Başbakan Davutoğlu Bugün Karabük’te Olacak

Başbakan Davutoğlu Bugün Karabük’te Olacak

Yayın: 23.05.2015 12:31
Paylaş:
A+ A-

7 Haziran seçimleri kapsamında,23 Mayıs Cumartesi günü(bugün) AK Parti genel başkanı ve başbakan Ahmet Davutoğlu Karabük kent meydanında halka hitap edecek.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 23 Mayıs Cumartesi günü saat:13.00’te Karabük kent meydanında gerçekleştireceği miting programında halka müjdeli haberler vereceği bildirildi.

Başbakan Davutoğlu’nun Karabük mitingi ile ilgili AK Parti Karabük teşkilatlarının hazırlıklarını tamamladığı haber verildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Konya Şeker’den “nakliye” açıklaması

Anadolu Ajansı
Yayın: 15.07.2024 20:30
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Konya Şeker'in, lojistik operasyonlarında nakliye kooperatifleri ve lojistik firmalarından hizmet alımına devam edeceği bildirildi.

Konya Şeker'den yapılan yazılı açıklamada, Konya Şeker ve iştiraklerinde lojistik operasyonlarının yönetilmesi sürecinde gerek nakliye kooperatiflerinden gerekse lojistik firmalarından hizmet alındığı belirtildi.

Tesislerin bütün aşamalarında olduğu gibi işletmelerin ham madde tedarik ve satış dağıtım faaliyetlerindeki yük taşıma işinde de en düşük maliyetle hizmet almak amacıyla sıkı bir pazarlık süreci yürütüldüğü aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Bundan sonraki süreçte de aynı disiplinle dışarıdan hizmet alınarak bu faaliyet yürütülecektir. Konya Şeker ve iştiraklerinin milyonlarca tonluk tedarik ve satış operasyonunu filo kurarak kendi bünyesinde öz malları ile yapması teknik olarak mümkün olmadığı gibi, maliyet avantajı anlamında kesinlikle doğru değildir. Bölgemizde bu hizmeti yürüten kooperatif ve nakliye şirketlerimizle ihale yönetmelikleri kapsamında çalışılmaya devam edilecektir. Bu hususla ilgili ortalıkta dolaşan dedikodulara asla itibar edilmemelidir.”