Her Telden (25 Temmuz 2020)

 • Yazının Tarihi: 25 Temmuz 2020
 • Yazar: Ahmet Gölbek
 • Bu yazı 2640 defa okundu.
 • Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

BASIN İLAN KURUMU,ANADOLU GAZETELERİNİN “KURUMSAL KİMLİK KAZANMASI, GELİRLERİNİN ARTMASI AMACI İLE..”ÇALIŞMA BAŞLATTI..
Basın İlan Kurumu,ANADOLU GAZETELERİNİN Kurumsal kimlik kazanması ve bu manada gelirlerinin de artması amacı ile,çok önemli atılımların eşiğinde.
Basın İlan Kurumu bu atılımları yaparken,ANADOLU GAZETELERİNDEN DE belirli istekleri olacak elbet,geçtiğimiz gün Karabük Valilik Binasında Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Sayın MURAT YÜREKLİ ve Müdür Yardımcısı Sayın BUĞRA ATILGAN bu gelişmelerin ip uçlarını verdiler.
Bilmeyenler vardır..
ANADOLU GAZETELERİ asgari 4 Sigortalı eleman çalıştırmak zorundadır ve bazı yerlerde Gazeteler bunu değişik biçimde kullanıyorlar ve böyle bir dönem kapanacak artık.
Öte yandan birer ticarethane olan GAZETELER, özellikle VERGİ DAİRESİ, SGK gibi Resmi Birimlere olan ödemelerini düzenli yapmış olacaklar ve ancak bu şekilde Resmi İlan alabilecekler..
Sayın MURAT YÜREKLİ ve Sayın BUĞRA ATILGAN bu mesajları çok zarif biçimde ambalajlanmış ifadelerle,toplantı yaptıkları Gazete Sahiplerine anlattılar..
ANADOLU GAZETELERİ yepyeni bir sürece giriyorlar..
Sayın MURAT YÜREKLİ ve Sayın BUĞRA ATILGAN bunları anlattılar..

BASIN İLAN KURUMU ANKARA ŞUBE MÜDÜRÜ ve MÜDÜR YARDIMCISI “ÇOK AFEDERSİNİZ SİMİTÇİ/GAZOZCU/ŞOFÖR SGK’Lİ İŞİ BİTİRİLECEK..”
Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Sayın MURAT YÜREKLİ ve Müdür Yardımcısı Sayın BUĞRA ATILGAN geçtiğimiz hafta içerisinde Karabük YEREL GAZETE SAHİPLERİ ile bir toplantı yaptılar.
Gazetelerin RESMİ İLAN gelirlerinin artması amacı ile Genel Müdür Sayın RIDVAN DURAN önderliğince,çok ciddi bir çalışma başlattıkları söylediler ve bu konuları Mahallinde GAZETE SAHİPLERİ ile birlikte çözeceklerini dile getirdiler..
ANADOLU GAZETELERİNİN Resmi İlan Gelirleri arttırılacak.
Buna karşılık da,GAZETELERİN uyacakları,sıkı biçimde denetlenecek konulara açıklık getirdiler,öncelikle GAZETELERİN elemanları,ciddi bir meslek içi eğitimden geçirilecekler..
Çalıştırdıkları SİGORTALILAR mutlaka meslekten olacak.
Eğer hısımı/akrabayı veya dışarıdan “SİGORTA PRİMİNİ BEN ÖDERİM.SEN BENİ SİGORTALI YAP..” anlayışı ile hareket edenler varsa,bunlar kesinlikle önlenecek..
RESMİ ÖDEMELER AKSATILMAKSIZIN yapılmış olacak falan..
Ciddi bir Kurumsal Kimlik kazanma sürecine girilecek GAZETELERDE.

KARDEMİR “2019 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU..” YÖNETİM KURULU BAŞKANI Sayın MUSTAFA YOLBULAN’IN ÖN YAZISI İLE YAYINLANDI..
KARDEMİR Yönetimlerinin çok büyük önem verdiği “SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 2019 RAPORU..” Yönetim Kurulu Başkanı Sayın MUSTAFA YOLBULAN VE Genel Müdür Vekili Sayın REYHAN ÖZKARA’NIN ön yazıları ile yayınlandı.
Bu raporu Karabük’te yaşayan herkesin çok ciddiye alması,olağanüstü bir heyecanla karşılaması gerek, zira, anılan rapor coğrafik koşulların düzenlenmesi,çevre kirliliğine olan katkının azaltılması,gibi insan yaşamı için müthiş önem taşıyor.
Zaten bu nedenle Sayın MUSTAFA YOLBULAN ön yazısında “TOPLUMU OLUŞTURAN UNSURLARIN GELİŞİMİNE DESTEK VEREN,EMNİYETLİ VE GÜVENİLİR BİR İŞYERİ OLMAYI İKLİM VE ÇEVRE RİSKLERİNİN AZALTILMASINI ÇOK ÖNEMSİYORUZ..” DİYOR.
Sayın YOLBULAN ayrıca “KARDEMİR OLARAK KÜRESEL SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA AJANSINI YAKINDAN İZLEDİKLERİNİ DE..” belirterek,her gelişmeyi anında KARDEMİR’E adapte ettiklerinin de altını çiziyor..
KARDEMİR çok önemli çevresel yatırımlar yaptı..
Sayın ÖMER FARUK ÖZ’ÜN Yönetim Kurulu Başkanlığı döneminde de,Sayın KAMİL GÜLEÇ’İN Yönetim Kurulu Başkanlığı döneminde de ve şimdi Sayın MUSTAFA YOLBULAN’IN Yönetim Kurulu Başkanlığı döneminde de ÇOK ÖNEMLİ ÇEVRE YATIRIMLARI yaptı.
KARDEMİR ÇEVREYE KARŞI çok duyarlı ve yatırımlarını sürdürüyor.

PANDEMİ NEDENİ İLE ERTELENEN, KARDEMİR MALİ GENEL KURULU,27 TEMMUZ GÜNÜ YAPILACAK VE “İKİNCİ ÇEYREK MALİ TABLOLARI…”
Hatırlarsınız, KARDEMİR Mali Genel Kurulu korona virüs salgını nedeni ile ertelenmişti ve 27 Temmuz günü yapılacağı açıklandı,Mali GENEL KURUL hissedarların katılımı ile 27 temmuz pazartesi günü gerçekleştirilecek.
KARDEMİR Toplantı Salonun da gerçekleştirilecek Mali Genel Kurul da “2019 YILI DÖNEM KAR/ZARARI..” görüşülecek,hissedar ve Yöneticilerin görüşleri alınacak,ayrıca her Yönetim Kurulu Üyesi tek/tek ibra edilecek..
Bu arada yardım ve bağışlar görüşülecek.
Görünen ve özellikle Siyasi çevrelerin,büyük bir hassasiyetle üzerinde durduğu,YÖNETİM KURULU ve BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU Üyelerinin huzur hakları üzerinde yapılacak çalışmalar Kamuoyu tarafından da merakla bekleniyor.
Burada,çok önemsediğimiz bir konuyu açıklıkla yazmamız da yarar var sanıyoruz,özellikle SİYASİ ÇEVRELERDE gerek seçilmiş,gerekse Bağımsız olarak KARDEMİR Yönetiminde görev yapanların maaşları hayli fazla tartışma konusu yapılıyor..
O DÖNEM DE yapıldı,BU DÖNEM DE yapıldı tartışmasını dışında,bu konu gerçekten ve özellikle SİYASİ ÇEVRELER DE hayli yaygın biçimde tartışma konusu yapılıyor..
KARDEMİR MALİ GENEL KURULU 27 temmuz pazartesi günü..

KBÜ ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ GÖREVİNE, BÜYÜK BİR UZLAŞI İLE, ÖĞRETİM ÜYESİ Sayın DR. NİHAT YILMAZ..
Son yıllarda, KARABÜK HİÇBİR ATAMAYI,bu kadar büyük bir uzlaşı ile,bu kadar geniş bir çevrenin desteği ve tasvibi ile yapmamıştı, böyle bir şeyi gerçekleştirememişti..
KBÜ ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA Hastanesi Başhekimliği görevine Öğretim Üyesi KBB Uzman Hekimi Sayın NİHAT YILMAZ getirildi ve bu manada toplumun çok geniş bir kesimi “İŞTE HAK EDEREK GELEN BİR İSİM..” dedi
Sayın NİHAT YILMAZ bu görevine büyük bir toplumsal destek,büyük bir toplumsal uzlaşı ve toplumsal kredi ile geldi,daha önce de DEVLET Hastanesi bünyesinde böyle bir görevi yürütmüştü.
Kesinlikle başarılı olacağına inanılıyor/inanıyoruz.
Kendisine hayırlı/uğurlu olması dileklerimizi iletiyoruz.

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ Sayın CUMHUR ÜNAL’IN,TBMM’DE YAPTIĞI VE KARDEMİR BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE ÖVGÜ
AK Parti Karabük Milletvekili Sayın CUMHUR ÜNAL,TBMM kürsüsünden KARDEMİR ve KARDEMİR BAĞIMSIZ Yönetim Kurulu Üyeleri’ne ilişkin yaptığı bir konuşma Karabük’te ve özellikle AK Parti içerisinde hayli yankı yapmış görünüyor.
Sayın CUMHUR ÜNAL önce zamanlama olarak ilginç bulunan bir dönem de bu konuşmayı yaparak, özellikle KARDEMİR Bağımsız Yönetim Kurulu Üyelerinin başarılı çalışmalarını dile getirmiş olması hayli anlamlı karşılandı..
Ve çoğu insan “BU KONUŞMA İLE, ADETA, BU BAĞIMSIZ ÜYELER GÖREVİNE DEVAM ETSİN MESAJI VERDİ..” gibi bir değerlendirmenin içine girdiler ve “MEVCUT BAĞIMSIZLARA DESTEK..” olarak algıladılar..
OYSA BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU Üyeliği için, birçok insan,çok ciddi niyetler taşıyorlar ve bu konuşma ile önlerinin kesilmeye çalışıldığı gibi izlenime kapılmış görünüyorlar.
Bu arada,çok önemli bir isim “Sayın ÜNAL KARDEMİR ÜRETİMİNİN 3 MİLYON/TONA ÇIKMIŞ OLMASINI BAĞIMSIZ ÜYELERLE GERÇEKLEŞMİŞ GİBİ BİR EĞİLİM GÖSTERMİŞ Kİ, BU ÇOK YANLIŞ..” yolunda değerlendirmeler yaptı.
Bilindiği gibi KARDEMİR BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU Üyelikleri için isimler eylül başına kadar belirlenip SPK’YA gönderilecek, ancak, SPK O Bağımsız isimleri ister kabul edip isterse kabul etmeyerek KENDİ BELİRLEDİĞİ İSİMLERİ yolluyor..
2017 Tarihinde böyle olmuştu hatırlayanlar vardır.

AK PARTİ İLÇE VE İL KONGRELERİ İÇİN “GERİ SAYIM BAŞLADI..” VE KONGRELERİN EYLÜL/EKİM AYLARI İÇİNDE TAMAMLANMASI BEKLENİYOR..
Koronavirüs salgını nedeni ile ertelenen AK Parti İlçe ve İl Kongrelerinin EYLÜL/EKİM Ayları içerisinde tamamlanacağı ve daha sonra BÜYÜK KONGRE için geri sayımın başlayacağı üzerinde bilgiler veriliyor.
Bilindiği gibi,geçtiğimiz süreçte AK Parti ESKİPAZAR ve YENİCE İlçe Başkan ve Yönetimlerinde değişiklik olmuştu,bu değişiklik “ANILAN İLÇE TEŞKİLATLARI, YAPILACAK KONGREDE DE BÖYLE DEVAM EDECEKTİR..” mesajı olarak karşılanmıştı.
AK PARTİ İÇERİSİNDE Kİ GELENEĞİN BÖYLE OLDUĞU BELİRTİLİYOR.
Örneğin,önemsediğimiz bir AK Partili Kardeş “İYİ PARTİ GENEL MERKEZİ TARAFINDAN ATANAN İSİM,YAPILAN İL KONGRESİ’NDE YENİDEN SEÇİLEMEDİ. PARTİ TABANI/DELEGELER ATANAN İSİME OY VERMEDİ..” gibi bir görüş dile getirdi.
Daha sonra da “AK PARTİ DE BÖYLE BİR ŞEY YAŞANMAZ..” dedi.
Ak Parti Kongreleri sonucu belirlenecek İLÇE ve İL BAŞKANLARININ önemine dikkat çeken, O AK Partili kardeş “İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GELEN ARKADAŞ,YAPILACAK İLK GENEL SEÇİMDE MİLLETVEKİLİ LİSTESİNDE OLABİLİR..” değerlendirmesi yaptı.
Belirlenecek yeni İlçe ve İl Yönetimlerinin GENEL SEÇİMİ göğüsleyeceklerini anlattı ve MİLLETVEKİLİ SIRALAMASINDA DA belirli bir etkileri olacaktır elbet bilgilerini verdi.
AK PARTİ USUL/USUL KONGRELER HAVASINA GİRER ARTIK..

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI Sayın ELİF KÖSE ”İNSAN ODAKLI VE GELECEĞE DÖNÜK ÖYLE GÜZEL İŞLER YAPIYOR Kİ,TAKDİR ETMEMEK..”
Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Sayın ELİF KÖSE,insan odaklı öyle güzel işlere imza atıyor ki,bunları öğrendiğinizde hayret etmemeniz ve bununla birlikte takdir etmemeniz mümkün değil.
Öncelikle bir gerçeği yeniden yazmak gerek,Sayın ELİF KÖSE insan ilişkilerinde çok/çok başarılı ve bunun temelinde insanı sevmesi,insana önem vermesi kadar,bir bayan olması da çok etkilidir mutlaka.
Örneğin YENİ DOĞAN ÇOCUKLARA yönelik ve 18 Yaşlarına bastıklarında açılmak üzere BİRER MEKTUP yazıyormuş Sayın ELİF KÖSE,o çocuklara başarı,insan sevgisi,topluma ve Ulusa başarılı çalışmalar yapmalarını salık veriyormuş.
Yine ASKER DÖNÜŞÜ gençlere mektuplar yazıyor ve ANNENİZ/BABANIZ KADAR BİZDE 7/24 YANINIZDAYIZ mesajlarını vererek,moral motivasyonlarını arttırmaya çalışıyormuş.
PANDEMİ SÜRECİ,BELEDİYE GELİRLERİNİ İYİCE AZALTTI.
Safranbolu Belediye Başkanı Sayın ELİF KÖSE fiili çalışmalarını istenildiği kadar üst dereceye çıkartmamış olabilir,bunu,insan odaklı çalışmaları ile gideriyor,bunu da gerçekten çok/çok iyi biçimde yapıyor..
PANDEMİ SÜRECİNDE HEP SAHADA,HEP HALKLA BİRLİKTEYDİ..

MHP İLÇE KONGRELERİ İÇİN HAZIRLANAN EKİPLER,İL KONGRESİ İÇİN ÖNE SÜRÜLEN GÖRÜŞLER VE BELİRLİ YERLERDE ÖBEKLENMELER
MHP Bu sonbahar aylarını İLÇE ve İL KONGRELERİ ile geçirecek,daha sonra da BÜYÜK KONGRESİ’Nİ yapacak,bu yönde henüz bir Kongre takvimi açıklanmadı,ancak,beklentiler bu yönde.
MHP Çok köklü bir tarihsel geçmişe sahip.
O nedenle de “MHP İÇERİSİNDE Kİ KULİSLERİN,GELİŞMELER ELE ALINIP GÖRÜŞÜLDÜĞÜ,KONUŞULDUĞU KARARGAHLAR HALİNDE İŞYERLERİ VE OFİSLER VAR..” buralarda bol/bol Parti konuşmaları yapılır..
Bazen,selam vermek için,bu tür yerlere uğradığımız olur..
MHP İçerisinde ki gelişmeleri veya Partinin geleceğine ilişkin fikirleri buralardan edinebilirsiniz,bir süredir,bu tür karargahlarda “İL BAŞKANI ,MERKEZ İLÇE BAŞKANI,BU YERLERE ADAYLAR ÜZERİNDE YÜRÜTÜLEN FİKİRLERİ..” ilgi ile izliyoruz.
MHP İçerisinde fikir üretenler,geleceğe hazırlananlar var.
Telaffuz edilen bazı isimler var..
Hepsi bir kenara “MHP İÇİNDE KONGRE HEYECANI VAR..”
Hem de eni/konu bu heyecanı duyan/yaşayan isimler var..

Bu yazıya 39 Yorum Yapıldı.

 • Avatar
  Hurdaya gidenler dahilmi
  25 Temmuz 2020 13:26

  Kardemirin sürdürülebilirlik raporu hazırlanmış iyide hurdaya giden tren tekerleri tren rayları bu raporlarda yazıyormu yoksa onları iş bilmeyen yönetim elemanlarının hanesine mi yazıyorlar.Neymiş tren tekeri yapıyolarmış soruyorum kaç tren tekeri sattınız ne harcadınız ne kazanıyorsunuz hurdaya giden raylar ne oluyor kimin hanesine zarar yazıyosunuz.Ohhh aylık 70 kaat yönetim mayışı üstüne kara malzeme kazancı gel keyfim gel.

 • Avatar
  Bekir
  25 Temmuz 2020 16:40

  Raylar birilerine meze oluyor.Mezeciye zarar yazmazlar.o ekibin İ.T diye akıl hocası var.bu arada Vekil meclisteki konuşması ile bomba patlatmak istedi ama kendi balon gibi patladı.Herkes uzman olduğu işler hakkinda konuşsun.Eline verilmis hazır kağıttan heceleyerek okursa işte bu şekikde milletin gozünde hurdaya giden raylar gibi olur.Gün gelecek Cumhur beyde emekli milletvekili olacak.Acaba onu da malatya adiyaman tarafına yönetim kurulu üyesi olarak atarlar mı Ki?Bence kesinlikle hayır.Sayın vekilin bu konusmadan dolayı başta Yolbulan,Yücel ve Güleç aileleri ile Kardemire hizmet eden işcisinden,memuruna,formeninden mühendisine kadar cıkıp özur dilemeli.Hatasinı görmekte erdemdir.

 • Avatar
  Ray profil
  25 Temmuz 2020 22:17

  Iddia makamı savcılar ile suçlu avukatları ayni masada samimi olur mu?Koyu sohbetler eder mi?Gizli toplantılar yapar mı?Sağit ve Ö.han iki dubleyle müdürümuzü kandırıyorlar.rayları kesip kesip attılar hurdaya.BIri dur desin artık bu üclüye.gerçekten durum iyi gitmiyor.iki duble viskiye bir tutam İ.T talimatı yanında mandacı Ö.han.

 • Avatar
  Bizim Karabük
  26 Temmuz 2020 05:01

  Şehrin yükünü çeken caddeler vardır Sakarya da Çark caddesi İstanbul da Bağdat caddesi gibi Karabükünde en gelişmiş caddesi Hürriyet caddesi yersen!! Bankalardan başka hangi ulusal marka var caddede en kalabalık dükkanlar at yarışı bayileri sayısal loto bayileri ve 1 tl ye ucuz pide satan pideciler ve dönerciler. Böyle mi yönetilmeli cumhuriyet kenti Karabük. Kentin tanıtımına Kardemir den sonra ençok katkı veren futbol takımına vebalı gibi orta yerde bırakanlar kentin üzerine avuç avuç ölü toprağı atıyorlar. Herkes gözlerini kapatmış seyrediyor.Birtek Bölgenin Sesi gazetesi ve Ahmet Gölbek bey. Yalnız değilsin Ahmet Bey siz Karabükspor dedkçe eninde sonunda bir şehrin uyanmasına vesile olacaksınız.

 • Avatar
  Zamorano
  26 Temmuz 2020 23:08

  Şirketin kara geçiş reçetesini yaziyorum;
  Öfö, külliye sürgünü ve getirdikleri iş bilmez laborant ve onun sokusturdugu beslemeler şirkette oksijen tüpü kadrosuna geçirilsin. Bu sayede kendilerinden azami fayda sağlanmış olur.
  Yönetim giderleri yıllık 2 trilyoncugu geçmeyecek hedefi konsun ve uygulansın, şirketin paralarıyla yurt dışında birileri neticesini gezdirmesin.
  Kuzenlerin esmer renklilerden aldığı komisyonların önüne geçilsin.
  Devlet demiryollarına değil çelikhane hurdaligina çalışan ve bunu örtbas eden şebeke servis suyu hattı kadrosuna geçirilsin.
  Şirket burnunu yukarı kaldırmazsa hiçbişeyden anlamayan ama anlıyormuş numarası yapabildiğini zanneden şen kal olayım.

 • Avatar
  Uyursan ölürsün
  27 Temmuz 2020 11:29

  Bölge milletvekilimiz tbmm de kürsü konuşması yapmış ve bağımsız yöneticilerin faydalı olduklarını anlatmış,tamam elbette faydalı işler yapmış olabilirler ama burada iki aileyi silip atmak onları inkar etmek tüm konuşmayı berbat etmiş,orada isim veriyorsan öncelikle Güleç ailesine,Yolbulan ailesine,Yücel ailesinede bir özel teşekkür konuşması yapaydın bu konusma tarafsız bir konuşma olur itibar görürdü,acaba bugün bu üç aile mutullah amca zamanindaki gibi uyumlu bir yönetim olustursalardi sayin vekil bu konuşmayı yapabilirmiydi bu itibarsizlastirma olurmuydu,hep konuşana degil birde onu konusturanlara bakacaksın zaman şapkayı önüne koyup düşünme zamanıdır.dargin durmak kimseye bir çıkar sağlamaz gun gelir o yonetimden tek tek gidersiniz.böl parçala yönet taktiğine kurban gideceksiniz haberiniz ola.

 • Avatar
  Kardemirli
  27 Temmuz 2020 13:33

  Tek kanatla tayyare uçmazmış.Kardemir de tek hisse gurubu çoğunluğu bile sağlayamıyor.Güleçler Genel kurula katılmadılar çoğunluğu bile sağlayamadılar.Eyer kasım ayında etraflarına dedikleri gibi Yönetime girmezlerse Kardemirin geleceyi iyi olmaz.Eskisi gibi omuz omuza verselerde Kardemir ilelebet yaşasa olmazmı.Bakın tek başına bir çoğunluk bile sağlanamadı.

 • Avatar
  KARABÜKLÜ
  27 Temmuz 2020 13:49

  KARDEMİRDE YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPMIŞ BİRİSİ VE MAHDUMU YA DA YASAL TEMSİLCİLERİ MALİ GENEL KURULA KATILMIYORLAR .MALİ KURULA KATILMAMA SEBEBİ SAĞLIK SORUNU DEĞİLSE BU İŞ GÜLEÇLERİN BAŞINA CİDDİ SORUNLAR AÇABİLİR.

 • Avatar
  Çok bilen Karabük
  27 Temmuz 2020 15:54

  Mesela ne gibi sorunlar açabilir.Herşeyi bilen Karabük bunuda yazsaydın ya.Adamlar bi mesaj verdiler onu bile görmemişsin.Bakın tek olunca çoğunluk bile saglanmıyo gelin eskisi gibi birlikte hareket edelim mesajı vermişler ne sen nede senin bi oraya bi buraya söven sayan kıblesini avantaya göre belirleyen sosyal medyacıların etkisiyle oraya buraya yazmışsın.Katılmadılar çoğunluk temin edilemedi geride kalan 9 Yönetim kurulu üyesi çoğunluk sağlayamadı bundan iyi mesajmı olur Karabük rümuzlu insan.Geride 9 yönetim kurulu üyesi çoğunluk sağlayamadıysa esas onların bundan utanmaları gerekir.Öyle deyilmi Karabük söyle öyle deyilmi.Biz Kardemirde bunları görüyoruz yaşıyoruz senin gibi hariçten gazel okumuyoz tamammı

 • Avatar
  Türkiye Varlık fonuna yol
  27 Temmuz 2020 16:26

  Mali genel kurulda çoğuluğun olmayışı 9 yönetim kurulu üyesinin 2 üye gelmeyince çoğunluğu sağlayamaması Türkiye varlık fonunna yol açmıştır bu yol şindilik stapleze halinde açılmıştır Seçimli genel kurula kadar daha çok açılır asfaltı döşenir Tosyalı holdinge hayırlı olsun böyle bişey olurmu ya 9 yönetim kurulu üyesi 2 üye hisseleriyle katılmayınca çoğıunluk sağlayamadılar.O zaman milyonluk alımlara satımlara nasıl imza atıyolar.Türkiye varlık fonu hayırlı olsun hayırlı olsun.Ne yapalım yüzde 3-5 hisseyle ancak bu kadar gidebildik çoğunluk yakında TVF ile gelir hayırlı olsun

 • Avatar
  KARABÜKLÜ
  27 Temmuz 2020 16:52

  BEN, NE KARDEMİRDE ÇALIŞTIM NE DE KARDEMİRLE 1 KURUŞLUK TİCARETİM OLDU, NE DE HİÇ BİR ZAMAN SENİN GİBİ TROLLERİN YAPTIĞI GİBİ GÜLENLERE VEYAHUT YOLUNUBULANLARA YALAKALIK YAPMADIM. BEN BU KÖŞEDE HER İKİ AİLEYİDE KARDEMİRİN ALDIĞINI SATTIKLARI, SATTIĞINI DA TON BAŞINA 20 DOLAR İNDİRİMLİ ALDIKLARI İÇİN ELEŞTİRDİM. BANA UCUZ TROLLÜK YAPMA. BİR DE ŞUNU İYİ BİL( Biz Kardemirde bunları görüyoruz yaşıyoruz senin gibi hariçten gazel okumuyoz tamammı) DİYEREK KARDEMİRDE ÇALIŞTIĞINI SÖYLÜYORSUN. KARDEMİRDE SADECE GÜLECLER YOK VE BELKİ BU SON YAPTIKLARI YÜZÜNDEN İLERİDE HİÇ OLMAYACAKLAR . AYRICA TAM BİR TROL OLARAK (geride kalan 9 Yönetim kurulu üyesi çoğunluk sağlayamadı bundan iyi mesajmı olur Karabük rümuzlu insan.Geride 9 yönetim kurulu üyesi çoğunluk sağlayamadıysa esas onların bundan utanmaları gerekir.) DİYEREK ÇALIŞTIĞIN KURUMUN YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE SAYGISIZLIK YAPIYORSUN.

 • Avatar
  SU görüntü teyemmüm bozuldu
  27 Temmuz 2020 16:59

  Kardemir mali genel kurulunda 2 yönetim kurulu üyesi katılmayınca 9 yönetim kurulu üyesi apışıp kalmışlar çoğunlugu temin edememişler ve demekki yıllardır kardemiri bi azınlık yönetiyomuş devlet bunu gördü artık yahu 9 yönetim kurulu üyesi 2 üye katılmayınca çoğunluğu sağlayamazmı demekki yüzde 3-5 hisseyi elde tutmakla Kardemir yönetilemiyomuş ortaya bu çıktı.
  Şindi bu 9 yönetim kurulu üyesine sizin hissedar tabanınız yok istifa edin denilse haksızmı 5 tanesi A-D grubundan seçilmiş 4 tanesi bağımsız yönetim kurulu üyesi bi mali kongrede çoğunluk sağlayamıyosa bu durum takdirmi edilmeli tenkitmi edilmeli.sen ne dersin Ahmet abi 9 yönetim kurulu çoğunluk temin edememişler.

 • Avatar
  orta kat
  27 Temmuz 2020 17:29

  Karabüklü adlı arkadaş.Gerçekten ne gelir başlarına anlatsana bize.Devamsızlıktan sınıfta mı kalacaklar?Eylülde gel mi diyecekler?Ya da burdan çıkaracakları sonuç 2 bazen 9 dan büyüktür mü olacak.Gördüğünüzü bildiğinizi yazarak yorum yazın.Karabük iftira net gözlüklerinizle yada ÖFÖ ya da ne bileyim Şaban efendi diliyle yazmayın.Üzerinizde şen kal evde kal olursunuz.Sonra gelsin selvi boylum gitsin Dokunmayın Şabanıma filmlerini izler durursunuz.Al yazmalım hala gelemedi.Kendisinden korkuyoruz.

 • Avatar
  keltepeli
  27 Temmuz 2020 19:43

  Ahmet bey Kardemir e bu saatten sonra Kamil dayı gelmez herhalde … Film kopmuş anlaşılan, inşallah fabrikaya devlet el atar, koca fabrikayi oyuncağa çevirdiler

 • Avatar
  KARABÜKLÜ
  27 Temmuz 2020 20:57

  ALT KATMISIN, ÜST KATMISIN,ÇATI KATIMISIN,ORTA KATMISIN NESİN BİLMİYORUM ÖNCE SAYGILI OLACAKSIN. KARDEMİRDE ÇALIŞIYORSAN VE 9 YÖNETİM KURULU HAKKINDA BU KADAR PERVASIZ KONUŞABİLİYORSAN ELLEHEM SOYADI GÜLEÇ OLANLARDANSIN. BENİM YAZIMI İYİ OKU BEN BUGÜNE KADAR YOLUNUBULANLARIDA, GÜLENLERİDE ELEŞTİRDİM DİYORUM. BURADA SİZİN GİBİ TROLLÜK YAPMAK İÇİN YAZMIYORUM. YOLUNUBULANLARDA,GÜLENLERDE , BAĞIMSIZLARDA UMURUMDA DEĞİL, BİR KARABUKLÜ OLARAK SADECE KARDEMİR UMRUMDA.. İNŞALLAH KARDEMİR TEZ ELDEN GÜLECLERİN Mİ OLUR? YOLBULANLARIN MI OLUR TOSYALILARIN YA DA BAŞKA BİRİNİN Mİ OLUR ORASINI BİLMEM AMA BİR AN ÖNCE BİR KİŞİNİN YA DA BİR GRUBUN OLMALI Kİ KARDEMİR ÜZERİNDEN PARA KAZANMAK İÇİN DEĞİL KARDEMİR PARA KAZANSIN DİYE CALIŞILSIN DİYORUM. DAHA DA ANLAMADIYSAN GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM. TROLLÜĞÜN YAN ETKİSİDİR , TROLLÜĞÜ BIRAKIRSAN GEÇER İNŞALLAH…..

 • Avatar
  İstifra ettirdiniz
  27 Temmuz 2020 22:09

  Bu bildiriye imza atanlar gitsin 2 sokak aşağıda ağlasınlar. Şirket görevlilerinin emegiymiş; şirket menfaatini gözetip bunların komisyonlarına takoz oldular diye bu şirketin emektarlarına ne yaptıklarını biliyoruz. Bu siyasiler yuzundende akpartiden tiksinir hale geldik, böyle devam etsin yiyiciler elde avuçta kalan 2-3 belediyede gider vekillik bire düşer bu vantuzcular yüzünden.

 • Avatar
  Orta kat
  28 Temmuz 2020 00:17

  Karabüklü arkadaş.Saygısiz bir cumlem asla yok.anlamak için istersen beş altı kez oku.Ben 1995 yılından beri Kardemirdeyim.1 kg kömur bulamadığımiz,zorunlu ücretsiz izne cıkarıldığımiz(Bu arada o zorunnlu izinlerde bile sendika torpilliler çıkmadı)Recai başkanin o zamanlarda yerel tv kanalına çıkıp 100 milyon dolar dilendiğı gunleride biliyorum.Sonrasinda asla senin gibi nezaketsiz bir şekilde yolunubulan ve gülenler yazmayacaciğim.Mutullah amca ve Kamil Amcaya imdat dediler de kurtulduk.2010 yılinda sendika krizini de yaşayan biziz.Rahmetli Mutullah amcanın evine s.cn larıda gördük ki sen bunlarida bilmezsin.
  Bu arada Kardemir Yönetim Kurulunun açıklamasini göndermişsin.O açıklama benim söyledigimin ispatı olmuyor mu? 2 nin bazen 9 dan büyük oldugunu ispatı degil mi?Madem öyle neden 9 kişi çogunlugu sağlayamadi?toplansalardi.
  Bana trol demişsin ankaradan yazıyorsun belli.Ama ben de babamda amcalarımda tüm sülalem Kardemirden ekmek yedik.Ekmek yerken ne Ö.F.Ö vardı.nede diğer bağimsizlar.Olmadıgi gibi Karabükün Zonguldagin bir ilcesi zannediyorlardı.Karabüklüler ithali çok severler.Ama ben Kardemire katkısı olmayan ithalleri sevmiyorum.Gerçekler acıdır Karabüklu arkadaş.Karabük basınında gözü kör olmuş.Ama tarih bunlarin hepsini yazacak.Bu arada bana saygısiz diyeceksin yine ama dediginde yazımı yine 5 kez oku.saygısizlik içeren yorumlari admin zaten yayınlamaz.O nedenle fazla ESENLENME bence.

 • Avatar
  Heredot
  28 Temmuz 2020 01:00

  Şirket ve şehir işgal İstanbulunu andırmaktadır.
  İşgal altında bile yolunubulmanin derdinde olanlar satılık net ali ve derin kemaller vasıtasıyla cambaza bak yapıp mali götüren haramiler vardır.
  İşgalciler satılık ve kiraliklar vasıtasıyla her türlü zulmü yapıp sonra bizim haberimiz yoktu diye şirinlik satmaktadır.
  İşgalci muhipligiyle ÜNAL’maya meraklılar vardır.
  Gaflet dalalet hatta hıyanet içinde olanlar vardır.
  Unuttukları da bişey vardır.
  Kuvvacılık ölmemiş hala dimdik ayaktadır.
  Bu şehir ıçınde ülke içinde 10 Eylül önemli bir tarihtir işgalin bittiği ilk gün olan 10 Eylüle yeniden uyanacagimiz gün yakındır.

 • Avatar
  Kırılma noktası oldu
  28 Temmuz 2020 08:12

  Bu Mali Genel Kurul kırılma noktası oldu.Bundan sonra artık Devleti bekleyin.Eger Devlet Türkiye Varlık Fonu kanalışla gelmezse Kardemir artık Çaycuma Sekaİzmet Seka gibi olur.Karabükte 50-60 bin nüfuslu bir kasaba haline gelir.Çünkü Kardemir kendini çoğunluk sananların elinde tam manasıyla dibe gider.
  Güleçler zaten kasım ayında biz yoğuz diyorlarmış.O zaman birtek Yolbulanlar kalırki Karabükspordada öyle olmuştu sonucu hep birlikte gördük.Allah Kardemire Karabüke kolaylık versin yüzüne baksın.27 Temmuz Karabükün ve Kardemirin kırılma noktası olmuştur görevleri bir o tarafa bir bu tarafa yatmak değil ortamı düzenlemek olan Bağımsızlarde eserleriyle övünebilirler.

 • Avatar
  faruk
  28 Temmuz 2020 09:31

  Ahmet bey etme bulma dünyası iste, Kardemir de o kadar insanin bedduasini alirsaniz iscisinden basmuhendisine kadar haksızlık adaletsizlik yaparsanız bir gün keser döner sap döner,nasıl oluyormuş görsünler, Kardemir de çok insanin hakkini yediler,

 • Avatar
  GENEL MÜDÜRÜ ALIRKEN
  28 Temmuz 2020 09:56

  GENEL MÜDÜR HÜSEYİN SOYKANI ALIRKEN HEP BİRLİK OLAN YÖNETİM ÇOĞUNLUĞU SAĞLAYAMADI.GÜLMEKMİ AĞLAMAKMI LAZIM.BU NE YAMAN ÇELİŞKİ YAHU.O TOPLANTIDA BARBAR BAĞIRANLAR NİYE ÇOĞUNLUĞU SAĞLAYAMADINIZ.BİRDE UTANMADAN KALİM GÜLEÇLE ÇAĞRI GÜLEÇ TOPLANTIYA KATILMADILAR DİYE AĞLIYOLAR GERİDE KALAN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ NEYİ TEMSİL EDİYOLAR YAHU HAVA CIVA TEMSİLCİSİMİ BUNLAR.ŞİRKETİ YÜZDE KAÇ HİSSEYLE YÖNETİYOLAR.ŞAPKA DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ.ŞİMDİ HÜSEYİN SOYKAN DAVA AÇSA BUNLAR ÇOĞUNLUĞU TEMSİL ETMİYOLAR DESE HAKSIZ SAYILIRMI.

 • Avatar
  çelik
  28 Temmuz 2020 10:33

  Sanki genel kurul ilk defa ikinci toplantıya kalmış. Kanun maddesi de aşağıda bilmeyenler için. Önceki olağan genel kurullara da bakın bakalım kaçı ilk defada toplanmış kaçı ikinciye kalmış?

  “ANONİM ŞİRKET GENEL KURULU TOPLANTI VE KARAR NİSAPLARI

  GENEL NİSAP

  Kanunda ve şirket esas sözleşmesinde aksine daha ağır bir nisap öngörülmemişse;

  Toplantı nisabı: Sermayenin en az dörtte biri
  İlk toplantıda anılan nisaba ulaşılmaması durumunda, ikinci toplantıda nisap aranmaz.
  Karar nisabı: Toplantıda hazır bulunan oyların çoğunluğu”

 • Avatar
  yanlış istihbarat
  28 Temmuz 2020 10:45

  orta kattaki arkadaş; bir dostumun haber vermesiyle KARABÜKLÜ rumuzuyla yazan arkadaşın yorumlarına verdiğin cevabı okudum.Yorumunda KARABÜKLÜ rumuzlu arkadaşı şahsım zannederek bazı imalı kelimelerle yazılanları bana mal etiğini gördüm.
  Doğrudur,yanlıştır bilemem ama “BEN, NE KARDEMİRDE ÇALIŞTIM NE DE KARDEMİRLE 1 KURUŞLUK TİCARETİM OLDU” ifadesini kullanan KARABÜKLÜ rumuzuyla yazan arkadaşı nasıl şahsım olarak düşündüğünü emin ol merak ettim.Bırak uzun uzun yorum yazmayı,dostumun uyarısıyla yorumları okurken bile sıkıldım.Bu tür polemikler için vaktim yok.Kaldı ki bir yorum yazacak olursam kimseden çekinmeden sonu nereye giderse gitsin açıkça yazarım.Madem benimle aynı zamanda 1995 yılında işe girmişsin muhtemelen beni de biraz olsun tanırsın. Fazla uzatmadan; KARABÜKLÜ rumuzuyla yazan arkadaş da umarım bu söylediklerimi teyit edecektir.Aksi taktirde alakam olmayan yorumlar üzerinden, adımın soyadımın ima edilerek yazılanların bana mal edilmesi,bunun sonucunda oluşacak yanlış algı sebebiyle hukuki haklarımı kullanacağımın bilinmesini isterim.

 • Avatar
  0rta kat
  28 Temmuz 2020 11:27

  İstihbaratçı arkadaş yazimin iceriginde ima edecek hangi kelimeyi ismin olarak gördün üzerine alindın çok mera ettim.Suç unsuru olan bir şey görüyorsan tabiki kanuni haklarıni ara.Benim kanunsuz islerle işim olmaz.Derdim yaziyi tekrar okursan Karabuk ve Kardemir.

 • Avatar
  yanlış istihbarat
  28 Temmuz 2020 11:55

  orta kattaki arkadaş Kardemirden ekmek yiyen biri olarak tabiki derdin karabük ve kardemir olacak.Bu konular beni ilgilendirmiyor, ben bir önceki mailimde ne demek istediğimi anlatabildiğimi ümit ediyorum.

 • Avatar
  KARABÜKLÜ
  28 Temmuz 2020 14:28

  ORTA KAT RUMUZLU GÜLECSEVER YORUMCU, BEN ANKARA’DAN FALAN YAZMIYORUM.KARABUKLÜYÜM KARABÜK’TE DOĞDUM, KARABÜK’TE YAŞIYORUM. SİZİN DERDİNİZ KARDEMİR DEĞİL GÜLECLER. DERDİNİZ KARDEMİR OLSA SEN VE SENİN GİBİLER GÜLEÇLERİN HARİCİNDEKİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ HAKKINDA ONLARI KÜÇÜK GÖREN SÖZLER ETMEZSİNİZ. SAYGISIZLIĞI BANA DEĞİL YÖNETİM KURULUNDAKİLERE YAPIYORSUNUZ.ŞİRKET YÖNETİMİ İLE ALAKALI KANUNLARI, YÖNETMELİKLERİ BİLMEDEN YOK İKİ DOKUZDAN BÜYÜKMÜŞ , YOK İTHALLERİN KARDEMİRE FAYDASI YOK TÜRÜNDEN AYAĞINIZA SIKIYORSUNUZ FARKINDA DEĞİLSİNİZ. ŞU BİR GERÇEK YA KARDEMİR YÖNETİM KURULUNDAKİLER BAŞTA BAĞIMSIZLAR OLMAK ÜZERE YA ÇOK YÜCE GÖNÜLLÜ İNSANLAR YA DA GERÇEKTEN İŞİ BİLMİYORLAR.ÖYLE OLMASA HEMEN HEMEN HER GÜN ÖZELLİKLE BU KÖŞEDE KENDİLERİNİ AŞAĞILAYAN, KÜÇÜK GÖREN HATTA HAKARET EDEN KARDEMİR ÇALIŞANLARI HAKKINDA GEREĞİNİ YAPARLARDI.

 • Avatar
  karabüklü
  28 Temmuz 2020 19:27

  Karabüklü diye yazan arkadaş sen ruhsal manada Karabüke ve Karabüklüye karşısın bunun temelinde bir Karabüklü olarak senin ne cemiyet,ne siyaset nede ticaret hayatında başarısız olman yatıyor olabilir.Ben ne orta kat ne senden yanayım mesela sen orta kat diye yazanı Güleçsever olarak nitelerken kendinde yolbulan ve bağımsever konumuna düşmüş olmuyormusun.Senin yazılarını yorumlarını okuyorum ve gerçekten bir eziklik içinde olduğunu görmemek mümkün değil.Kardemir Yönetim Kurulu çokmu başarılı o zaman neden bu Şirket zarar ediyor..?
  Sana senin durumuna tarafsız bir insan olarak üzülüyorum kardeşim .Ne ticari hayatta,ne cemiyet hayatında,ne siyaset hayatında bir yere gelememiş olmanın yarattığı bir başarılı olana karşıtlık içerisinde sağa/sola sallayıp duruyorsun.Biraz itidalli ol.

 • Avatar
  Orta kat
  28 Temmuz 2020 20:08

  Karabüklü arkadaş.Yazilari biraz hızlı okuyorsun anlamiyorsun galiba.Dedigin gibi içerğinde hakaret küfür olan bir yorum bu kösede yayınlanmaz.Güleçsever demişsin bana bunun metresi mi var sende?Yazdıklarindan bende bağımsizsever mi demem lazim sana.Karabukte doğup Karabükte büyüyen ve senin gibi Karabüklüleri yerden yere vurmuyorum.Karabüke bir çivı cakanin bile duacısı oluruz biz.Sen yuce gonüllü bağımsızlarini övmeye devam et.Benim derdim Kardemir ve Karabük.ıthaller seni mutlu ediyor belli.

 • Avatar
  Gerçekler
  28 Temmuz 2020 20:49

  Herkes birbirine sallayıp duruyor. Karabüklü Rumuzlu arkadaşın söylediklerinin bir çoğuna katılıyorum. Ha hemen iftira atmadan da söyleyeyim Karabüklüyüm ama Kardemir çalışanı değilim. Sürekli yorum yapanlar ya Güleçlere ya Yolbulanlara yada hep beraber bağımsızlara sallayıp duruyorsunuz. Karabüklü Rumuzlu aradaş ise herkese sallıyor, sallıyorda boşta sallamıyor. Nedenmi ikide bir Kardemir ilk çeyrekte zarar açıkladı diye. Peki bu zamana kadar hiç sorguladınızmı acaba bu iki hissedar aile son çeyrekte, son beş yılda veya son on yılda zarar etmişlermi. Ya bu işi yani ticareti çok iyi biliyorlar yada Karabüklü Rumuzlu arkadaşın dediği gibi hem alırken hem satarken kendi çıkarları mı herşeyin üstünde mi tutuyorlar bir bakmak lazım. Ona da dediğim gibi hiç zarar edip etmediklerine bakarak az çok anlaşılır.Kar ederken bile 2,5 milyon ton üretim yapan şirketten daha fazla kar yapanlar kim acaba. Dediklerinizi duyar gibiyim onlar bu fabrikayı kurtardılar. Tamam kurtardılar da Arkadaşlar bir koyup beş değil on değil yüz değil belki de bin kat kazandılar. Bu fabrikadan ekmek yiyen binler onbinler var, artı borsada işlem yapan onbinlerce küçük yatırımcı var. Yine yorum yapmadan şunuda söyleyeyim borsacı da değilim. Karabük te doğan Karabük te yaşayan ve inşaallah hak vaki oluncada Karabük te mezarı olacak biriyim. Herkese hayırlı günler.

 • Avatar
  emekli
  28 Temmuz 2020 21:40

  Ahmet bey Dünya da ilk 100 şirket arasına girecek Kardemir in durumuna bak aman Allah im evlere şenlik:)) bence Kardemir önce kendisini adam gibi yönetecek işi bilen Kardemir i bilen vizyon sahibi akli başında bir genel müdür bulsun … saçma sapan tiyatrocu iş bilmez çoluk çocuğu genel müdür diye getirmesin millete de lanse etmesin artik kimse yemiyor, duyuyoruz alt tarafda huzursuzluk zirvede sanmayin sadece üst taraf da sorun var

 • Avatar
  78çakal
  28 Temmuz 2020 23:41

  Aslında ne acı. Kardemirin düştüğü durum. Okuyoruz duyuyoruz nelere gebe kalmış koskoca Cumhuriyet fabrikası.Aşk gemisi, yiyenlerin işgal ettiği, haksız
  yere atılan ama yerlerine alınan vasıfsız kişilerin barınağı, yemeyen keriz hesabı düşünce ile idare edilen yönetilen bir fabrika olmuş.sizi okumuyorum ama epeydırbu yorumları takibe aldım. Maalesef üzülerek okuyorum Karabük aşığı olarak. Teşekkürler size Karabük te neler oluyor farkında oluyoruz.

 • Avatar
  KARABÜKLÜ
  29 Temmuz 2020 09:51

  TEŞEKKÜRLER GERÇEKLER RUMUZLU YORUMCU, ŞU KÖŞEDE YALNIZLIKTAN ÖLÜYORDUM, BENİ ANLAYAN YOK DİYORDUM. EN SONUNDA BİRİ YILLARDIR BU KÖŞE DAHİL HER PLATFORMDA SÖYLÜYORUM KARDEMİRDE AİLELER % 15 GİBİ BİR HİSSE İLE % 100 YÖNETİYORLAR , KARDEMİRİN ALDIĞI CEVHERİ, KÖMÜRÜ,MAZOTU SATIYORLAR DİYE. SATTIĞI KÜTÜK DEMİRİ TON BAŞINA 20 DOLAR UCUZA ALIYORLAR 1.000.000 TON ALSALAR 20.000.000 DOLAR YAPAR ÇARP 7 LİRA İLE 140.000.000 LİRA EDER. 2019 4.ÇEYREK ZARARI NE KADAR 129.000.000 LİRA. ADAMLARIN ŞİRKETLERİNE BAK ZARAR VAR MI ? YOK. AMA YÖNETİMİNDE OLDUKLARI KARDEMİR ZARARDA. DAHA GÖZLERİ DOYMAMIŞ OLACAK Kİ DAMADA DEZ LOJİSTİK DİYE ŞİRKET

 • Avatar
  KARABÜKLÜ
  29 Temmuz 2020 10:26

  TEŞEKKÜRLER GERÇEKLER RUMUZLU YORUMCU. YILLARDIR BU KÖŞEDE KARDEMİRİ YÖNETEN AİLELERİN DERTLERİNİN KARDEMİRİN KAZANMASI OLMADIĞINI, KARDEMİR ÜZERİNDEN NASIL DAHA ÇOK KAZANIRIZ OLDUĞUNU, 1 KOYUP 10 HATTA 100 KAZANDIKLARINI SÖYLER DURURUM AMA BAŞTA AHMET GÖLBEK OLMAK ÜZERE KİMSE DESTEK OLMAZDI.ESKİDEN GÜLEÇLERİN TROLLERİNİN YANINDA YOLBULAN TROLLERİDE SALLARLARDI BU ARA ONLAR YOK SADECE GÜLEÇ TROLLERİ İŞ BAŞINDA. DÜŞÜNÜN KARDEMİRDE ÇALIŞIYORSUNUZ VE KARDEMİR, CEVHER, KÖMÜR VEYAHUT MAZOT ALACAK KARŞINIZDA SATICILAR ARASINDA YOLBULANLARIN VEYA GÜLECLERİN ŞİRKETİ VAR VE ALCAĞINIZ ÜRÜN BU ŞİRKETTE DAHA PAHALI KARDEMİRİN ÇIKARINI MI YOKSA ORTAKLARIN ŞİRKETİNİN Mİ ÇIKARINI DÜŞÜNÜRSÜNÜZ DİYE SORARIM CEVAP VEREN OLMAZ. KARDEMİRDE Kİ PERSONEL REJİMİ DE AİLELERİN ÇIKARI ÜZERİNE KURULU OLDUĞU İÇİN SENİN ADAMIN OLACAK BENİM ADAMIM OLACAK KAVGASI DA VAR.ESKİDEN MUTULLAH YOLBULAN’IN SAĞLIĞINDA PAYLASIMI İYİ YÖNETİYORLARDI ŞİMDİ ONU DA BECEREMİYORLAR. ADAMLAR O KADAR AÇ GÖZLÜLER Kİ TIR FİLOSU KURUP NAKLİYE İŞİNİ DE ALDILAR. YARIN BİR GÜN DEMİRYOLU FİRMASIDA KURABİLİRLER DİYORUM AMA ONLAR ÇATI ÜZERİMİZE GÖÇERKEN ELLERİNİ DEĞİL GÖVDELERİNİ KOYDULAR DİYORLAR.SİYASETÇİLERİN VE ZENGİNLERİN GENEL GEÇER POLİTİKALARI ÖLÜMLE PAZARLIK EDİP SITMAYA RAZI ETMEK. KARDEMİR GİBİ BİR FABRİKA DA ÇATININ GÖÇMESİNE MÜSADE EDİLİR Mİ HİÇ ? .AYRICA MUTULLAH YOLBULAN’IN SAĞLIĞINDA ASIL GÖREVLERİ DENETLEME OLAN BAĞIMSIZ ÜYELERİDE AİLELER SEÇİYORLARDI. YANİ KENDİLERİ ÇALIP KENDİLERİ OYNUYORLARDI.SEN BEN KAVGASI YÜZÜNDEN , AÇ GÖZLÜLÜKLERİ YÜZÜNDEN YÜZLERİNE GÖZLERİNE BULAŞTIRDILAR ARTIK DEVLET ATIYOR BAĞIMSIZ ÜYELERİ. TEKRAR SÖYLÜYORUM BEN NE YOLBULANCIYIM NE GÜLEÇCİ NE DE BAGIMSIZCI BEN KARABÜK SEVDALISI BİR KARABUKLÜYÜM. NEYSE LAFI UZATTIM TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM GERÇEKLER RUMUZLU YORUMCU..ŞİMDİDEN HERKESİN KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN. İNŞALLAH KARDEMİR DE KARABÜK’TE İYİ OLUR.

 • Avatar
  GENE SAÇMALAMIŞSIN KARABÜKLÜ
  29 Temmuz 2020 10:52

  GENE SAÇMALAMIŞSIN KARABÜKLÜ HESABININ TAMAMI YANLIŞ SAÇMA SAPAN YAZMIŞSIN SEN BU YAZI İŞİNİ BIRAK ARKADAŞ YOKSA BAŞIN DERDE GİRER HUKUK YAKANA YAPIŞIR SAÇMA SAPAN HESAPLAR YAPMIŞSIN HEPSİ YANLIŞ HEPSİ İFTİRA.BEN NE KARDEMİRCİYİM NE KARDEMİR ÇALIŞANI NE KARDEMİR YÖNETİCİSİYİM YAZDIKLARIN DOĞRU DEYİL.

 • Avatar
  Kemal
  29 Temmuz 2020 13:13

  Karabüklü rumuzuyla yazan BİLGE arkadaş.Evet sen Yolbulancı,Güleççi,Yücelci hatta Mescierci Bozkaycı ….değilsin.Karabüke yatirim yapan yukaridaki isimler kim ki?Senin gibibir bilgenin yanında.Bu kadar bilgiyle seni ya 2010 sendika krizinde harcadılar yada bildiklerin seni boş işlere yolladı.Bu kadar suçladigin suçlamalari neden buraya yazarak zorlanyorsun.Aynısini CİMERE ve SPK ya da gönder.Hem Karabüku hemde Kardemiri kurtar.Bizde senin eşsiz zeka ve tecrübenden yararlanalim.Bir daha ki yazılarinda da Koç grubundan Sabanci grubundan bahset de orda da senin bildigin yanlişlar vardir.Bizi bilgilendir.Bizi cahil cahil Hürriyet caddesinde gezdirme.Anlamadigim tek şey Karabuklüyüm diye yazıyorsun yazdiklarinin dogru oldugunu iddia ediyorsun ama bununla ilgili resmi makamlara şu ana kadar başvuru yapmaman Karabüklü ismini biraz düşündurúyor.

 • Avatar
  KARABÜKLÜ
  29 Temmuz 2020 20:54

  SİZE TEK BİR SORU SORACAĞIM,DAHA ÖNCEKİ YORUMUM DA BAHSETTİĞİM GİBİ ESKİDEN DEVLET GÖREVLERİ DENETLEME OLAN BAĞIMSIZ ÜYELERİN BELİRLENMESİNE KARIŞMAZ AİLELERE BIRAKIRDI. RAHMETLİ MUTULLAH YOLBULAN’IN SON ZAMANLARINDA BAĞIMSIZ ÜYELERİN BELİRLEMMESİ İÇİN GÜLEÇLER İLE YOLBULANLAR NEDEN BİRBİRİNE GİRDİ? HADİ CEVAP VERİN . KALDI Kİ O ZAMANLAR BU BAĞIMSIZLAR DA YOKTU.

 • Avatar
  BEKİR
  29 Temmuz 2020 22:32

  Ne haddime o sorunun cevabını vermek Karabüklú arkadas.Her seyi sen biliyorsun.Bu Güleçler ve Yolbulanlrin bagimsiz aday belirlemesindeki taamül nasıl bozldu,kimler bundan cukkalandi ancak siz bizi aydinlatabilirsiniz.

 • Avatar
  KARABÜKLÜ
  31 Temmuz 2020 23:47

  BEKİR, OTUR SIFIR …….

 • Avatar
  Mırtaza
  4 Ağustos 2020 11:17

  Biri vardı burda yorum yazan Genel Müdür bir ayrılırsa Arcelor havada kapacak falan diyen. Noldu. Allah aşkına biri şu adama bi iş ayarlasında linkedinde seviyesini ortaya koyan komik komik değerlendirmeler yapmaya vakti kalmasın. Bu ne yav, bu ülkede bu kadar çelik uretilmeseymis dışardan alınmak zorunda kalinirmis ,biz gökten zembille iner saniyoduk ya, sayesinde bunuda öğrendik.

Bir Yorum Yazın