İSTANBUL (AA) – Trendyol 1. Lig'de 31. hafta yapılan tek müsabakayla tamamlandı.
Haftanın kapanış karşılaşmasında Ümraniyespor, konuk ettiği Kocaelispor'u 1-0 mağlup etti.
Süper Lig'de çıkmayı daha önceden garantileyen Eyüpspor, sahasında Boluspor ile golsüz berabere kaldı.
Liderin takipçisi Göztepe ise deplasmanda Bitexen Giresunspor'u 3-0 mağlup ederek Süper Lig'e çıkma yolunda avantajını sürdürdü.
– Sonuçlar
Haftanın maçları ve alınan sonuçlar şöyle:
Altay-Manisa FK: 0-2
Teksüt Bandırmaspor-Tuzlaspor: 1-1
Bitexen Giresunspor-Göztepe: 0-3
Eyüpspor-Boluspor: 0-0
Bodrum FK-ASTOR Enerji Şanlıurfaspor: 2-1
Gençlerbirliği-Erzurumspor FK: 2-0
Ahlatcı Çorum FK-Adanaspor: 2-0
Sakaryaspor-Ankara Keçiörengücü: 2-1
Ümraniyespor-Kocaelispor: 1-0
– Puan durumu
Ligde tamamlanan haftanın ardından oluşan puan durumu şöyle:
|
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
1.EYÜPSPOR |
31 |
22 |
3 |
6 |
70 |
27 |
43 |
69 |
2.GÖZTEPE |
31 |
19 |
6 |
6 |
54 |
19 |
35 |
63 |
3.AHLATCI ÇORUM FK |
31 |
16 |
7 |
8 |
52 |
31 |
21 |
55 |
4.SAKARYASPOR |
31 |
15 |
9 |
7 |
45 |
31 |
14 |
54 |
5.BODRUM FK |
31 |
14 |
10 |
7 |
39 |
21 |
18 |
52 |
6.KOCAELİSPOR |
31 |
15 |
7 |
9 |
45 |
35 |
10 |
52 |
7.TEKSÜT BANDIRMA SPOR |
31 |
12 |
11 |
8 |
46 |
27 |
19 |
47 |
8.GENÇLERBİRLİĞİ |
31 |
12 |
11 |
8 |
37 |
30 |
7 |
47 |
9.BOLUSPOR |
31 |
13 |
8 |
10 |
28 |
32 |
-4 |
47 |
10.ERZURUMSPOR FK |
31 |
11 |
11 |
9 |
28 |
27 |
1 |
41 |
11.ÜMRANİYESPOR |
31 |
10 |
7 |
14 |
34 |
42 |
-8 |
37 |
12.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ |
31 |
8 |
12 |
11 |
38 |
37 |
1 |
36 |
13.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ |
31 |
9 |
9 |
13 |
28 |
38 |
-10 |
36 |
14.ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR |
31 |
8 |
10 |
13 |
28 |
33 |
-5 |
34 |
15.TUZLASPOR |
31 |
8 |
9 |
14 |
32 |
46 |
-14 |
33 |
16.ADANASPOR |
31 |
9 |
5 |
17 |
24 |
44 |
-20 |
32 |
17.ALTAY |
31 |
5 |
3 |
23 |
14 |
70 |
-56 |
15 |
18.BITEXEN GİRESUNSPOR |
31 |
2 |
4 |
25 |
13 |
65 |
-52 |
7 |
Not. Erzurumspor FK, Altay ve Giresunspor'un üçer puanı silinmiştir.
– 32. haftanın programı
Trendyol 1. Lig'de 32. hafta karşılaşmaların tamamı 28 Nisan Pazar günü saat 16.00'da başlayacak.
Maçların programı şu şekilde:
Göztepe-Gençlerbirliği (Gürsel Aksel)
Bitexen Giresunspor-Sakaryaspor (Çotanak Spor Kompleksi)
Ankara Keçiörengücü-Ümraniyespor (Aktepe)
Tuzlaspor-Bodrum FK (Sancaktepe 15 Temmuzl)
Erzurumspor FK-Ahlatcı Çorum FK (Erzurum Kazım Karabekir)
Kocaelispor-Teksüt Bandırmaspor (Yıldız Entegre Kocaeli)
ASTOR Enerji Şanlıurfaspor-Eyüpspor (11 Nisan)
Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)
Adanaspor-Manisa FK (Yeni Adana)