Her Telden (6 Şubat 2020)

 • Yazının Tarihi: 5 Şubat 2020
 • Yazar: Ahmet Gölbek
 • Bu yazı 921 defa okundu.
 • Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

KARDEMİR’İN ÜST DÜZEY BİR YÖNETİCİSİ “YENİŞEHİR BÖLGESİ’NDE Kİ KONUTLARIN DOĞALGAZA GEÇMESİ NOKTASI..”AÇIKLAMA YAPTI..
Okurlarımız hatırlarlar,KARDEMİR’İN Yenişehir Bölgesi’nde bulunan birçok konutunun,halen SOBALI ve KÖMÜR KULLANDIĞINA ilişkin yazılarımız olmuştu.
Dün KARDEMİR ÇOK ÜST DÜZEY BİR YÖNETİCİSİ adeta müjde verdi ve “BU YIL İÇERİSİNDE,ANILAN BU KONUTLARIN,DOĞALGAZ KULLANIMINA AÇILACAĞINI..” anlattı.
Bununla ilgili hazırlıklar sürdürülüyormuş..
Gerekli parasal olay KARDEMİR BÜTÇESİNE konulmuş ve şu an itibarı ile hazırlıkların,planlama çalışmalarının sürdüğüne dikkat çekiyor O Yönetici Dostumuz.
DOĞALGAZ KULLANIMI İÇİN,BU YIL ÇALIŞMALARIN BAŞLAYACAĞI KESİN.
Bu nokta da,zaman/zaman ortaya çıkan DUMAN BULUTLARI,büyük ihtimalle gelecek kış mevsiminde görülmeyecek ve KÖMÜR kullanan SOBALI konutlar DOĞALGAZ KULLANIMINA geçecekler..
Geçmiş yılları hatırlayanlar vardır,bizde bir/iki hatırlattık zaten.
Özellikle KARABÜKSPOR’UN Süper Lig maçlarında,kaç kez NAKLEN CANLI YAYINLARDA bu konu Yayıncı Kuruluş tarafından dile getirildi ve ortaya çıkan DUMANLI TABLO,daha sonra DUMANLI KENTİN PUSLU ÇOCUKLARI..” diye KARABÜKSPOR’A adanan bir slogan/bir deyiş bile olmuştu.
Dün yine yazdık KARABÜKSPOR,NE YAZIK GİTTİ..
Şimdi DUMAN OLAYI DA GİDİYOR artık..

AK PARTİ KARABÜK İL BAŞKANI AVUKAT Sayın İSMAİL ALTINÖZ “ANKARA TEMASLARIMIZ ÇOK VERİMLİ GEÇTİ,SORUNLARIMIZI İZLİYORUZ..”
Dün AK Parti Karabük İl Başkanı Avukat Sayın İSMAİL ALTINÖZ ile bir görüşmemiz oldu,Vali Sayın FUAT GÜREL ile birlikte yaptıkları ANKARA ziyaretleri hakkında bilgilerini aldık.
Sayın İSMAİL ALTINÖZ,Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Karabük Eski Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’İN DE bir dizi ziyaretlerine katılması hakkında “Sayın ŞAHİN’İN BÜYÜK AĞIRLIĞI VAR ve ZİYARETLERİMİZE KATILMASI ÇOK ÖNEMLİYDİ..” yolunda bilgiler verdi.
Bakanlıklar da YENİ ve BÜYÜK PROJELERDEN ÇOK,yüzde 60/70 kadarı bitirilmiş projelerin tamamlanmasına yönelik bir anlayış olduğuna işaret eden Sayın İSMAİL ALTINÖZ,bu manada önemli mesafeler aldıklarının altını çizdi.
İSMETPAŞA METAL ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ için görüşlerini aldığımız Sayın İSMAİL ALTINÖZ,şu an itibarı ile BU BÖLGEMİZE YATIRIMCI aradıklarına işaret etti ve “YATIRIM DÜŞÜNENLER GELDİKÇE,ETAP/ETAP BU YATIRIM GERÇEKLEŞECEK..” bilgilerini verdi.
Bu arada EFLANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ konusunu sorduk Sayın ALTINÖZ’E ve bazı küçük sıkıntıların aşılması için çalışmalar yapılıyor, o konuyu takibimizde tutuyoruz gibi bilgiler verdi..
Sonuçta bütün sorun çıkabilecek sorunların aşılmasında,dedi.
Sayın ALTINÖZ,Karabük tüm sorunlarını izlediklerinin de altını çizdi..

GEÇTİĞİMİZ AKŞAM,EFLANİLİ BİRKAÇ HEMŞERİMİZ İLE TELEFON GÖRÜŞMEMİZ OLDU VE “KAZ VE HİNDİ YETİŞTİRİCİLİĞİ İÇİN KOOPERATİF..”
Geçtiğimiz akşam,birkaç Eflanili hemşerimiz ile telefon görüşmemiz oldu,daha doğrusu Eflani’de bir/iki toplantı olmuş o konular hakkında bilgi verdiler falan.
Biz EFLANİ olayını çok ama çok önemsiyoruz,sonuçta orada doğduk,orada ebediyetimizi yaşayacağız,bilgi veren Kardeşler özellikle EFLANİ kalkınmasına,gelişmesine yönelik projelere,atılımlara ne denli önem verdiğimizi iyi bildikleri için “KAZ ve HİNDE YETİŞTİRİCİLİĞİ..” noktasına ağırlık verdiler.
Örneğin EFLANİ Kaymakamı Sayın BURAK ÖZ’ÜN bu tür konulara özen gösterdiğine dikkat çektiler ve “EFLANİ İÇİN ÇIRPINAN BİR İDARECİ VE DÖNEMİNDE ÇOK İYİ İŞLERİN BAŞARILACAĞINA İNANIYORUZ..” diyen hemşerilerimiz oldu..
Bu arada ÜLKEMİZDE İKİ TANE KOOPERATİF kanalı ile “KAZ ve HİNDİ YETİŞTİRİCİLİĞİ YAPILIYORMUŞ..” bu manada üçüncü Kooperatifin EFLANİ yaşayanları tarafından kurulması için çalışmalar başlatılmış.
Kurucular arasında yer alan bir isim “ABİ GÖRECEKSİN ÇOK İYİ SONUÇLAR ALYACAĞIZ..” dedi ve bu işin en ağırlıklı bölümünü ZİRAAT ODASI ve Oda Başkanı Sayın MEHMET KARADENİZ yapıyormuş galiba.
EFLANİ İlçesinde olumlu bir kıpırdanma var,bu besbelli.
Yılların statik,içine kapanmış/kapatılmış yapısı kırılıyor artık..
Bir de YÜKSEKOKULA ÖĞRENCİ YURDU YAPILABİLSE diyenler var.

KARABÜK,ŞU GÜN Kİ HALİ İLE “GÖÇ ALAN BİR KENT Mİ,DURAĞAN BİR KENT Mİ,GÖÇ VEREN BİR KENT Mİ..?” NÜFUSUNU 444 KİŞİ ARTMIŞ..
Okurlarımıza zaman/zaman sorular yöneltiyoruz ve İNTERNET Sayfamıza da,çok içerikli,çok yol gösterici,sorunlara çok önemli çözümler öneren YORUMLAR GELİYOR..
KARABÜK’ÜN NÜFUSU 444 KİŞİ ARTMIŞ,bu artış KARABÜK ÖLÇEĞİNDE Kİ DOĞUMLAR ile ne derece örtüşüyor,doğum oranı bu sayının çok daha üzerinde olsa gerektir değil mi..?
Eeee o zaman KARABÜK İÇİN GÖÇ MÜ VERİYOR diyeceğiz..
Bu bağlamda Okurlarımıza bir soru yöneltelim..
KARABÜK ve İLÇELERİ GÖÇ MÜ ALIYOR,GÖÇ MÜ VERİYOR..?
Yoksa NÜFUS BAĞLAMINDA DURAĞAN BİR SÜREÇ Mİ YAŞANIYOR..?
Örneğin YATIRIM OLMADAN GÖÇ ALMAK MÜMKÜN MÜ ve Karabük’e yatırım geliyor mu,örneğin MARZİNÇ KAPASİTE ARTTIRMAK için ÇOK CİDDİ BİR YATIRIM YAPACAKTI,ne yazık ki olmadı,en azından ötelendi..
Şimdi KAPASİTE ARTTIRIMI HUKUKA GİTTİ ve yakında karar çıkar mı..?
11 AYRI BİLİRKİŞİ Gelip,gerekli incelemeleri yapmışlar,rapor bekleniyor..

ÇEVRE İL NÜFUSLARINDA DA İLGİNÇ GÖSTERGELER VAR ZONGULDAK-KASTAMONU-BARTIN AZALIRKEN,BOLU CİDDİ BİR ARTIŞ GÖSTERİYOR..
Karabük ve İlçelerinde nüfus 444 kişi artmış ve Karabük yaşayanlarını bu artış fazla tatmin etmemiş gibi görünüyor,buna karşın ÇEVRE İLLER çok ilginç bir resim veriyorlar..
Örneğin KASTAMONU/ZONGULDAK/BARTIN NÜFUSLARI AZALMIŞ..
Buna karşı BOLU NÜFUSU CİDDİ BİR ARTIŞ GÖSTERMİŞ..
Oysa ki özellikle ZONGULDAK nüfusunun FİLYOS VADİSİ PROJESİ ile belirli bir artış göstermesi beklenirdi ve şu ana kadar ne yazık ki,böyle bir artış yaşanmadığı gibi geriye gidiş var.
KARABÜK’ÜN 444 NÜFUS ARTIŞI,adeta,KÖTÜNÜN İYİSİ gibi duruyor.
Baksanıza KASTAMONU/ZONGULDAK/BARTIN ciddi nüfus kayıplarına uğramış ve çevremizde bir tek BOLU önemli bir nüfus artışı göstermiş ve böyle baktığınızda Karabük için “KÖTÜNÜN/İYİSİ DEMEK BİLE MÜMKÜN..”
Demek,BİR DE YATIRIM GELSE/GETİRİLSE..

SİYASET YAPANLAR İÇİN BÜYÜK KOLAYLIK “KARABÜK MERKEZ VE SAFRANBOLU SEÇMENİNİ İYİ TUTUN,SONUCU ALIYORSUNUZ..” YÜZDE 80..
2019 Adrese Dayalı Nüfus Sonuçları açıklandı ve bu sonuçlara göre SİYASETÇİLER için önemli bir KOLAYLIK ORTAYA çıktı,Karabük’ün toplam 248.458 kişilik nüfusunun yüzde 53 oranı Karabük’te,yüzde 27 oranı da Safranbolu’da..
KÜSUR SAYILARI DA VAR,ANCAK,BİZ O SAYILARI ALMADIK.
Şimdi KARABÜK’TE SİYASET YAPANLAR bu duruma göre KARABÜK MERKEZ ile SAFRANBOLU seçmenini garantiye alacak şekilde çalışsalar,tüm seçmenin yüzde 80 civarını kazanma şansına sahip olabiliyorlar..
Hele olayın içine bir de YENİCE İLÇESİNİ katarsanız iş bitiyor..
Ne kadar kolay,ne kadar güzel değil mi..?
Özellikle SİYASET DÜNYASINDA sanki matah bir faaliyetmiş gibi “KÖYLERİMİZİ KARIŞ/KARIŞ DOLAŞTIK.KÖY ÇALIŞMASI YAPTIK..” falan diye böbür-böbür/böbürlenenler vardır..
KÖYLERİN NÜFUSU,KÖYLERDE YAŞAYAN O KADAR AZ Kİ..!!
Bu nüfus dağılımına göre KARABÜK’TE SİYASET YAPMAK HAYLİ KOLAY.
Sizce TABLO BÖYLE GÖSTERMİYOR MU..?

KARABÜK VALİSİ Sayın FUAT GÜREL,YİK ÜYESİ Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN,AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLLERİ,İL VE MERKEZ İLÇE BAŞKANI..
Geçtiğimiz gün Karabük Valisi Sayın FUAT GÜREL,YİK Üyesi Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN,AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın CUMHUR ÜNAL,Sayın NİYAZİ GÜNEŞ,İL Başkanı Sayın İSMAİL ALTINÖZ,Merkez İlçe Başkanı Sayın OSMAN UZUNOĞLU Ankara’da çok önemli ziyaretlerde bulundular.
Örneğin ULAŞTIRMA Bakanı,TURİZM Bakanı,SANAYİ ve TEKNOLOJİ Bakanı,TARIM ve ORMAN Bakanı ziyaret edilerek,Karabük’ün sorunları kendilerine anlatıldı,çözümler noktasında sözler alındı.
Çok verimli ziyaretlerin yapıldığına dikkat çekiliyor..
Özellikle FİLYOS VADİSİ konusunun yine/yeniden gündeme getirilerek KARABÜK ADINA önemli gelişmelerin sağlanabilmesi amacı ile Bakan Sayın VARANK’A bilgiler verildiği,taleplerin dile getirildiğinden söz ediliyor..
Bu arada İSMETPAŞA METAL OSB konusu da açılmış sanıyoruz..
KARABÜK HEYETİ ÇOK ÖNEMLİ TEMASLARDA/ZİUYARETLERDE BULUNDU..
Dileriz çok/çok önemli sonuçları olacaktır..

ÜNLÜ İŞ İNSANI Sayın ŞEFİK DİZDAR,KARABÜKSPOR İÇİN BİR DİZİ GÖRÜŞMELER YAPTI,BİR UMUTLANMA OLDU VE HİÇBİR SONUÇ ÇIKMADI…
Ünlü İş İnsanı Sayın ŞEFİK DİZDAR geçtiğimiz süreçte,KARABÜKSPOR için bir dizi girişim yaptı,KARABÜK’TE bir umutlanma oldu ve KARABÜKSPOR kurtulacak galiba anlayışı yerleşti.
HİÇBİR SONUÇ ÇIKMADI..
Yapılan görüşmeler,yapılan ziyaretler nafile turlar gibi kaldı ve KARABÜKSPOR belirsiz bir noktaya doğru gidişini sürdürüyor,bu Kulübün geleceği nokta bağlamında umutlu olmak için herhangi bir ışık görülmüyor.
KARABÜK GENELİNDE BİR UMUTLANMA OLMUŞTU..
Herkes Sayın ŞEFİK DİZDAR noktasında “CİDDİ BİR İŞ İNSANI,BU TÜR TEMASLAR YAPIYORSA KARABÜKSPOR’UN KURTARILMASI VE GELECEĞE YÖNELİK CİDDİ BİR YAPIYA KAVUŞTURULMASI BAĞLAMINDA..”umutlu bir bekleyişe girmişti.
Ne yazık ki herhangi bir sonuç çıkmadı..
Bu arada KARABÜKSPOR bağlamında en üzücü olay Sevgili Kardeşim MAHİR ACAR olayında yaşandı ve bu olay yalnızca Karabük’te değil ÜLKE ÇAPINDA üzüntü yarattı,insanları üzüntüye sevk etti.
Bakın o zamanda yazmıştık “MAHİR OLAY HADİSESİ İNŞAALLAH İLK VE SON OLUR..” diye yazmıştık,ilk olduğu kesin,ancak,son olacağı gibi bir beklenti “KULAĞIMIZA GELENLERE GÖRE..” hayli zor görünüyor..
KARABÜKSPOR İÇİN BİR UMUTLANMA OLMUŞTU..
Yerini DERİN BİR HÜSRANA BIRAKTI..!!

KARABÜKSPOR “YETİŞTİRMECİ BİR KULÜP OLARAK,TÜRK FUTBOLUNA İYİ İSİMLER KAZANDIRABİLİR..” KÜLLERİNDEN DOĞABİLİR VE BEKLENEN
Dün ÖZÇELİK-İŞ Sendikası içerisinde önemli görevleri olan bir Kardeşimizle sohbet ediyorduk,konu KARABÜKSPOR’DAN açıldı,Kulübün o çok görkemli günlerine getirdi sözü ve “KULÜP SANKİ BİR SENDİKACI TARAFINDAN BU HALE DÜŞÜRÜLDÜ GİBİ BİR GÖRÜNTÜ VAR..” dedi.
Bu anlamda bir ifade kullandı..
Biz de kendisine “ÖYLE OLMADI MI..” diye sorduk ve KARABÜKSPOR’U bu hale HİKMET FERİDUN TANKUT’UN düşürdüğünü unuttuklarını söyledik ve “HAKLISIN ABİ..” dedi.
O Kardeş “ABİ KARABÜKSPOR YETİŞTİRMECİ BİR KULÜP OLARAK,TÜRK FUTBOLUNA ÇOK İYİ İSİMLER KAZANDIRABİLİR..” dedi ve Kulübün bu trendi yakalayabileceğine işaret etti..
“İYİ BİR YÖNETİM..” dedi ve “ÖZELLİKLE KAMU BORÇLARININ BİR ŞEKİLDE SIFIRLANMASI HALİNDE,ÇOK DEĞİL İKİ/ÜÇ YIL İÇERİSİNDE ÇOK ÖNEMLİ GELİŞMELER OLUR..” falan dedi.
Daha sonra da KAMU BORÇLARI noktasında “TÜM SPOR KULÜPLERİ İÇİN BİR ÇALIŞMA OLDUĞUNU,BİR AF BEKLENTİSİNİN HÜKÜM SÜRDÜĞÜ BÖYLE BİR GELİŞME OLABİLECEĞİ..” üzerinde görüşler dile getirdi..
“TÜRK SPORUNUN GELİŞMESİ DE BUNA BAĞLI..” dedi.
“BAK ABİ DİKKAT ET,TÜRK FUTBOLU DEĞİL,TÜRK SPORU DİYORUM..” dedi.
Ne diyelim,HAYIRLISI OLUR İNŞAALLAH,diyebildik yalnızca

Bu yazıya 13 Yorum Yapıldı.

 • Avatar
  BİR BİTMEDİNİZ BE
  5 Şubat 2020 23:26

  ÖZÇELİK İŞ SENDİKASI İÇİNDE ÖNEMLİ GÖREVLER ÜSTLENMİŞ ARKADAŞ BİR BİTMEDİNİZ BE. BİR BİTMEDİNİZ , BİR GİDİN YAHU.NEYMİŞ EFENDİM ALLAH’TAN KORKMAZ KULDAN UTANMAZ (KANUNUN HESAP SORDUĞUNU KİMSE GÖRMEMİŞ) SORUMSUZ YÖNETİCİLER YOK FUTBOLCU İZLEME ÜCRETİ, YOK BİLMEM NE ÜCRETİ DİYE MENAJERLER İLE KULÜPLERİN İÇİNİ BOŞALTSIN , VERGİSİNİ SSK SINI YATIRMASIN EYT Yİ ÇIKARMAYAN ASGARİ ÜCRETLİDEN %15 VERGİ ALAN DEVLET KULÜPLERİN BORÇLARINI AFFETSİN. BAKLAVA ÇALAN ÇOCUK HAPİS YATSIN AMA KARABÜKSPORU 190.000.000 FENERİN,CİNBOMUN, BEŞİKTAŞIN MİLYARLARCA LİRASINI BATIRAN!!!! ( NASIL BATTIĞINI HERKES BİLİYOR) SEREFSİZLERDEN HESAP SORAN OLMASIN.
  MİNİBÜSÇÜSÜ,SERVİSÇİSİ ESNAFI GÖTÜRÜ USULÜ AYAĞI İLE SENEDE 500 LİRA VERGİ VERSİN ( DOLAYISIYLA VERGİ KAÇIRSIN) AMA DEVLET EYT Yİ ÇIKARMASIN, ASGARİ ÜCRETLİDEN HER AY %15 VERGİ ALSIN.40 SENEDİR HAL YASASI ÇIKARTILMASIN , HAL GİRİŞİNE KANTAR KONULUP,TİCARET VE MALİYE MÜDÜRLÜĞÜ ELAMANLARI DENETİM YAPMASIN HAL ZABITAYA EMANET EDİLSİN, ÜÇ BEŞ AÇ GÖZLÜ HAL ESNAFI VE BÜYÜK MARKETLER ÇİFTÇİDEN 50 KURUŞA ALDIĞI ÜRÜNÜ 5 LİRAYA SATSIN AMA DEVLET EYT Yİ ÇIKARMASIN,ASGARİ ÜCRETLİDEN HER AY %15 VERGİ ALSIN. TÜCCARA,SANAYİCİYE, BÜYÜK KÜÇÜK ESNAFA DEVLET SÜREKLİ YOK BAKANLIKLAR YOK KOSGEP YOK İŞKUR YOK DEVLET BANKALARI ARACILIĞIYLA SÜREKLİ DESTEK VERSİN AMA KONTROLÜNÜ YAPMASIN( ÇOĞU ESNAF ALDIKLARI SIFIR YA DA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ İLE ARABASINI DEĞİŞTİRSİN) AMA DEVLET EYT Yİ ÇIKARMASIN, ASGARİ ÜCRETLİDEN HER AY %15 VERGİ ALSIN.2 SENE MİLLETVEKİLLİĞİ YAPAN GÜYA ASIL OLAN MİLLETİN VEKİLİ ALİCENAP!!! MİLLETVEKİLİ ZÜMRESİ EMEKLİLİK HAKKI ELDE ETSİN YAŞI GELDİĞİNDE BALLI BÖREKLİ EMEKLİ OLSUN AMA DEVLET EYT Yİ ÇIKARMASIN,ASGARİ ÜCRETLİDEN HER AY %15 VERGİ ALSIN.BİTİN ARTIK ARKADAŞ BİR BİTİN YAHU, BİR DÜŞÜN ARTIK MİLLETİN YAKASINDAN

 • Avatar
  KARABUK
  6 Şubat 2020 08:03

  ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN KARDEŞİM.ANCAK, BU YAZDIKLARIN TÜRKİYENİN BİR GERÇEĞİ,ANCAK BUNU SİYASET DÜZELTECEK DE,SİYASET SİZİN SORUNLARINIZI SADECE İZLİYORMUŞ,BAKANLARA AKTARILMIŞ,ONLARDA BAKACAKLARMIŞ.

 • Avatar
  safranbolu kulakburun boğaz uzmanı yok yok
  6 Şubat 2020 08:18

  Safranbolu hastanesinde aylardır kulak burun boğaz hekimi yok .Ahmet abi bu konuyu gündeme taşırsanız Safranbolu halkının sıkıntısını anlatırsanız seviniriz .

 • Avatar
  Sadakat mı – Liyakat mı
  6 Şubat 2020 08:39

  Aynen katılıyorum bir bitmediniz be kardeşime. Bir sormak lazım meclisteki 550 milletvekili nin kaç tanesi 50 yaş altında emekli olmuş.

 • Avatar
  Mecliste 600 vekil var
  6 Şubat 2020 08:55

  sadakatmi liyakatmi yazan arkadaş TBMM de 600 vekil var eskiden 550 vekil vardı az geldi 600 yaptık ya,Şimdi 600 milletvekili var Türkiyemiz uçuyor emekli müreffeh esnaf mutlu memur keyifli ülkemizde herşey güllük gülistanlık EYT filan mesele deyil hemen hallolur Allan kimseye zeval vermesin dertler biter

 • Avatar
  ali tel
  6 Şubat 2020 09:01

  safranbolu kulakburun boğaz uzmanı yok yok rumuzlu arkadaş,bu sorun geçici görevler ile il dışı ve il içi imkanlar ile giderilmeye çalışıldı bu güne kadar.ancak il içi kaynaklarda çözülmeye çalışıldığında eğitim araştırma hastanesi aksamaya başladı.eğitim araştırma hastanaesi karabük ve çevresine hizmet veriyor ve yükü çok fazla.çevre illerden gelenler var.safranbolu yakın bir ilçe ,gelebilirsiniz.eğer bir sorun çözülecekse bunun pansuman tedbirler ile değil köklü çözümlerle çözümlenmesi lazım.kadro açılması,zorunlu atamaların yapılması lazım.neden safranbolu tercih edilmiyor bunların sorgulanması lazım öncelikle.

 • Avatar
  KARABÜKLÜ
  6 Şubat 2020 11:02

  BUGÜN SABAH TELEVİZYON İZLERKEN KANAL DEĞİŞTİRME SIRASINDA (DOĞRUSUNU SÖYLEMEK GEREKİRSE PEK DE İZLEMEDİĞİM) FOX TV DE KARABUK’ÜN SİYASİ BÜYÜKLERİNDEN MEHMET CEYLAN’IN FOTOĞRAFINI GÖRDÜM.BİR TORBA YASA MI NEYMİŞ ASKERLERİN SİVİL MAHKEMELERDE YARGILANMASINA YOL AÇAN BİR TORBA YASA ÖNERGESİ HAKKINDA KONUŞULUYORDU.KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI? YA DA AHMET BEY SİZ VE DİĞER GAZETECİLER SAYIN CEYLAN’A KONU HAKKINDA SORU SORSANIZ DA İŞİN ASLINI ÖĞRENSEK.

 • Avatar
  Safranbolu. Kardiyolojı
  6 Şubat 2020 12:56

  Safranbolu Hastanesinde sadece Kulak burun Bogaz Uzmanı Değil. Aylardır kardiyoljı. Uzmanında Yok hastalar. Raporlarını Düzenlenmesi için büyük. Zorluk yaşıyor Acaba. Bunu ilğililer iletseniz. Ahmet abi

 • Avatar
  yolcu
  6 Şubat 2020 13:32

  Safranbolu Karabük arasında ve şehir içi çalışan münübüslerde ayakta yolcu neye göre alınmakta? Karabükten Safranboluya gelirken münübüs şoförü telsiz ile sayı bildiriyor. 14-15 kişilik münübüste 25 yolcu var. emniyet birimleri bunların telsiz görüşmelerini bir dinlese….14-15 kişilik arabada 25 yolcu taşıdıklarını görmeye gerek yok..

 • Avatar
  Anonim
  6 Şubat 2020 14:33

  karabuk te kayak merkezi haricinde yapilmis bir tane icraat yok. istasyondan itibaren butun cok katli binalarin is hanlarinin cadde ustu haric butun katlari bos atil. gelelim carsi icine kares en luks avm bakin kac dukkan bos. seker a nin yeni ishani bos havuzlu han bos tuccarlar carsisi keza oyle ankara caddesi zaten kaderine terk edilmis nasil olacak boyle ticaretin olmadığı yerden ne beklenebilir. ölmeyi bekleyen emekliler ve afrikalilarin geldigi universite. bi kac bin kardemir iscisivle devlet memurlari. başka yok. ozel sektor eleman sayisi 1000 lerle soz edilebilen bir atolye haddanene veya baska is kolu varmi… ak parti ankaraya gitmismiste miste miş ne yapmis hicccc bi şey. memleket in kabahati yok sozum bastakilere imkanim olsa bir dakika durmam burda lanet olsun burda yasamak zorundayim nefret ediyorum bu memleketin siyasetindende siyasetcilerindende. esnaf aglar emekliyi zaten takan yok issiz bedavaciliga alistirilmis komur ver kumanya ver zengini mutesebbis degil parayi bulan bina dikiyor bitaneside bi istihdam yaratacak fabrikadir atolyedir tekstildir acan yok. hepsi acmislar tv yi borsanin basin da aldiydim verdiydim gencler issizlikten kirilsin sigara paraziz hatta sarma sigara bile 6 tl yok bufun 6 tl yok alamadim. ta esentepeden carsiya yayan geldim 1.5 tlden kir pide alipta ihtiyar babamla 10 liraya aksam yemegimizi cikaralim diye tencere zaten kaynamiyor aciz ac bizim hakkimizi kim yiyorsa haram olsun. yardim istemiyoruz is istiyoruz yardima muhtac etmeyin bizi ben gencim sertifikalarimda var gectim amelelige bile giderim ama is yok is…

 • Avatar
  vatandaş
  6 Şubat 2020 19:10

  kardemir kaliteli çelik üretimine ağılık veriyor kaliteli çelik den neler üretilmez ki otomobil ve ticari araçların çelik parçalarını her türlü cıvata ve samunları aklmıza ne gelirse çelikden üretilen her şey üretilebilir Karabük bunların hayata geçmesi için öncülük yapması öneriler sunması gerekiyor Karabük içinden veya Karabük dışından yatırımcılara teşvik yapılması lazım . marzinç kapasite yatırımı
  karabüke bir şey kazandırmaz ancak yer altı sularını ve havayı kirletir marzinç yatırımını karabük den başka hiç bir yer kabul etmedi
  en az 8 / 10 şehir marzinç yatımını istemedi ve kurdurmadılar ama Karabük halkı da istemedi maalesef karabüke mete zori ile kurdular zararlarını 5 / 10 sene sonra daha çok hissedilir

 • Avatar
  Vatandaş fetvayı vermiş
  7 Şubat 2020 08:11

  Vatandaş fetvayı vermiş Marzinç yatırımı 150-200 kişiye ekmek verecek diye işi en iyi bilenler söylüyor kirlilik için en ufak sıkıntısı olmadını Vali Belediye Başkanı Çevre Müdürlüyü söylüyor vatandaş fetvayı vermiş olmaaaz kirliyor hem yatırım yapsa Karabüke faydası olmaz diyor Adamlar çinko fabrikası kurucaz diyolarmış fatandaş fetvayı vermiş olmaaaz karabüke bir yarar sağlamaz diyor bin bin üçyüz kişi çalışacak deniyor vatandaş olmaaaz diyor sanki elinde belge var bilgi var sağdan soldan duymuş olmaaaz.Sonrada karabük büyümüyor öylemi işte bu vatandaş fetvaları Karabükü büyütmez kardeşim

 • Avatar
  KARABUK
  7 Şubat 2020 09:38

  SUÇU KABAHATİ VATANDAŞAMI YÜKLÜYORSUN BİRADER,VATANDAŞ TABİKİ GÖRÜŞLERİNİ YAZACAK,YOK FETVAYI VERMİŞ DİYE ÜSTÜNE BASA BASA YALAN YANLIŞ YAZARAK VATANDAŞI SUÇLUYORSUN.YETKİLİLER VE ETKİLİLER BU İŞE KARŞI ÇIKTIYSA VATANDAŞ NE YAPSIN YATIRIM GELMESİNMİ DİYOR.HAYIR KARABÜK E YATIRIM GELSİN İŞSİZLİK AZALSIN KARABÜK EKONOMİK YÖNDEM KALKINSIN İSTER TABİKİ,

Bir Yorum Yazın