Her Telden (17.Temmuz.2018)

 • Yazının Tarihi: 16 Temmuz 2018
 • Yazar: Ahmet Gölbek
 • Bu yazı 706 defa okundu.
 • Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

İSTASYON BÖLGESİ’NİN HEMEN ARKA KISMINDA KALAN “HADDANELER BÖLGESİ İÇİN..” NE YAPILIP/NE YAPILMAYACAĞI NETLİK KAZANMADI
İSTASYON BÖLGESİ’NİN hemen arkasında kalan HADDANELER BÖLGESİ hakkında KENTSEL DÖNÜŞÜM kararı çıktı,YOLBULANLAR Haddanesi yıkıldı,IŞIK ÇELİK Haddanesinin sökümü devam ediyor..
HALEN ÇALIŞAN HADDANELER VAR.
Buralar hakkında KENTSEL DÖNÜŞÜM kararı çıktı,ancak henüz,somut bir adım atılmadı,YIKILAN HADDE VAR/HENÜZ ÇALIŞAN HADDE VAR ve bu belirsizlik durumu sürüyor.
SOMUT BİR GELİŞME OLMADI NE YAZIK Kİ.
Öyle görünüyor ki,2019 MART AYINDAN sonra ki BELEDİYE YÖNETİMİ bu alanı kucağında bulacak,O BELEDİYE Yönetimi yine/yeniden Sayın RAFET VERGİLİ ile devam edebilir veya yeni bir BELEDİYE BAŞKANI ile devam edebilir.
Ancak HADDANELER BÖLGESİ’Nİ KUCAĞINDA BULACAĞI KESİN.
O CİVARDA,yalnızca haddaneler yok elbet,konutlar var,işyerleri var,atölyeler var ve bütün bunlar BÜYÜK BİR BEKLEYİŞ içinde,ne olacak bekleyişi içinde..
HADDANELER BÖLGESİNDE YIKILAN/YIKILMAYAN TESİSLER VAR..
Ancak,henüz BELİRLİ BİR GELİŞME,belirli bir gelecek durumu yok..

KARABÜK 24 HAZİRAN CUMHURBAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ SEÇİMİNDE,GELECEĞİ İLE İLGİLİ HİÇBİR PROJEYİ,YATIRIMI TARTIŞAMADI,BU DEFA..
24 Haziran CUMHURBAŞKANI ve MİLLETVEKİLİ Seçimi,tam anlamı ile bir BASKIN SEÇİM oldu ve bu seçimler sırasında “BEN KAZANIRSAM KARABÜK’E ŞU YATIRIMLARI KOTARMAYA ÇALIŞIRIM..” diyen MİLLETVEKİLİ ADAYLARI olmadı sayılır..
ÖYLE DEĞİL Mİ..?
CUMHURBAŞKANI Adaylarının zaten böyle bir durumu yoktu.
Esas beklenti MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN kaynaklanıyordu,ancak,sürenin çok kısa olması nedeni ile,hiçbir PARTİNİN MİLLETVEKİLİ Adayı da “MİLLETVEKİLİ OLURSAM,KARABÜK İÇİN ŞU İŞLERİ YAPTIRMAYA GAYRET EDERİM..” demediler/diyemediler..
YEREL SEÇİMLER BÖYLE OLMAMALI..
Örneğin BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLMAYI DÜŞÜNENLER,şimdiden İSTASYON CİVARINDA Kİ HADDANELER BÖLGESİ hakkında bir hazırlık yapıp seçmen karşısına öyle çıkmalılar..
Bir anlamda DERSLERİNE İYİ ÇALIŞMALILAR değil mi..?
HADDANELER BÖLGESİ mart 2019 sonrasına sarkacak,bu besbelli.

ÖRNEĞİN,KURULUŞU 2006 YILI OLAN KARÇEV,O TARİHTEN BU YANA “KATI ATIK BERTARAF TESİSİ’Nİ YAPTIRAMADI..” DÖNEM SONU BİTER Mİ
Kuruluş tarihi 2006 Yılının ortaları olan KARABÜK İLİ ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ o tarihten bu yana KATI ATIK BERTARAF TESİSİ yaptırmayı beceremedi,öyle olmadı mı..?
SON OLARAK ASİT KÖYÜ SAKİNLERİ KARAYOLU KAPATTILAR..
Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ,Köy sakinlerini yatıştırmak,Karayolunun açılmasını temin etmek ve BU İŞİ YAPIP BİTİRELİM anlayışı ile “BU TESİSİ BEN,KARABÜK BELEDİYESİ OLARAK DÖNEM SONUNA KADAR YAPTIRIP/BİTİRECEĞİM..” sözünü verdi.
ASİT KÖYÜ SAKİNLERİNE BU SÖZÜ VERDİ Sayın VERGİLİ..
Şu ana kadar YER KONUSUNUN ÇÖZÜMÜ için çaba gösteriliyor ve YER SORUNU çözüldükten sonra uygun PROJELER ÇIKACAK ve daha sonra KATI ATIK BERTARAF TESİSİ TEMELLERİ ATILACAK..
Muhtemelen TESİS YAPIMI/BİTİRİLMESİ,YENİ DÖNEME SARKACAK..
Bu tesisin elektrik üretimi yapabilecek bir şekilde PROJELENDİRİLECEĞİ üzerinde duruluyor/duruluyordu,elektrik enerjisi üretimi ÇÖPLERİN YANMASI ile üretilecekse ayrı bir konu,ÇÖPLERİN METAN GAZI ile üretilecekse apayrı bir konu..
BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI,bu DERSLERİNİ DE İYİ ÇALIŞMALI..
Hazırlıklı olmalı,değil mi..?

GEÇTİĞİMİZ PAZAR GÜNÜ “15 TEMMUZ VE ŞEHİTLERİ ANMA YÜRÜYÜŞÜ İÇİN BEKLERKEN..” BİR KARDEŞİMİZİN TBMM İÇİN VERDİĞİ ÖRNEK..
Geçtiğimiz Pazar günü 15 TEMMUZ ve ŞEHİTLERİ ANMA YÜRÜYÜŞÜ için beklerken,ÜLKENİN CUMHURBAŞKANI YÖNETİM SİSTEMİNE ilişkin sohbetler yapılıyordu..
Orada bir Kardeşimiz “BU SİSTEM BİR ANLAMDA,BELEDİYE BAŞKANI İLE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ GİBİ YÜRÜYECEK..” dedi ve Sayın CUMHURBAŞKANI’NI, bir anlamda, BELEDİYE BAŞKANI gibi,TBMM Üyelerini de BELEDİYE MECLİS Üyeleri gibi düşünün anlamında görüşler dile getirdi..
Gelecekte,ALIŞKIN OLDUĞUMUZ,Yönetim sisteminin çok köklü değişimler göstereceğine işaret ederek “ÜLKEMİZ İNSANLARI ÖYLESİNE BÜYÜK BİR OLGUNLUK İLE YÖNETİM SİSTEMİNİ DEĞİŞTİRDİLER Kİ,AYAKTA ALKIŞLAMAK GEREKİR..” gibi görüşler dile getirdi..
ÜLKEMİZ YÖNETİM ŞEKLİ GERÇEKTEN BÜYÜK DEĞİŞİKLİK YAŞAYACAK.
Bu anlamda SİYASETİN AĞIRLIĞI ciddi bir biçimde azalabilir..
Örneğin MİLLETVEKİLLERİ ile BAKANLAR arasında ki mesafe çok açılabilir..
Gelecek hizmetler noktasında,Milletvekilleri çok ciddi kısıtlamalar yaşayabilir..
O Kardeşimiz bunları işaret etti..

KARABÜK AĞIZ/DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMİ,SAYIN AHMET USTAOĞLU “YENİ YERİMİZE KURBAN BAYRAMI SONRASI TAŞINABİLİRİZ..”
Geçtiğimiz Pazar günü 15 TEMMUZU VE ŞEHİTLERİ ANMA YÜRÜYÜŞÜ sırasında gördüğümüz AĞIZ/DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ Başhekimi Sayın AHMET USTAOĞLU ile sohbet ettik.
“KURBAN BAYRAMI SONRASI,YENİ YERİMİZE TAŞINABİLİRİZ..” dedi.
Bilindiği gibi,AĞIZ/DİŞ SAĞLIĞI Merkezi Zonguldak Caddesi üzerinde ki yerinden,BAYIR MAHALLE’DE yeni yapılan yerine taşınınca,bugün ki yeri DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ olarak kullanılacak..
BU gün ki yerinde bulunan TIBBİ ALET/CİHAZ orada bırakılacak ve orada hizmete alınacak olan DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ öğrencilerinin ALT YAPISI olarak kullanılacak..
Diş Hekimi Sayın AHMET USTAOĞLU fikren üretken bir isim,bir insan..
Galiba SİYASETEN bir yerlere adaylık geçiyor kafasından ve keşke kazansa..

GEÇTİĞİMİZ PAZAR GÜNÜ,KALABALIK BİR GRUP OLARAK SOHBET EDERKEN ,SAYIN CELAL BULUT VE “KAZANMA GARANTİLİ ADAYLIK.” OLAYI..
15 TEMMUZ HAİN FETÖ DARBESİNİ UNUTTURMAMAK,her zaman hatırlamak/hatırlatmak,ayrıca,ŞEHİTLERİMİZİ ANMAK için İSTASYON Bölgesi çıkışlı bir yürüyüş tertip edilmişti..
DERYA PİDE SALONU ÖNÜNDE YÜRÜYÜŞ SAATİNİ BEKLİYORDUK.
Yanımız bir anda kalabalık hale geldi ve MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Sayın AHMET NUR,Yönetim Kurulu’ndan Sayın SEBATİ KESKİN geldiler oturup sohbet ederken EMEKLİLER Derneği Karabük Şube Başkanı Sayın CELAL BULUT birkaç arkadaşı ile gözüktüler..
EMEKLİLER DERNEĞİNİN 50 BİNİN ÜZERİNDE ÜYESİ VAR.
Karabük bu anlamda,TAM MANASIYLA BİR EMEKLİ KENTİ SAYILIR..
Biz Sayın AHMET NUR ile Sayın SEBATİ KESKİN’E dönerek “İŞTE KARABÜK’TE SİYASİ PARTİLERİN ADAY YAPMASI GEREKEN BİR İSİM.ADAY OLURSA KAZANMA GARANTİSİ VAR..” gibi sözler ettik.
BİR GÜLÜMSEME OLDU elbet..
Sayın CELAL BULUT bize neler konuştuğumuzu sordu,kendisine de “SİZİ GÖSTEREREK,KAZANMA GARANTİSİ OLAN BİR ADAYIMIZ GELİYOR DEDİK..” diye bilgi verdim.
“KAZANMA ŞANSI ŞAHSIMIN DEĞİL,TEMSİL ETTİĞİM 50 KÜSUR BİN EMEKLİNİN ABİ..” dedi,mütevazi davrandı “BEN BİR YERE ŞAHSIM,CELAL BULUT OLARAK DEĞİL,50 KÜSUR BİN EMEKLİNİN ADAYI OLARAK OLURUM..” dedi.
Gerçekten “SEÇİM KAZANMA GARANTİSİ OLAN BİR İSİM..” Sayın CELAL BULUT,ZİRA Karabük Emeklisi kendisini seviyor,tutuyor ve Aday olduğu yere,o makam için OY VERİR EMEKLİLER..
Bu bağlamda hayli sohbet ettik..

AK PARTİ GENEL MERKEZİ VE “YEREL SEÇİMLERE HAZIRLIKLARIN BAŞLAMASI..”,AK PARTİ’DEN KARABÜK MERKEZ VE İLÇELERİNDE ADAYLIK..
Hemen her seçimde olduğu gibi,AK Parti adeta,”BU SEÇİMLER DÜN BİTTİ,BİZ GELECEKTE YAPILACAK SEÇİMLER İÇİN BUGÜN HAZIRLIKLARA BAŞLAYALIM..” anlayışı ile hareket ediyor.
AK PARTİ GİRDİĞİ HER SEÇİMİ SİLİP/SÜPÜRÜYOR..
Öyle olmuyor mu..!!
AK Parti Genel Merkezi “YEREL SEÇİMLER İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLAMIŞ..” ve bu anlamda BELEDİYE BAŞKAN Adaylarının ERKEN AÇIKLANMASI dahil birçok konu üzerinde çok ciddi düşüncelerin olduğundan söz ediliyor..
O zaman GÖREVLERDEN İSTİFAYI ERKENE Mİ ALACAKLAR..?
AK Parti KARABÜK MERKEZ,SAFRANBOLU,YENİCE,EFLANİ,ESKİPAZAR,OVACIK,YORTAN Belediye Başkan Adaylıkları için çok sayı da Belediye Başkan Adayı olacağı kesin..
Örneğin,geçtiğimiz Pazar günü bir Kardeşimiz MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Sayın AHMET NUR’A, SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI “KARDEŞİME SAFRANBOLU AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI YAKIŞIR..” falan dedi.
Sayın AHMET NUR hiç renk vermedi “HAYIRLISI NE İSE O OLSUN..” dedi.
İsmi YENİCE için geçen Sayın İSMAİL KÖKÇÜ arkadaşları ile birlikteydi..

ÖNÜMÜZDE Kİ DÖNEMDE,İL GENEL MECLİS ÜYELİKLERİ ÇOK ÖNEM KAZANACAK VE İL ÖZEL İDARE KAYNAKLARININ KULLANIMI NOKTASI..
Biliyorsunuz,İL ÖZEL İDARELERİNE özellikle KÖYDES kaynaklı çok ciddi ödenekler geldi/geliyor ve bunların yerli/yerinde kullanılması,verimli kullanılması,özellikle,İL GENEL MECLİSLERİ’NİN önemi çok büyük oranda arttı.
Şimdi gündemde YEREL SEÇİMLER VAR.
Bu nokta da İL GENEL MECLİS Üyelikleri çok/çok önem kazanıyor.
KARABÜK MERKEZ İL GENEL MECLİS Üyelikleri,bilindiği gibi AK Parti 3, MHP 1,iyi Parti 1 şeklinde,asıl itibarı ile MHP 2 İl Genel Meclis Üyesi çıkarttı,bir Üye daha sonra İYİ Partiye geçti.
BU DEFAN NASIL BİR DAĞILIM OLABİLİR ACABA..?
24 Haziran Seçiminde İTTİFAK NEDENİ ile Milletvekili çıkartan CHP,bu defa yapılacak YEREL SEÇİMLERDE İl Genel Meclis Üyesi çıkartabilecek mi,bu anlamda Sayın HİDAYET AYGÜN Aday olacağını söylüyor.
Eğer LİSTEBAŞI yapılırsa,CHP SEÇİMİ ÇOK ZORLAR..
AK Parti nasıl bir liste yapar,MHP kimleri Aday gösterir..
İL GENEL MECLİS ÜYELİKLERİ ÇOK ÖNEMLİYDİ,DAHA BİR ÖNEM KAZANDI..

SİYASİ PARTİLERİN İÇİNDE,KARABÜK BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLMAK İSTEYENLER, BELEDİYE MECLİSLERİNE GİRMEK İSTEYENLER,İSİMLER..
Karabük Belediye Meclisi’nde kararlar genellikle OY BİRLİĞİ ile alınıyor ve şimdiye kadar RİYASETTEN GELEN HİÇBİR TEKLİF geri çevrilmedi ve bu anlamda AK Partili Üyeler hiç zorluk çıkartmadılar.
Böyle söylerken RİYASET MAKAMI geri çevrilemeyecek düzeyde önerilerle geldi elbet,o nedenle Karabük Belediye Meclisinde AZINLIKTA BİLE OLSALAR AK Partili Üyelerin tepkisi hiç olmadı..
ÖNÜMÜZDE Kİ DÖNEM BELEDİYE MECLİSİ NASIL OLUŞUR ACABA..?
Bu nokta da Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’NİN yeniden Belediye Başkan Adayı olması ile “HAYIR BEN ARTIK ADAY DEĞİLİM..” diyerek kenara çekilmesi arasında BELEDİYE MECLİS ÜYELİKLERİNİN dağılımı çok/çok fark eder.
Ancak,BU DEFA NASIL BİR DAĞILIM OLUR,yine de merak konusu..
AK Parti içinde BELEDİYE MECLİS ÜYESİ olmak isteyen çok sayıda isim olduğunu biliyoruz ve bu isimlerin büyük bölümü BELİRLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI ile birlikte olursa,bu işe soyunacaklarını da söylüyorlar..
A,İSMİ İLE ÇALIŞMAM,B İSMİ OLURSA OLURUM gibi davranan çok isim var.
YEREL SEÇİMLER HER ANLAMDA HEYECANI TETİKLİYOR..

Bu yazıya 12 Yorum Yapıldı.

 • emekli
  17 Temmuz 2018 09:18

  Celal bulut konusuna tamamen katılıyorum. Aday olsa kazanması garanti tek adam.

 • Bir Garip
  17 Temmuz 2018 09:19

  Ahmet abi,güzel ve hoş yazıyorsunuz Yenice için yazdığın İsmail kökçü yü zannediyorum bir sen tanıyorsun.Sen gibi duayen bir gazeteci yeniceye gelir ve duruma hakim olur.Yeniceli kimi istiyormuş birebir tanık olursun.Yenice zor yerdir.Belediyeyi hiç tanınmayan İsmail KÖKÇÜ ile felan alamazsın.Adam 10 yıldan beri yenice insanının içine girmemiş.İnsana dokunmamış.en önemlisi yeniceye yabancı ve tanınmıyor.Bu kadar.Şimdi sen söyle Karabükten yeniceli olmayan bir kaç kişinin pompalamasıyla bu iş olacaksa o zaman önümüze geleni aday gösterelim.

 • Karabuk’un Hali
  17 Temmuz 2018 09:35

  Ahmet abi ne olacak bu Karabuk’ün hali? Siyasette güçlü kimsemiz kalmadı. Mehmet Ali Şahin’in bir görevi kalmadı, Mehmet Ceylan derseniz o da Bakan yardımcısı değil artık.Zaten Cevre Bakanlığına yeni Bakan yardımcı atanmış bile.
  Burhanettin Uysal Mecliste çok aktif bir vekildi. Artık O da yok.
  Zaten yeni sistemde vekillerle hizmeti getirecek bakanlar arasındaki mesafe de açıldı.
  Ben anlamadım ne olacak böyle?

 • radar
  17 Temmuz 2018 10:33

  100. yıl dükkanlar atıl duruyor, şirinevler oto park atıl duruyor
  oralar çürüyeceğine çözüm üretin ey belediye meclis üyeleri sizler ne iş yaparsınız ben yazayım sizler ancak parmak kaldırırsınız başkan ne derse onu yaparsınız hiç bir şeye tabiri caizse etliye sütlüye karışmazsınız. Sakın kızmayın fakat sizler bu yazıyı hakettiniz.

 • Yorumsuz
  17 Temmuz 2018 10:45

  Burhanettin Uysal Mecliste çok aktif bir vekildi. Artık O da yok demişsiniz. çok merak ediyorum ne yapmış Karabük için??????

 • cevap
  17 Temmuz 2018 11:22

  Yorumsuz kardes.
  Ben Burhanettin hocayı yakından takip ettim. Meclis toplantılarına katılımı ve birçok komisyonda görev alması hasebiyle aktifti dedim.
  Zamanla oluşacak bu çevre ile hizmetler gelirdi Karabük’e. Ayrıca adam Karabuk Universitesini şaha kaldırdı daha ne yapsın .
  Ezbere konusmayla olmaz bu işler. Mesela Rafet bey ne yaptı diyelim.Battı-Çıktı. Keşke yapmasaymış, zira trafiği darmaduman etti. Neden ,çünkü Shell benzinlik istasyonundan önce çıkacaktı.

 • Proje
  17 Temmuz 2018 12:23

  Karayolları köprülü kavşak projesi yapacaktı niye karabük medyası gündem de tutmuyor anlamış değilim en azından vilayete giriş olduğu belli olurdu şuan köy girişinden farksız karabükün girişi…

 • YENİCE Merkez
  17 Temmuz 2018 12:39

  YENİCE Merkez
  17 Temmuz 2018 09:26
  Zeki Çaylı Aslına dönsün.onun aslı at amblemli partiydi.Yani beygir partisinden.MHP de ne işi varmış.Bunu kim alırsa alanın elinde kalır.Adamın lügatında parti dava yok.Ben ben var.Yani ego var.Aman banane nereye giderse gitsin.Halkı adam yerine koymayanı da işte böyle adam yerine koymazlar.Fellik fellik kapı arar durur

 • Yenice
  17 Temmuz 2018 13:09

  Kendisini bir mana Yenice halkının sesi gibi bir vasıflandırıp da İsmail KÖKCÜ Bey’in tanınmadığını ısrarla söylemeye çalışanları anlayamıyorum. Mİlletvekili seçimlerindeki sahadaki çalışmalarda bizzat şahsına olan ilgi ve alakayı gören gözler çok iyi gördü. İsmail Bey hem kimliğiyle hem iş disipliniyle takdireşayan değerli bir insandır. Yıllardır kaliteli insan yetiştirip, gönüllerde yer edinmiştir. Mutlaka aday adaylığına çıkmalıdır. Rabbim her daim yardımcısı olsun.

 • Reis
  17 Temmuz 2018 14:52

  YENİCE Rumuzlu kardeşim,aynen dediğin gibi İsmail kökçü aday adaylığına kadar neredeydi.on yılı aşkın genel sekreter yardımcısıymış.Pekala yenicenin hangi köyüne yardımı dokunmuş.Hangi yenicelinin derdiyle ilgilenmiş.Yenicede hangi esnafla oturmuş bir bardak çay içmiş.Daha düne kadar Zeki ÇAYLI karşısında hazır vaziyette durmuyormuydu.daha düne kadar zeki çaylı varken adaylığı cesaret edemezken şimdi aklı sıra meydanı boş buldu.biz ismail kökçünün şahsiyetine bir şey demiyoruz.Ancak onda reisin tabiriyle siyasetçi özelliği yok.Bu saatten sonra yeniceye ve koltuğa güç katacak adam lazım koltuktan güç alan değil.Adam kendi köyünde tanınmıyor.Öyleyse bu nasıl olacak.Hatayı kendisinde arasın.Boşuna günlerini geçirmiş.Keşke bu zamana kadar yeniceye içli dışlı olsaydı.

 • karabuk
  17 Temmuz 2018 15:08

  SAYIN AHMET ABİM YAZILARINIZI HER GÜN OKUYORUZ,ANCAK YAZILARINIZA CEVABEN OKUYUCULARIMIZIN YAZDIĞI YORUMLARA BAKIYORUM ELLE TUTULUR ÖNEMLİ KONULARDA YORUM YAZDIKLARINI GÖREMİYORUM,HOŞ YETKİLİLERİMİZİNDE BU YAZILAN YORUMLARI PEK DİKKATE ALDIKLARINI DA SANMIYORUM ÖYLE OLSA KARABÜKÜMÜZDE BİR ÇOK SORUN HALLEDİLMİŞ OLURDU,SEÇİMLER YAKLAŞIYOR İSİMLER ÜZERİNDE FAZLA DURULUYOR.BİRDE BÖLGECİLİK ANLAMINDA YANLIŞ ŞEYLE YAZILIYOR. ŞU OLSUN BU OLSUN,ÖNEMLİ OLAN NERELİ OLDUĞU DEĞİL KARABÜK E NASIL HİZMET EDECEK ONA BAKMAK LAZIM SAYIN VERGİLİ DÜN AKŞAM TELEVİZYONA ÇIKMIŞ İCRAATLARINI VE YAPACAKLARINI ANLATMIŞ BENCE YAPMADIKLARINI VE ŞİMDİYE KADAR YANLIŞ YAPTIKLARI PROJELERİ ANLATSAYDI ÇOK İYİ OLURDU KARABÜKÜN BU MEZBELELİK HALİNİ BURADA YAŞAYAN VATANDAŞLARIMIZ GÖRÜYOR BUNA GÖRE BİR DAHA KESİNLİKLE ADAY OLMAMASI KENDİ AÇISINDAN DA ÇOK İYİ OLUR ÇÜNKÜ KESİNLİKLE SEÇİLEMEZ.BENCE AK PARTI ÇOK İYİ BİR ADAY BULMALI KARABÜK İÇİN EN HAYIRLISI OLUR.HALA ÇELİK CAMİİ YAPACAK DİYOR YAAA KARDEŞİM ÖNCELİK CAMİ DEĞİL SEN KENT MEYDANINI YENİDEN DÜZENLE VATANDAŞLARIN OTURACAĞI BİR BANK YOK GÖLGELİK YOK ŞÖYE ORAYA BİR HAVUZ YAP ETRAFINI YEŞİLLENDİR VATANDAŞ BİRAZ NEFES ALSIN EMEKLİLERİMİZ OTURSUN DİNLENSİN. KARABÜK MERKEZDE OTURACAK GÖLGELİK BİR BANK ,MASA OTURACAK YER YOK İLLA AVM YEMİ GİRSİNAYRICA TEMİZLİK KONUSUNDA SINIFTA KALMIŞTIR BELEDİYE KORDON PARK A PİSLİKTEN BAKILMIYOR YETKİLİLER BİR UĞRASIN ORAYA GÖZLERİYLE GÖRSÜN ÇAYIN KENARI BERBAT DİĞER ŞEHİRLERE GİTSİNLER BİR BAKSINLAR SU OLAN YERLER NASIL CANLI HAREKETLİ ÖRNEY ESKİŞEHİR ,KONYA ÇANAKKALE,SAKARYA BURALARI GEZSİNLER ŞEHRİN MERKEZİNDEKİ PARKLARI GÖRSÜNLER VATANDAŞLAR NASIL MEMNUN MU MUTLU MU BUNA BAKSINLAR BİR DE BİZİM KARABÜKÜN HALİNİ GÖRSÜNLER BELEDİYE BAŞKANIMZ VE YETKİLİLERE BURADAN SESLENİYORUM.

 • İsmail Kökçü’ nün suçu
  17 Temmuz 2018 22:52

  Daha önce de yazmıştım. İsmail Kökçü’yu tanımıyorum diyenler haklı. Tanınmamasının suçlusu İsmail Bey’in kendisidir.Zira her fotoğraf karesine girip şov yapmamıştır .sadece memleket hayrına işler yapmış bir hizmet adamıdır.Yenicelilerin böyle degerli bir insana sahip çıkacağını düşünüyorum.Tabiki kendisi aday olursa…

Bir Yorum Yazın