Servis şoförlerine Eğitim Semineri

  • Haberin Tarihi: 19 Mart 2018
  • Bu haber 261 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Servis şoförlerine Eğitim Semineri

Karabük Umumi Servis Aracı İşletmeciler Odası servis şoförlerine yönelik istişare ve değerlendirme toplantısının ikincisi Karabük Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleştirdi.

Dün sabah saatlerinde gerçekleştirilen toplantıya Oda Başkanı Hüseyin Kılıç, Karabük Belediyesi Zabıta Müdürü Sedat Köse, Trafik Şube Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkileri ve çok sayıda servis şoförü katıldı.

Servis şoförlerine yönelik gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısında trafikteki eksiklikler başta olmak üzere ilgili kurumlarda yaşanan eksiklikler ile servis şoförlerinin yaşadığı sıkıntı ve sorunlar karşılıklı görüşüldü. Çok verimli bir istişare ve değerlendirme toplantısının geçtiğini belirten Oda Başkanı Hüseyin Kılıç “Oda olarak sürekli servis şoförlerimize eğitim seminerleri veriyoruz. Bugünde bizler ile iç içe çalışan ilgili kurumların yetkilileri ile bir araya gelip istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Bu toplantıların ikincisini gerçekleştirdik. İlgili kurumların sorumluları servis şoförlerinin yapması gerekenleri anlatırken, servis şoförlerimiz de çalıştıkları sürece içerisinde yaşadıkları sıkıntıları direk olarak yetkililere ilettiler. Çok güzel ve verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Bu ve buna benzer toplantılarımız devam edecek” şeklinde açıklamalara yer verdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın