Bölgenin Sesi Gazetesi
 

BAKKA Yönetim Kurulu Karabük’te Toplandı

Yayın: 30.07.2015 10:49
Paylaş:
A+ A-

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Yönetim Kurulu toplantısı Karabük Valiliği toplantı salonunda gerçekleşti.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Yönetim Kurulu Toplantısı Dönem Başkanı Vali Orhan Alimoğlu Başkanlığında Karabük Valiliği Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, Zonguldak Valisi Ali Kaban, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Bartın İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Karabük İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Karabük TSO Başkanı Tuncay Özcan, Bartın TSO Başkanı Cihat Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri ve BAKKA temsilcileri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, “Ajansımızın her ay mutat toplantısı oluyor, ajansımızın adı üzerinde zaten kalkınma ajansı. Kalkınma denince iktisadi, sosyal, kültürel hepsi giriyor. Bölgemizin ve üç ilimizin kalkınması, gelişmesi ve daha da iyileşmesi için yapılması gerekenler üzerinde konuşuyoruz kararlar almaya ve uygulamaya çalışıyoruz. Bu ayda yine gündemimizdeki bu mahiyetteki konuları görüşeceğiz, kararlara bağlayacağız. Toplantımızın bölgemize hayırlı, uğurlu olmasını temini ediyorum” dedi.

Vali Orhan Alimoğlu’nun açılış konuşmasının ardından toplantı yönetim kurulu üyelerinin karşılıklı görüş alışverişinde bulunmalarının sonrasında toplantı gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’da tırın çarptığı bisikletin sürücüsü ağır yaralandı

Yayın: 25.09.2023 20:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun'un Bafra ilçesinde tırın çarptığı bisikletin sürücüsü ağır yaralandı.

Mehmet K. yönetimindeki 61 K 5015 plakalı tır, Samsun-Sinop kara yolu Kolay Kavşağında bisikletli Saim Gün'e (78) çarptı.

Çarpmanın etkisiyle tırın altında kalan Saim Gün ağır yaralandı.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

112 Acil Sağlık ekiplerince Bafra Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Gün, müdahalenin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.