Yazar Sinan YAŞAR ile Söyleşi Gerçekleştirildi

  • Haberin Tarihi: 15 Eylül 2021
  • Bu haber 160 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

(Haber Merkezi)Karabük Merkez Şehit Metin Arslan İlkokulunda 4.Sınıfa başlayacak gönüllü öğrencilerle her hafta bir kitap okuma ve bir kısa animasyon filmi izleme etkinliği gerçekleştirmeye devam ediyor.

Haftada iki akşam ZOOM programı üzerinden bir araya gelen öğrenciler, hem okudukları kitapları yorumluyor, hem de zaman zaman kitapları yazar, çizer editörleri ile buluşarak onlarla tanışma ve canlı söyleşi yapma imkanı buluyorlar.

Programın bu haftaki konuğu “Çetin Ceviz” serisi yazarı Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Mezunu Sinan YAŞAR oldu.

Programa İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, Okul Müdürü İlyas YILDIZ, Okul Aile Birliği Başkanı Ayşe ERDEM ve öğrenciler katıldı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, Okul müdürlüğü tarafından başlatılan ve başarıyla yürütülen projeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, programa teşriflerinden ve verdiği destekten dolayı “Çetin Ceviz” serisi yazarı Sinan YAŞAR’a teşekkür etti.

Konuşmasının devamında programın hazırlanmasında ve projenin devamlılığının sağlanmasında emeği geçenlere de teşekkür ederek sözü Yazar Sinan YAŞAR’a bıraktı.Yazar Sinan YAŞAR’ın kendisini tanıtarak başladığı söyleşide yazdığı kitaplar, gerçekleştirildiği programlar hakkında programa katılan öğrencilere bilgiler verdi.Keyifli anların yaşandığı söyleyiş programı öğrencilerin yazara çeşitli sorular yöneltmesi ve duyguların paylaşmasının ardından son buldu.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın