Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Her Telden (20.Mayıs.2015)

Yayın: 20.05.2015 08:32
Paylaş:
A+ A-

KASET ÜZERİNDEN SİYASETE “İMZASIZ MEKTUP SİYASETİ DE EKLENECEK Mİ..?” GELENLERİ SÜRATLE İMHA ETMEK..
Birkaç gündür AK Parti ile Sayın RAFET VERGİLİ üzerinden KASET SİYASETİ yapmak isteniyordu,Sayın RAFET VERGİLİ DE cevap olarak birkaç KASET yayınladı.
YÜZBİNE YAKIN OKUYANI OLMUŞ..
Her ne hal ise artık,ancak,galiba ucundan/kıyısından BASINI DA bu işe ortak etmek isteyenler var galiba,bize de KASET yollamışlar,KASET dediğimiz eski deyim,anlayacağınız CD yollamışlar.
EKİNDE İMZASIZ BİR MEKTUP..
Anında imha ettik elbet..
SİYASETİN BU TÜRÜNÜ,OLDUM OLASI, KABUL EDEMEYİZ..
Siyaset açık yapılmalı,eğer elinizde/avucunuzda,Siyasi rakibinizi ZOR DURUMDA bırakacak bir şeyler varsa,ÇIKAR AÇIKÇA KONUŞUR ve HALKA anlatırsınız..
KASET,İMZASIZ MEKTUP İŞLERİ HOŞ DEĞİL..
Eğer insanların TİCARETİNDE,ASKERLİĞİNDE bir sıkıntılı durum var ve sizde bunu biliyorsanız,çıkar anlatırsınız,böyle kenardan/kıyıdan gölgede kalarak Siyaset yapılmaz.
Bunun yapılması hoş değil ve biz anında imha ettik..
Giden meslektaşlarımızda herhalde,bunu yaparlar.

DEVLET BAHÇELİ’NİN GELİŞİ İLE MORALİ TAVAN YAPAN MHP,KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE CHP ÖRNEK OLACAK MI..?
MHP Genel Başkanı Sayın DEVLET BAHÇELİ’NİN Karabük’e gelerek,MAHŞERİ BİR KALABALIĞA MİTİNG yapması,MHP’NİN moralini TAVAN YAPTIRDI.
MHP’LİLER öylesine moral kazandılar ki “BİR MİLLETVEKİLLİĞİ GARANTİ,İKİNCİYİ DE ÇIKARTMA İHTİMALİMİZ VAR..” gibi görüşler veriyorlar..
“MHP KARABÜK’TE BİRİNCİ PARTİ..” diyorlar.
CHP Genel Başkanı Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU,Perşembe günü Karabük’e geliyor ve saat 18.00 de MİTİNG YAPACAK,şimdi bu MİTİNGİN CHP’DE ne ölçü de moralleri yükselteceği merak ediliyor.
CHP’LİLER ile görüşüyoruz..
Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN gelişini,geliş tarihini,saatini DUYURMAK İÇİN yoğun bir çaba içinde olduklarını söylüyorlar,ancak bakıyoruz,özellikle YEREL BASINDA bu konu fazla yer bulamamış.
BİR/İKİ MANŞETTEN görün Basın Organı var,o kadar..
Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU Karabük’te ÇOK ÖNEMLİ BİR PROJE AÇIKLAYACAK yolunda iddialar var,kimileri ASRIN PROJESİ bile diyor yani..
Sayın KILIÇDAROĞLU,YARIN KARABÜK’E geliyor..
CHP’DE umutları arttırabilecek mi bakalım..

AK PARTİ GENEL BAŞKANI VE BAŞBAKAN PROF.DR.SAYIN AHMET DAVUTOĞLU CUMARTESİ GÜNÜ KARABÜK’TE..
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof.Dr.Sayın AHMET DAVUTOĞLU cumartesi günü Karabük’e gelerek MİTİNG yapacak Karabük seçmeninden oy isteyecek.
AK PARTİLİLER HARIL/HARIL ÇALIŞIYORLAR.
Gördüğümüz, bütün amaçları,MAHŞERİ BİR KALABALIK toplamak.
Bunu nasıl sağlayacaklar bizde merak ediyoruz.
Cumartesi günü tatil,mangalını kapan kırlara/bayırlara koşuyor,herkes çayır/çimen yayılıyor,ayrıca TAM ÖĞLEN saati ve böylesine olumsuz bir atmosferde MİTİNG yapılacak.
AK Partililer harıl/harıl çalışıyorlar..
Sayın AHMET DAVUTOĞLU Karabük MİTİNGİNDE mutlaka BAHATTİN GAZİ Hazretlerinden KARABÜK’ÜN MANEVİ Kurucusu olarak söz eder.
Sonra AK Parti İktidarlarında yapılanları anlatır..
Belki Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN Başbakanlığı döneminde ÖVE/ÖVE BİTİREMEDİĞİ,TIP MÜHENDİSLİĞİ’NİN neden kapatıldığını da anlatır,belli mi olur..?
Belki TIP MÜHENDİSLİĞİ’Nİ yeniden açacağız sözünü bile verebilir..!!

KARDEMİR İŞVERENİ İLE ÇELİK-İŞ SENDİKASI ARASINDA Kİ TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNE,BUGÜN DEVAM EDİLECEK..
KARDEMİR ile ÇELİK-İŞ Sendikası arasında süregelen ve henüz bir anlaşmaya varılamayan TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ’NE bugünde devam edilecek,ancak,bir anlaşma zemini olacağını pek ihtimal verilmiyor.
TARAFSIZ ARACI rakamlarını verdi,kabul görmedi.
ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR YAPILIYOR..
Bu arada BURSA İlinde kurulu OTOMOBİL Fabrikalarında peşi/peşine patlak veren İŞÇİ HAREKETLERİ gerek İşveren,gerekse İşçi tarafından yakından izleniyor şeklinde bilgilerde veriliyor.
BURSA İLİNDE Kİ OTOMOBİL FABRİKALARINDA işçilerin BİRLEŞİK METAL Sendikası’na üye olmak üzere hareketlenmelerine İşveren tarafının izin vermemesi üzerine olayların patladığı yolunda bilgilerde gelmektedir.
Bilindiği gibi TÜRK METAL Sendikası İSKENDERUN D.Çelik Fabrikalarında da örgütlenmek üzere,uzunca bir süredir çalışmalar yapıyor ve İşveren ile sıkı bir işbirliği içinde gösteriliyordu.
İSDEMİR’DE süren SENDİKAL MÜCADELENİN henüz sonuçlanmadığı gözlenirken,burada TÜRK METAL Sendikası’nın YETKİ Talebi yapması ÇOĞUNLUĞU SAĞLADILAR MI acaba,sorularını akıllara getiriyor.
İSDEMİR’DE yaşanan mücadelenin KARDEMİR’İ etkilemesinden söz eden Sendikal kaynaklar “SENDİKAİÇİ DEMOKRASİNİN TAM ANLAMI İLE YAŞANMADIĞI YAPILARDA ÇATIRDAMA VAR.BUNU KİMSEDE ENGELLEYEMEZ..” değerlendirmelerini yapıyorlar.
Bu arada BİRLEŞİK METAL Sendikası’nın Karabük ile ilgilendiğine ilişkin bilgilerde verilirken “SENDİKAL DEMOKRASİ İŞÇİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ EĞER BİRLEŞİK METAL’DE BU VARSA,KARABÜK’TE ETKİLİ OLABİLİR..” yolunda görüş verenler dikkati çekiyor.
OTOMOBİL SEKTÖRÜ İŞÇİLERİ DİKEN ÜZERİNDE..

KARDEMİR KARABÜKSPOR,NE YAZIK KÜME DÜŞTÜ VE ÖNÜMÜZDE Kİ SEZONA HAZIRLIK,KULÜBÜN MALİ YAPISI..
KARDEMİR KARABÜKSPOR ne yazık KÜME DÜŞTÜ ve Karabük’te nereye giderseniz/gidin bu konuyu duyuyorsunuz,bu konunun konuşulup/tartışıldığını görüyorsunuz.
Eğer bu konuyu konuşanlar MAÇLARA GELSELERDİ,KARDEMİR KARABÜKSPOR emin olun SEYİRCİ REKORLARI kırardı,tribünler insan almazdı.
ŞİMDİ GELECEK SEZONA HAZIRLIK DÖNEMİNE GİRİLİR.
PTT BİRİNCİ LİGİ emin olan TÜRKİYE SÜPER LİGİNDEN çok daha zor,çok daha meşakkatli ve buna göre bir YÖNETİM KURULU yapılır mı,yoksa,aynı YÖNETİM KURULU devam eder mi..?
Geçtiğimiz günlerde,kulağımıza bir ara Sayın HİKMET FERİDUN TANKUT ismi çalındı ve “BELKİ KULÜP BAŞKANI OLUR..” gibi bir değerlendirme yapıldı.
Bilmiyoruz o yönlü bir gelişme olur mu..?
Sayın MUSTAFA YOLBULAN’A Karabük spor çevrelerinden HİÇBİR TEPKİ YOK sayılır,Karabük’te spor çevreleri Sayın MUSTAFA YOLBULAN’A karşı herhangi bir tepkinin içinde değil.
Sanıyoruz GÖREVİNE DEVAM ETMESİNDE büyük yarar var.
Öte yandan MALİ TABLOLAR nasıl acaba..?
BORÇ STOKU YÜKSELMİŞ OLSA GEREKTİR..!!
KARDEMİR KARABÜKSPOR’DA durum süratle netlik kazanmalı..

İYİ DİKKAT EDİN..METAL İŞÇİLERİ BÜYÜK RİSK ALARAK “BİRLEŞİK METAL SENDİKASI DİYORLARSA..” DEMOKRASİ..
Lütfen iyi izleyin BURSA’DA özellikle OTOMOBİL Fabrikalarında çalışan METAL İŞÇİLERİ eylem başlattılar,TÜRK METAL Sendikası karşıtı eylemler başlattılar.
İŞBAŞI YAPMIYOR İŞÇİLER..
Ve TÜRK METAL Sendikası’nın örgütlü olduğu METAL SEKTÖRÜNDE Kİ İşyerlerine doğru yayılıyor eylemler,bir Fabrika da başlayan eylem KAÇ FABRİKAYA sıçradı..
İŞÇİLER BİRLEŞİK METAL SENDİKASI diyorlar..
TÜRK METAL Sendikası’nı istemiyorlar..
Bakın birde İSDEMİR’E göz atın,orada da TÜRK METAL Sendikası örgütlenmeye çalışıyor ve İŞVERENİN DE desteği ile belirli bir aşama kaydetti galiba,bu arada TÜRK METAL Sendikası’nı desteklediği söylenen işveren 800-850 işçinin hesabını kesti.
SENDİKAİÇİ DEMOKRASİNİN OLMAYIŞI TEMEL NEDEN.
SENDİKAİÇİ DEMOKRASİ OLMAYINCA,Sendikacı KENDİ YAPTIĞINI DOĞRU sanıyor ve gelinen nokta bu,2010 yılında Karabük bunu yaşamadı mı,şu an yaşanan sessizlik,bundan sonra yaşanmayacağı anlamına mı gelir..?
İŞÇİLER işten atılma riskini alarak BİRLEŞİK METAL diyorlar..
Nedeni ; “BU SENDİKA SÖZLEŞME ÖNCESİ TABANA SORUYOR..”
Tabanının görüşlerine değer veriyor,önem veriyor..!!

ÖRNEĞİN,KARDEMİR KARABÜKSPOR PTT BİRİNCİ LİGİNDE TEKNİK DİREKTÖR OLARAK KİMİNLE ÇALIŞMAK İSTER..?
Türkiye de hemen herkesin en kolay yapacağı iş olarak gördüğü ve bünyesinde futbolun dışında birçok branş barındıran KULÜPLERİ Yönetmektir..
HERKES BU İŞİ ÇOK KOLAYA ALIR..
KARDEMİR KARABÜKSPOR Yönetiminde böyle olduğuna,olacağına inanlar var mıdır bilmiyoruz,ama,herkes FUTBOL KULÜBÜ Yönetmeyi çok ama çok kolay sanır.
YAPARSIN TRANSFERİ YENERSİN RAKİBİ..
Ama kazın ayağı pek öyle değildir..
Şimdi KARDEMİR KARABÜKSPOR PTT Birinci Ligi’ne düştü,öncelikle MALİ DURUM nedir acaba,daha sonra ALT YAPI ne alemdedir TESİSLERİN DURUMU,geleceğe yönelik HEDEFLER falan/filan işte.
Örneğin TEKNİK DİREKTÖR ne olacaktır..
Bizim sezinlediğimiz Sayın YILMAZ VURAL gelecek sezonda da görevini sürdürmekten yana,açıklamalarından bunu okuyoruz,olabilir mi Yönetim kendisi ile devam edebilir mi/eder mi..?
Veya Yönetim bu yapı ile mi devam edecek yoluna acaba..?
Bunların planlanması için zaman pek erken değil galiba.

ÇUKURCA KÖPRÜSÜ TÖRENLE AÇILDI,VALİ SAYIN ORHAN ALİMOĞLU’NDA KATILDIĞI TÖRENLE AÇILDI,AH BİRDEEE..
ÇUKURCA Köyü köprüsünü İL ÖZEL İDARESİ yaptırdı ve açılışına Vali Sayın ORHAN ALİMOĞLU ile birlikte AK Parti Milletvekili Sayın OSMAN KAHVECİ ile Milletvekili Adayı Sayın SEDAT NAMAL’DA katıldı.
O RESİMLERİ GÖRÜNCE içimizden ne geçti bir bilseniz..
AH BİRDE şu bizim meşhur KATI ATIK BERTARAF Tesisinin açılışını böyle TÖRENLE YAPABİLSEK diye düşündük ve yaklaşık 8-10 yıldır BAŞARILAMAYAN-BECERİLEMEYEN bu işin önemi geçti içimizden.
DÜN 19 MAYIS GENÇLİK/SPOR BAYRAMIYDI..
Gençlere sürekli SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR şeklinde bir vecize ile ÖĞÜT VERİLİR,ancak bu Öğüdü Verenler en temel görevlerini,en azından ZAMANINDA YERİNE GETİRMEZLER..
Mesela KATI ATIK BERTARAF TESİSİ NE OLDU..?
BU TESİS OLMADAN kirlilik nedeni ile SAĞLAM VÜCUT,buna bağlı olarak SAĞLAM KAFA olur mu,KARÇEV Yıllardır KATI ATIK BERTARAF TESİSİ yaptıracak..!!
HANİ NERDE..?
Keşke yapılsa da AÇILIŞI ÇUKURCA KÖPRÜSÜNDE olduğu gibi HEYET HALİNDE gerçekleştirilse,ne kadar anlamlı,ne kadar güzel olur değil mi..?
NE OLDU KATI ATIK BERTARAF TESİSİ..!!

KARÇEV YÖNETİM KURULU ÜYELERİ “KATI ATIK BERTARAF TESİSİ YAPTIRAMAMAKTAN DOLAYI..” MAHÇUPLAR MI.?
Biliyorsunuz KARÇEV isimli bir Vakıf var ve bu Vakfın TEK İŞİ,Karabük KATI ATIK BERTARAF TESİSİ yaptırmak,başka bir işi yok KARÇEV’İN..
PEKİ YAPTIRABİLDİ Mİ..?
NE GEZER,8-10 YILDIR YAPILAMADI..
Şimdi KARDEMİR KARABÜKSPOR bu yıl KÜME DÜŞTÜ ve dikkat ediyoruz,insanlar YÖNETİM KURULU’NA eleştiri getiriyorlar,bu anlamda YÖNETİM KURULU’NU BAŞARISIZ BULDUKLARINI deklare ediyorlar..
Peki KARÇEV YÖNETİMİ ÇOK MU BAŞARILI..?
KARABÜKSPOR bu sene düşer,daha sonra ki sene/seneler çıkar..
Ama KARÇEV’İN Başaramadığı KATI ATIK BERTARAF Tesisinin yol AÇTIĞI/AÇACAĞI KİRLİLİK olayının yarattığı tahribat nasıl gider/giderilir veya giderilebilir mi..?
KARÇEV YÖNETİMİ KAMUOYU’NA KARŞI MAHÇUP MU..?

9 kişi görüş bildirdi

 1. SENDİKACI DEYİLMİ

  SENDİKACI DEYİLMİ HEPSİ AYNI TÜRK METALİN KARDEMİR İŞÇİSİNE ATTIĞI KAZIĞI HALEN UNUTMADIK.YETMEDİ İSDEMİR İŞÇİSİNİ İŞİNDEN AŞINDAN EDİYOR.ŞİMDİDE BURSA OTOMOTİV İŞÇİLERİ AYAĞA KALKTI.TÜRK METAL-ÇELİK İŞ BUNLAR İŞVEREN SENDİKASIDIR GERÇEK İŞÇİ SENDİKASI BİRLEŞİK METAL SENDİKASIDIR.İŞTE GÖRÜLÜYOR .NE TÜRK METALİN NE ÇELİK-İŞİN SENDİKAİÇİ DEMOKRASİSİ VARDIR.BUNLAR TABANIN SESİNE HAYATTA KULAK VERMEZ SENDİKA AĞALARI TARAFINDAN YÖNETİLİRLER.BUNLAR SENDİKACI DEYİL SENDİKA AĞALARIDIR

 2. Yok artık

  Feridun Tankutun Karabükspora yeniden başkan olması Karabüke saygısızlık olur.O zaman Karabükte hiç spor adamı yok ne yapalım bununla idare edin demektir.Olacak şey deyil eyer kendisininde içinden böyle bişey geçtiyse demekki hayal içinde yüzüyor.Sendikacı olduğu zaman Karabükle az çok bir münasebeti vardı Başkanlığına ses çıkmadı.Şimdi ne diye gelip Karabükspora başkan olıcak.Karabükte bu işi yapacak amammı yok allaşkına saçma sapan işler yapılması

 3. KARABÜKLÜ

  KARABÜK KADERİNE TERKEDİLMİŞ SAHİPSİZ BİR ŞEHİR BU KARABÜKÜN NE YAZIKKİ KADERİ

 4. Anonim

  Ortaya Koyduğu seçim stratejisi ile en geniş halk kitlelerinin umudu haline gelen CHP’si yarın şehrimizde büyük bir mitinge ev sahipliği yapacak…..Özellikle Karabük’e hizmet noktasında başarısız bir karneye sahip olan AKP iktidarı şehrimizi ,ulusal bütçeden yatırım almada 76. sıralara düşürmesi seçmen tarafından sandıkta cevap bulacaktır…..Kısa ve orta vadeli hiç bir projesi olmayan iktidar özellikle sağlıkta tam bir fiyaskoya imza atmıştır…Filyos ve Eskipazar Serbest bölgesi projeleri adeta suya yazılmış hayali projeler olarak,umudu satın alan projelerdir….Her şeyi bitirilmiş bir proje olan “Hava alanı projesinin proğrama alınmayışı bu konudaki samimiyetsizliklerinin en büyük delilidir….Hava kirliliğine dönük hiç bir çözüm üretmeyenler şehrimize zehir solutanlar yine bu iktidarın temsilcileridir…Bu tesislerin de Karabük’te ki ortakları olduğu bir az araştırıldığında görülecektir…KANSERDE 2. olan bir KARABÜK elbet bu hesabı sormalıdır….YAŞANACAK BİR TÜRKİYE İÇİN İKTİDARA YÜRÜYORUZ….

 5. MEHMET ÖZCAN

  Ortaya Koyduğu seçim stratejisi ile en geniş halk kitlelerinin umudu haline gelen CHP’si yarın şehrimizde büyük bir mitinge ev sahipliği yapacak…..Özellikle Karabük’e hizmet noktasında başarısız bir karneye sahip olan AKP iktidarı şehrimizi ,ulusal bütçeden yatırım almada 76. sıralara düşürmesi seçmen tarafından sandıkta cevap bulacaktır…..Kısa ve orta vadeli hiç bir projesi olmayan iktidar özellikle sağlıkta tam bir fiyaskoya imza atmıştır…Filyos ve Eskipazar Serbest bölgesi projeleri adeta suya yazılmış hayali projeler olarak,umudu satın alan projelerdir….Her şeyi bitirilmiş bir proje olan “Hava alanı projesinin proğrama alınmayışı bu konudaki samimiyetsizliklerinin en büyük delilidir….Hava kirliliğine dönük hiç bir çözüm üretmeyenler şehrimize zehir solutanlar yine bu iktidarın temsilcileridir…Bu tesislerin de Karabük’te ki ortakları olduğu bir az araştırıldığında görülecektir…KANSERDE 2. olan bir KARABÜK elbet bu hesabı sormalıdır….YAŞANACAK BİR TÜRKİYE İÇİN İKTİDARA YÜRÜYORUZ….

 6. KARABÜKSPORLU

  YILMAZ VURAL TEKNİK DİREKTÖRLÜK KARİYERİNİ BİTİRMİŞTİR. ZATEN KARABÜKSPORADA BUNUN İÇİN ÇAĞIRDILAR BİLE BİLE. GENÇ İDEALİST BİR ÇOK HOCALAR VAR BUNLARDAN EN İYİSİNİ TEKNİK DİREKTÖR OLARAK GÖREVE GETİRİLMELİ. TABİ TEKRAR SÜPERLİG GİBİ BİR AMACI VARSA YÖNETİMİN. BU ARADA FERİDUN TANKUT GİBİ BİRİSİNİN TEKRAR KARABÜKSPORDAN NEMALANMASINI İSTEMİYORUZ.

 7. aç kalan köpek

  feridun tangut bir hafta önce karabükteydi köprübaşında tosun lokantasında köfte yedi gitti yanında otuz yaşlarında bir oğlan vardı görevdeyken çevresinde bir sürü yalaka takımı vardı düşenin dostu olmuyor yolbulan angutu tekrar kariyer sahibi yapmak istiyor giden valillerden birisi karabükten adam çıkmaz diyor insanından ne hayır gelir ağacından ne hayır gelir insanları küçük beyinli bir boka kafası çalışmaz fitnelikten başka yalakalıktan başka taşak yağlamaktan başka hiç bir şey bilmezler elin gayserilisi gayseriden gelir egemen güç olur kendi memleketinizde sizde işçiliğini yaparsınız davarolar antep niye düşmüyor başkanı antepli karabüksporniye düşüyor çünkü rant kapısı haline geldiği için geçenlerde birisiyle sohbet ediyorum çekip gideceğim buralardan diyorbu insan geçmişte siyaset yapmış bir insa sayın gölbek butakımın başına şefik dizdar gelecek hakan ünsalda hoca olarak gelecek hıncalla sen gayserililere boşuna yalakalık yapmayın

 8. işsiz

  feridun tankut karabükspora başkan olmayı bırak,karabüke giremez.karabükte huzur kaçar

 9. boş konuşmayın

  hepinizde boş konuşuyorsunuz it ürür kervan yürür bu olayların gerçekleşmemesi için ne yapıyorsunuz yazmakla olmuyor bu işler ozaman tangudu karabüke sokmayı sokakta gezerken dövün giremesin bidaha karabüke cesaretiniz varmı bakalım.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)