Koca, Ben AK Partinin Bir Neferiyim…

  • Haberin Tarihi: 16 Mayıs 2018
  • Bu haber 263 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Koca, Ben AK Partinin Bir Neferiyim…

24 Haziran’da yapılacak genel seçimler çerçevesinde, AK Parti milletvekili aday adayı olan Rifat Koca aday adaylığı ile ilgili bir dizi açıklamalarda bulundu.

Karabük ve yöresine hizmet amacıyla yola çıktığını belirterek bir değerlendirme yapan Koca, “Mülakat süreci benim adıma çok yararlı ve olumlu geçmiştir. Mülakat ortamında başvuru formuna dair şahsıma herhangi bir soru yöneltilmemiştir. Mülakat, AK Partimizin kıymet verdiği değerler üzerine sohbet ortamında, samimi bir yaklaşımla gerçekleşmiştir” dedi.

Her aday adayının mülakatta kaldığı süre kadar kendisine zaman tanındığını söyleyen Rifat Koca, “Aday adayı arkadaşlarımın hemen hemen hepsi gibi bende aynı mülakat ortamına ve sorulara muhatap kaldım. 30 yılı aşkın süredir siyaset ve cemiyet hayatının içerisinde biri olarak tecrübelerimle Karabük halkına hizmet gayesi ile bu yola çıktık. Yakın çevrem, ailem, il ve ilçelerimizdeki dostlarımızın telkinleri ile bu kutlu davada AK Partimizin bir neferi olarak yola çıktım. Ön planda olan insanların bazı eleştirilere maruz kalması önlenemez bir durumdur. Bunlara bakmak yerine önümüze bakıp hizmet aşkı ve azmimizden hiçbir kayıp vermeden yolumuza devam edeceğiz” sözlerine yer verdi.

Diğer yandan, Yenice’nin deneyimli siyasetçilerinden bir tanesi olduğu belirtilen Rifat Koca, daha önceki yıllarda belediye başkanlığına aday olmuş, bir süre ilçe başkanlığı görevinde bulunmuş ve bir dönem de AK Parti’den belediye meclis üyeliği görevini yürüttüğü de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Yenice’de ki bir çok derneğin kuruluşunda ve yönetiminde de yer aldığı belirtilen Rifat Koca’nın, Özellikle Yenice’nin yüksekokula kavuşması için çaba gösteren ve sahibi olduğu dershaneyi yüksekokula karşılıksız devretmeyi de kabul ettiği bilgileri verildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın