Her Telden (5.Nisan.2019)

 • Yazının Tarihi: 4 Nisan 2019
 • Yazar: Ahmet Gölbek
 • Bu yazı 928 defa okundu.
 • Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

SAYIN RAFET VERGİLİ,KARABÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE “ÜÇÜNCÜ KEZ SEÇİLEREK, KARABÜK’TE BİR TARİH YAZDI..” BİR SOHBETİMİZ
Karabük Belediye Başkanlığı görevine,ÜÇÜNCÜ KEZ SEÇİLEREK,Karabük’te bir TARİH YAZAN Sayın RAFET VERGİLİ ile geçtiğimiz akşam bir süre sohbet ettik.
AKBANK yanında bir sohbetimiz oldu ve kendisinin Karabük’te bir TARİH YAZDIĞINI söylerken,yanımıza genç bir Kardeşimiz geldi ve “MARZİNÇ’İ KAPAT Sayın BAŞKAN..” dedi.
Sayın RAFET VERGİLİ bu söze “BEN MARZİNÇ’İN 600 BİN TON CURUFUNU TAŞITTIM.ÇOK ÖNEMLİ TEDBİRLERİN ALINMASINI VE ÇEVREYE HİÇBİR ZARARI OLMAYACAK ŞEKLE GETİRİLMESİNE SAĞLADIM.ŞU AN HERHANGİ BİR ÇEVRESEL OLUMSUZ ETKİSİ YOK..” gibi bilgiler verdi.
O genç “MUTLAKA KAPATILMALI..” fikrinde ısrar edince de “BELEDİYE BÖYLE BİR YETKİ SAHİBİ DEĞİL.KAPATILMASI GEREKİYORSA BUNU İLGİLİ BAKANLIK KAPATIR,ANKARA KAPATIR.BELEDİYE BURAYI KAPATAMAZ..” falan dedi.
Hatta “SEÇİME İKİ GÜN KALA,RAKİP ADAYLARA,BURAYI KAPATTIRABİLİRSENİZ BEN HEMEN ADAYLIKTAN ÇEKİLİRİM DİYE AÇIK ÇEK VERDİM..” şeklinde de,o genci ikna etmeye gayret etti.
Sayın VERGİLİ kızmadı,sinirlenmedi,sakin/sakin izah etmeye gayret etti.
Bu tavrı sırasında da, MARZİNÇ’E uyguladığı baskı sonucu “ÇEVREYE EN KÜÇÜK BİR OLUMSUZ ETKİSİ OLMAMASI İÇİN YATIRIMLAR YAPTIRDIĞI MESAJLARINI..” verdi Sayın VERGİLİ.
Daha sonra,O Genç “BEN SİZE OY VERMEDİM..” dedi.
Sayın VERGİLİ olabilir saygı duyarım gibi sakince cevaplar verdi..

BELEDİYE BAŞKANI SAYIN RAFET VERGİLİ “HİÇBİR AŞAMADA İMZA ATMADIM..”,MARZİNÇ YETKİLİLERİ “EN KÜÇÜK BİR OLUMSUZLUK YOK…”
Geçtiğimiz akşam,AKBANK yanında Sayın RAFET VERGİLİ ve kalabalık bir arkadaş grubu oturuyorduk,genç bir Kardeş geldi ve Sayın VERGİLİ’YE MARZİNÇ’İ KAPATIN Başkan anlamında sözler etti.
Daha sonra da “MARZİNÇ’İN BURAYA KURULMASI İÇİN,ÜÇ İMZA ATILMIŞ,BİRİSİ SİZİN OLDUĞU SÖYLENİYOR..” falan dedi,Sayın VERGİLİ bu söze şiddetle itiraz etti ve “BENİM BU KONUDA HİÇBİR YERDE,HİÇBİR İMZAM YOK..” dedi.
Bununla da kalmadı “MARZİNÇ’İN, BÜTÜN ÖNLEMLERİ ALMASI VE ÇEVRESEL YATIRIMLAR YAPMASI,600 BİN TON CURUFUN BAŞKA YERE NAKLİNİ,BELEDİYE OLARAK BİZ SAĞLADIK,BEN TEMİN ETTİM.MARZİNÇ’İN ŞU AN HİÇBİR OLUMSUZ ETKİSİ YOK..” dedi.
Biz aynı akşam MARZİNÇ Yöneticileri Sayın AYHAN İLERİ,Sayın NECDET UTKANLAR,Sayın CENK AKTAN,Sayın HALUK ÖZCAN’A ve Genel Müdür Sayın METİN ALTAN’A konuyu sorduk ve “ÇEVREYE EN KÜÇÜK OLUMSUZ BİR ETKİMİZ YOK.BAŞKAN DOĞRU SÖYLEMİŞ,BİZİM GEREKLİ YATIRIMLARI YAPMAMIZ İÇİN BASKICI OLDU,CURUF NAKLİNİ YAPTIRDI.GEREKLİ UFAK/TEFEK EKSİKLİKLERİMİZİ TAMAMLADIK.İSTEYEN HERKES,HER MAKAM BUNU GÖREBİLİR..” anlamında bilgiler verdiler.
Israr ve inatla “ GELSİN İSTEYEN HER MAKAM,HER UZMAN,HERKES ÇALIŞMA ŞEKLİMİZİ GÖRSÜNLER,ÇEVREYE KARŞI NE KADAR DUYARLI OLDUĞUMUZU GÖRSÜNLER.KARARI BUNA GÖRE VERSİNLER.BİLMEDEN KONUŞMASINLAR..” dediler.
ÇEVREYE EN KÜÇÜK BİR OLUMSUZ ETKİSİ OLMADIĞINDA ISRARLILAR.

KARDEMİR GENEL KURULU,KARDEMİR YÖNETİM KURULU/ YENİŞEHİR MÜZESİ,YENİŞEHİR SİNEMASI, KARABÜK’TE SPOR,SOSYAL SORUMLULUK
2 Nisan günü yapılan KARDEMİR GENEL Kurulu ve KARDEMİR Yönetim Kurulu,hem hissedarlar açısından,hem de Karabük açısından çok/çok önemli kararlar aldı.
Öncelikle KARDEMİR TARİHİNİN en yüksek TEMETTÜ DAĞITIMINA karar verildi ve bu anlamda,KARDEMİR hissedarlarına 300 milyon lira KAR PAYI DAĞITIMI yapılacak.
KARDEMİR TARİHİNDE BU BİR REKOR..
Öte yandan KARDEMİR,SOSYAL SORUMLULUK Projeleri uygulamaları için 7 milyon lira harcanacak ve bu anlamda YENİŞEHİR MÜHENDİSLER Kulübünün MÜZE haline getirilmesi,YENİŞEHİR SİNEMASI’NIN tiyatro,opera gibi sanatlara da elverişli hale getirilmesi için çalışmalar yapılacak.
KARABÜK’TE SPOR OLAYINA DESTEK VERİLECEK.
Dikkat edin KARABÜKSPOR’A değil,KARABÜK’TE SPORA destek verilecek ve bilindiği gibi bunun alt yapısı SPOR FABRİKASI geçtiğimiz ay içinde açılmıştı,şimdi KARDEMİR,GENÇLİK/SPOR İl Müdürlüğü ile bir protokol ile YENİ SPORCU YETİŞMESİNE destek verilecek.
KARDEMİR bu anlamda İŞÇİSİNİ mutlu eden bir SÖZLEŞME imzalamıştı ve şimdi KAPSAM DIŞI elemanlar içinde aynı sürecin yaşanacağına işaret ediliyor..
KARDEMİR önemli kararlar alındı,bu belli.

GEÇTİĞİMİZ GÜN,ANKARA’DA ÇOK/ÇOK ÖNEMLİ BİR GÖREVİ OLAN VE SİYASETİN İÇİNDE Kİ BİR KARDEŞİMİZ “BAŞARISIZLIĞIN BEDELİ OLUR..”
Geçtiğimiz gün,Ankara’da çok/çok önemli görevi olan,bir Kardeşimizle telefonlaştık,hayli uzunca bir sohbetimiz oldu,kendisi Siyasete çok yakın bir isim ve öyle sanıyoruz ki,gelecek süreçte,Karabük Siyasetinde ismini çok duyacağız.
Kendisine “ANKARA’DAN,KARABÜK NASIL GÖRÜNÜYOR..?” diye sorduk,direkt olarak “HER BAŞARININ ÖDÜLÜ OLDUĞU GİBİ,BAŞARISIZ BİR DURUMUN DA BEDELİ OLUR ELBET..” gibi bir cevap verdi.
Sonra da “SİYASET KULVARINDA BAŞARI VE BAŞARISIZLIK,SİYASİ KADROLARIN OLDUĞU KADAR,SİYASİ KADROLARIN GÖREVE GETİRDİĞİ ,TOPLUM KATINDA ÇOK ETKİLİ OLAN,BÜROKRAT KESİMİN DURUMU İLE DE ÖLÇÜLEBİLİR.O KESİMİN PAYI DA TARTIŞILIP,GÜNDEME ALINABİLİR..” dedi.
Mealen bu anlamda görüşler dile getirdi..
Bunun ne anlama geldiğini sorduk O Kardeşimize “ABİ SÜREÇ İÇİNDE ANLAR/GÖRÜRSÜN..” gibi yaklaşımlar getirdi,O Kardeş bunları anlatır ve bu anlamda görüşler dile getirirken AK Parti içerisinde çok önemli bir yeri olan Sayın SEDAT NAMAL’IN Facebook hesabından yaptığı bir paylaşım geldi aklımıza.
Sayın SEDAT NAMAL o paylaşımında “AK PARTİ’NİN, KARABÜK ÖZELİNDE Kİ BAŞARISIZLIĞINDA,HASTANELERİN,HASTANE YÖNETİMLERİNİN DE OLUMLU/OLUMSUZ ETKİLERİNDEN SÖZ EDİYORDU..”,biz Sayın SEDAT NAMAL’IN o paylaşımını öyle algılamıştık..
Ankara’da çok/çok önemli görevi olan Kardeşimiz de “ SİYASETTE,BAŞARISIZLIK BİR BEDEL GETİRECEKSE,BUNUN HESABINI SİYASİ KADROLAR VE SİYASİLERİN GÖREVLENDİRDİĞİ BÜROKRATLAR DA ÖDER ELBET..” anlamında bilgiler vermişti..
DEMEK,ÖNÜMÜZDE Kİ GÜNLER KARABÜK’TE,HAYLİ HAREKETLİ GEÇECEK..

ANKARA’DA ÇOK ÖNEMLİ BİR GÖREVİ OLAN KARDEŞİMİZ “ SİYASİ KADROLAR KADAR BÜROKRAT KADROLAR DA,İNSANLAR ÜZERİNDE ETKİLİ.”
Ankara’da çok/çok önemli bir görevi olan ve gelecekte Karabük Siyasetinde de etkili olacağını,isminin çok duyulacağını umduğumuz/sandığımız bir Kardeşimiz “KARABÜK’ÜN SON SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRDİ BİZE..”
O Kardeşimiz “ORTA YERDE SİYASİ BİR BAŞARISIZLIK VARSA,BUNUN BİR BEDELİ OLUR MUTLAKA..” dedi ve bunları anlatırken Siyasi kadrolara yönelik bedel olabileceği gibi,Siyasi kadroların göreve getirdiği Bürokrat kadrolarında bir bedel ödeme ihtimalinden söz etti.
O Kardeşimiz bunları anlatırken,sözüne/sohbetine çok ama çok güvendiğimiz bir başka Kardeşimizin anlattıklarını hatırladık ve Bürokrat kadrolar da bedel ödeyebilir sözlerine hak verdik.
Çok önemli bir Bürokrat,eğer “BURAYI ŞU PARTİ ADAYI ALIR/ALABİLİR..” diyen bir Firma Sahibine “HAYAL Mİ GÖRÜYORSUN SEN.BU SEÇİMİ ,KESİNLİKLE,AK PARTİ ADAYI ŞU İSİM KAZANACAKTIR..” diyebilecek kadar Siyasete yakın ise “SİYASİ BAŞARISIZLIKTAN DOLAYI BİR BEDEL ÖDER HERHALDE..”
Ankara’da ki Kardeş anlatırken,biz de bunları düşündük..
Bekleyelim görelim bakalım,önemli gelişmeler olabilir..

AK PARTİ BELEDİYE VE İL GENEL MECLİS ÜYELERİ “ 3 NİSAN GÜNÜ TANIŞMA TOPLANTISI YAPTILAR..” VE BURUK BİR SEVİNÇ İÇİNDEYDİLER…
31 Mart YEREL SEÇİMLERİNDE,AK Parti Belediye Meclis Üyeliği görevine seçilenler ile İL Genel Meclis Üyeliği görevine seçilen isimler Parti Lokalinde bir araya geldiler ve KENDİ ARALARINDA BİR TANIŞMA TOPLANTISI yaptılar..
Tamamen bir tanışma toplantısı oldu bu.
İlerleyen günlerde,yine/yeniden bir araya gelerek “KİM NEREDE,HANGİ GÖREVİ YAPACAK..” yolunda ki seçimleri gerçekleştirecekler ve bu manada,şu an için herhangi bir gelişme yaşanmamış.
Olayın tam burasında “EN ÖNEMLİ GÖREVLENDİRME..” noktasında,herkesin gözü İL GENEL MECLİS BAŞKANI kim olur olayına çevrilmiş bulunuyor ve çeşitli isimler üzerinde duruluyor..
AK Parti Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri’nden birkaçı toplantıya giderken,bizim yanımıza da uğradılar,onlar gittikten sonra AK Parti içinde önemli görevler üstlenmiş ve bu işleri izleyen bir Kardeş “BANA GÖRE İL GENEL MECLİS BAŞKANI Sayın HALİL AYDIN OLUR..” dedi.
Bir başka Kardeşimiz ise “YOK ARTIK DAHA NELER,İKİ MİLLETVEKİLİ OVACIK’LI,İL GENEL MECLİS BAŞKANI’DA ORALI OLSUN.OLDU/OLACAK VALİLİK BİNASINI DA,OVACIK’A TAŞIYALIM TAM OLSUN..” dedi
Daha sonra da “BENİM BİR ETKİM OLSA,Sayın MEHMET ÇETİN’İ İKNA EDER,BAŞKAN YAPARIM..” falan dedi ve orada ki kanaat Sayın HASAN YILDIRIM,Sayın AHMET SÖZEN’İN Başkan Adayı olabileceği yolunda tezahür etti..
Yakın da PARTİ İÇİN görevlendirme çalışmaları/seçimleri belli olur..

AK PARTİ GENEL BAŞKANI VE CUMHURBAŞKANI SAYIN ERDOĞAN’IN,İKİ BELEDİYE BAŞKANI HAKKINDA Kİ “TOPAL ÖRDEK..” SÖZÜ VE KARABÜK
AK Parti Genel Başkanı CUMHURBAŞKANI Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN,İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclislerinde çoğunluğun MUHALEFETTE olmasından yola çıkarak,ANKARA ve İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanlığı için “TOPAL ÖRDEK..” tanımını yaptı.
SEÇİM SÜRECİ BİTTİĞİNDE BU İSİMLER KAZANIRSA TOPAL ÖRDEK OLUR dedi..
Bakın bu sözler KARABÜK’Ü DE ETKİLİYOR demektir..
Zira Sayın RAFET VERGİLİ,önümüzde ki dönemde,kendi Partisinin 11 Belediye Meclis Üyesine karşın,MUHALEFETİN 20 Belediye Meclis Üyesi ile çalışma yapmak zorunda.
Gerçi,geçmiş yıllarda da Sayın VERGİLİ,Belediye Meclis bağlamında AZINLIKTA OLDUĞU süreçleri yaşadı ve hiç sıkıntı çekmedi,bu dönem de nasıl bir durum olacak acaba..?
Bazı Parti Yöneticisi ve Meclis Üyesi Kardeşler,enteresan tavırda.
Büyük bölümü ise “KARABÜK’ÜN LEHİNE HER KARARA VARIZ..” diyor.
Tartışma,KARABÜK’ÜN LEHİNE OLAN NEDİR,noktasına gidiyor gibi..

EFLANİ TARIM KREDİ KOOPERATİFİ,EFLANİ ZİRAİ ÜRETİMİNİ ARTTIRMAK İÇİN,SÜREKLİ ARAYIŞ İÇİNDE VE MANDA PROJESİ,HİNDİ PROJESİ..
AK Parti YEREL SEÇİM sırasında “BİR ŞEY DEĞİŞECEK/HER ŞEY DEĞİŞECEK..” gibi bir slogan kullanmıştı ve meğer ne kadar gerçekçi bir sloganmış bu,Eflani Tarım Kredi Kooperatif Başkanlığı’na Sayın MEHMET KARADENİZ ve arkadaşları geldiler.
Eflani’de bir hareketlenme başladı ve önce SİYEZ Buğdayı ekimi yaygın hale getirildi,bu yıl çiftçinin cebine 3-4 milyon lira ekstra para gireceğinden söz ediliyor.
Şimdi de EFLANİ’DE MANDA YETİŞTİRİCİLİĞİ üzerinde bir proje uygulanıyor ve gelen bu projelere KARABÜK VALİLİĞİ,Karabük TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ destek veriyorlar.
HİNDİ YETİŞTİRİCİLİĞİ DE GÜNDEMDE ve bu proje de destek görüyor..
Karabük Valiliği ve Tarım İl Müdürlüğü sevinerek destek veriyorlar projelere.

Bu yazıya 9 Yorum Yapıldı.

 • Avatar
  KARABÜKLÜ
  5 Nisan 2019 09:45

  “”Bir başka Kardeşimiz ise “YOK ARTIK DAHA NELER,İKİ MİLLETVEKİLİ OVACIK’LI,İL GENEL MECLİS BAŞKANI’DA ORALI OLSUN.OLDU/OLACAK VALİLİK BİNASINI DA,OVACIK’A TAŞIYALIM TAM OLSUN..” dedi””

  AHMET BEY BUNLARI SÖYLEYENİN İSMİNİDE VERSEYDİNDE TAM OLSAYDI.

 • Avatar
  Ovacık lı
  5 Nisan 2019 10:22

  Nedir bazılarının ker iki cümlesinden biri milletvekilleri Ovacıklı buda Ovacıklı olmasın lafı anlamıyorum. Sanki Ovacıklı olunca Ovacıklılar için Karabük te pozitif bir ayrımcılık veya kayırmamı var. Ha bizim bilmediğimiz Ovacığa fabrikalar ticaret merkezleri iş alanları mı açıldı?

 • Avatar
  Muhalif
  5 Nisan 2019 11:59

  Ovacıklı; ben sorayım o zaman Cumhur Beyin Karabük’ün her yerinde tanıdığı, elini sıktığı insanlar var. Mehmet Ali ŞAHİN abimizin kontenjanından Milletvekili seçilen Niyazi Güneş’in Karabük’teki siyasi geçmişine bir bak.Karşılığı yok. Sonuç: Milletvekili seçimlerinde çok rahat 3-0 kazanılacak Karabük’te sonuç 2-1. İşin doğrusu bir daha ki seçimde olursa M.Ali Abi tamam ama başka Ovacıklı kesinlikle çok sert tepki alır.

 • Avatar
  Vergili Nasıl Kazandı???
  5 Nisan 2019 12:22

  Karabük’te seçimi millet ittifakı oyları belirledi…Nasıl mı???CHP-İYİ parti ittifak sürecine bir baktığımızda CHP önce Mehmet Durum adaylığıyla yola koyuldu…Burada il yönetimi ve CHP böyle bir tercih yaparak çok büyük bir hataya yol açmış oldu…Oysa CHP milletvekilliğini ittifak formülüyle kazanmıştı,başkaca bir seçim matematiği ya da sihirli deynek yoktu..İttifak elbette yapılmalıydı…Sonrasında ne mi oldu??Dursun Altıparmak milletvekili adaylığından sonra bulunmaz hint kumaşı anlayışı ile CHP içindeki yönetici dostları,işbirlikçileri ve İyi parti genel merkezinde yaptığı ataklarla pat diye yapılan gizli protokollerle aday yapıldı…CHP seçmeni abondone oldu adeta..Şaşkın,ne oluyor yaaa???demeye başladı…Filim o zaman koptu CHP tabanında…CHP’liler Mehmet Durum’un merkez ilçe kongresinde yaptığı konuşmayı hatırladı..Ne diyordu orada “BENİM 2019 BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE ADAYIM DURSUN ALTIPARMAKTIR”…Bu cümle herşeyi açıklıyordu…Oysa kendisinin adaylığı CHP parti meclisince onaylanmıştı..Kendi isteği olmadan bu seçimden kimse alamazdı…İstifa süreci o kadar basit ki hiç kimsenin gözünden kaçmadı…Genel merkez istifa tercihini kendisine bırakmıştı,bu durumu da kamuoyundan saklamaktaydı..Ne yapayım ittifak gereği ayrıldım mağduriyeti yaratmaya çalışıyor olması ise tam bir garabet…

  Millet ittifakı görüşmeleri genel merkezlerde 7 ay önce sonuçlanmasına rağmen önce CHP kendi adayıyla seçime girme çok önemli bir stratejik hataydı…Bu hata tamamen il yönetimi ve il başkanının vebaliydi…Sonrası ise Safranbolu’yu bari kazanalım garanti altına alalım anlayışı ile pazarlık masasında Dursun Altığarmak’a taviz verilmiş oldu…CHP seçmeni bu durumu içine hiç sindiremedi..Dursun Altıparmak daha 2 yıl önce bu partinin üyesiydi ve istifa edip çekip gitmişti…Adam senin partinden ayrılmış,senin politikalarını beğenmemiş sen tutup bu adama seçmenden nasıl oy isteyeceksin???Bakın burası çok önemli bir yarılmadır….İnsanların kafası karışmaya başladı ve insanlar şunu gördü bu seçim bu şartlarda bu adayla kazanılamazdı…Son 3 yılda 3 parti değiştirmiş bir siyaset zikzakçısı bu seçimi kazanamazdı….

  İyi partili seçmen bu gelişmelerin hiçbirini değerlendirme bilgisine sahip değildiler…İttifak sürecinin önemi açısından konuya yaklaşıyorlardı…Evet ,İttifak olarak her iki partinin seçime girip bir başarı elde etmesi en anlamlı olanıdır..CHP içinde aklıselim anlayış da bu yolda hareket etti ancak seçmeni ikna edebilmek mümkün olmadı…Mehmet Durum adaylığını bu kadar kolay teslim etmesi gözlerden kaçmadı…

  İşte bu durumda CHP seçmeninin belli bir bölümü AKP kazanacağına MHP kazansın formülüne yöneldi…

  Yine bu paralelede başka bir değerlendirme ve soru şudur ki”Eğer,Tayyip Erdoğan Karabük’e gelseydi Kent meydanında bir miting yapsaydı olayın seyri AKP lehine gelişirdi”değerlendirmesini de yapabilmek lazım..Mehmet Ali Şahin’in de seçim döneminde ortalıkta görünmemesi ise ayrı bir süpriz oldu…500 oy farkla seçim kazanan VERGİLİ PAŞA 3. döneme imzasını atmış oldu..Kimlerin sayesinde kazandığını da biliyor olmalı…

 • Avatar
  Proje
  5 Nisan 2019 13:43

  Vekillik seçimlerinde hastane veya herhangi bir yatırım sözü vermeyen ve ısrarla araştırma hastanesinin yetersizliğini görmeyenler kaybetti

 • Avatar
  Sebeb
  5 Nisan 2019 15:16

  Sen gecmis donem parti buyukleri ile hiziplesirsen. Sen yenice de kaosa sebeb olursan. Arastirma hastanesini yonetecek uzman il sağlık müdürü atanmasini saglatamazsan. Sen her yere kale gibi imam hatip actirip vatandsi serviscilere esir edersen. Sen safranbolu kayyum atamsini secmene anlatamazsan. Sen butun stk larin secimlerine yonetimlerine burnunu sokarsan. Sen iskur isci alimlarinda partiye uye olanlar kurada cikar dersen . Sen tayip erdoğan in sagladigi imkanları kendi es dost cevren için kullanıp hizmet vermezsen. Sen apartman site yönetim secimlerinde bile partizanlik yabip her şeye maydonoz olursan. Sen ilimizde kultur ve turizm konusunda bir karış yol alamamis sorumluya kol kanat gerersen.sen il genel meclisi seciminde baskan olan partilinizi partiden ihrac edip sonra yerel secim oncesi rozet takip partiye uye yapip tekrar meclis uyesi sectirirsen. Sen butun kamu ihaleerini yandaslarin adiba takip edip cokersen tabiki secimi kaybedersin eyyy karabuk akp il baskanligi. Cumhurbaskani erdogana siz ihanet ettiniz halk etmedi.

 • Avatar
  5000 evler
  5 Nisan 2019 23:58

  5000 evlere hastane istiyoruz derken duyulmayan sesimiz inşalah duyulmuştur.

 • Avatar
  Öneri
  7 Nisan 2019 21:43

  Karabükün hastane problemini görmemeye devam edenler 5000 evleri yok sayanlar devam etsinler 5000 evlere yapılacak şehir hastanesi veya devlet hastanesi karabükün 50 yıl sağlık problemini çözecektir niye susuyorlar görmezden gelinıyor anlamış değilim saygılar

 • Avatar
  5000 evler hastane yeri
  9 Nisan 2019 09:09

  5000 Evlere ytapılacak hasatanenin yeri Bulak Yolunda Şehriyar Sitesi ile KArdeşler Sitesi arasındaki boş arazidir. Burası Rafet Beyin yaptığı köprü sayesinde Safranbolu’ya da yakındır. 100.Yıl ile arası da yakındır. Aklın yolu bir. Neymiş bir sürü hissedar varmış. Devlet isterse 6 ayda halleder hissedar işini. Ama bunu yapacak irade lazım.

Bir Yorum Yazın