KARDEMİR Genel Müdürlüğü Önlemlerini Sürekli Genişletiyor..

 • Haberin Tarihi: 27 Mart 2020
 • Bu haber 238 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

Vardiya Otobüslerinde “OTURMA DÜZENİ..” Değiştirildi ve Yeni Otobüsler…

Koronavirüs salgınına karşı,olayın ilk çıktığı günlerden bu yana,aldığı önlemlerle dikkati çeken KARDEMİR Genel Müdürü Dr.Hüseyin Soykan ve ilgili Müdürlükler,alınan önlemleri sürekli geliştirerek sürdürüyorlar.Bu cümleden olmak üzere İçişleri ve İlgili Bakanlıkların genelgeleri doğrultusunda “Vardiya Otobüs ve Araçlarında..”oturma düzeni değiştirildi ve araçlarda ki yeni oturma düzeni için “Sosyal Mesafenin mutlaka korunacak şekilde olması gerektiği..” bir tamimle duyuruldu.

Bu tamim ve uygulama gereğince Vardiya Otobüs ve Araçlarında,araç kapasitelerinin yarısı kadar işçi taşınacak ve bunun için “ Yeni otobüslerin,araçların temin edildiğine..” ilişkinde bilgiler veriliyor.Şu an itibarı ile KARDEMİR işçi ve personel taşımacılığında kullanılan araçların miktarında da yeterli düzeyin yakalanması amacı ile,yeni araçların temin edildiğine dikkat çekilyor

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Avatar
  Ateş
  29 Mart 2020 12:30

  Kardemir suç işliyor ve bu suçun hesabı zamanı gelince mutlaka sorulur. Şu an hiçbir şekilde işe gitmesi gerekmeyen, işlerini rahatlıkla evinden yapabilecek kapsam dışı personel zorla işe getiriliyor. Daha önemlisi, satışlar azaldığı için daha az işçiyle üretim yapmak, dolayısıyla yüzlerce işçiyi evlerine göndermek mümkünken stok için üretim yapılıyor; yüzlerce işçinin ve işçi ailesinin hayatı stok üretimi için riske atılıyor. Bunların hesabı bir gün mutlaka sorulur.

  Karabük yerel basını bunları görmüyor mu? Görüyor. Bilmiyor mu? Biliyor. Peki neden akşama kadar “evde kal” ninnisi söylerken Kardemir yönetiminden bu suçunun hesabını sormuyor?

Bir Yorum Yazın