Safranbolu TSO’da Başkanlık Seçimleri Tamamlandı

  • Haberin Tarihi: 15 Nisan 2018
  • Bu haber 390 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Safranbolu TSO’da Başkanlık Seçimleri Tamamlandı

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odasının Organ seçimleri geçtiğimiz hafta gerçekleşmiş ve oy kullanan 280 üye 17 meclis üyesini seçmişti. 14 Nisan Cumartesi günü gerçekleşen seçimde Meclis Üyeleri; Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Başkanını seçti.

YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA ALİ SAMİ ACAR TEKRAR SEÇİLDİ
Tek liste olarak girilen seçimde Yönetim Kurulu Başkanı değişmedi ve Safranbolu TSO bu dönemde de görevi Ali Sami Acar’a verdi. Acar’ın listesinde bulunan Metin Çakır, Eyüp Öztürk, Osman İyigüngör ve İsmail Hayri Boyacı yeni dönem Yönetim Kurulu Listesini oluşturdu.

MECLİS BAŞKANI CENGİZ ÜNAL OLDU
Meclis Başkanlığı seçiminde Cengiz Ünal, Koray Erikci ve Tuncay Coşkun yarıştı. Diğer adaylardan daha fazla oy alan Cengiz Ünal seçimi kazanarak Safranbolu TSO’nun yeni dönem Meclis Başkanı oldu.

BAŞKAN ACAR’DAN TEŞEKKÜR MESAJI
Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını kazanan Acar; “Geçen hafta gerçekleşen Organ seçimlerinden sonra bugünde Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanı seçimi gerçekleştirdik. Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odasında yıllardır süren birlik beraberliğin meyvelerini bu seçimde de topladık. Tam bir uyum şeklinde geçen seçimler sonucu arkadaşlarımız görevi bir kez daha beni layık gördüler. Beni bu göreve layık gören herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Seçim bitmiş olabilir ama çalışma asıl şimdi başlıyor. Safranbolu ticaretini ekonomisi daha da ileriye taşımak için atmadığımız adım kalmayacağından kimsenin şüphesi olmasın. Safranbolu, Dünya Miras Kenti olan ülkemizin gözbebeği bir şehirdir. Bu ayrıcalıklı şehirde yaşamanın gurunu hissederken ona hizmet etmekten de geri durmamalıyız. Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlar ile STK’lar ve Dernekler ile uyumlu çalışmamızı giderek daha da güçlendireceğiz. Kazanan Safranbolu olacak.” diye konuştu.

YENİ MECLİS BAŞKANI ÜNAL “GÜN BİRLİK BERABERLİK GÜNÜDÜR”
Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığına seçilen Cengiz Ünal; “Bölgemiz iş dünyasının öncü kuruluşu olan Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odamızda Meclis Başkanlığı yapmayı Mevlam nasip etti. Bu yolda bizlere inanan güvenen dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın. Aday olan diğer arkadaşlarımı da teşekkür ediyorum. Seçim biter bitmez diğer iki arkadaşımız gelip beni tebrik ettiler. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Bizler ayrıştırıcı değil bütünleyici olacağız ve Safranbolu için hiç durmadan çalışacağız. Yapılan seçimlerin şehrimize ve iş dünyamıza hayırlar getirmesini diliyorum”

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın