Yenice Kaymakamı Köylülerle Buluştu

  • Haberin Tarihi: 2 Eylül 2018
  • Bu haber 553 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yenice Kaymakamı Köylülerle Buluştu

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün Genelgesi doğrultusunda Yenice İlçe Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, Hüseyinbeyoğlu köyünde yaşayan vatandaşlar ile bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi.

apılan toplantıya daire amirleri de katıldı.

Hüseyinbeyoğlu köyünde yapılan vatandaşla buluşma toplantısında, Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel’e köy muhtarı Mustafa Acar köy hakkında kısa bilgi verdikten sonra köyün sorunlarını anlattı. Sorunların bir kısmı mahallinde daire amirleri ile birlikte çözülürken, bir kısmı da ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde çözüme kavuşturulmak üzere not alındı. Vatandaşlardan söz alanların sorunları Kaymakam Muhammet Fatih Demirel ve daire müdürleri tarafından cevaplandırıldı.

Vatandaşlar ise yaptıkları değerlendirmede; böyle bir toplantının tertip edilmesinden memnuniyet duyduklarını belirtirlerken,bu tür toplantıların sorunları çözülmesi açısından çok verimli olduğunu ifade ettiler.

Yenice Kaymakamı Muhammed Fatih Demirel ise yaptığı kısa açıklamada; Devletin her zaman vatandaşın yanında olduğunu belirtirken, “Halkımızla bir araya gelerek ilçe sorunlarını konuşmak ve çözüme kavuşturmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bundan sonraki süreçte de halkla buluşma toplantılarımız devam edecek” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın