Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Çaylı: “Rafet Vergili dururken milletvekili olacağız diye hadsizlik yapmayız”

Yayın: 21.09.2022 17:37
Paylaş:
A+ A-

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı Karabük Birlik Medyayı ziyaret etti. Gazetelerin dağınık halden kurtularak birleşmesinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Çaylı; “Birlikteliğiniz hayırlı olsun, çok isabetli bir karar olmuş, bu birlikteliğinizden dolayı sizleri kutluyorum” dedi.

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, ” Diyorlar ki sen işte Milletvekili adayı ol. Rafet Bey dururken biz Milletvekili adayı olacağız diye hadsizlik yapmayız olacaksa Rafet bey olur o olmazsa Adem  Bey olur, o olmazsa da başka birisi olur ben yine yokum siyasetin hiç bir yerinde yokum olmam  da olmayacağım da ben sadece bir kere daha aday olursam Belediyeye olacağım” dedi

“MHP’YE MİNNET BORÇLUYUM, MHP BENİM ONURUMU, GURURUMU KURTARDI”

İYİ Parti ile hiç bir alakasının ve bağının olmadığını yineleyen Başkan Çaylı; “İYİ Parti ile hiç bir ilgim alakam  bağım yok.  Daha doğrusu hiç bir partiyle yok. MHP’ye minnet borçluyum, MHP benim onurumu, gururumu kurtardı , MHP’de aday olursam olurum, olmazsam hiç  bir partiden aday olmam siyaseti bırakırım.

“RAFET VERGİLİ DURURKEN MİLLETVEKİLİ OLACAĞIZ DİYE HADSİZLİK YAPMAYIZ”

Kendisine Milletvekili adayı ol dendiğini ifade eden Başkan Çaylı, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili dururken, kendinin böyle bir hadsizlik içersinde bulunmayacağının altını çizerek, ” Diyorlar ki sen işte Milletvekili adayı ol. Rafet Bey dururken biz Milletvekili adayı olacağız diye hadsizlik yapmayız olacaksa Rafet bey olur o olmazsa Adem  Bey olur, o olmazsa da başka birisi olur ben yine yokum siyasetin hiç bir yerinde yokum olmam  da olmayacağım da ben sadece bir kere daha aday olursam Belediyeye olacağım.  Herkes beni siyasetin dışına atmak için birleşmiş bir organizasyonun peşindeler onlar o organizasyonun peşinde olduğu müddetçe bizde bütün hazırlıklarımızı bütün siyasi organizasyonlarımızı her şeyimizi 2024’de aday olacak şekilde yapıyoruz. 2024’e giderken tekrar bir daha durum değerlendirmesi yaparız  o durum değerlendirmesinin sonunda ne çıkar ne çıkmaz o gün tekrar oturur her şeyi kararlaştırırız ancak söylenen yazılan hepsi  hurafe, yalan, içinde doğru bir tane bir şey yok” diye konuştu.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı son olarak, ilçeye güzel bir seyir terası kazandırdıklarını belirterek “  İlçemize insanların gelip gezmezi ve görmesi için her türlü hizmeti yapıyoruz. İlçemize güzel bir seyir terası kazandırdık. Burası herkes tarafından beğeniliyor. İnsanlar buraya gelerek ilçemiz ekonomisine katkıda bulunuyor. İlçemize ne kadar çok yerli ve yabancı turist getirebilirsek, bu bizim başarımız olacaktır. Hem Karabük’ün, hem de ilçemizin tanıtımına çok büyük katkısı olacaktır” dedi. (Ergin Ertuğrul)

 

 

Yorumlar

  1. KILIÇ

    Bugüne kadar hangi protokolün içerisinde yer almıştır milletvekili aday olacakmış istemem yan cebime koy onda o cesaret nerede

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Dinçer Lojistik Demoday 2023 başlıyor

Yayın: 07.12.2023 00:24
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Dinçer Lojistik tarafından sektörde faaliyet gösteren girişimleri desteklemek amacıyla iki yıldır düzenlenen Dinçer Lojistik Demoday'in üçüncü dönemi başlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, başvuruların 10 Aralık'a kadar süreceği Dinçer Lojistik Demoday; lojistik-tedarik zinciri ve perakende süreçleri temelinde yapay zeka, robotik, mobilite, iş zekası ve blockchain teknolojileri gibi pek çok alanda faaliyet gösteren startup'lar için önemli bir fırsat sunacak.

Birincinin 150 bin TL, ikincinin 100 bin TL ve üçüncünün 75 bin TL ödül kazanacağı etkinlik, bu sene ilk defa Ataşehir DasDas sahnede yüz yüze düzenlenecek.

20 Aralık'ta düzenlenecek etkinlikte yarışacak projeleri Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, Dinçer Lojistik CTO'su Murat Şencan, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Hakan Kırımlı, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Metin Türkay, Strateji ve İş Geliştirme Danışmanı Arda Berkay Çağın, Webrazzi Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Arda Kutsal, Halk Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Zafer Mustafaoğlu, P&G Satın Alma Direktörü Filiz Mahir ve Fazla Üst Yöneticisi (CEO) Olcay Silahlı değerlendirecek.

Etkinlikte para ödülünün yanı sıra sektör profesyonelleri ve mentorlar ile çalışma, iş bağlantıları ve yatırım fırsatı gibi imkanlar sunulacak.

– “Etkinliğe ilgi her geçen yıl artıyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, geçen yıl 100'ü aşkın girişimin başvurduğu, 12 startup'ın ise finalde yarıştığı Demoday’e gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını bildirdi.

İki yıldır düzenledikleri etkinliğin bu sene üçüncü dönemini başlattıklarını kaydeden Dinçer, şu açıklamalarda bulundu:

“Geride bıraktığımız yıllara bakarsak giderek artan bir ilgiden söz edebiliriz. Biz bu etkinlikle, sektörde yenilik yaratan, bir soruna çözüm üreten ya da parlak fikre sahip girişimlere kendilerini gösterme şansı sunuyoruz. Daha önce etkinliğimize katılan tüm startup'larla ilişkimizi sürdürüyor, kalıcılı ilişkiler kurmaya gayret ediyoruz. Girişimcileri ve girişimci adaylarını, iş fikirleriyle ve yenilikçi çözümleriyle birlikte sektörün geleceğine yön vermeye çağırıyoruz. Özellikle ana iş kolumuz lojistik ve tedarik zincirinin tamamını kapsayacak şekilde robotik, mobilite, yapay zeka, blockchain, iş zekası, endüstri 4.0 alanlarında yenilikçi çözümler sunan startup'ları etkinliğimize davet ediyoruz.”