MHP’de Görev Dağılımı Yapıldı

 • Haberin Tarihi: 21 Ocak 2021
 • Bu haber 1412 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

22 Kasım’da gerçekleştirilen 13’üncü Olağan Karabük  İl Kongresinde göreve seçilen Dr. Âdem Kar başkanlığındaki MHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda yeni yönetim kendi arasında görev dağılımı yaptı.

Buna göre; Cenk Gedikoğlu ve Yılmaz Güzel İl Başkan Yardımcılığına getirilirken, Alparslan Kanca İl Sekreteri, Ümit Hakan Yılmaz’da İl Muhasibi oldu.

Basın Yayın ve Kamu Kuruluşlarından Sorumlu Muharrem Yunus Çelik. İş Dünyasından Sorumlu Orçun Bilgin, Aykut Kaba. Odalar, Dernekler ve Sendikalardan Sorumlu. Ramazan Cesur.  Kadın Kolları ve İlçe Teşkilatlarından Sorumlu Gürkan Malkoç. KARDEMİR’den Sorumlu Yavuz Taşyıkan, Mustafa Turgut Cengiz. Mahalle ve Köy Teşkilatları Sorumlusu Alparslan Kamil Yılmaz. Safranbolu Mahalle ve Köy Teşkilatlarından Sorumlu Mustafa Aydın.

Yenice Sorumlusu  Hüseyin Alimoğlu, Sedat Çakıl.  Eskipazar Sorumlusu Yıldıray Çalman.

Ovacık Sorumlusu Celal Tokatlı.   Eskipazar Odalar, Dernekler ve Sendikalar Sorumlusu İsmail Ova.  Hukuk İşleri sorumlusu Emrah Köklü.  Sağlık İşleri Sorumlusu; Yaman Asar.

MHP İl Başkanı Dr. Âdem Kar; “Birlik ve beraberlik içerisinde son derece nezih bir kongre gerçekleştirdik ve dava arkadaşlarımızın teveccühleriyle göreve geldik. Hedefimiz en az iki milletvekilliği ve tüm belediyeler. Bunu el birliği içerisinde başaracağız. Tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum, Allah bizi mahcup etmesin” dedi.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Avatar
  ülkü
  21 Ocak 2021 23:59

  Nerden nereye Sayın Devlet Bahçeliyi takdir etmek lazım 2001 kiriziden anasolM hükümetinde duvara toslayab ve kriz sonrası seçimde baraja takılarak meçlıis dısı kalmış bir parti ilk genel secimlerde tekrar meclise giriyor ama ekonomıde dıi siyasette politika üretemyince tekrar gözden düşen baraj altında kalma tehlikesi yaşayan parti Devlet Bahçelinn kurnzaca hadi getirin başkanlık sistemine destek veriyorum diyerek BİNALİ YILDIRIM başkalığı döneminde türkiyedeki yönetim sistemini değitirrek cumhur başkalığı başkanlık modelini ülkemize getirmiştir .bu sayede artık MHP ülkede kilit parti konumuda adeta başkanlık koltuğunun SARAYIN anaktarı eline almiştir.MHP siz hiç bir şekılde sağ iktidar olmuyor ve adeta sarya cıkmak isteyeni kendine muhtaç hale gtiriyordu.artık bir bakıma hem muhalefette hemde iktidarda koolesyanın babası var.yeni sistem bunu mecbur kılıyor..E nede olsa devlet aklı MHP yi sarayın kapısını açan altın anahtar konumuna getir .akıl dediğin bu olsa gerekir..

Bir Yorum Yazın