“Mehmet Aytekin’den Karabükspor Feryadı..”

 • Haberin Tarihi: 20 Kasım 2020
 • Bu haber 187 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

KARABÜKSPOR Eski Kulüp Başkanlarından Mehmet AYTEKİN,başta Karabük Valisi,Kardemir Yönetim Kurulu Üyeleri,Karabük Siyaseti ve topyekün Karabük Kamuoyu’na çağrı yaparak “GELİN BU KENTİN ORTAK DEĞERİ,MARKASI KARABÜKSPOR’A EL VE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE SAHİP ÇIKALIM/ÇIKIN..” yolunda görüşler dile getirdi.

KARABÜKSPOR Eski Kulüp Başkanlarından Mehmet Aytekin sosyal medyasından bir açıklama yaparak “ KARABÜKSPOR’A sahip çıkılmasını isteyerek..” geniş bir kesime çağrıda bulundu.Mehmet Aytekin Sosyal Medyasından yaptığı açıklama da şu görüşlere yer verdi.

Aytekin : ”Sayın Valim size sesleniyorum; ben devlet memuruyum ben bur da misafirim söylemleriniz inanın bizi Karabükspor sevenlerini derinden üzmektedir. Sizden önceki valimiz sayın Kemal Ceper de misafirimizdi ve devlet memuruydu. Ama inanın çoğu Karabüklünün yapamadığını yaptı, görevi suresince tüm Karabükspor organizasyonunu bizzat kendisi yaptı. Siz neden taşın altına elinizi koymuyorsunuz. Hukuk sureci var derseniz, o konu çözülmeye başladı. Çok mu zor Belediye başkanını Ticaret Odası başkanının Kardemir A.ş yönetim kurulunu bir araya getirmek istişareler yapmak bir sonuca bağlamak..Bakın vergi SSK borcuna devletimiz tüm kulüplere 72 ay vade yaptı. Bu fırsatı kaçıramayız. Hem kulübümüzün transfer tahtasını açmak, hem de 72 kişiyi mağduriyetten kurtarmak inanın sizin elinizde.. Kardemir A.Ş yönetim kurulu başkanım size de bir çift sözüm var; Yıllardır bu takıma sponsor olundu ve bu takim sizin Avrupa da bile reklamınızı yaptı. Alınan her farklı mağlubiyet inanın önce size zarar veriyor.Bir an önce şehir büyükleriyle bir araya gelerek çözüm üretmek zorundasınız.Bu şehrin sizin üzerinizde hakları vardır. Burası işçi emekçi şehridir. Futboldan başka sosyal faaliyeti yoktur.Karabüksporun mevcut kötü durumunu görmezden gelemezsiniz.Acilen çözüm bulmalısınız..Son sözüm mevcut yönetimine.. 2 yıldır takıma sahip çıkma gayretleriniz olabilir. Ama, ne skor,ne maddi,ne transferi açma babında hiçbir olumlu gelişme sağlayamadığınız,ve takim son surat amatör kümeye doğru hızla ilerliyor.Bu takimi PTT liginden alıp amatör kümeye düşüren kişiler olarak tarihe geçecek kişiler olmayın.Yarın tüm fatura size kesilecektir.Yapacağınız tek şey istifa edip ,kimsenin aday çıkmamasıdır.Alacak olan varsa bırakırız, söylemleriniz samimiyetsizlikten öteye gitmez.Siz soruna çare olamıyorsanız bırakın, şehrin diğer dinamikleri sorunu çözmeye mecbur kalsın. Siz oradayken nasıl olsa sahip çıkan birileri var diye kimse topa girmez. Sizden ricam alnınızın akıyla istifa edin. Son sözüm Mavi Ateşe.. Neyi bekliyorsunuz? Bu sessizlik niye?.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Avatar
  Gönderen
  21 Kasım 2020 19:42

  Yine Karsemir’in binlerce ortağının cebine göz dikmişler. Madem Karabükspor Karabük’ün ortak değeri kurtarmak için niye Kardemir’in binlerce ortağının elini cebine atması isteniyor? Yapsınlar bir Karabükspor’u kurtarma kampanyası, bütün Karabüklüler ortak değer dedikleri Karabükspor’u kurtarmak için elini cebine atsın. Ortak değer diyorlar ama, Karabükspor’u kurtarmak için ellerini cebine atan yok, Kardemir’in binlerce ortağının cebine göz dikiyorlar. Mehmet Ali bey gibi ellerine cebine atsalar Karabükspor çoktan kurtulurdu. Kardemir yöneticileri Karabükspor’u kurtarmak istiyorlarsa, kendi maaşlarını, harcırahlarını ce oturum başı aldıkları ücretleri bağışlayabilirler. Birikimlerini Kardemir’e yatırmış binlerce küçük ortak temettü beklerken şirketin parasını top peşinde savuracaklarsa çok yanlış ederler. Kulüp çalışanlarının sıkıntılarını gidermek sözkonusu olacaksa onlara Kardemir bünyesinde yapabilecekleri iş versinler….

Bir Yorum Yazın