DOLAR 16,1920 -0.96%
EURO 17,4658 -0.86%
ALTIN 964,40-0,79
BITCOIN 4710890,46%
Karabük
23°

AÇIK

20:31

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Her Telden (24.Haziran.2016)

ABONE OL
24 Haziran 2016 08:41
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SAFRANBOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI İFTAR YEMEĞİ VE MECLİS BAŞKANI SAYIN AHMET ŞAHİN’İN “ÜNİVERSİTE GÜNDEMİ..”
Geçtiğimiz akşam Safranbolu TİCARET ve SANAYİ Odası’nın İFTAR YEMEĞİ vardı ve kalabalık bir katılım oldu,nezih bir ortamda iftar yemeği verildi.
İftar sonrasında Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın ALİ SAMİ ACAR kısa bir selamlama konuşması yaptı ve sözü MECLİS BAŞKANI Sayın AHMET ŞAHİN’E bıraktı.
Sayın AHMET ŞAHİN çok önemli iki konu hakkında,tamamına yakını SİVİL DEMOKRATİK KİTLE ÖRGÜTÜ BAŞKANI olan,katılımcılara çok önemli iki mesaj verdi.
Birinci mesajı “AMASRA YAT LİMANI YAPILIYOR.BURADA OLUŞACAK TURİZM POTANSİYELİNDEN SAFRANBOLU MUTLAKA ÇOK İYİ BİÇİMDE YARARLANMALI.BUNUN İÇİN SAFRANBOLU-AMASRA KARAYOLU DUBLE HALE GETİRİLMESİ..” şeklinde oldu.
İkinci mesajı “KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR.Sayın REFİK POLAT’IN GÜNDEME GETİRDİĞİ,SAFRANBOLU SANAT/KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ EN KISA SÜRE İÇİNDE HAYATA GEÇİRİLMELİ..” yolunda oldu.
“BUNLAR İÇİN BİRLİKTE,OMUZ/OMUZA ÇALIŞMAMIZA BAŞLAYALIM..”gibi sözler etti Sayın AHMET ŞAHİN ve gerçekten bu iki konu Safranbolu için çok/çok önemli..
SİYASET KURUMU BU KONULAR İÇİN NE DÜŞÜNÜR ACABA..?
Sayın AHMET ŞAHİN bunları dile getirdi iftar yemeğinde..

SAFRANBOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS BAŞKANI SAYIN AHMET ŞAHİN “İLÇEMİZE ÜNİVERSİTE KURULMASI İÇİN ÇABA..”
Şu an itibarı ile Safranbolu gündemine tam girmemiş olan,Safranbolu gündemine tam oturmamış olan SAFRANBOLU SANAT ve KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ..” konusunda net gelişmeler beklemek gerek.
Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sayın AHMET ŞAHİN,bunun işaretini geçtiğimiz gün verdi ve Safranbolu TÜCCARINA,TİCARET ERBABINA çağrı yaparak “ALT YAPI ÇALIŞMALARINA DESTEK..” istedi.
“BİNALARI YAPMAYA BAŞLAYALIM..” dedi.
Sayın AHMET ŞAHİN haklı,zira,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİT POLAT’IN gündeme getirdiği bu ÜNİVERSİTENİN kurulması halinde SAFRANBOLU İLÇESİ MÜTHİŞ GELİŞİM KAYDEDER.
SAFRANBOLU SANAT/KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ kurulması fikrini,ilk kez gündeme getiren KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT’TA,bu çağrıları dinledi.
SAFRANBOLU ÜNİVERSİTESİ,İLÇENİN GÜNDEMİNE GİRİYOR..
Bundan sonrasını SİYASET KURUMU’NUN yardımı ile çözerler..
Sayın AHMET ŞAHİN bu mesajları verdi.
Bu talep kısa süre içinde,daha güçlü hale gelecek gibi görünüyor.

KARABÜK-BARTIN KARAYOLU GÜZERGAHI NEREDEN OLACAK,YORTAN/KOZCAĞIZ MI,YOKSA MEVCUT GÜZERGAH MI KULLANILACAK
AK Parti çevreleri KARABÜK-BARTIN arasında ki Karayolu için YORTANPAZARI-HASANKADI-KOZCAĞIZ güzergahının kullanılacağı üzerinde bir çalışma olduğundan söz ediyorlar.
Daha önceleri ise 6 TÜNEL GEÇİŞİ ile mevcut güzergah kullanılacak gibi değerlendirmeler yapılıyordu,daha sonra KARAYOLLARI’NIN diğer güzergah üzerinde çalışma yaptığı yolunda haberler geldi.
Bu olay gelecekte sorun çıkartabilir..
Neden derseniz,SAFRANBOLU TİCARET ve SANAYİ ODASI MECLİS BAŞKANI Sayın AHMET ŞAHİN,AMASRA İlçesine yapılacak YAT LİMANINI gündeme getirerek “AMASRA’DA TURİZM PATLAR,SAFRANBOLU OLARAK BUNDAN BİZİMDE YARARLANMAMIZ GEREK..” diyor.
Sayın ŞAHİN daha sonra da “SAFRANBOLU-BARTIN ARASINDA Kİ KARAYOLU DUBLE YOL HALİNE GETİRİLMELİDİR..” görüşlerini ileri sürüyor..
BU İKİ YOLUN BİRDEN ELE ALINMASI İMKANSIZ ELBET..
Birisinden/birisi tercih edilecektir..
YORTAN-HASANKADI-KOZCAĞIZ güzergahı tercih edilirse,SAFRANBOLU-BARTIN arasında ki Karayolu hem DUBLE YOL ağına zor alınır ,hem de BAKIM/ONARIM noktasında sıkıntılar yaşar..
BU YOL GELECEKTE SIKINTI/ÇEKİŞME YARATMAYA ADAY GİBİ..

KBÜ ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA HASTANESİ’NE EK BİNA VE 200-250 YATAK İLAVESİ İLE KARABÜKSPOR-İMAM-HATİP LİSESİ..
Bilindiği gibi KBÜ ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA HASTANESİ’NE 200-250 YATAK ilavesi için,EK BİNA YAPIMI gündem de,ancak bu iş için ARSA SORUNU yaşanıyor..
BİR SEÇENEK ÜZERİNDE DURULUYOR..
KARDEMİR KARABÜKSPOR HİKMET FERİDUN TANKUT Tesisleri ile YAŞAR KAPTAN ÇEBİ Sahasının olduğu yerler alınacak,bu alanın da kullanımı için EK BİNA YAPILACAK.
Yetmiyor..
İMAM-HATİP LİSESİ’NİN BULUNDUĞU ALAN DA ALINACAK..
Bu alanlar alınınca,örneğin KARDEMİR KARABÜKSPOR ne yapacak,örneğin İMAM/HATİP LİSESİ ne yapacak,haydi İMAM/HATİP Lisesi için ÇAMLIK ECNEBİ MEZARLIĞI civarında yer bulundu,KARDEMİR ile PROTOKOL yapıldı oraya BİNALAR yapılacak..
Peki KARDEMİR KARABÜKSPOR NE YAPACAK..?
Bu yönde bir çalışma,bir gayret var mı,yer bulundu mu..?

2013 YILINDA SAYIN MEHMET ALİ ŞAHİN’İN,BÜYÜK DESTEĞİ İLE KARDEMİR KARABÜKSPOR İÇİN BULUNAN 103 DÖNÜMLÜK ALAN
KARDEMİR KARABÜKSPOR bir aralar FUTBOL AKADEMİSİ kurmak için niyetlendi ve bu iş için OVACIK KÖPRÜSÜ’NÜN AYAĞINA yakın bir yerde 103 dönüm bir alanın TAHSİSİ SAĞLANMIŞTI.
Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’İN büyük gayreti,desteği ile 103 DÖNÜMLÜK alan tahsisi Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne,oradan da KARDEMİR KARABÜKSPOR’A tahsis ediliyordu.
SONRA ARAYA BİRİLER GİRDİ,YERİ BEĞENMEZLİK STATÜSÜNE SOKTULAR ve oraya FUTBOL AKADEMİSİ Tesisi yapımı noktasında ki çalışmaları BİR ANDA AKAMETE UĞRATTILAR..!!
Şimdi KARDEMİR KARABÜKSPOR Tesislerinin bulunduğu alana ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA Hastanesi BÜYÜTÜLECEK,peki o zaman KARDEMİR KARABÜKSPOR nereye gidecek..?
Ya HASTANE BÜYÜTÜLMEYECEK veya KARABÜKSPOR mağdur edilecek..!!
SİZİN HESABINIZA HANGİSİ GELİR ACABA..?

İŞKUR-KARDEMİR-KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA Kİ “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI BAŞARILI BİÇİMDE SÜRDÜRÜLÜYOR..”
İŞKUR-KARDEMİR-KARABÜK ÜNİVERSİTESİ arasında sürdürülen İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMLARI büyük bir başarı ile sürdürülüyor ve çok verimli sonuçlar ortaya çıkıyor.
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ile sürdürülen Program çerçevesinde 53 Öğrenci KARDEMİR’DE İŞBAŞI EĞİTİM Programı çerçevesinde çalışıyorlar.
BU ÇOCUKLAR MÜHENDİSLİK EĞİTİM ALANLARDAN SEÇİLDİ..
BELİRLİ BİR HARÇLIK KAZANIYORLAR,İŞYERİ EĞİTİMİ ALIYORLAR.
Şimdi 130 yeni işçi İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI Çerçevesinde KARDEMİR’E alındı ve bunlar 11.5 ay KARDEMİR’DE EĞİTİM alacaklar bu eğitim çerçevesi içinde BİR BÖLÜMÜ KARDEMİR’DE kadrolu işçi olma hakkı da kazanacaklar.
BUNLAR GÜZEL ve VERİMLİ ÇALIŞMALAR.
İŞKUR-KARDEMİR-KARABÜK ÜNİVERSİTESİ arasında ki uyumlu birliktelikle düzenlenen İŞBAŞI EĞİTİM Programları,ÜLKENİN BİR BAŞKA YERİNDE YOK ve Ülkemize örnek teşkil edebilecek düzenlemeler.
ÖZELLİKLE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ,ÖZELLİKLE İŞSİZ GENÇLER..
Bunlar KARDEMİR İŞYERLERİNDE geleceğe yönelik iş/işyeri birikimlerini arttırıyorlar,belirli iş alanlarında ciddi deneyimler kazanarak geleceğe hazırlanıyorlar.
PROGRAM ORTAKLARINI TEBRİK ETMEK GEREK.
ÜLKEMİZE ÖRNEK OLACAK İŞLERE İMZA ATIYORLAR.

18 HAZİRAN OLAYI TAM ANLAMI İLE BİR “YANLIŞ ANLAŞILMADAN KAYNAKLANDI..” ANCAK,ARDINDA CİDDİ TORTULAR BIRAKTI..
18 Haziran günü meydana gelen olay,tam anlamı ile bir YANLIŞ ANLAMADAN KAYNAKLANDI ve ardında çok ciddi tortular bıraktı çok önemli izler bıraktı.
18 HAZİRAN GÜNÜ OKUNAN BİLDİRİYE İYİ DİKKAT ETMEK GEREK.
ÇOK GÜZEL HAZIRLANMIŞ BİR BASIN BİLDİRİSİYDİ.
Bildiriyi okuyan kesim,kendilerine YALAN SÖYLENDİĞİNİ anlatıyor,sonra da “AYRILDIKLARI SENDİKALARININ O ZAMAN Kİ YÖNETİCİLERİNE GÖNDERME YAPIYORLARDI..”
Bu olayın izleri çok geniş bir kesimden ses verdi..
Özellikle ULUSAL BAĞLAMDA yayın yapan BASIN/YAYIN ORGANLARINDA yer bulması insanların dikkatini çekti ve çok geniş bir alandan ses verdi.
BU SOSYAL YARA BİR BİÇİMDE KAPATILABİLİR Mİ..?
EVET ;KAPATILABİLİR..
NASIL KAPATILACAĞI BESBELLİ,Sevgili ADNAN YEŞİLÇAM Kardeşimin dediği adalet tesis edilecek,o zaman bu sosyal yara kapanır ve Karabük tam anlamı ile huzurlu bir yer haline gelir.
Yoksa,İLERLEYEN GÜNLERDE yeni sıkıntıların çıkacağı kesin..
ÇELİK-İŞ Sendikası Genel Başkanı Sayın CENGİZ GÜL ne demişti iyi hatırlayın “BİZİM İÇİN İŞÇİNİN O SENDİKASI,BU SENDİKASI HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL.İŞÇİNİN HAKKI,İŞÇİNİN ELDE ETTİĞİ KAZANÇ ÖNEMLİ..” bunları dedi Sayın GÜL.
Bunu İŞVEREN KESİMİ GÖRÜR,DEĞERLENDİRİRSE iş biter..
Tatlıya bağlanır,huzur,sükun gelir..
MHP ÇOK BÜYÜK BİR KARIŞIKLIĞIN İÇİNE YUVARLANDI,İSTİFALAR KADAR,10 TEMMUZ KURULTAYI DA ÖNEMLİ,VE KARABÜK…
MHP Tarihinin en derin sıkıntısını yaşıyor ve bu sıkıntılı ortamdan nasıl çıkacak,şu an itibarı ile hemen her şey fulu vaziyette,çok güçlü çıkması da ihtimal dahilinde,paramparça çıkması da muhtemel.
Dileriz GÜÇLÜ BİÇİMDE ÇIKAR BU SIKINTILI ORTAMDAN.
19 HAZİRAN OLAĞANÜSTÜ KURULTAYI’NA MHP Karabük İl Başkanı Sayın BURHANETTİN ARSLAN katıldı,4 delegesi var Karabük’ün ve bunlardan Sayın BURHANETTİN UYSAL,Sayın MUSTAFA DURSUN katıldılar.
Sayın RAFET VERGİLİ’NİN katılmadığı biliniyor,Sayın MUHARREM ASKER’İN DE katılmadığı biliniyor ve böylece MHP Karabük Delegasyonu yarı/yarıya değişimci veya yarı/yarıya Genel Merkezci.
19 HAZİRAN KURULTAYI’NA KATILAN DELEGE SAYISI DA MUALLAKTA.
Genel Merkeze yakın çevreler 330 CİVARINDA DELEGE KATILDI görüşündeler,19 HAZİRAN KATILIMCILARI İSE 660 CİVARINDA katılım vardı iddiasındalar..
MHP İÇİNE YUVARLANDIĞI ŞU KAOS ORTAMINDAN,dileriz sağlıklı biçimde çıkar,dileriz güçlenerek çıkar,İnşaallah parçalanarak,güç kaybederek çıkmaz..
ŞİMDİ,HERKES 10 TEMMUZ KURULTAYINA ODAKLANDI..
Sayın DEVLET BAHÇELİ’NİN,etrafı da boşalıyor sanki.
Dileriz sağlıklı sonuçlar çıkar MHP’DE..

SAYGIDEĞER BÖLGENİN SESİ OKURLARI

Mübarek Ramazan Bayramı sonrasında,yeniden birlikte olmak dileği ile,Ramazan-ı Şerifinizin ve sonrasında yaşayacağımız Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,sağlık,mutluluk ve başarılar dilerim.
Bayramdan sonra buluşmak umuduyla,saygılar sunarım.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (30)
 • EMEKLİLER 35 TL Yİ BEĞENDİNİZ Mİ

  TEMMUZ ZAMMINDA 35 TL ZAM ALAN EMEKLİLER DUYDUNUZ MU OY VERDİĞİNİZ MİLLETVEKİLİNİN TEMMUZ ZAMMI 850 TL……KOLTUK DEYNEĞİ,AKP’NİN PAYANDASI YANDAŞ EMEKLİ CEMİYETİNDEN KONUYA İLİŞKİN BİR TEPKİ DUYDUNUZ MU???????????UCUZ KONUT KANDIRMACASINDA OYNADIĞI ROL İLE 54 BİN EMEKLİ ÜZERİNDE ROL OYNAYAN BU CEMİYET İKTİDARIN ARKA BAHÇESİ OLMUŞTUR….OYSA BU EMEKLİLERİN HİÇ BİR BAHANESİ DE KALMAMIŞTIR NEDEN Mİ DİNİ BAYRAMLARDA BİR MAAŞ İKRAMİYEYİ ELLERİNİN TERSİYLE TEPTİLER…..KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ….GELİR DAĞILIMININ ADİL OLMADIĞI ÜLKEMİZDE HAKKINI ARAYAN BİR EMEKLİ KİTLESİNİ GÖRMEYE ÖMRÜMÜZ YETMEZ BU ÜLKEDE………BU KADAR AVANAK BİR TOPLULUK OLMAZ OLSUN……….

 • karabük düşmanı

  HELAL OLSUN SİZE BÖLGENİN SESİ GAZETESİ YAPTIĞIM YORUMU YAYINLAMAYARAK BÜYÜK BİR İŞ BAŞARMIŞSINIZ.

 • karabük düşmanı

  RUMUZUMUN NİYE KARABÜK DÜŞMANI OLDUĞUNU DAHA ÖNCE BELİRTMİŞTİM . BENİM CHP YÖNETİMİNİ KORUMAK YA DA KOLLAMAK GİBİ BİR NİYETİM YOK ARKADAŞLAR HADDİM DE DEĞİL.SADECE MÜBAREK RAMAZAN AYINDA OSMAN BAŞKAN RUMUZLU ŞAHSIN YAPMIŞ OLDUĞU YORUMUNDA SEÇTİĞİ ;

  Benim anlamadığım
  Suya niye baksın
  Göbeğe bakıp
  Okumak varken
  Hele tazeyse. KELİMELERİ VE BU YORUMUN YAYINLANMASINA İZİN VEREN GAZETE YÖNETİMİNİ ELEŞTİRDİM. EĞER O KELİMELER SİZİ RAHATSIZ ETMİYORSA BEN ÖZÜR DİLERİM.YANLIŞ ANLAŞILMASIN DİYE SON KEZ SÖYLÜYORUM NE CHP LİYİM NE DE CHP YÖNETİMİNİ YA DA YÖNETİMDEKİ HERHANGİ BİRİNİ KORUMAK İÇİN YAZIYORUM. SAYGILARIMLA HAYIRLI RAMAZANLAR DİLİYORUM.

 • Karabük Düşmanı’na Cevap

  Karabük Düşmanı rumuzlu………Zaten rumuzunuzda da meymenet yok……..Bu sayfadan yazılan çizilen iddiaların %100’ü doğru,hiç hilaf yoook….Şimdi terbiyeyi ,insanlığı bu sayfadan adeta bizlere taksim ettiğin anlaşılıyor….Öyleyse bu iddiaları az,biraz,minnacık,eccücük bir araştırsan ,bir sorgulasan doğruya ulaşır, bu şerefsizliklere sessiz kalmazsın…….Aksi takdirde siz de bu çirkinliklerin adiliklerin ortağısınız…..Karabük ve CHP Düşmanı sizi………….Ayrıca bu sayfadan gelecek ramazan bayramını şeker tadında tüm insanlığa barış getirmesi ,akan kanların,kin ve nefretin durması adına kutluyorum……..

 • YAZ ARTIK BE ABİ

  AHMET ABİ ARTIK YAZMAYA BAŞLA BE.BAK SENİNDE GAYRETİNLE MÜTAHİT İŞÇİLERİ KADROLARA ALINIYOR.CHP İÇİNDE OSMAN BAŞKANLA KARABÜK DÜŞMANI KAPIŞTI ARAYA GAZETEDE KARIŞTIRILIYOR.BÜYÜK BAŞKAN CENGİZ GÜL GELDİ MÜJDELER VERDİ KONUŞMASINDA SENDENDE BAHSETTİ.SEN YAZMAYINCA KARABÜK SAGIR DİLSİZ GİBİ OLUYO BE ABİ.AYRICANA KARABÜKSPOR İŞİNDE KARDEMİR İŞÇİLERİ KONGREYE KATILIP BU BAŞKANI BU YÖNETİMİ İBRA ETMİCEKLERİNİ SÖYLÜYOLAR KARABÜKSPOR MAHKEMELERE DÜŞERMİ.ABİ BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN.SEN KARABÜKE LAZIM ADAMSIN ŞU YAZMAMA İŞİNİDE FAZLA UZATMA NOLUR.SELAM ABİ

 • karabük düşmanı

  OSMAN BASKAN RUMUZLU SEVİYESİZ BEN MÜBAREK RAMAZAN AYINDA KULLANDIĞIN KELİMELERDEN BAHSEDİYORUM SEN HALA KIVIRIYORSUN . YAZIKLAR OLSUN . SİZE DE YAZIKLAR OLSUN BU SAYFAYI VE GAZETEYİ YÖNETENLER.EN AZINDAN SİZİN ÇIKIP ÖZÜR DİLEMENİZ GEREKİR Dİ BÖYLE ADİ BİR YORUMU YAYINLADIĞINIZ İÇİN.

 • Osman baskan

  Yoo
  Karabük düşmanı gayet iyi tanıyorsun…
  Bir düşün hele.

 • karabük düşmanı

  OSMAN BASKAN RUMUZLU TERBİYESİZ ÖZÜR DİLEYECEĞİNE KIVIRIYORSUN.BEN O ADAMI TANIMAM ETMEM NE YAPTIĞI BENİ İLGİLENDİRMEZ , BENİM DERDİM YAPTIĞIN SEVİYESİZLİK VE O SEVİYESİZ YORUMUN BURADA YAYINLANMASINA İZİN VERİLMESİ.KAHVE MUHABBETLERİNİN BURALARA TAŞINMASINA İZİN VERİLMESİ BENİ RAHATSIZ ETTİ.

 • mütahit işçisi

  ahmet abi senden allah bin kerre razı olsun kadrolara geçmemizde katkın büyük oldu senin yazdıkların hem kardemir yöneticilerini hem Çelik-İş sendikamızı harekete geçirdi sonuçta kadrolara geçiyoz.Abi allah şu mübarek günler yüz suyuna sana her zaman yardımcı olsun abi.Sağol allah bin kere razı olsun

 • Osman baskan

  Yazdıksa yalan mı yazdık suya Bakan kim doğru Değil mi.
  Birde suya Bakan DSP iktidarı zamanında göbeğe de bakmıştır.
  Kendisine sor istersen

 • karabük düşmanı

  OSMAN BASKAN RUMUZLU TERBİYESİZİN YORUMUNU YAYINLAYAN BÖLGENİN SESİ GAZETESİNİ KINIYORUM.HADİ TERBİYESİZ HERİF SEVİYESİZLİK YAPTI O YORUMU GÖNDERDİ SİZ NEDEN ENGEL OLMADINIZ MÜBAREK GÜNDE . AYIPTIR AYIP MÜBAREK RAMAZAN AYINDA .

 • İşten atılanım

  benim kim oldumu soran arkadaşım işten atılan magdur edilen süründürülen eski işçiyim benim derdim dertlerimizi bir elden bizim içimizden çıkan bir komitenin halletmeye çalışması.Kimseye muhtaç olmadan kendi kendimizin dertlerini halletmeye çalışmamız.Misal içimizden Hasan hüseyin ahmet mehmet başkanlında bir komite kursak o komite bizim dertlerimizi çözmeye çalışsa benim söylediyim bu eyer iş yer bulmaya kaldıysa yermi yok buluruz helbet mesele komitenin kurulması için harekete geçmek

 • CHP’NİN VİDANJÖRLERİ

  CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZGÜR ÖZEL”…VİDANJÖRLERİ LAYIK OLDUĞU YERE GÖNDERMEK LAZIM” DİYOR……….KESİNLİKLE,ÇOK DOĞRU SÖZ…………KARABÜK CHP’NİN VİDANJÖRLERİ İÇİN NE ZAMAN HAREKETE GEÇİLECEK?????????? AYYUKA ÇIKMIŞ KİRLENMİŞLİKLERDEN NE ZAMAN HESAP SORULACAK??????? İSTİFA ETME ERDEMLİLİĞİ YA DA BU VİDANJÖRLERİ İHRAÇ MEKANİZMASI ÇALIŞACAK MI????????HÜLOĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ…………..MESAJCISI,BAKIMCISI,AKÇELİ İŞLER YÖNETİCİLERİ,DOĞRU YOLCULARI,İHANET YUVALARI,DURSUN ALTIPARMAKÇILARI………………….ÇEKİP GİDİN BU PARTİDEN………..İSTENMİYORSUNUZ ARTIK….

 • Met_al

  T.Metal avukatlığığınızı bizim avukatlar yapsın, vekaletlerinizi bizim avukatlara verin derken birçok akıllı vardı, Karabükün avukatları kazansın diyen, vekaletleri verdirtmeyen ne oldu, Adamlar sahip çıkmıyor ne haliniz varsa görün dediler, biz çoktaaaan hak ettik bunları, Kardemire geri dönme hayalindende vaz geçin, bu çelikiş tövbe bir kişi bile koydurtmaz, işverene posta koyar, Recp hakyere güç yetiremez amca.

 • kimsin

  komite kuralım şunu yapalım diyorsun yer yok zaman belirtmemişsin insanlar nereye gelecek belli degil onlarıda bari yaz

 • duzunuz kurumu

  TMS davasıyda işten atılan 400 kişi adına KOMİTE KURALIM dedik kimsenin gılı kıpırdamadı demek herkesin duzu kuru,18 haziran bildirisi 400 insandan bahsediyo bunların durumu ne bilen varmı.hadi gelin şu komiteyi kuralım 350 davaları noldu öğrensinler açıklama yapsınlar işe iyade ne durumda öğrenip açıklama yapsınlar.Haydi arkadaşlar artık işbaşına geçelim davamızı kendimiz yürütelim.

 • Osman baskan

  Benim anlamadığım
  Suya niye baksın
  Göbeğe bakıp
  Okumak varken
  Hele tazeyse.

 • Dspli

  DSP iktidarı zamanında
  Maddi Çıkar karşılığında işe yerleştirme sözü veren kim Acaba.
  Genç bir Kadını işe yerleştirme vaadiyle kandıran taciz eden kim Acaba.
  Bunları merak ediyorum
  Bu kişi kim Acaba

 • CHP’DE BAKIMCI YÖNETİCİ

  CHP MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ İŞBÖLÜMÜ YAPMIŞ……….MALİ SEKRETERLİĞE ALAATTİN ÇETİNKAYA GETİRİLMİŞ….KAPULLU ÇALKALANIYOR…BU ADAM BAKIMCILIK YAPIYOR DİYE….SUYA BAKIYORMUŞ……BU İŞTEN DE PARA KAZANIYORMUŞ……….YAKINLARINA,DAMADINA SORMAK LAZIM…..HALKIMIZ BU TÜRDEN HABERLERE ALIŞIKTIR DA KONU CUMHURİYET HALK PARTİSİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ İSE BU İŞLERİ YAPIYORSA KONU ÇOK VAHİM VE BİR O KADAR DA CİDDİDİR…..O ZAMAN SORMAZLAR MI, 2019 SEÇİMLERİNİ KİMLER,HANGİ PARTİ KAZANACAK KARABÜK’TE????SUYA MI BAKAR SÖYLER,GÖLE Mİ,NEHİRE Mİ BAKAR………HÜRAFELERİN VE BUTÜRDEN İŞLERDEN PARA KAZANMANIN EN BÜYÜK GÜNAH OLDUĞUNU DA UNUTMADAN BU KONUYA DA ÇÖZÜM GETİRECEK İL BAŞKANLIĞI BU İDDİAYI BİR ARAŞTIRMALI………….

 • Dogrusu o arkadaş

  Kardemir atılanı rumuzuyla yazan arkadaşın fikrini ben tuttum arkadaşlar.Kardemirden atılanlar içinden 3 yahut 5 kişilik bir KOMİTE KURALIM onlar geri dönüşleri mahkemeleri velhasıl neyimiz varsa takip etsinler.En iyisi bu ne Ahmet abigye yük olalım ne başkasından medet umalım.En iyisi 3-5 kişilik bir KOMİTE KURMAK bunu yapalım.Nasıl olsa TEMSİLCİLİK filan kalmadı biz kendi içimizden KOMİTE KURALIM

 • kardemir atılanı

  krd diye yazan arkadaş Ahmet abi bizim meselemizi gündemde tutuyor.Ben hiç Yolbulan beni aradı diye yazdını okumadım etkili yetki filan diye yazar Ahmet abi .Bizim içimizden bir heyet kuralım o heyet temaslar yapsın Ahmet abi meseleyi gündemde tutuyor allah razı olsun amma esas iş bizim biz ne yapıyoruz ona bakalım.3 yahut 5 kişilik bir heyet kuralım onnar temas yapsın.her şeyi Ahmet abiden beklemeyelim.Bizim adımıza o komite işi takip etsin daha iyi deyilmi

 • krd

  Ahmet bey sürekli yolbulan beni aradı atılan 259 işciden 50-60 kişiyi işe alsam karabükün huzuru düzelirmi düzelir ama hiç icraat yok sadece beni aradı böyle dedi şöyle dedi öyle diyeceginize bir basın açıklaması yapsınlar emekli olmamış işe geri dönmek isteyenler eski şartlarıyla geri döne biilirler desinler herkez. işine geridönsün huzurada karabükümüz kavuşsun çelik işinde atılan işciler .inanın buna çelik iş sendikasınada kalan olurlar bize tmt sendikası sahip çıkmadı ama yine eski sendikamız sahip çıktı diyerek inanın canlarını ortaya koyarlar saygılar.

 • Yeniceli

  Ahmet Abim;Allah aşkına ilçelere gelmiyormusunuz? Yenice artık HDP lilerin yaptığı gibi yani bir kanton idaresi gibii yönetilmektedir.
  Herkese Zeki ÇAYLI tarafından müdahale edilir oldu.Kendi istemediği bir insanın devlet kurumlarına dahi gitmesi sanki yasak.Örnek istemediği bir insan Orman işletmesine ve Yüksekokula bir ziyarete gittiğinde Yüksekokulun ve diğer yöneticiler AKP belediye başkanı Zeki Çaylı VE İlçe Başanı Sabri TOM tarafından şiddetle uyarılmaktadır.İnanmıyorsanaız Yüksekokul Müdürü nü arayın sorun.
  Yıllar önce Yeniceden ayrılan ve babasının Belediye Başkanı olmasından itibaren Yenice dönen Zeki ÇAYLI nın oğlu İstanbullarda beşkuruşa metelik atarken bugün Yenice de Baskıyla Aycan TELLİ ile beraber Rehebilitasyon özel okulu sahibidir.Yine eski İlYönetim Kurulu Üyesi Ertan MISIRLI ile beraber Yenice de Yurt binası yaptıkları ve yarın bir gün açacakları söylentileri ayyuka çıkmıştır.Yine ZekiÇAYLI nın baskısıyla eski mezbehane alınmış ve Başkanın oğluna tahsis edilmiştir.Diyeceksiniz başkanın oğlu ticaret yapamaz mı? elbette yapar.Ancak daha önceleri geçinmekten aciz olan ve babasının belediye başkanlığı ile birlikte aniden bir güneş doğuyorsa orada bir sıkıntıvar demektir.
  Zeki ÇAYLI nın bilgisi dahilinde oğlu ve eniştesi sütçü lakaplışahıs yenice de terör estirmektedir.Eniştesi ve oğlu istediği zamanda Orman işletmesi müdür ve yöneticilerinin odasını basıp biz ne dersek o olur tamam mı lan diyerek tehdit edebilmektedirler.Müdür yardımcısı , müdür ve ormancılara sorulması halinde durumun ne kadar içler acısı olduğunu göreceksiniz.Yenice şu an bir kanton giibi idare edilmektedir.Karabükten kalkıp bir gün öğleye kadar gizlice hiç kimseye haber verilmeden gelinmesi ve esnafla sohbet edilmesi halinde durumun ne kadar vahim olduğu görülecektir.

 • Ali Memati

  Sayın Gölbek; Yenice AKP ilçe teşkilatı 27.06.2016 günü İlçede vefa iftarı adı altında iftar yemeği verecektir.Ancak Yenice Gazetesindeki iftara davet başlılklı haberde Milletvekili M.Ali ŞAHİN in ,İ Başkanının ve Yönetim kurulu üyelerinin ve yenice halkının davetli olduğu bildirilirken, maalesef yine Belediye Başkanı Zeki ÇAYLI nın talimatıyla vefa iftarına Mevcut milletvekili Prof.Dr.Burhanettin UYSAL diğer organizasyonlarda olduğu gibi yine davet edilmemiştir.Hatta öyle bir algı oluşturuluyor ki biz yaşadığımız müddetçe Burhanettin UYSAL içimize giremez,bizimle geçinmek isteyen bize biat edecek,herşeyi bize soracak gibi abuk subuk fikirleri yandaşlarıyla toplumda işlemektedirler.
  Şimdi soruyorum; 1-Kendi milletvekiline dahi tahammülü olmayan bir teşkilat ve Belediye başkanı nasıl olurda vefa iftarı verebilir?
  2-Baktığımızda hiç bir medeni cesareti olmayan Zeki ÇAYLI hocaya karşı bu tutumunun dayanağı kimir?
  3-Acaba baştan beri Yenice teşkilatını ve Belediye Başkanını sevmemesine rağmen Hocanın milletvekilliğine gönülden karşı çıkan Sayın Mehmet Ali ŞAHİN in sizce bir parmağı olabilir mi? Çünkü Yenicede ki her organizasyonun çoğunluğunda Sayın ŞAHİN vardı fakat Hoca hiç bir organizasyonda yoktu.Şayet böyle değilse bir gün olsun Sayın ŞAHİN Hocanın yokluğunu teşkilata ve ZekiÇAYLI ya sordu mu? Adım gibi eminim sormadığı gibi durumdan da çok hoşnut.
  4-Yine gelecek dönem Vekillik bekleyen ve vekil olabilmesi için 67 kontenjanını şuan dolduruyor gibi görünen Hocanın mutlaka diskalifiye edilmesi gerekliliğine inanan Mehmet CEYLAN mı bu ateşi vermektedir Yeniceye.Kuvvetle ihtimal.Çünkü iki büyük ilçe var.Safranbolu zaten benim diyor sayın Ceylan.Yeniceyi de bu cahillerle(Sabri TOM ve teşkilatı) Hoca düşmanlığını da gündemde tutabildiğim kadar tutarsam bu benim için evladır rüyasına yatmıştır.Çünkü hocanın yıpranması Sayın CEYLAN ın işine gelmektedir.
  Ancak şu bir gerçek.Yenice AKP teşilatının ve Zeki ÇAYLI nın gereksiz Hoca düşmanlığı ters tepecektir.Çünkü Yenice halkı hocayı sevdiği kadar bir o kadar da AKP teşkilatından ve Zeki ÇAYLI dan da nefret etmektedir.En sonun da halk ne derse o olur.

 • karabük düşmanı

  ARKADAŞLAR YEŞİL MAHALLEYE BELEDİYE BİNASI YAPILMASI BİR PROJEYDİ.AMAÇ ŞEHİR MERKEZİNİ GENİŞLETMEK 3-5 DÖNÜME SIKIŞAN KENTİN ÖNÜNÜ AÇMAKTI.DÜŞÜNSENİZE BİR BELEDİYE ORAYA TAŞINSAYDI SAYIN RAFET BAŞKANIN İLK SEÇİM BİLDİRGESİNDE YER ALAN YEŞİL MAHALLE KENTSEL DÖNÜŞÜM GERÇEKLEŞMİŞ OLSAYDI, KURTULUŞ MAHALLESİ VE ÜST BÖLGESİNDE YER ALAN KAPULLU İLE 5000 EVLER MAHALLESİ ARASINDAKİ DEVASA ALAN GÜZEL VE BÜYÜK BİR PROJE İLE YERLEŞİME AÇILSAYDI KÖTÜ MÜ OLURDU.HEM ÇARPIK KENTLEŞMENİN ÖNÜNE GEÇİLMİŞ,HEMDE ŞEHİR MERKEZİ DAHA GENİŞ ALANA YAYILMIŞ OLACAĞINDAN HEPİMİZİN ŞİKAYET ETTİĞİ TRAFİK SIKINTISINDAN KURTULMUŞ OLACAKTIK.KEŞKE SAYIN BAŞKAN O GÜNLERDE ÖYLE BÜYÜK KONUŞMASAYDI DA O BİNAYA TAŞINMIŞ OLSAYDI.BÖYLELİKLE BİNA ÇÜRÜMEYECEK, KENT MEYDANINA YENİ BİR BELEDİYE BİNASI YAPILMASINA GEREKTE KALMAYACAKTI.YENİ BELEDİYE BİNASI YAPILAN YERE ÇOK KATLI BİR OTOPARK YAPILIRDI ŞEHİR MERKEZİNDEKİ PARK SORUNUNA KATKISI OLURDU.YANLIŞ YAPILAN BİR PLAN BAŞKA PLANLARLA DÜZELTİLMEYE ÇALIŞILIYOR.BAKIN ESKİ BAŞKAN EVKUR A O YERİ SATMAMIŞ OLSAYDI TRAFİK BU KADAR SIKIŞMAYACAK BELKİ BATTI ÇIKTIYA GEREK OLMAYACAKTI, VEYA BATTI ÇIKTI DAHA UZUN YAPILAYDI BELKİ KAMİL GÜLEÇ İN PETROL BY PAS OLACAKTI AMA BATTI ÇIKTI AMACINA UYACAKTI. SAYGILARIMLA HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR.

 • DEMOKRASİİ

  AHMET ABİ ”“BİZİM İÇİN İŞÇİNİN O SENDİKASI,BU SENDİKASI HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL.İŞÇİNİN HAKKI,İŞÇİNİN ELDE ETTİĞİ KAZANÇ ÖNEMLİ..”
  CENGİZ BAŞKAN SÖLEDİ HEMİ BUNU.O ZAMAN ABE ”SOPALARI ÇIKARIN” DEYİİİ BAĞIRANLARIDA SUSDURSUN..YANLIŞ ANLAŞILMA FİLEM OLMADI RESMEN KIŞKIRTILAR BİLDİRİ OKUYACAKLARI..HEMİDE ADAMLAR TM SENDUKASINI REZİL EDECEKKENE..

 • ESKİ BELEDİYE YENİ VALİLİK BİNASI

  HAYIR BELEDİYE İYİ YAPMIŞ DEMİYORUM.VALİLİĞİN DE ÖZEL İDARENİN DE BELEDİYENİN DE PARASI BU MİLLETİNDİR.ZAMANINDA ÇARÇUR EDİP BÖYLE BİR BİNA YAPMIŞLAR.ŞİMDİ ÇARÇUR ZİHNİYETİ SÜREKLİLİK ARZ EDECEK.BU BAŞ BELASI BİNA HER YIL MİLLETİN VERGİLERİNİ YEMEYE DEVAM EDECEK DİYORUM.

 • Amcasına söylesin

  Ahmet Şahin,Mehmet Ali Şahinin amca çocuğumu ne yani akrabası.Orda mikrofonda konuşacana gitsin Mehmet Ali Şahine söylesin yaptırsın . Öyle deyilmi yani

 • Yani Belediye iyi yapmışmı

  Arkadaşım bu yıllık masraf hesabı filan Belediye o binayı başından atmakla iyi yaptımı demek istiyosun.Bana göre hiç iyi yapmadı ayrıcana o binanın yıllık gideri 3 milyon lira filan deyil.O rakam belediyeyi haklı çıkarmak için yazılmış rakam.Karabük belediyesi o binayı kullanamadı deyerlendiremedi o cihettende küme düştü anlıcan.

 • ESKİ BELEDİYE YENİ VALİLİK BİNASI

  SAYIN GÖLBEK İKİ GÜN ÖNCE YAPTIĞIM YORUMA İLİŞKİN SİZLERDEN DE BİR TEPKİ BEKLEDİM AÇIKÇASI.BİR BİNANIN YILLIK GİDERİ 3 MİLYON(ESKİ PARAYLA 3 TRİLYON )İSE BU HİÇ DE MANTIKLI VE KULLANIŞLI BİR BİNA SAYILMAZ.SİZİN BAHSETTİĞİNİZ TAMİRAT TADİLAT GİDERLERİ İŞİN CABASI.AMA BENİM SÖYLEDİĞİM SÜREKLİ BİR GİDER,HER YIL 3 TRİLYON.3 YILDA TAM DONANIMLI BİR BİNA BEDELİ YANİ.BAŞKA BİR DEYİŞLE 180BİN TL YE BİR EV ALACAK OLSANIZ ANCAK AYLIK 5BİN TL FATURA GELECEĞİNİ BİLSENİZ ,ALIR MISINIZ O EVİ.


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Trabzonspor

  38 +33 81
 2. Fenerbahçe

  38 +35 73
 3. Konyaspor

  38 +21 68
 4. Başakşehir

  38 +20 65
 5. Alanyaspor

  38 +9 64
 6. Genişlet
 7. Beşiktaş

  38 +8 59
 8. Antalyaspor

  38 +7 59
 9. Karagümrük

  38 -5 57
 10. Adana Demir

  38 +13 55
 11. Sivasspor

  38 +2 54
 12. Kasımpaşa

  38 +10 53
 13. Hatayspor

  38 -4 53
 14. Galatasaray

  38 -2 52
 15. Kayserispor

  38 -7 47
 16. Gaziantep FK

  38 -8 46
 17. Giresunspor

  38 -6 45
 18. Ç. Rizespor

  38 -27 36
 19. Altay

  38 -18 34
 20. Göztepe

  38 -37 28
 21. Yeni Malatya

  38 -44 20
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.