Parti Üyelerimize Güvenimiz Tamdır

  • Haberin Tarihi: 24 Mart 2015
  • Bu haber 12003 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Parti Üyelerimize Güvenimiz Tamdır

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili aday adayı Mustafa Akay bir dizi açıklamalarda bulunarak, “parti üyelerimize güvenimiz tamdır” dedi.

Akay, aday adaylığı süreci ve 29 Mart’ta yapılacak üye bazında ki önseçim ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Bilindiği gibi ön seçim yapılması halinde aday adayı olacağımızı açıklamıştım. Parti içi demokrasinin işlemesi, üyenin de seçim sürecinde çalışmalara katkı verebilmesi anlamında ön seçim talebimiz kabul gördü. Böylece, sandığın üyenin önüne konulmasını sağladık. Bu tavrımızla, üyeye değer verilmesini, üyenin hatırlanmasını gerçekleştirdik. Bu tavrımızla partimizde de büyük bir hareketlenme yaşanmasına katkı koyduk. Ankara’da ilişkiler kurarak sıralamada yer almak istemediğimizi, kendimizi üyemize teslim etmek amacında olduğumuzu vurgulayarak çıktığımız bu yolda ne denli doğru bir iş yaptığımızı temaslarımızdan anlıyoruz.
Bu süreç içersinde diğer aday adaylarımızla da medeni bir ilişki içindeyiz. Onların çalışmalarını da beğeni ile izliyoruz. Onlara da bu yolda başarılar diliyoruz.
Yaptığımız çalışmalar gayet güzel bir şekilde gidiyor. Partimizdeki hareketlenme de bizi memnun ediyor. Bu çalışmalarda görüyoruz ki, toplumun geniş kesiminde Mustafa Akay, tanınıyor, biliniyor. Örgüt emekçilerimiz bir örgüt emekçisinin aday adaylığından memnunlar ve başarıya ulaşmaya odaklanmış durumdalar.
Bu süreçte, “paralı aday” temasının işlenmesinden başka hiç bir olumsuzluk yaşanmıyor. Bunu da belli çevrelerin kasıtlı çıkardıklarını biliyoruz ve oturup konuştuğumuz arkadaşlara nedenlerini ve bu iddianın geçersizliğini anlatıyoruz. Süreç içersinde bu konuyu dillendirmeye devam edeceğiz ve geçersizliğini kanıtlayacağız. Yıllarca örgütün hamallığını yapmış bir kişi olarak kendimizi üyemize teslim ediyoruz. Üyemize güveniyoruz. Üyenin desteğiyle ilk aşamayı, halkın desteğiyle de ikinci aşamayı başararak, Karabük’te CHP’nin makus talihini yeneceğiz ve Cumhuriyet Kenti Karabük’e CHP’nin bayrağını dikeceğiz” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın