Karabük’te Toplam Vaka Sayısı 10 Bini Aştı

 • Haberin Tarihi: 22 Kasım 2020
 • Bu haber 364 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

Karabük’te son 30 gün içinde korona virüsten dolayı ölenlerin sayısı 68’e yükselirken, 17 Mart’tan bu yana kent genelinde ölenlerin sayısı ise 114’e ulaştı.
Ülke genelinde hızla yeniden artış gösteren Korona Virüs vakalarının en yoğun olduğu illerden biri olan Karabük’te bugüne kadar toplam pozitifli vaka sayısı ise 10 bini aştı. Günlük ortalama 300’ün üzerinde pozitif vakaların çıktığı kent genelinde son bir ayda virüsten ölenlerin sayısı ise 68 oldu.
Son 24 saat içinde Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde korona virüs testleri pozitif çıktıktan sonra tedavi altına alınan Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenlerinden Şaban Kürşat K. (45) ve İbrahim A. (89), Ayşe C. (67), Halil Y. (68), Mehmet D. (88) ile Arslan K. (73) yaşamını yitirdi. Bu ölümlerle birlikte kentte korona virüsten ölenlerin sayısı ise 114’e yükseldi.

“Ev ziyaretleri yasaklanmıştı”
Öte yandan kent gelinde vaka sayılarının hızla artış göstermesinden dolayı korona virüs tedbirleri kapsamında İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından İl, ilçe ve beldelerde 17 Kasım itibarıyla geçerli olmak üzere 14 gün boyunca tüm ev ziyaretleri yasaklanmıştı.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Avatar
  köleadaml
  22 Kasım 2020 20:32

  milleti korku ve panikle yönetmek ekonomileri batırmak istiyorlar.insanları aç sefil muhtaç bırakmak isteyen dış güçlerin taşeronlerı icerdede ekonomıyı lkapatmak için var gücüyle çalışıyor.orta çok kıgarip bir durum var hazıranda tüm hayat normale dönmüştü türkıye ama kasım ayı gelene kadarortada hiç bir anormal veri yoktu hatta ölümler 30 altına düşmüştü ne olduda kasım ayında.vakalr arttı çünkü grip sezonu başladı.bakan açıkladı tum mevsımler grip vakaları corona dedi yanı her grıp olan pozıt vaka demek .neden test yapılıyor ki ozaman.hale balık nezaman gelı mevsım gelınçe.zaten kısıtlamara bakılırsa gece vurus sokaklarda gunduz uykuda galiba .buda gösteririorki devlet aklı selım insanlar bu oyunun farkında o yuzden ekonomılerın kapatılıp insanların köleleşmesının önüne geciyor.unaın millet insanoğlunun gleçeği tahlikede.ALLALIM DEVLETİMİZİ MİLLETİMİZ ŞER GÜÇLERDEN KORUSUN. AMIN

Bir Yorum Yazın