Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Açılış Öncesi İncelemelerde Bulundu

Yayın: 18.04.2015 12:44
Paylaş:
A+ A-

Karabük şehir merkezinde yapımına başlanan ve 6 Mayıs’ta açılması hedeflenen Kent Meydanında Başkan Vergili, Karabük basınıyla incelemelerde bulundu.

Karabük Belediyesi tarafından Kardemir’e ait 100 Evler bölgesinde bir akşamda 130 tane ev yıkılarak yapımına başlanan Kent Meydanı açılışı Mayıs ayında yapılacak.

Karabük Belediye Başkanlığının çalışmalarıyla Karabük her geçen gün gelişiyor, büyüyor. Kentin simgesi olabilecek, bir meydan ise onlarca yıldır hayalleri süslüyordu. Artık Karabük’ün bir meydana sahip olması gerektiği inancını tüm Karabüklülerle paylaşan Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kent Meydanı projesinin inşaat çalışmalarını tamamladı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Kent Meydanı, Karabük’ün geleceğidir. Meydanlar şehirlerin birer aynası, kimliği ve insanların kendilerini ifade edebildikleri ortak kullanım alanlarıdır. Karabük’e yakışır, geleceğe yönelik bir Kent Meydanı ve sosyal mekânların olacağı bir alan olacak. Karabük’ü geleceğe taşıyacak önemli proje ve yatırımları hayata geçirdik. Kent Meydanı projesi de bu yatırımlardan bir tanesi. Kent Meydanının yapılmasını sağlayarak önemli bir eksikliği gidermiş olduk” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

CANLI YAYIN-BEŞBİNEVLER KANYON PARK DÜĞÜN SALONU AÇILIŞ TÖRENİ

Yayın: 21.09.2023 17:16
Paylaş:
A+ A-