Vali Gürel Özel Öğrencileri Ziyaret Etti

  • Haberin Tarihi: 11 Aralık 2019
  • Bu haber 127 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Vali Fuat Gürel, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ile birlikte ilimizde dezavantajlı bireylere yönelik hizmetler sunan Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Aylin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek Merkez Müdürü Esra Aydın ve Kurucu Müdür Recep Ulu ile birlikte sınıfları ziyaret eden Vali Gürel, özel öğrencilerle yakından ilgilenerek durumları hakkında öğretmenlerinden bilgiler aldı.

Aylin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretinde Merkez Müdürü Salih Çetin’den okulun genel durumu ve eğitim gören öğrencilerin durumları hakkında bilgiler alan Vali Gürel, sınıfları ziyaret ederek öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Bir süre görüştüğü velilere de her hangi bir sıkıntı ve talepleri olup olmadığını soran Vali Gürel, “Devletimiz ve özel girişimciler tarafından özel vatandaşlarımız ve çocuklarımız için açılan resmi ve özel eğitim kurumları, rehabilitasyon merkezleri ve evde bakım hizmetinin hayata geçirilmesi binlerce ailenin mutluluğuna vesile olmuştur. Zihinsel engelli, özel öğrenme güçlüğü çeken ve bedensel engelli bireylere yönelik yaygın gelişimsel bozuklukları ve destek eğitim programlarında hizmet vermekte olan Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Aylin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi idarecilerini ve öğretmenlerinin tebrik ediyorum.”diye konuştu.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın