DOLAR 16,1920 -0.96%
EURO 17,4658 -0.86%
ALTIN 964,40-0,79
BITCOIN 4710250,74%
Karabük
23°

AÇIK

20:31

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Her Telden(17.Ağustos.2016)

ABONE OL
17 Ağustos 2016 08:43
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DÜN “AK PARTİ YENİCE’DE SIKINTILI MI..?” ŞEKLİNDE BİRKAÇ YAZIMIZ VARDI,MEGER SIKINTILI OLAN YENİCE’NİN TAMAMIYMIŞ..!!
Dün “AK PARTİ YENİCE’DE SIKINTILI MI..?” şeklinde bir/iki yazımız çıkmıştı,emin olun Okurlarımızdan “ŞİMDİYE KADAR,HİÇ AMA HİÇ ALMADIĞIMIZ KADAR OLUMLU GÖRÜŞLER ALDIK İYİ Mİ..”
Bay/bayan telefonla arayan o kadar çok okurumuz oldu..
Çok enteresan değerlendirmeler yapan Okurlarımız “SIKINTI AK PARTİ DE DEĞİL.SIKINTI TÜM YENİCE İLÇESİNDE YAŞANIYOR.YENİCE İNSANI BİR İRADEYE BİAT ETTİRİLMEK İSTENİYOR..” gibi görüş verdiler.
Yenice noktasında AK Parti yanlıları “NEYMİŞ BİR MİLLETVEKİLİ YENİCE’YE GİREMEZMİŞ.BÖYLE SAÇMA/SAPAN BİR DÜŞÜNCE OLUR MU..?” diyorlar..
Bir AK Parti mensubu kardeşimiz “İKİ MİLLETVEKİLİ ARASINDA BİRİSİNİ İSTEMEDİĞİNİ AÇIKÇA SÖYLEYENLERE KARŞI,DİĞER MİLLETVEKİLİ NEDEN SERT TEPKİ GÖSTERMİYOR.DUYMADI MI YOKSA..?” diye sordu.
YENİCE’DE SIKINTI GERÇEKTEN BÜYÜK arayanlardan öğrendiğimiz bu ve Yenice kökenli bir Kardeşimiz “İSTERSENİZ YENİCE MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRETİM ÜYELERİNE SORUN..” gibi bir yaklaşım gösterdi..
Biz “YENİCE İLÇESİNDE,AK PARTİ SIKINTILI..” derken,meğer “YENİCE İLÇESİNİN TAMAMINDA SIKINTI VARMIŞ.İLÇE SAKİNLERİ BASKINDAN BIKIP/USANMIŞLAR..” ortaya bu çıktı..
YENİCE,adeta,patlamaya hazır bomba gibi,haberiniz olsun..

DAHA ŞİMDİDEN,2019 YEREL SEÇİMLERİ İÇİN, “YENİCE’DE BELEDİYE BAŞKAN ARAYIŞINDA OLANLAR VAR..” VE GELİŞMELER HIZLI..
Dün çok önemsediğimiz bir Kardeşimiz telefonla arayarak “YENİCE İLE İLGİLİ YAZILARINIZI OKUDUM.SİZ ÇIBANIN ÜZERİNE ŞÖYLE BİR DOKUNMUŞSUNUZ.BU ÇIBANIN DEŞİLMESİ GEREKİR..” şeklinde değerlendirmeler yaptı.
BİZ OLAYIN/OLAYLARIN ÇOK KÜÇÜK KISMINA DEĞİNMİŞİZ.
O Kardeşimiz bunu söyledi ve “SİZİN YAZDIKLARINIZ OLAYLARIN KÜÇÜK BİR BÖLÜMÜ,BİR NOKTASI.YENİCE ÇOK SIKINTILI,BİLDİĞİN GİBİ FALAN DEĞİL..” anlamında sözler etti.
Gerçi,AK Parti içinde SİYASET YAPAN Kardeşlerimiz çok enteresan olaylar anlattılar,ancak,bunların yazılması hayli zor,zira elimizde herhangi bir veri/done yok..
Ancak,YENİCE BU HALİ İLE AK Parti içinde sıkıntı yaratacak gibi görünüyor,AK Parti YENİCE OLAYINDAN dolayı çok sıkıntı yaşayabilir ve zaten YENİCE ile YORTAN Belediyeleri arasında ciddi bir sürtüşmeden de söz ediliyor.
YENİCE Belediye Başkanlığı için ÇOK CİDDİ ARAYIŞLAR BAŞLAMIŞ,birçok isimden söz ediliyor,gerek AK Parti içinde,gerekse CHP ile MHP içinde çok sayıda isimden söz ediliyor..
Neyse ; YENİCE İLÇESİ CİDDİ BİR SIKINTI YAŞIYOR..

SİYASET DÜNYASI “KENDİSİNİ FETULLAH GÜLEN CEMAATİNDEN ARINDIRABİLECEK Mİ..?” VE DÜN SÖYLENEN ÖVÜCÜ SÖZLER..!!
AK Parti Genel Merkezi,Teşkilatlara Genelge yollayarak “İÇİNİZDE FETULLAH GÜLEN CEMAATİNE MENSUP İNSANLAR VARSA SÜRATLE TEMİZLEYİN..” talimatını verdi.
FETÖ Terör Örgütü yanlılarının AK Parti Yönetim kademelerinden ayıklanmaları Genel Merkez talimatı ile istendi,şimdi göreceğiz nasıl bir AYIKLAMA OLACAK..?
BİRLİKTE GÖRECEĞİZ..
Ak Parti Genel Merkezi TEŞKİLATLARINA içinizde FETÖ Terör Örgütü ile bağlantılı olduğunu tespit ettiğiniz isimleri süratle yollayın gibi bir mesaj,bir talimat verdi..
TEŞKİLATLAR BUNUN GEREĞİNİ YAPACAKTIR KUŞKUSUZ.
Bu arada 17/25 ARALIK 2013 Tarihi milat olarak alınacak ve O TARİHLERDEN SONRA FETÖ bağlantılarında ısrar edecek olanların üzerine gidilecek.
Bunu da ÇEŞİTLİ KAYNAKLAR onaylıyorlar..
Böyle olunca da 17/25 Aralık 2013 tarihinden önce YAPILAN ÖVGÜ dolu konuşmalar,FETULLAH GÜLEN’İN yere göğe sığdırılmadığı birçok konuşma GÜME GİDİYOR elbet.
SANAL BASINDA NELER YAYINLANIYOR/NELER değil mi..?

SAYIN AHMET TURGUT KURTOĞLU,ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ BİR KONUYA DEĞİNMİŞ,ANCAK,KARDEŞİN HESABINI KARDEŞMİ VERMELİ..
TÜRKİYE KAMU-SEN Karabük İl Başkanı Sayın AHMET TURGUT KURTOĞLU,çok ama çok önemli bir konuya değinerek HALEN KAÇAK OLAN FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ’NÜN HAVA KUVVETLERİ İMAMA olduğu iddia edilen ADİL ÖKSÜZ’ÜN kardeşini gündeme getirmiş.
Sayın KURTOĞLU,bu bağlamda “KAÇAK OLAN ADİL ÖKSÜZ’ÜN KARDEŞİ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NDE BÖLÜM BAŞKANI YAPILMIŞ MIDIR..” diye soruyor.
Sayın KURTOĞLU’NUN gündeme getirdiği konuların hepsi çok önemli,ancak,HAVA KUVVETLERİ İMAMI olduğu gerekçesi ile aranan ADİL ÖKSÜZ isimli şahsın Kardeşi hakkında ki iddiası/soruları çok daha önemli elbet.
KARDEŞİN HESABINI KARDEŞ Mİ VERECEK..?
O zaman DARBECİ GENERALLERDEN birisinin hesabını,AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olan Kardeşinden mi sormamız gerekecek,bu nokta gündeme gelir/gelebilir.
SUÇLARIN ŞAHSİLİĞİ PRENSİBİ BU DAVA İÇİN GEÇERLİ DEĞİL Mİ..?
Örneğin CHP veya MHP Genel Başkan Yardımcılarından birisinin Kardeşi,DARBECİ ve FETÖ Terör Örgütü elemanı olarak çıkmış olsaydı Neler yazılır/söylenirdi bir düşünün..!!
Bu konu da suçların şahsiliği bazen uygulanıyor,bazen görülmüyor gibi..!!

CHP KARABÜK İL BAŞKANI AVUKAT SAYIN ERDOĞAN DİNÇEL “YILANI BESLEYENE BİRŞEY YOK,YILANA SARILANA CEZALAR GELİYOR..”
CHP Karabük İl Başkanı Avukat Sayın ERDOĞAN DİNÇEL dün Gazetemiz Bürosuna bir nezaket ziyaretinde bulundu ve uzunca süre sohbet ettik,bir süre sohbetimize Sayın ATİLLA KARAASLAN’DA geldi,katıldı..
Sayın ERDOĞAN DİNÇEL,bir pankart hazırlattığını anlatarak “MİLLET OLARAK AFFETMİYORUZ..” yazacaklarına işaret etti ve “FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNE DESTEK VERENLERİ AFFETMEDİKLERİNE İŞARET EDECEKLERİNİ..” söyledi.
Daha sonra da “KOYNUMUZDA YILAN BESLEMİŞİZ..” gibi açıklamalara göndermelerde bulunarak “KOYUNLARINDA YILAN BESLEYEN İNSANLARA BİRŞEY YOK.ÜÇ KURUŞ FAZLA FAİZ ALACAĞIZ DİYE ADETA,YILANA SARILANLARA CEZALAR GELİYOR..” dedi.
Bu konuda bir Banka ile ilişkilendirilen gözaltı ve tutuklamaların “HADDİNİ AŞMAMASI GEREKTİĞİ..” konusunda görüşler verdi ve bu nokta da “YILANI KOYUNLARINDA BESLEYENLER İLE YILANA SARILANLAR/SARILMAK ZORUNDA KALANLAR İYİ AYIRT EDİLMELİ..” gibi konuştu..
Sayın ERDOĞAN DİNÇEL bir hazırlık içinde olduklarına işaret etti.

ÇOK VAHİM BİR İDDİA “DAHA DÜNE KADAR BİR ÖĞRENCİ YURDUNDA MAKLUBE YİYİP,SOHBETLERE KATILANLAR ŞİMDİ NE YAPIYOR..”
YENİCE Kökenli haberler geliyor,bunların çok sıkıntılı bir süreç yaşandığının tanığı gibi haberler bunlar,örneğin bir Kardeşimiz soruyor “DAHA DÜNE KADAR BİR ÖĞRENCİ YURDUNDA MAKLUBE YİYİP,SOHBETLERE KATILANLAR KİMLERDİ..” diyor.
RESMİ PLAKALI ARAÇLARDAN SÖZ EDİYOR..
O YURDA VERİLEN MUTFAK MALZEMELERİNDEN SÖZ EDİYOR ve maklube yiyip,sohbetlere katılanların “BİR BÖLÜMÜ ŞİMDİ MUHBİR OLMUŞLAR GALİBA..” sevmedikleri herkesi FETÖ TERÖR Örgütü üyesi olarak şikayet ediyorlarmış.
BİR HISIMLARI MI NE GÖZALTINA ALINMIŞ..
O zaman şafak atmıştır herhalde..
YENİCE İlçesinde ciddi sıkıntılar yaşanıyor,buna ilişkin bir/iki küçük yazımız çıkmıştı,ardından bir sürü telefon aldık ve örneğin SEYİR TERASI ile ilgili CHP’Lİ Belediye Meclis Üyeleri’nin GÜNDEME ALINMAYAN ÖNERGESİNDEN söz edenler oldu..
Önerge de ciddi iddialar varmış sanıyoruz.
BELEDİYE MECLİS TOPLANTISINDA önerge gündeme alınmamış.
Görünen o ki ;YENİCE FOKUR/FOKUR kaynıyor,büyük bir baskı ortamından yakınan geniş bir kesim var ve bu durum AK Parti içinde de ciddi reaksiyonlara yol açıyor..
BEKLEYELİM BAKALIM NELER/NELER GELİŞECEK..
Bu kadar baskı iddiası,bir yerlerden mutlaka ses verir..
Mutlaka ses verecektir..

15/16 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİN HEMEN ARDINDAN “ŞİMDİ İHBAR FURYASI BAŞLAR…” ŞEKLİNDE YAZMIŞTIK VE BAŞLADI..
15/16 Temmuz tarihinde,Ülkemizi uçurumun kenarına getiren ve TSK İçinde ki Vatansever Askerlerin,Vatandaşın, Cumhurbaşkanının dirayetli,dik duruşu ile püskürtülen HAİN DARBE girişiminden bir/iki gün sonra bir yazı yazmıştık.
Özetle “ŞİMDİ İHBAR FURYASI BAŞLAR.HEMEN HERKES SEVMEDİĞİ İNSANLARI FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ İLE BAĞLANTILI DİYE İHBAR EDER /İSPİYON EDER..” anlamında yazılar yazmıştık.
NE YAZIK Kİ BUNLAR YAŞANIYOR..
Veya yaşandığına ilişkin ciddi bilgiler,bulgular,kanaatler var.
Bakın YENİCE KÖKENLİ bilgiler çok enteresan ve bazı kardeşlerimiz “DAHA DÜNE KADAR,BİR ÖĞRENCİ YURDUNDA MAKLUBE YİYEN VE SOHBETLERE KATILAN BİR KİŞİ,ŞİMDİ ÖNÜNE GELENİ FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ İLE BAĞLANTILI GÖSTEREREK İHBAR EDİYORMU..” diyor.
Hatta,O İHBARCI kişinin en yakın hısım akrabaları FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ ile bağlantılı oldukları için gözaltına alınmışlar ve geniş çaplı bir araştırmaya hedef olmuşlar..
HEMEN HER YERDE BU DURUM YAŞANIYOR..
Bir İLÇEMİZDE,TÜRKİYE GENELİNDE YAYGIN MARKETLER ZİNCİRİ OLAN FİRMANIN gelmesi için çaba gösteren,girişim yapan birkaç kişi hakkında da FETÖ Terör Örgütü ile bağlantılı şeklinde ihbarlar yapıldığına ilişkin iddialar var.
SİYASİ KİMLİKLİ kişilerin girişimi ile O MARKETLER ZİNCİRİ,O küçücük İlçemizde de MARKET AÇMIŞ ve YEREL MARKET,BAKKAL GİBİ küçük işyerlerine büyük zararı dokunmuş.
BU KONU BİLE ŞİKAYETE MUHATAP OLMUŞ İDDİALARI VAR.

MHP İÇİNDE DURAKLAMA OLDU,ANCAK,DALGALANMA SÜRÜYOR VE ÖNÜMÜZDE Kİ GÜNLERDE YAŞANABİLECEK GELİŞMELER..
Biliyorsunuz 15/16 Temmuz HAİN DARBE girişiminden önce,MHP içinde çok ciddi gelişmeler vardı,OLAĞANÜSTÜ KURULTAY için Mahkemelere gidildi,önemli gelişmeler oldu.
SONRA 15/16 TEMMUZ DARBE OLAYI GİRDİ DEVREYE.
MHP İÇİNDE YAŞANANLAR DURAKSADI..
Tam bu aşama da MHP Genel Merkezi KARABÜK İL ve MERKEZ İLÇE BAŞKANI’NI görevinden alındı ve yine bir haber çıktı,GENEL BAŞKAN Adayı Sayın MERAL AKŞENER Disiplin Kurulu’na veriliyor.
Sayın MERAL AKŞENER’İN MHP’DEN İHRAÇ EDİLMESİ için süreç başlatıldı ve bu durumda EĞER SİYASETE DEVAM EDECEKSE Sayın MERAL AKŞENER için YENİ BİR PARKİ KURMANIN DIŞINDA seçenek kalmıyor.
ÇOK ÇABUK TEŞKİLATLANABİLİR Sayın AKŞENER..
Eğer yeni bir SİYASİ PARTİ kurmak yoluna giderse çok çabuk Teşkilatlanır,zira,MHP’NİN GÖREVDEN ALDIĞI Teşkilatlar var,kendisine çok önemli misyon yükleyen çevreler var..
ÇOK ÇABUK TEŞKİLATLARINI KURAR Sayın AKŞENER..
Ve ;bize göre SİYASİ PARTİ kurduğu an,Sayın MERAL AKŞENER’İN en fazla üzerine gideceği grup,bu FETÖ Terör Örgütü ile bağlantılı olanlar.olacaktır..
YÖNELTİLEN SUÇLAMALARA CEVAP NİTELİĞİNDE,Sayın MERAL AKŞENER en fazla FETÖ Terör Örgütü’ne dolayısı ile FETULLAH GÜLEN Cemaati ile yakın bağlantısı olanlara karşı eleştiriler getirecektir..
BAKALIM MHP DİSİPLİN KURULU NASIL KARAR VERECEK.
İHRAÇ KARARI yeni gelişmeler yol açabilir..

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (5)
 • susmuycaz

  ahmet abıcım allah senden razı olsun yenıcedekıbu sorunu dıle getırdıgın içinkeske herkes senın gıbı cesur olabılse.yenıcede cogu ınsan zekı caylı ve takımı tarafından baskı ve tehdıtle susturuluyor.rabbım buyuktur kı yenıce aydınlıkgunlere kavusacaktır.ona buna atılan ıftıralar gun gelecek kendılerını bogacak.ak partının a sına bıle yakısmayan bu kısılıkler defolup gıdecekler ve o gun kımse suratlarına dahı bakmayacak.bu arada naıl ayanı tanımıyorum ama bu kadar korkulduguna göre baya hakıkatlı bı adam

 • Ali Memati

  Bu yenicenin işinde bir şey anlamaadım la gardaaşım.Yazıyı yazzan sanki Nail AYAN denen adam.Sanki başkan o.yeniceyi ve siyaseti idare edemeyenler,yönetemeyenler,kendisinden olmayanlara kin besleyenler ayağına taş takılsa Nail AYAN dan ve ya kendilerine engel olacak kişilerdn bilirler.Çok ucuz bir iş.Nail AYAN la fazla merabalığım yok.Danışman ken bir iki defa görüştük.sevecen güler yüzlü bir arkadaş.Çok iyi bir dava adamı olarak biliyorum.Arasırada yenicede aday olabilir diye konuşulan biri.Ben şu ana kadar hakkında kötü konuşan bir insana fazla rastlamadım.Ama yenice teşkilaatını çok iyi biliyorum.Nail Ayanla onlaarı kıyaslamambile.FETÖ denen ve yorum yaapan takma ismiyle teröre ve fetö ye meraklı zavallı kişi Nail AYAN la guya dalga geçiyor.Ben öyle anladım.Yüzde yüz yenicel,d,r.ve o malum gurubun tetikçisidir.Yakışmıyor.Yakışmıyor.Yakışmıyor.

 • Nasıl yani

  Maşaallah Nail Ayan iyi çalışıyor diye yazan kişi.Nasıl iyi çalışıyor yani.Nail Ayan işini iyi yapan bir insandır,hakkaten iyi çalışır.Bunu demek istersen haklısın.Başka manada söylersen vebal alır günaha girersin.Yenice meselelerine dair bir sızın varsa,yazılıp,çizilenler yaşananların binde biri bile deyil.Orman İşletmesinde yaşananlar bilinmiyormu.Yüksekokul Hocalarının analarından emdini burunlarından getirenler yokmu.

 • FETÖ

  Maşallah Nail Ayan iyi çalışıyor.

 • FETÖ

  Maşallah Nail Ayan güzel çalışıyor.


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Trabzonspor

  38 +33 81
 2. Fenerbahçe

  38 +35 73
 3. Konyaspor

  38 +21 68
 4. Başakşehir

  38 +20 65
 5. Alanyaspor

  38 +9 64
 6. Genişlet
 7. Beşiktaş

  38 +8 59
 8. Antalyaspor

  38 +7 59
 9. Karagümrük

  38 -5 57
 10. Adana Demir

  38 +13 55
 11. Sivasspor

  38 +2 54
 12. Kasımpaşa

  38 +10 53
 13. Hatayspor

  38 -4 53
 14. Galatasaray

  38 -2 52
 15. Kayserispor

  38 -7 47
 16. Gaziantep FK

  38 -8 46
 17. Giresunspor

  38 -6 45
 18. Ç. Rizespor

  38 -27 36
 19. Altay

  38 -18 34
 20. Göztepe

  38 -37 28
 21. Yeni Malatya

  38 -44 20
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.