcilerinde rahatsiz oldugu ve olaganustu kongre haberleri konusulmaya baslandi

 • CHP Lİ DEYİLİM AMA DESTEK
  18 Mayıs 2018 12:18

  CHP Lİ DEYİLİM HİÇTE OY VERMEDİM.AMMA MUHARREM İNCEYE DESTEK VERECEĞİM.AKLIMDAN 250 LİRALIK BİR DESTEK GEÇİYOR VE BU PARAYI YOLLAYACAĞIM.OY İSE SANDIKTA TAMAM.ALLAH MUVAKKAK ETSİN.

 • Delege
  18 Mayıs 2018 12:20

  HERKESIN HER ISINE KOSAN HERKESIN SEVDIGI ADAMI ALI KAPLANIDA BUNLAR YEMEDIMI.BEN YUK FIRIN DELEGESIYIM BURADA KARSLIYI KIMSE SEVMIYOR ZORLA BASIMIZA GETIRDILER KIMSENIN SEVMEDIGI ADAMLARI BIZE DIRETIRKEN ALI KAPLANI NIYE GOREVDEN ALDINIZ

 • kara kartal
  18 Mayıs 2018 12:28

  Ahmet abi görmesini bilene diyorum ki yanıyor demir-çelik yanıyorrrrrrrrrr

 • Gerçek çelikçi
  18 Mayıs 2018 14:29

  BEYLER SAMİMİ BİR ŞEKİLDE BİTMİŞ BİR ÇELİK İŞ SENDİKASI VAR VAH SENDİKAM KİMLERE KALMIŞ İYİ OLANLARIDA BİR BİR YOK EDİYORLAR

 • İşçi
  18 Mayıs 2018 14:36

  Karayeli pehlivanı şarapçıyı istemiyor işçi kardeşim genel başkan bina değil işçiyle ilgilensin

 • Çelik işçi
  18 Mayıs 2018 15:40

  Sendikada adamcılık bitirilmesi gerekli.Şu an işçiyi serbest bırakıp bir seçim yapıp yoluna kim gidebiliyor bakılması gerekli.İki yüzlü şubeciler ve temsilciler varken Barış sağlanmaz.

 • karabüklü
  18 Mayıs 2018 15:40

  BİZ ZİYA ÜNSAL ÇALDI YA DA ÇALDIRDI MI DEDİK NEDEN KONUYU SAPTIRIYORSUNUZ.BİZ HATA YAPTI DİYORUZ SİZ SAVUNACAK BİR ŞEY KALMADIĞINI ANLAYINCA ÇALMADI ÇALDIRMADI DİYORSUNUZ.BEN DAHA ÖNCE GÖNDERDİĞİM YORUMLARIMDA KARABÜKSPORUN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMDAN YOLBULAN AİLESİNİNİN , FERİDUN TANKUT’UN VE ONUN GÖREVE GELMESİNDE PAYI OLAN MEHMET ALİ ŞAHİN’İN SORUMLU OLDUĞUNU YAZMIŞ BİRİSİYİM.

 • İş barışı bozuldu
  18 Mayıs 2018 17:41

  Cengiz gül gitti çelik iş sendikası evet kaos üzerine kaos yaşamakta cengiz başkanın arkasından filimler çevrildi şimdi de enerji tesisiKARASEL yüksek fırın sakallı Emrullah lakabıda sofi nasıl sofi ise her türlü maşallah bir de Karabük KELTEPELİLERE her gün küfürler savuran haddaneci bilen bunların yaverleri bir kaç tane temsilci o bir tane emekli BAŞTEMSİLCİ VAR emekliliği 3 yıl geçmiş zaten bu yazıyı okuduğu zaman kalp krizi geçirir bu yazıyı kimse görmesin diye ispiyon da etmez doğrumu bay BAŞTEMSİLCİ burada yazılan her şeyi recep akyele bildiriyordun şimdide KARASEL e bildiriyorsun seni gidi seni sahtwker emekli moralini bozma emekli temsilci bir kaç ay daha çalışıırsın ama sen ve senin gibi yalan ispiyoncular kalmayacak bu yazıları kısım müdürleride okuyor genel müdürde okuyor işçi zaten okuyor gereğini en kısa zamanda yapacaklar yönetim kurulu başkanı Ömer beye iletilir bu yazıda genel başkanımıza zaten iletilir hadi hayırlı akşamlar tüh iftarda size hora geçmeyecek

 • Araba sendikacısı
  18 Mayıs 2018 18:59

  Çelik iş sendikası işçi işleri için çelik iş sendikasına iki adet araba tahsil etmiştir. Ama ne yazıkki araba şube sekreteri Mustafa karayel ın çocuklarına ve eşine tahsil edilmiş gibi bir durum var ben arabayı ne zaman görsem arabada çoluk çocuk dolu bir de ali bilen arabayla piknik ovacık dağlarında şekera kasabı zaten ali bilen beye çalışıyor Safranbolu da yazıköy semalarında bizim çelik iş sendikamızın arabası sürekli oralarda sakallı sendikacı da adıyamana adam toplamak üzere görevlendirilmiş allah işçimize kolaylık versin siz bunların ne kasabına ne lokaline nede benzinine para dayandirabilirsiniz gariban işçi Mustafa karayele ali bilene Emrullah aydına çalışsın dursun. Bu yazdıklarımda en ufak yalan hile hurda varsa namert olsun hodri meydan

 • Celikis
  18 Mayıs 2018 21:56

  Yıllardır sırasıyla önce ruhi ayhanın sonra recep akyelin simdi yunus değirmencinin sırtında buralara gelen ve akşama kadar sırıtmaktan başka bir ise yaramayan bu adamın özelliği nedir Allah aşkına ne işe yarar bu arkadaş niye bu adamdaki ısrarınız işçinin kendisinde hiç bir özellik göremediği bu arkadaşta siz ne görüyor buluyorsunuz bizede acıklayın yalnızca size biat etmesimi?

 • Bağımsızlığa giderken 19 Mayıs
  18 Mayıs 2018 22:16

  Vatan toprağının kara bağrına ateş düştüğü,düşman çizmeleriyle kirletildiği ,cehaletin karanlığında bir ülkenin inletildiği zor zamanlarda, umudun adı, sarı saçlım mavi gözlüm MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ,19 Mayıs 1919’da , ulusal kurtuluş savaşımızı Samsun’a çıkarak başlatmış ,iki önemli değerimiz olan bağımsızlık ve cumhuriyetimizi, Türk gençliğine emanet ederek de, bu onurlu günü, ulus olarak kutlamamızı sağlamıştır…Teşekkürler…

  Emperyalizme karşı açılan bu savaşı kazanmamızda, kanlarını dökerek mücadele eden şehit ve gazilerimizi, vatan evlatlarını, saygı ve minnet duygularıyla anıyoruz…Ruhları şad olsun.

 • Celik işçi ve diger lakaplar
  21 Mayıs 2018 08:23

  Aklıma sunu getirdin bir zamanlar rte nin her yaptığını biliyomus gibi yapan her birseyden haberi varmus havasını veren bi fuat avni vardı
  Ama ara sirada korkma titre filan yaz biraz egzotizma gelsin boyleyken biraz sunum yavan oluyor 😁😁

 • Firinci78
  23 Mayıs 2018 14:12

  Ben yıllardır yüksek firindayim yıllardır bu işçiye hiçbir faydası olmayan temsilcilikte yatan sendikacilar gördük Emrullah Karsli sofi ama hiç değilse hizmet etti ediyor da.Emrullah ona Karslı diyenlere daha karabuklu dur.ama doğru Emrullah içki masalarinin adamı degilki onu niye sevesiniz.

Bir Yorum Yazın