SP-BBP ittifakı Çalışmalarını Hızlandırdı

  • Haberin Tarihi: 21 Nisan 2015
  • Bu haber 12562 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
SP-BBP ittifakı Çalışmalarını Hızlandırdı

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nden oluşan Milli İttifak Karabük Milletvekili adayları, Seçim Karargah Merkezinde bir araya geldiler.

SP İl Başkanı Muhsin Çebi, BBP İl Başkanı Mustafa Kara, Karabük Milletvekili adayı Soner Malkoç, ve Dursun Kıraç, İlçe Başkanları, İl ve ilçe karargah başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin de katılımıyla karargah toplantısı gerçekleştirdi.

YENİ BAŞLANGICA İHTİYAÇ VAR
Toplantıda Konuşan BBP Karabük İl Başkanı Mustafa KARA zorluklara rağmen Milli İttifak’ı meclise göndererek 8 Haziran’da milat olmasını istiyoruz. Türkiye’nin yeni bir başlangıca ihtiyacı var. Mevcut iktidarın ömrünü vatandaşlarımız biçmeye başladı. Biz vatandaşlarımız üzerindeki bu ıstırabı bitirmek durumundayız. Kendileri de en üst noktadan başlayarak pişmanlıklarını itiraf ettiler. Biz onları da düşünüyoruz. Daha fazla ülkeye ve kendilerine pişmanlık yaşatmadan gitmeliler. Mutlu hayatın yolu Milli İttifak’tan geçer” dedi.

İNSALARI İYİ SEÇERİZ
Saadet Partisi Karabük İl Başkanı Muhsin Çebi, “şu ana kadar olan çalışmalarımız içerisinde en ufak bir uyumsuzluk olmadı. Biz bunu takdiri ilahi diye yorumluyoruz ve Cenab’ı Hakk’a şükrediyoruz. Biz işbirliği yaptığımız insanları iyi seçeriz. Düşünce olarak hiç ayrı gayrı demedik. Ülkemize vatanımıza faydalı bir zihniyetle işbirliği yaptık. Lobilerle işbirliği içerisine girmiyoruz. Aziz milletimizin üzerine oynanan oyunlar için Milli İttifak bir araya geldi. Bizler inanıyoruz ki Milli İttifak tüm barajları yıkacak” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın