İlçe Değerlendirme Toplantılarının 2.’si Eflani’de Yapıldı

  • Haberin Tarihi: 27 Mart 2017
  • Bu haber 529 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İlçe Değerlendirme Toplantılarının 2.’si Eflani’de Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün İlçe Değerlendirme Toplantılarının ikincisini Eflani İlçesinde gerçekleştirildi.

Eflani Halk Eğitimi Merkezinde yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, Şube Müdürü Nevzat Akbaş ile Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Şükrü Sever, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu, Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail Ergün, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Muhammet Yolmaz, Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail Özden ile Eflani İlçesi okul ve kurum müdürleri katıldı.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse’nin eğitim öğretim ve yönetim faaliyetlerine ilişkin genel açıklamaları ile başladı. Akabinde ilçedeki eğitim-öğretim faaliyetlerine ilişkin brifing ve ilçe genel değerlendirmesi İlçe Millî Eğitim Müdürü tarafından sunuldu. Daha sonra toplantıya İlçe okul/kurum yöneticilerine ayrı ayrı söz verilerek okul/kurumların sınav başarı durumları (TEOG/YGS/LYS), sosyal, kültürel, sportif etkinlikleri, proje ve çalışmaları hakkında bilgi vermeleri ile devam edildi. Millî Eğitim Şube Müdürü Nevzat Akbaş okul/kurumlara ilişkin genel değerlendirme yaparak okul/kurum yöneticilerinin sorularına ilişkin açıklamalar yaptı. Okul/kurumların ihtiyaç ve sorunlarının ele alınmasının ardından toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse’nin iyi dilek ve başarı temennisi ile son buldu.

Toplantı bitiminde Halk Eğitimi Merkezi binasındaki çeşitli kurslar gezildi ve kurs etkinlikleri ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse ve beraberindekilere bilgi sunuldu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın