Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Alimoğlu; Grup Yolunda İncelemelerde Bulundu

Yayın: 03.08.2015 10:30
Paylaş:
A+ A-

Vali Orhan Alimoğlu beraberinde İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürü J. Yarbay Hasan Bal ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ile birlikte asfalt yapım çalışmaları tamamlanan Safranbolu-Akören gurup yolunda incelemelerde bulundu.

İl Özel İdaresi köy yolları ağında yer alan, Akören, Sakaralan-Yacı, Oğulören, Pelitören ve Alören Köylerini Karabük-Kastamonu Devlet yoluna kavuşturan ve İl Özel İdaresi ekipleri tarafından yapımı tamamlanan 3,5 km lik gurup yolunda incelemelerde bulunan Vali Orhan Alimoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İnceleme sonrası açıklamalarda bulunan Vali Orhan Alimoğlu “İl Özel İdaresi tarafından 2015 yılında 100 km yol yapılması planlanmış olup, Mayıs ve Haziran ayının yağışlı geçmesi nedeniyle çalışmalara başlanamamıştı. Temmuz ayı ile birlikte hızlı bir şekilde gerçekleşen çalışmalarda 13 km yol asfalt ile kaplandı. Bunun 3,5 km’si Safranbolu-Akören gurup yolu. Arkadaşlarımızın ciddi ve dikkatli çalışmalarını feragatle sürdüreceklerine inanıyorum. Başta Genel Sekreterimiz Mehmet Uzun olmak üzere İl Özel İdare Personelimize teşekkür ediyorum. İnşallah hedefimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

CANLI YAYIN-BEŞBİNEVLER KANYON PARK DÜĞÜN SALONU AÇILIŞ TÖRENİ

Yayın: 21.09.2023 17:16
Paylaş:
A+ A-