Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Eğitim Seminerleri Sürüyor

Yayın: 22.05.2015 09:59
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un talimatları ile devam eden Hizmet İçi Eğitimler devam ediyor.

Gerçekleştirilen seminerde Yrd. Doç. Dr. Mustafa Lütfi Şen’in belediyemizin idareci personellerine “Stratejik Plan” konusunda bilgiler aktarırken, Kavramsal çerçeve, stratejik planlama süreci, belediyelerde stratejik planlamanın hukuki çerçevesi, geleneksel belediye yapısı ve stratejik planlamanın önündeki engeller gibi konuşların ele alındığı seminer Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ) Emek Şubesinde gerçekleştirildiği haber verildi.

Seminere bir süre eşlik eden Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, personelin motivasyonunu artırmak ve iş yaşamını kolaylaştırıp verimliliği yükseltmek amacıyla hizmet içi eğitim seminerleri verdiklerini bildirdi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)