Her Telden (8.Şubat.2018)

 • Yazının Tarihi: 7 Şubat 2018
 • Yazar: Ahmet Gölbek
 • Bu yazı 1474 defa okundu.
 • Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKAN YARDIMCISI SAYIN MEHMET CEYLAN “VALİ SAYIN KEMAL ÇEBER İLE GÖRÜŞÜYORUZ VE KARABÜKSPOR OLAYI..”
ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKAN YARDIMCISI Sayın MEHMET CEYLAN ile bir görüşmemiz oldu,Karabük ile ilgili sorunları görüşürken,konu bir an içinde KARDEMİR KARABÜKSPOR’A geldi.
Sayın MEHMET CEYLAN,KARDEMİR KARABÜKSPOR’UN içine düştüğü veya düşürüldüğü duruma fevkalade üzüldüğünü söylüyor ve “VALİ Sayın KEMAL ÇEBER İLE SIK/SIK BU KONUYU GÖRÜŞÜYORUZ..” dedi.
Konuyu Karabük Valisi Sayın KEMAL ÇEBER ile KARDEMİR KARABÜKSPOR Yönetimi’nin açtıkları YARDIM KAMPANYASINA getirdi ve bu düzenleme için fikri platformda destek verdiğini anlattı..
“FİKRİ PLATFORMDA DESTEK VERDİM VERMESİNE.ŞİMDİ MÜTEVAZİ BÜTÇEMDEN MADDİ DESTEK VERME AŞAMASINA GELDİM..” dedi ve bu nokta da “KAMUOYU’NDA BAZI ÇEVRELERİN SANDIĞI GİBİ,BİRÇOK YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİM FALAN YOK.O KARDEŞLER YANLIŞ BİLİYORLAR..” ifadelerini kullandı.
Sayın MEHMET CEYLAN,yıllardır KARDEMİR KARABÜKSPOR ile yakından ilgilenir,maddi/manevi anlamda elinden gelen desteği verir,örneğin kısa bir süre önce GALATASARAY Kulüp Başkanı’nı KARABÜKSPOR’A futbolcu transferi için aradığını KARABÜKSPOR Yöneticilerinden duymuştuk..
Sayın MEHMET CEYLAN manevi desteğini esirgemiyordu,maddi destek ise yolda..
Kısa telefon sohbetimizden biz bunları anladık.

KARABÜK,NE YAZIK Kİ EN BÜYÜK KAYBINI “SOSYAL SERMAYE ALANINDA..” YAŞIYOR VE BİR TEK SAYIN MEHMET CEYLAN YÜZAKIMIZ..
Karabük,birçok alanda geri gidiyor ve en büyük erozyon ise SOSYAL SERMAYE noktasında görünüyor,yetişmiş,donanımlı insan stoku noktasında görünüyor..
Bir dönem Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN bu alanda Karabük’ün önünü açan,Karabük’ün lokomotifi olmuştu,süreç içinde Siyasi ağırlığını korumakla birlikte,daha dar bir sosyal çevrede kalmayı yeğler hale geldi.
Karabük ne yazık ki SOSYAL SERMAYE sayılabilecek,etkin insan gücünden yoksun bir döneme girdi ve bunun sıkıntılarını yaşıyor elbet,örneğin AKLINIZDAN GEÇEN KAÇ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI var sizin..
“BU İNSAN BİLGİSİ/BECERİSİ/DONANIMI İLE KARABÜK’E ÇOK YARARLI HİZMET VEREBİLİR..” diyeceğiniz kaç Belediye Başkan Adayını,sayıp gündeme getirebilirsiniz..
Veya KAÇ MİLLETVEKİLİ ADAYI VAR AKLINIZDA..
Ancak,kendisini çok önemli yerlere layık gören çok insan var elbet,bunların büyük bölümü ise KIFAYETSİZ MUHTERİS olarak görülmeli elbet ve bize sorarsanız şu an itibarı ile Karabük’ün bu alanda ki tek yüzakı Sayın MEHMET CEYLAN..
Bu alanda Sayın MEHMET CEYLAN’I tek geçmek en büyük hakkaniyet olur..

KARABÜK İL GENEL MECLİSİ “YENİCE ŞEKER KANYONU’NA YAPILACAK HES PROJESİNE ONAY VEREREK..” BACAĞINA DEĞİL,BEYNİNE SIKTI..
Karabük İL GENEL MECLİSİ çok yararlı hizmetlere imza atan SEÇİLMİŞ BİR ORGAN olarak binilir,tanınır ve gerçektende öyledir,hayli iyi işlere imza attılar.
KENDİ DÖNEMLERİNDE BAŞARILI İŞLERE İMZA ATTILAR..
Gel/gelelim YENİCE,ŞEKER KANYONU’NA HİDRO ELEKTRİK SANTRALİ (HES..) YAPILMASINA ONAY VEREREK,halk deyimi ile bacağına/ayağına değil BEYNİNE KURŞUN sıktı İL GENEL MECLİSİ.
Adeta BEYNİNE KURŞUN SIKTI..
YENİCE İlçesi doğal güzellikleri ile ÜLKE GÜNDEMİNE girmeye başlamışken,siz gidin YENİCE İLÇESİNİ turizm de tanıtacak en baş enstrüman olan ŞEKER KANYONU’NA HES yapımına izin verin.
OLACAK İŞ Mİ ALLAHAŞKINA,OLACAK İŞ Mİ..?
Bu konu geçmiş yıllarda da Karabük Gündemine gelmişti,bir süre sonra unutuldu ve O Dönem Valisi Sayın İZZETTİN KÜÇÜK böyle bir gelişime destek veriyordu HES olayına sıcak bakıyordu.
ŞİMDİ,BU KONU İL GENEL MECLİSİ’NCE ONAYLANMIŞ..
OLACAK İŞ DEĞİL DOĞRUSU,OLACAK İŞ DEĞİL..

KARDEMİR BÜNYESİNDE ,KURULMA AŞAMASINA GELEN “KARDEMİR EMLAK ŞEFLİĞİ ÜNİTESİ..” VE GÜNDEMDE OLAN YENİŞEHİR KONUSU..
KARDEMİR Bünyesinde EMLAK YÖNETİM ŞEFLİĞİ gibi bir Ünite kuruluyor,kimse ne var bunda KURULUR/KURULUR demesin sakın,böyle bir Ünite kurulması KARABÜK AÇISINDAN geleceğe yönelik bir hazırlığın start aldığı demektir..
KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkan Sayın ÖMER FARUK ÖZ bu göreve geldikten sonra YENİŞEHİR BÖLGESİ’Nİ GEZİP,TESİSLER hakkında geniş bilgiler almadı mı..?
O HARABELERİ YERİNDE GÖRMEDİ Mİ..?
Vali Sayın KEMAL ÇEBER,yakın bir zamanda KARDEMİR Yönetim Kurulu Üyesi Sayın KAMİL GÜLEÇ tarafından YENİŞEHİR’DE bulunan KARDEMİR Tesislerini gezdirip,bilgilendirmedi mi..?
Demek YENİŞEHİR BÖLGESİ’NDE bir çalışma yapılacak,biliyorsunuz HÜKÜMET SİT ALANLARI hakkında çok önemli kararlar almıştı ve SİT artık eskisi gibi DOKUNULMAZ değil..
YENİŞEHİR BÖLGESİ’NDE ÇOK ÖNEMLİ GELİŞMELER OLABİLİR,İZLEYELİM BAKALIM..

ÇOK ÇEŞİTLİ KURUM VE KURULUŞLARIN,OKULLARIN SERVİS ARAÇLARI CİDDİ BİÇİMDE DENETLENMELİ Kİ,CANIMIZI ACITACAK İŞLER OLMASIN..
Son 10 gün içinde KARABÜK ve YENİCE’DE meydana gelen SERVİS kazalarında 6 insanımız feci biçimde can verdi,kaldı ki YENİCE İlçesinde yaşanan olayda kaza yapan araç SERVİS ARACI olarak bile kullanılması yanlış olan bir araçtı.
KARDEMİR’İN bir Servis aracının daha frenleri boşalmış,Allah Korumuş ve ölümlü bir kaza meydana gelmemiş ve bu anlamda SERVİS denildiğinde KARDEMİR başka birkaç Kuruluş akıllara geliyor..
OKUL SERVİSLERİ NE ALEMDE ACABA,DİĞER FİRMA SERVİSLERİ NE ALEMDE..
İnsan canı çok önemli..
Sayın VALİMİZ,İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ ,aman bu, SERVİS ARAÇLARINA dikkat..
Bu araçların sürekli bakımı,denetimi yaptırılmalı mutlaka..
Öte yandan da ÜSTÜ AÇIK ARAÇLARLA İNSANLAR TAŞINMAMALI..

EMEKLİLER DERNEĞİ KARABÜK ŞUBE KONGRESİ İÇİN,BİNLERCE EMEKLİ 17 ŞUBAT GÜNÜNÜ BEKLİYOR VE ŞU ANA KADAR KONGRE TEK ADAYLI
Biliyorsunuz KARABÜK TAM ANLAMI İLE BİR EMEKLİLER Kenti sayılabilir,çok sayıda emekli var bu Kentte ve buradan yola çıktığınızda da EMEKLİLER DERNEĞİ Karabük’ün en büyük Sivil İNİSİYATİF kuruluşu..
GEÇMİŞ LILLARDA YAŞANAN KONGRELERİ İYİ HATIRLARIZ..
Birkaç BAŞKAN ADAYI ve LİSTELERİ çarpışırdı,zaman/zaman hırgür çıktığı bile olmuştu,şimdi öyle değil,bakın 17 Şubat günü DERNEK KONGRESİ yapılacak henüz TEK BAŞKAN Adayı Sayın CELAL BULUT.
TEK BAŞKAN ADAYI Sayın CELAL BULUT..
Böyle olunca da,insan “DEMEK Sayın CELAL BULUT ve EKİBİ ÇOK MÜKEMMEL BİR ÇALIŞMA YAPMIŞLAR.KARŞILARINA ADAY ÇIKMIYOR..” gibi bir düşünce içine giriyor..
GERÇEKTEN ÇOK/ÇOK İYİ ÇALIŞTILAR,ÇOK İYİ BİR DÖNEM GEÇİRDİLER..
Özellikle EMEKLİ KONUTLARI noktasında müthiş işler başardılar..
YÜZLERCE/BİNLERCE KİŞİ İÇİN KONUT YAPIMININ ÖNÜNÜ AÇTILAR..
Hani halk arasında “KAPIDAN KOV-BACADAN GİRER..” denilen insan tipleri vardır,Sayın CELAL BULUT ve arkadaşları,gerek Siyasetin,gerekse üst düzey bürokratın,bu işlere yönlenmesi için bıkmadan/usanmadan çalıştılar,çabaladılar..
Başarılı da oldular..
17 Şubat günü Sayın CELAL BULUT tek aday olarak Kongreye giriyor gibi.

KARABÜK BELEDİYESİ’NİN GÜNDEMİNE GİRDİĞİ İFADE EDİLEN VE TİCARET SANAYİ ODASI İLE ESNAF ODALARININ DESTEKLEYECEĞİ FESTİVAL..
Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’NİN Esnaf Ziyaretleri sırasında gündeme geldiği belirtilen ALIŞ VERİŞ FESTİVALİ düzenlendiği zaman KARABÜK ÇOK ÖNEMLİ BİR HAREKETLENME YAŞAR.
İNSANLAR AKŞAM SAATLERİNDE SOKAĞA ÇIKARLAR..
Esnaflar veya işyeri sahipleri MEVSİMİ GEÇMEYE BAŞLAMIŞ mallarını STOK MALİYETİNDEN kurtulmak düşüncesi ile DAHA UCUZ,DAHA HESAPLI satışa sunarlar..
KARABÜK ALIŞVERİŞ FESTİVALİ KENT MEYDANI’NDA DÜZENLENECEK..
Düşünülen 7 veya 10 gün süreli olacak..
Yani belirli bir kesimin korkusu olan İŞPORTACILAR ÇARŞISI veya PANAYIR YERİ gibi bir düzenleme olmayacak ve çok şık,çok düzenli bir ALIŞVERİŞ FESTİVALİ yaşayacak Karabük insanı..
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ MÜZİK YAPACAKLAR..
Bu düzenleme için MART veya NİSAN AYLARI içinde bir zaman düşünülüyor..
Çok yararlı olacağına herkes gibi bizde net bakıyoruz doğrusu.

YAŞADIĞIMIZ ŞU GÜNLER “KANSER HAFTASI..” OLARAK BİLİNİYOR,KANSERİN EN BÜYÜK TETİKLEYİCİSİ “KİRLİ HAVA OLAYI..” VE KARABÜK..
Yaşadığımız şu günler,KANSER HAFTASI olarak biliniyor,yine biliyorsunuz KANSERİN HASTALIĞININ en büyük tetikleyicisi KİRLİ HAVA olarak biliniyor..
KİRLİ HAVA ve üstüne/üstlük birde SİGARA olarak biliniyor..
Karabük’te çok güçlü bir TOPLUMSAL ALGI vardır ve insanlar “BU KENTİN HAVASI ÇOK KİRLİ,O KİRLİLİK NEDENİ İLE BU KENTTE KANSER OLAYI DİĞER KENTLERE ORANLA ÇOK YÜKSEKTİR..” diye düşünürler..
İNSANLAR BÖYLE DÜŞÜNÜRLER..
Özellikle Karabük’ten ANKARA İstikametine sabah saatlerinde giden TÜM OTOBÜSLERİN içinde çok sayıda KANSER HASTASI olduğuna ilişkin bir anlayış vardır..
Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ bu anlamda ÇOK ÖNEMLİ BİR ÇIKIŞ YAPTI ve geçmiş aylarda HAVA KİRLİLİĞİ olayına girdi,çok önemli görüşler ortaya koydu.
KARDEMİR’İ ve MARZİNÇ’İ AĞIR BİR DİLLE SUÇLADI..
“HAVAYI BUNLAR KİRLETİYOR..” anlamında sözler etti..
MARZİNÇ şu an itibarı ile kapalı,KARDEMİR ise hava kirliliğini önlemek üzere çok önemli yatırımlar yapıyor ve bu yatırımlar bittiğinde,Karabük herhalde bugün ki KİRLİLİĞİ YAŞAMAYACAKTIR..
KARABÜK’ÜN KİRLİ HAVA KADERİ Mİ SİZCE..?

MHP GENEL BAŞKANI SAYIN DEVLET BAHÇELİ “YEREL SEÇİMLERDE İTTİFAK ZORLAMA OLUR..” DEDİ VE AK PARTİ İÇİNDE DALGALANMA OLDU
MHP Genel Başkanı Sayın DEVLET BAHÇELİ,geçtiğimiz günü AK Parti MHP Seçim ittifakı noktasında çok ama çok önemli bir söz etti ve sözün KARABÜK YANSIMASINI anında gördük desek yeridir.
AK PARTİ İÇİNDE CİDDİ BİR DALGALANMA OLDU..
Sanıyoruz AK Parti içinde SEÇİM İTTİFAKI manzumesinden yola çıkılarak KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI noktası biraz ES GEÇİLİR olmuş ve Sayın BAHÇELİ’NİN sözleri ,AK Parti içinde ciddi bir hareketlenmeyi yol açmış..
ADAY ARAYANLAR MI DERSİNİZ..
BELEDİYE MECLİS LİSTESİ YAPANLAR MI DERSİNİZ..
İL GENEL MECLİS LİSTESİ YAPANLAR MI DERSİNİZ..
Sayın BAHÇELİ’NİN o sözleri AK Parti içinde büyük yankı yapmış,bunu gördük..
Sizce AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLUR…?

Bu yazıya 24 Yorum Yapıldı.

 • seçmen
  8 Şubat 2018 07:19

  Ak parti adayı hak yolundan çıkmayan halkın adamı Timurçin SAYLAR

 • AK PARTİ BU SEFER KESİN
  8 Şubat 2018 07:45

  AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKANLINI BU SEÇİMDE KESİN KAZANIR.RAFET VERGİLİ BEY ÇOK YIPRANDI.EYER ADAY OLURSA KAZANMASI MÜMKÜN DEYİL KENDİ PARTİSİ İÇİNDEN BİLE ÇOK TEPKİ GÖRÜYOR.CHP LİLER ARTIK RAFET BEYE OY VERMEZLER.ŞİMDİ ESNAF FİLAN GEZİYOR.BU SAATTEN SONRA TOPARLAMASI ÇOK ZOR HATTA MÜMKÜN DEYİL.
  BELEDİYE BAŞKANLINI YA AK PARTİ ADAYI ALIR YAHUTTA İYİ PARTİ İL BAŞKANI MUHTEREM DURSUN ALTIPARMAK ALIR RAFET VERGİLİ ÜÇÜNCÜ CHP ADAYI DÖRDÜNCÜ OLUR

 • radar
  8 Şubat 2018 08:45

  SAYIM ÖMER FARUK ÖZ E
  SAYIN ÖZ YENİŞEHİR BÖLGESİ KARABÜKÜN NEFES ALMA YERİ. GÜZELLİĞİ ANILARIN OLDUĞU KARABÜKÜN EN NEZİH YERLERİ
  LAKİN BİRİLERİNİN OYUNUNA GELİP BURALARI BİRİLERİNİN ÇIKARLARI İÇİN RANTİYEYE AÇARSANIZ KARABÜK HALKININ BÜYÜK AHINI ALIRSINIZ.
  LÜTFEN AMA LÜTFEN O BÖLGEYİ DÜZENLENİP, SOSYAL ALANLARI FAALİYETE GEÇİRİP BİZLERİN DUALARINI ALINIZ

 • ÇEVRECİ
  8 Şubat 2018 09:00

  Biliyorum bazıları yani ileriyi göremeyenler bana kızacaklar. Ülkemizin hemen hemen tüm illerinde olduğu gibi ilimizde de tarım alanlarının hızla betonlaştığını görmekteyiz.
  İlimizden örnek verirsek 5000 evler , safranbolu kapullu arası Kastamonu yolu çevresi en son da belen mahallesi ile organize arası.

  Tamam yapılsın ama bu kadarı da abartı geliyor bana. Düşünün ileri ki nesillerin geleceklerini nasıl kararttığımızı .
  bırakın gelecek nesilleri bizler bile risk altıdayız. Bu tarım alanları yok olursa insanlar nereleri ekip biçecek. Tamam belki gelecek nesillerin çoğu tarım yapmayacak ama illaki yapan birileri çıkacaktır kimse yapmazsa devlet yapacaktır.
  Devletimizin acilen her ilde belli bir alanları tarım arazileri olarak koruma altına alması gerekmektedir.

 • Temenni
  8 Şubat 2018 09:14

  Sayın Ömer Faruk Beyden Kardemir çalışanlarına yenişehir bölgesinden konut yapılmasını istiyoruz.İnşallah böyle bir çalışmaya imza atar

 • karabük sevdalısı
  8 Şubat 2018 09:34

  20_25 yaş altı arkadaşlar dursun altıparmak beyi tanımazlar çünki seçim zamanları ortaya çıkar herhangi bir partide koltuk arar sonra kaybolur gider,bir sonraki seçime kadar,Ah_dı vefa diye bir söz vardır,sayın rafet vergilinin hizmetlerini inkar edenler inanın art niyetli vefasızlardır,bir karabüklü olarak rafet başkan adam gibi adamdır ve rakipsizdir. sen yürü rafet başkan karabük seninle,gerisi fasarya.NOKTA

 • Karabükün delisi
  8 Şubat 2018 11:00

  TEBRİK………..
  Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa YARKAN’ Belediyenin Ekmek fırını ihalesini iptal ettiğini öğrendim.Bazı kesimler iptal işlemi altında siyasi çekemezlik arıyorlar ihaleye giren ve kazananlar ilçede fırın işletmeciliği yapan kişi ve gruplardır. İlçede kaliteli ekmek üretmek ve rekabeti sağlamak amacıyla belediye başkanı ihaleyi iptal etmesi ilçe halkı yararına olmuştur.Belediye Başkanımızı bu kararı nedeniyle tebrik ediyorum.

 • Üçbaşlı
  8 Şubat 2018 11:53

  Dava adamı dürüst abi gönül adamı TİMURÇİN SAYLAR KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI

 • HES Bir Doğa Katliamıdır
  8 Şubat 2018 13:00

  Şeker kanyonu’na yapılacak HES projesine olur veren, EVET diyen CHP’li üye kim???MHP’liler kim???Herşeyden önemlisi bu projeye destek vermeyen 3 AKP’li kimler..Öncelikle bu 3 AKP’li il genel meclisi üyeyi kutluyorum….Doğa katliamına vize verenler , seçim öncesi elbette önce kendi seçmenine ,partililerine ,sonra da Yenicelilere,Karabüklülere hesap vereceklerdir…Yuh olsun diyorum…Muhalef partileri de bu projeye EVET diyorlarsa söz bitmiştir…Dağılabilirsiniz.NOKTA.

 • AK Parti Belediye Meclisi
  9 Şubat 2018 08:25

  AK Partinin bir dahaki Belediye Meclisinde kimler olur acaba halen meclis üyeleri AK Partimizi yeterince temsil ediyormu Rafet Vergili eyer başarılıysa AK Partili Meclis Üyeleri bundan kendilerine Partilerine pay çıkarsınlar eyer başarısızsada bu başarısızlıkta bizim payımız var desinler.Yapılacak ilk Mahalli seçimde bugünki Belediye Meclisinden kimsecikler olmaz olmamalı çünkü rahmetli Süleyman Demirelin dediyi gibi bun üyeler noter vazifesi yaptılar tek muhalefetleri birtek şöyle olsa iyi olur lafları yok.

 • Cumali Polat
  9 Şubat 2018 09:39

  Karabük Sevdalısı rumuzuyla yorum yazan arkadaş, evet 20-25 yaşlarındaki gençlerimiz Dursun beyi tanımazlar, doğrudur. Dursun bey ilçe iken 35 yaşında Belediye başkanlığı yaptı. (1989-1994) Nemi yaptı o zamanlar, her yerde faal idi. Karabükspor başkanlığını yaptı, ilçe takımını yönetimiyle birlikte üç saç ayak(Kardemir-Belediye-STK’ları) ortaklaşa çalışarak ilk kez süper lige çıkardı. İlk Belediyespor’u kurdu, ilk televizyonu kurdu. Belediye Konservatuvarını kurdu. Üstelik Belediyenin o zaman vergileri şimdiki gibi değildi. Evet şimdiki gençler tanımaz. Belediye Başkanlığı görevi bitince ne yapsın çalışmak için İstanbul’a gitti. Ama hiçbir zaman Karabük’ten bağını koparmadı. Cenazelerde, düğünlerde sevinç ve kederde hep buralardaydı. Böyle geçmişi olan sevilen bin insanı tabiî ki her partinin kendi partisinde görmek isteyeceği kişi kendisi. Birde belirteyim. Dursun Bey Karabük’te abartmak gibi olmasın ama 3.000 kişiye aş iş ekmek verdi. Ailesi ile birlikte 12.000 kişi yapar. Vefasızlık yapmazlarsa en az 12.000 şahsi oy a sahip bir siyasetçidir.

 • işçi
  9 Şubat 2018 18:17

  Ahmet bey lütfen sesimiz olurmusunuz. Ayın 9 u oldu hala maaşlarımız yatmadı. Araya 2 günde hafta sonu girdi. bizler tek maaşla geçinen insanlarız ve tek ekmek kapımız hastane. okullar açıldı.

 • Karabük 78
  9 Şubat 2018 20:15

  Sayın cumhurbaşkanımızın KARDEMİR’e atamış olan sayın Ömer Faruk öz KARDEMİR’de calısan mütahit Kardökmak işçilerini unutmasın saygılarımla

 • 7878
  9 Şubat 2018 20:36

  Sayın Cumhurbaşkanımızla aynı yolda yürümüş ve Hale’n yürüyen Kardemir A.S yönetim kurulu Sayın Ömer Faruk Öz beyin de KARDÖKMAKTAKİ bu tasarön işçileri için gerekeni yapacağına inancımız tamdır

 • Karacaoglan
  9 Şubat 2018 20:40

  Hükümetimiz her yerde kadro verirken Kardemir Demirçelik fabrikasında Kardökmak Hale’n mütahit olarak calısıyo buna biri dur desin artık haksızlığa son verilsin

 • Karabük 78
  9 Şubat 2018 20:41

  Kardökmakta çalışan taşeron işçilerine kadro istiyoruz degerli büyüklerimizim sesimizi duyup bizlere de kadro vermelerini istiyoruz

 • hastane Yemekhane Çalışanı
  10 Şubat 2018 08:16

  Ahmet bey hastanede çalışıyoruz. Biz zaten maaşlarımızı ne zaman aldığımız belli değil. Kadro da verilmeecek deniyor. Şimdi de senelik izinlerimizi vermiyorlar.İdareciler yüzümüze bile bakmıyor

 • Gariban Hastane Çalışan
  10 Şubat 2018 09:16

  Ahmet bey eskiden köşenizde sesimizi duyururdunuz. Hastanede çalışyorum . temizlik işçisiyim. ben gece gündüz çalışıyorum. gece yürüyerek işe gidip geliyoruM. ama gece mesaisi gece işe gelmeyene yazılıyor. yılbaşında bizçalışıyoruz. çalışmayana yazılıyor. sonra söyleyincede maaşlarımızı bu güne kadar alamıyoruz. Banka ödemelerimiz için faiz ödüyoruz. Lütfen sesimizi duyurun.

 • taşeron
  10 Şubat 2018 15:10

  KARABÜK DE AK PARTİDEN , KURUMLARDAN VE MUHALİFTE OLSA BELEDİYELERDEN TORPİLİ OLANLAR TEMİZLİK VE GÜVENLİK OLARAK TAŞERONDAN KADROYA GEÇİRİLDİĞİ İÇİN , HASTANE VE KYK YURTLARI BAŞTA OLMAK ÜZERE YEMEKHANELERDE ÇALIŞANLARIN MALZEMELİ İHALE OLDUĞU İÇİN GİBİ SAÇMA BİR NEDENLE KADROYA ALINMAMALARI KİMSENİN UMURUNDA DEĞİL GALİBA.SANKİ TEMİZLİK İŞÇİLERİ TEMİZLİK MALZEMELERİNİ EVLERİNDEN GETİRİYOR.YA DA TEMİZLİK YAPARKEN HERHANGİ BİR ŞEY KULLANMIYORLAR Kİ KADROYA ALINIYORLAR.KARABÜK DE BÖYLE OLDUĞUNA GÖRE MUHAKKAK TÜM TÜRKİYE DE BU BÖYLEDİR. O YÜZDEN MAZLUM,GARİP YEMEKHANE ÇALIŞANLARI BOŞUNA UĞRAŞMAYIN KİMSENİN UMURUNDA DEĞİLSİNİZ.

 • Hastane
  10 Şubat 2018 22:22

  Ahmet bey zaten biz temizlik yapıyoruz. Gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bazı kişlere hem temizlik yaptırmıyorlar. Hem hafat sonu yada gece çalıştırılmıyor. Hem onlara resmi tatilde mesai yazılıyor. Ortaya çıkıncada maaşını alamayarak zarar gören yine biz oluyoruz. Gariban hastane çalışanın dediği kiramızı bile zamanında ödeyemeiyoruz.

 • taşeron
  11 Şubat 2018 10:28

  KARABÜK DE BELEDİYE DE MHP DEN VE BAŞKANIN HEMŞEHRİSİ OLDUKLARINDAN ARAÇLILAR, DİĞER KURUMLARDA DA BAŞTA MEHMET ALİ ŞAHİN İN TANIDIKLARI OLMAK ÜZERE TORPİLLİ OVACIKLILAR VE TORPİLLİ AK PARTİLİLER TAŞERONDAN KADROYA GEÇİRİLİYOR.AMA HASTANE VE KYK YURTLARINDAKİ YEMEKHANE ÇALIŞANLARINA KADRO YOK.NEYMİŞ EFENDİM İHALE ŞEKLİ MALZEMELİ İHALEYMİŞ.DEVLETİN HER YERİNDE İNSİYATİF KULLANAMAYAN , SİYASİLERİN AĞZININ İÇİNE BAKAN BÜROKRAT DOLU.YEMEKHANE İHALESİ MALZEMELİ DE BAŞTA BELEDİYELER OLMAK ÜZERE TEMİZLİK İŞİ MALZEMESİZ Mİ ? KOCA KOCA ÇÖP ARABALARI MÜTEAHHİTİN DEĞİL Mİ? YA DA DİĞER KURUMLARDAKİ TEMİZLİK ELEMANLARI TEMİZLİK MALZEMELERİNİ EVLERİNDEN Mİ GETİRİYOR.SİZ KİMİ KANDIRIYORSUNUZ EYY KENDİLERİNE MÜDÜR , GENEL MÜD, MÜSTEŞAR VS DİYEN ZEVAT.HANİ DEVLET DE TAŞERON KALMAYACAKTI.BİR AN ÖNCE GEREKLİ DÜZENLEMELERİ YAPIN VE BU YANLIŞI ORTADAN KALDIRIN.

 • ahmet
  11 Şubat 2018 20:33

  Ahmet Bey bizler asgari ücretle geçiniyoruz ve bir de üstüne maaşı zamanında alamadığımız zaman sarsılıyoruz. Bu işi yapan insanlar yanlış hesap yapıyor ise bedelini neden biz ödüyoruz.

 • serkan
  12 Şubat 2018 19:05

  hastanede herkes temizlik personeli ama sadece bir kaç kişi temizlik yapıyor. Herkes bir masa başı bulmuş.Olan bize oluyor

 • çalışan
  13 Şubat 2018 18:48

Bir Yorum Yazın